X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka Mycha mam pytanie. Mogę na priv żeby tu nie zaśmiecać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 21:43

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    :-)
    Muszę zrobić betę jutro, ale i progesteron, bo w piątek przed weekendem prog był na poziomie 9, wiec niziutko. Ale i OF chyba mi wczesniej wyznaczyl owu niz byla.Wydaje mi sie, ze dzis 8-9 dpo, a nie 10ty.

    Chciałam tylko dopytać o tego twojego proga. Masz pozytywnie test a progesteron był na poziomie 9? Czy ja jakoś źle czytam?

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak dziwnie plamie... to znaczy niby to nie okres a co to jest to nie wiem, jest tego tak malutko, ze ledwo widac... mialam dzisiaj biegunke i troche bolaly mnie piersi, jak nigdy przed @. Radzicie testowac? Jutro bedzie 12/13dpo. Co myslicie?

    10.09.2019 Marcel
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Chciałam tylko dopytać o tego twojego proga. Masz pozytywnie test a progesteron był na poziomie 9? Czy ja jakoś źle czytam?
    Tak,prog kilka dni temu byl na poziomie 9.
    Być może było to 4-5 dni po owu,a nie 7.Mam nadzieję,że to dlatego.

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dziewczyny tak dziwnie plamie... to znaczy niby to nie okres a co to jest to nie wiem, jest tego tak malutko, ze ledwo widac... mialam dzisiaj biegunke i troche bolaly mnie piersi, jak nigdy przed @. Radzicie testowac? Jutro bedzie 12/13dpo. Co myslicie?
    Testuj koniecznie.

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Testuj koniecznie.
    Nie testowalam. Czekam na jutro , boje sie :D @ dalej nie ma. Szyjka wysoko, temp spadla sporo nagle. Mozliwe zagniezdzenie tak pozno?

    10.09.2019 Marcel
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam pytanie.
    W którym dniu cyklu Najlepiej wykonać fsh lh, testosteron i prolaktyne?
    W ogole odebraliśmy dzisiaj wyniki męża. Morfologia skoczyla z 1 do 4 % :)))
    Odrobinę zmniejszyła się ilość ale dalej w m normie. Spadła niestety ruchliwość i żywotność. Ale i tak wydaje mi się że jest lepiej niż było.
    :) pojawia się nadzieja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 07:11

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Nie testowalam. Czekam na jutro , boje sie :D @ dalej nie ma. Szyjka wysoko, temp spadla sporo nagle. Mozliwe zagniezdzenie tak pozno?
    Obawiam sie ze temp zle wyglada. Jakby jednak przedokresowo :(
    Ale oczywiście dopóki nie ma @ jest nadzieja wiec trzynan kciuki

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .......**"**...KUZMONI ...******......

    Miałaś drożność banadną w znieczuleniu czy uspana byłaś? Ogólnie jak wrażenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 07:21

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dziewczynki mam pytanie.
    W którym dniu cyklu Najlepiej wykonać fsh lh, testosteron i prolaktyne?
    W ogole odebraliśmy dzisiaj wyniki męża. Morfologia skoczyla z 1 do 4 % :)))
    Odrobinę zmniejszyła się ilość ale dalej w m normie. Spadła niestety ruchliwość i żywotność. Ale i tak wydaje mi się że jest lepiej niż było.
    :) pojawia się nadzieja
    Dzień dobry! :) podpinam się pod pytanie o prolaktyne. Kiedy? I czy są jakieś wymogi przed badaniem. U mnie niby w normie, ale jednak zygzaki na wykresie. Jak byłam w cb nie mialam takich gór i dolin więc może to prolaktyna, tym bardziej że trzy lata temu miałam mlekotok z piersi, trwal koło roku i przeszło. Wtedy nie badalam prolaktyny.
    Pozdrawiam Was ogromnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mam wyniki prolaktyny 17 ng/ml w 6/7 dpo to dobrze? Nie powinno być jakieś 20-30????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dziewczynki mam pytanie.
    W którym dniu cyklu Najlepiej wykonać fsh lh, testosteron i prolaktyne?
    W ogole odebraliśmy dzisiaj wyniki męża. Morfologia skoczyla z 1 do 4 % :)))
    Odrobinę zmniejszyła się ilość ale dalej w m normie. Spadła niestety ruchliwość i żywotność. Ale i tak wydaje mi się że jest lepiej niż było.
    :) pojawia się nadzieja
    Ja robiłam w tym cyklu fsh LH 3 dc a prolaktyne 10 dc z obciążeniem po godzinie przed prolaktyna ważne jest zeby mieć 3 dni relaksu bez stresu dzien przed bez wysiłkowy bez ciężkiego jedzenia lekka wczesna kolacja i zaraz po obudzeniu sie jechać na badanie na czczo

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dziewczynki mam pytanie.
    W którym dniu cyklu Najlepiej wykonać fsh lh, testosteron i prolaktyne?
    W ogole odebraliśmy dzisiaj wyniki męża. Morfologia skoczyla z 1 do 4 % :)))
    Odrobinę zmniejszyła się ilość ale dalej w m normie. Spadła niestety ruchliwość i żywotność. Ale i tak wydaje mi się że jest lepiej niż było.
    :) pojawia się nadzieja


    Jak poprawiliście morfologię?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W linku tabelka z podstawowymi terminami badań. Co, gdzie i kiedy.
    https://naforum.zapodaj.net/ab086c314b98.jpg.html

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję
    :*

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście bez szaleństw żeby robić wszystko co tam jest.
    Ja na spokojnie sprawdzałam Lh i estriadol przed ovulką żeby sprawdzi stan przygotowania pęcherzyków. Po, już odpuściłam bo w sumie to wiele nie wnosi, przynajmniej u mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 08:14

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 24 DC i zauważyłam bardzo małe ilości brązowego plamienia. Czyli progesteron lepiej ale nie idealnie.
    Nadal trochę za szybko spada. Wierzę że do przyszłego cyklu się to unormuje i pozbędę się już całkiem tych plamień

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    .......**"**...KUZMONI ...******......

    Miałaś drożność banadną w znieczuleniu czy uspana byłaś? Ogólnie jak wrażenia?
    Isaura ja robiłam drożność Prywatnie metoda HyCoSy. Jest to bezbolesne badanie więc nie było potrzeby znieczulenia ani nawet leku przeciwbólowego. Kosztowało mnie to 650 zł już razem z wizytą i usg.

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jak poprawiliście morfologię?
    Nie robiliamy wiele. Maz ok 4 miesiace bral suplementy (fertilman plus ok 3 msc teraz konczy profertil) oprocz tego mace prawie codziennie, chlodne prysznice , mniej alko.
    Ale zakypilismy ostatnio acetyl l-karnityny 500, l-karnityne 1000 i wit c. Mysle ze po wrześniowych wakacjach po raz 3 zbadamy nasienie i zobaczymy...

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje, aż miło się czyta ze są dwie kreski u niektórych z Was! :)
    Możecie mi wytłumaczyć jak to jest z oznaczaniem monitoringu na wykresie, chodzi mi konkretnie jaka opcje powinnam wybrać jeśli na monitoringu wyszło mi ze jajko już pękło i jest ciałko żółte? Bo nie za bardzo to ogarniam :p

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ