X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to ja moze moj elektroniczny termometr przywróce do łask wyrzuciłam go w kąt jak pokazywał mi głupoty teraz sumiennie zaczne to robic i zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 10:58

    samira, julita lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    warto... i z cierpliwością :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirko ja Wiem że Beaty są świetne wiesz znam jedną tylko ale bardzo ja lubie
    (Ciebie )
    bo zaczynam się czerwienic ;)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    dziewczyny to ja moze moj elektroniczny termometr przywróce do łask wyrzuciłam go w kąt jak pokazywał mi głupoty teraz sumiennie zaczne to robic i zobaczymy
    biedny,nie zapomnij go przeprosić ;)

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    moje są takie jak twoje ,mam term,microlife z dwoma miejscami po przecinku ,mierze na dole ,jak piknie to trzymam jeszcze z minutę wtedy wynik jest miarodajny a i jeszcze wiem ze powinien byc wprowadzany (pochwa) na ok. 4cm


    kurcze, czy producenci elektronicznych termometrów, zwłaszcza tych z dwoma miejscami po przecinku, które ewidentnie służą do celów wykrywania owulacji, nie mogą dopisać takiej informacji?
    też mam microlife :)

    samira lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle powinny wszyscy mieć taką książeczkę od npr, ja dostałam za darmo na kursach przedmalzenskich (no kurs 100zł to nie wiem czy tak za darmo :D)
    ale przydaje się :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    czrnula nie sadze że po serduszkach Cie boli chociąz mogłaś za mocno sie starac :) i sie poobijałaś ale wez sobie nospe moze masz jakis skurcz ktory Cie męczy ja tez tak ama ze macicia czasami twardnieje nie wieadomo skąd jem nospe i przechodzi a co do jajniow poczekja kilka dni zjedz nospe jak przejdzie to jakis skurcz a jak nie to postaraj się iśc do gina jak bedziesz miała ostry ból szkoda żebys miała zapalenie jajnika jak sie starasz o maluszka
    Jajniki bolaly mnie bardzo w sobote i przy stosunku tez wcOraj rowniez moze to od tego. .Mysle wlasnje o owulacji bo tak mam czest teraz kiedys raz na jakis czas

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to na pewno bóle okołoowulacyjne, ja to czuje jak mi jeżdżą i to dosłownie.. albo takie ciągnięcia... nawet 4 dni, potem spokoj... i znow ciągnięcia itp ale już przed @

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no to na pewno bóle okołoowulacyjne, ja to czuje jak mi jeżdżą i to dosłownie.. albo takie ciągnięcia... nawet 4 dni, potem spokoj... i znow ciągnięcia itp ale już przed @

    często tak miałam po CLO !!

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie biorę clo, ale pewnie bd musiała... lub coś na pęknięcie, sama nie wiem, dopiero po monitoringu sie pewnie okaże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 11:17

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira z ciekawości, w którym dc przyjęłaś/przyjmujesz pierwszą tabletkę CLO?

    samira lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny z Katowic i okolic ,mam taka skromna propozycję co by się w jakiś piękny letni dzień spotkać na kawce czy herbatce np. w nowej Galerii Dworcowej lub w SCC W KATO :D

    przyznawać się bez bicia która ,mieszka niedaleko mnie i Kasi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 11:22

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam sobie odpuscić mierzenie temperatury w tym cyklu i tylko sluz badać ale pomierze uczciwie jeszcze ten cykl elektronicznym ja ma ogólnie wyzsza pemperature około 36.8 normalnie ,no nic próbować trzeba

    julita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    samira z ciekawości, w którym dc przyjęłaś/przyjmujesz pierwszą tabletkę CLO?
    wzięłam wczoraj rano pierwszą czyli w 5dc

    niestety jak mi się uda w ogóle na usg to pójdę dopiero w 14dc ,bo w piatek 10dc za wcześnie ,potem sobota ,niedziela ,w poniedziałek nie robi usg zostaje wtorek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 11:21

    julita lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    chciałam sobie odpuscić mierzenie temperatury w tym cyklu i tylko sluz badać ale pomierze uczciwie jeszcze ten cykl elektronicznym ja ma ogólnie wyzsza pemperature około 36.8 normalnie ,no nic próbować trzeba
    mierz mierz, sam śluz to nie wszystko jednak... bo duzo osob myli śluz płodny z pozostałością nasienia lub preejakulatem.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja daaaaaaaleko od was :( szkoda :(

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :D
    JA po wczorajszej komunii gardło mnie boli katar jak nie wiem co :/ Normalnie już dawno się nie przeziębiłam a dzisiaj ledwo żyję.
    Co do bocianów to u mnie latały najpierw 2 nad domem a kilka dni później jeszcze jeden i co wiedziałam że nic z tego wczoraj szwagierka przyznała się że jest w ciąży :( A to miły być moje bociany :(

    Samirko ja też Beata :D Więc wiesz to są genialne i bardzo silne babki :D

    samira lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja daaaaaaaleko od was :( szkoda :(
    :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bardzo chętnie dla mnie obojętnie gdzie jak coś ustalicie ja jestem chętna

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja daaaaaaaleko od was :( szkoda :(
    No ja też daleko :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ