X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet wszystko będzie dobrze! :D

    Czekamy na dalsze II kreski Dziewczyny:))))

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Hej
    Tak wyglądał rano mój test ciążowy:
    IMG201806_qerawaq.jpg
    Tak mnie złościła temperatura, że utrzymuje się na stałym poziomie, że nie wytrzymałam ... wpadł mi w ręce test owulacyjny - zorbiłam = 2 kreski:-) Chwyciłam test ciązowy i wypatrzyłam delikatną różową kreskę...
    Odebrałam wynik bGCG i wynosi 56,2 - co odpowiada ciązy do 3 tyg. Wszystko się zgadza, bo owulacja była ok 13.06- w środę idę sprawdzić przyrost i sprawdze progesteron. Niepokoję się trochę bo w grudniowym ciążowym cyklu w 13 dniu po owulacji - beta wynosiła 132, teraz w 12 dniu po owulacji tylko 56, 2, ale chyba nie ma wątpliwości ,że sie udało. Z drugiej strony nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia...
    Nie umiem sie jeszcze cieszyć, na razie się boję....W czwartek ide do mojego zaufanego ginekologa - póżniej jest niestety na urlopie - dlatego idę tak szybko, pewnie jeszcze nic nie zobaczy, ale powie mi jakie leki mam brac.....Ale mam pietra, ale wszytsko tym razem było dobrze


    Po jakim czasie ujrzałaś drugą kreskę?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet troszkę wykorzystam Twoje szczęście. Serdecznie gratuluję :)
    zauważyłam że w stopce masz zaznaczona pozna owulacje a ostatnio mnie męczy czy późniejsze owulacje są tak samo wartościowe? Bo gdzieś czytałam że wtedy jajeczka są mniej dojrzałe i nie są zdolne do zaplodnienia

    f1d9680377.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi kreskę ujrzałam tak jak było w instrukcji po 3-4 min - wyszlam z wc bo nie byłam w stanie się wpatrywać się ekran testujący,Sprawdziłam po 3-może 4 min.... A gdzie Twój test ? chyba przed chwilą dodałaś? - miałam wrażenie że tez jest tak cienka kreseczka

    Malutka Mycha - u mnie późną owulację zasugerowałam lekarzowi sama. Prowadziłam dokładne obserwacje cyklu i nawet jak brałam clo i musiałam przyjechać chyba na 10-11 dc na monitoring to zwykle nic nie było widać. Powiedziałam lekarzowi, że z moich wykresów wynika, że mam późną owulację i faktycznie na kolejny monitoring pojechałam ok 16 -18 dc i było wydać pęcherzyk. Nawet zainteresował sie moimi wykresami, powiedział, że bardzo dobrze ze obserwuje swój organizm. Nie miał, żadnych zastrzeżeń typu, że późna owulacja to jajeczko jest słabe, aczkolwiek tak dokładnie w to nie wnikałam. Dobrze, że ta faza po owulacji - lutealna jest odpowiednio długa czyli ok 12 - 14 dni. Późna owulacja to taka uroda - przed 1 ciaza cykle miałam po 28 -29 dni, a teraz 33-36.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 19:57

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo zrezynowałam ;p ze wstawienia ;p haha ;) bo chyba jednak po czasie się ukazała :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet owulacyjny robiłaś?? Ale jak on wykrywa stężenie beta Hcg?

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi idz dla spokoju na bete ;-) - bo ja widziałam tak cień różowej kreseczki ;-)
    Z tymi testemi owulacyjnymi wykrywającymi ciąze kiedys czytałam na forum. Stwierdziłam , ze kosztują mniej niz ciazowy, dlatego dla ,,jaj" zrobiłam. Gdy były 2 kreski na owulacyjnym to zrobiłam ciążowy ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 20:16

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jutro pójdę dla świętego spokoju i dam Wam znać :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,mój wieczorny zwid:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4ee4b4747cb6.jpg

    Madalena89, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda - jak dla mnie jest kreseczka - ale cudnie ;-)
    Straciatellaa- uspokoiłaś mnie - w środę idę na bete ,a by sprawdzić przyrost ;-) Czy też Cie pobolewał brzuch jak na okres? Pewnie tak bo zarodek sie zagnieżdza, ale pytam dla pewności....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 20:37

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda ja też coś widzę :) po jakim czasie ujrzałaś ?:)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Bonda ja też coś widzę :) po jakim czasie ujrzałaś ?:)
    Wczoraj robiłam Bobo test i był tzw. poczasiak (wyszła kreska, szaro-buro-różowawa po 30 minutach chyba). Dziś rano test (innej firmy) z naprawdę jaśniutką kreską (aparat nie mógł jej chwycić) - ale już w czasie 5 minut. I ten też w czasie.

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Bonda - jak dla mnie jest kreseczka - ale cudnie ;-)
    Straciatellaa- uspokoiłaś mnie - w środę idę na bete ,a by sprawdzić przyrost ;-) Czy też Cie pobolewał brzuch jak na okres? Pewnie tak bo zarodek sie zagnieżdza, ale pytam dla pewności....
    :-)
    Muszę zrobić betę jutro, ale i progesteron, bo w piątek przed weekendem prog był na poziomie 9, wiec niziutko. Ale i OF chyba mi wczesniej wyznaczyl owu niz byla.Wydaje mi sie, ze dzis 8-9 dpo, a nie 10ty.

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, mnie też tak pobolewa podbrzusze. Ale to dopiero od wczoraj. Nigdy przed @ nie boli mnie brzuch (tzn boli przez 5 minut - taki skurcz - zanim krew nie poleci). Przed @ za to bolą mnie piersi, a teraz same sutki, aż pieką. Straciatella, jak Twoje piersi?

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda kreska jest!! Gratulacje!!!

    Dziewczyny ale jak to jest z tym bólem w ciazy piersi? One tak bolą 24 h/24 ??

    Bonda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przy pierwszej ciąży bolało tylko podbrzusze, teraz też mam ten ból, mam nadzieję ze sie udało. Piersi w ogóle mnie nie bolały.

  • Maarti Przyjaciółka
    Postów: 81 197

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety odpadam i walczę dalej :( gratuluję wszystkim którym się udało i trzymam kciuki za dziewczyny które jeszcze czekają na upragnioną zielona kropeczkę :)

    Problem męski

    AMH w 2018- 6,34ng/ml
    AMH w 2019- 2,99ng/ml
    AMH z 20.09- 4,70ng/ml

    Aniołek [*] 13.07.2007

    1 IUI - 15.05 :(
    2 IUI - 12.06 :(

    07.10 - ET blastki 4.1.1
    7dpt beta - 81.90 mlU/ml, prog - 77,90 ng/ml
    10dpt - 340,70 mlU/ml, prog - 104,50 ng/ml
    17dpt - 4074 mlU/ml, prog - 162,70 ng/ml

    Mamy 3 ❄️❄️❄️

    f33e17eeb7.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj tylko szczypią delikatnie sutki, poza tym nic a nic. Ale ja to pisałam wczesniej, że mam zahartowane od karmienia 2letniego :P


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny błagam, poradźcie!
    Termin @ teoretycznie przypadał na ndz ( wczoraj). Cykle mi się skróciły, podejrzewam zmianę euthyroxu na letrox ze względu na brak działania).
    W czw przyszło jednorazowe plamienie, delikatne na wkładce ( 10dpo), później pt mocne ciemnobrązowe plamienie, nadal wystarczała wkładka). Później sb prawie nic, znikome plamienie. Ndz czysto, myślałam, że dzisiaj się rozkręci a tu dupa. Tak jakby koniec. Co może oznaczać taki brak krwawienia? Chodzi mi o to czy może misć wpływ na owu albo świadczyć o jej braku w następnym cyklu? Pierwszy raz coś takiego mam. Czy mam to traktować jak @?
    Nie, nie robię bety bo w cuda nie wierzę

    EDIT: tempka w górę, 37 st. Może tak być jeśli to już po @ jakiejś ułomnej w tym cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 21:26

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Dziewczyny błagam, poradźcie!
    Termin @ teoretycznie przypadał na ndz ( wczoraj). Cykle mi się skróciły, podejrzewam zmianę euthyroxu na letrox ze względu na brak działania).
    W czw przyszło jednorazowe plamienie, delikatne na wkładce ( 10dpo), później pt mocne ciemnobrązowe plamienie, nadal wystarczała wkładka). Później sb prawie nic, znikome plamienie. Ndz czysto, myślałam, że dzisiaj się rozkręci a tu dupa. Tak jakby koniec. Co może oznaczać taki brak krwawienia? Chodzi mi o to czy może misć wpływ na owu albo świadczyć o jej braku w następnym cyklu? Pierwszy raz coś takiego mam. Czy mam to traktować jak @?
    Nie, nie robię bety bo w cuda nie wierzę
    A może powinnaś zrobić betę lub test dla spokoju.
    Ja w poprzednim cyklu miałam 1 dzień lekkiego krwawienia (ale też dosłownie wkładka wystarczała), 2 dzień plamienie bardzo nieznaczne i dalej cisza. Nie wpłynęło to na owu.

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ