X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w trakcie 13 c.s. A mam wrażenie, że już straaasznie długo...

    hjo0q0v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podobnie od lutego ale poki co cisza od lutego tez sumiennie sie staram no zobaczymy ,13 munirka ja krócej jka pisalam ale juz mi sie nie chce mierzyć tempki codziennie śluz to tak na oko oglądam jaki jest szyjka to podczas mycia sie i wsio, od tego cyklu mnie jakies lenistwo dopadło wcesniej sie przykładalam a ten cykl jakos lekko traktuje bede notowac i sprawdzać bo na tym to polega ale chyba mniej obsesyjnie jak do tej pory

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 18:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tylko najgorsze jest to , że mój mąż jest też na wyjazdach...

  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku bawiło mnie to wpisywanie się na listy, śledziłam cykle innych dziewczyn, cieszyłam się z każdego serduszka. Ale im dalej w las, tym trudniej patrzeć na tyle szczęśliwych dziewczyn, gdy u mnie ciągle nic.. dlatego też tak późno się wpisałam na czerwcóweczki. Ech.. człowiek całe życie musi na coś czekać..

    hjo0q0v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze a często wyjeżdza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wyjezdza na 10 dni i przyjezdza na 4 dni... teraz będzie w sobotę a następnym razem 12 go w czwartek wieczorem;(( więc ciekawe czy się załapie na owulke...

  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 wrote:
    Ja też tylko najgorsze jest to , że mój mąż jest też na wyjazdach...

    I te poczucie uciekającego czasu.. i te ciągłe czekanie.. Ale w końcu się uda :) w najmniej spodziewanym momencie :)

    hjo0q0v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Munirka dlatego jeśli i mnie dopadają czasami takie uczucia jak i Ciebie to robię sobie wtedy przerwę od Ovu. Pomaga.

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Witamina C ma pozytywny wpływ na jakość spermy, ponieważ chroni plemniki przed uszkodzeniami genetycznymi spowodowanymi wolnymi rodnikami. Według badań uniwersytetu w Berkeley mężczyźni z niedoborami vit.C wykazują podwyższoną ilość uszkodzonej spermy w ejakulacie. Badania na uniwersytecie w Teksasie wykazały, że wit. C ma pozytywny wpływ na upłynnienie nasienia. Ponadto badani mężczyźni przyjmowali przez 60 dni wit. C w ilości 1000mg dziennie. W rezultacie poprawiła się ilość plemników o 60% a ruch o 30%. (czyli dziewczyny, jednak soki owocowe mają duży wpływ na poprawę nasienia)
    Najlepsze źródła wit. C to: owoce cytrusowe, truskawki, porzeczki, wszystkie rodzaje kapusty, czereśnie, czerwona papryka, ziemniaki. :)

    Oj musialabym poszukac ten wpis z kafeterii nie wiem na ktorej stronie byl :D
    czyli git majonez, coś mi się o uszy obiło żeby kobiety wit c za duzo nie brały.. ale obiło więc nie wiem co tam dokładnie :D
    dzięki :D

    Daisy, zonaboba lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie te miesiące uciekaja strasznie za chwile bedzie połowa roku a tu nic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czerwcu będę obchodzić szósty rok starań (czytaj: serduszkowanie bez zabezp) z tym, że na początku myślałam, że to kwestia czasu, nie brałam do głowy, bo każdemu się uda to i mi też :)Z czasem okazało się, że to już nie takie proste...tak w skrócie :)

  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Munirka dlatego jeśli i mnie dopadają czasami takie uczucia jak i Ciebie to robię sobie wtedy przerwę od Ovu. Pomaga.

    Masz rację.. ale to takie wciągające ;) u mnie mąż dużo i długo pracuje, a jak jest w domu, to nie ma na nic siły, więc ja już tak z nudów i z przyzwyczajenia tu zaglądam.. to jest jak rytuał ;) chyba trzeba iść na odwyk ;)

    zonaboba lubi tę wiadomość

    hjo0q0v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida, współczuję :(
    Co wam dolega? Wszystkie badania były robione?

  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    munirka wrote:
    Masz rację.. ale to takie wciągające ;) u mnie mąż dużo i długo pracuje, a jak jest w domu, to nie ma na nic siły, więc ja już tak z nudów i z przyzwyczajenia tu zaglądam.. to jest jak rytuał ;) chyba trzeba iść na odwyk ;)

    A jeśli mogę spytać, w jakim jesteś wieku?

    hjo0q0v.png
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to do meridy mialo być.. nie tu kliknęłam ;)

    hjo0q0v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Ja w czerwcu będę obchodzić szósty rok starań (czytaj: serduszkowanie bez zabezp) z tym, że na początku myślałam, że to kwestia czasu, nie brałam do głowy, bo każdemu się uda to i mi też :)Z czasem okazało się, że to już nie takie proste...tak w skrócie :)
    kurcze wierze Ci to strasznie frustrujące ja ma dość po krótkim czasie ty tyle wytrzymałaś podziwiam Cię

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w jakim jesteście wieku dziewczyny ja 33

  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29

    hjo0q0v.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech wiem że to głupie może być ale jakoś czuję w kościach że się udało :/ Powiedzcie mi ze nie jestem głupia??

    mizzelka, julita, Kasia *, Nasturcja, zonaboba, samira lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja dzięki, ale nie współczuj, bo ja planuję być w ciąży na przekór całemu światu ;) I tyle :) Badania są zrobione chyba z milion razy, z których wynika, że nic nie wynika, tzn. powinnam już z trzy razy rodzić ;)

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ