X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ooo a jak to dziala? Skraca cykl? Bo moje to 30,30,43,38 no i obecny takze tego... cholera wie co teraz bedzie :-)

    Da sie te ziola zamowic gdzies przez internet? Nie mieszkam w Pl.

    Reguluje hormony. Ja mam cykle 27/28 dni ale problemem są plamienia po ovulacji aż do cyklu. To wynik niedomogi lutealnej i spadającego progesteronu. U mnie w pierwszym cyklu stosowania progesteron poprawił się rewelacyjnie.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura a gdzie kupujesz ? Mi by się przydało

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda iNso - gratulacje beta ładnie rośnie ;-)

    Bonda, iNso87 lubią tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kto jeszcze testuje w czerwcu???
    Kto otworzy nowy wątek Lipcowe starania??

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    W pierwszym cyklu? To ladnie. Ja slyszalam o castagnusie czy jakos tak ale ponoc efekt po 3 miesiacach. Da sie zamowic przez internet?
    Moim problemem sa dlugie cykle, co prawda moze to efekt po tabletkach anty ale jest to denerwujace, a poza tym mniej cykli na staranie o maluszka. :-)
    EDIT
    Znalazlam je na ebayu. Tylko to jest nr.3 czy o te ci chodzilo? Bo poczytalam o nich i tam pisze ze stosuje sie je jesli ktos ma problemy z owulacja a ja w sumie mam owulacje. W takim razie czy to nie zaszkodzi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 18:25

    10.09.2019 Marcel
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Isaura a gdzie kupujesz ? Mi by się przydało
    Znajdujesz skład na internecie i kupujesz osobno składniki.
    Jak ktoś sobie pokryje koszty przesyłki to mogę wysłać miesięczna lub dwumiesięczna porcje bo mam o dużo za dużo namieszane.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    EDIT
    Znalazlam je na ebayu. Tylko to jest nr.3 czy o te ci chodzilo? Bo poczytalam o nich i tam pisze ze stosuje sie je jesli ktos ma problemy z owulacja a ja w sumie mam owulacje. W takim razie czy to nie zaszkodzi?
    Ogólnie poprawiają jakość ovulacji. Ja nie mam problemu z ovulacja ale progesteronem. Znalazłam przepis tylko na te zioła nr 3 z dodatkiem niepokalanka (chyba to castagnus).

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dziewczyny kto jeszcze testuje w czerwcu???
    Kto otworzy nowy wątek Lipcowe starania??

    Ja jeszcze czekam na okres i ludze się....

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 23dc, kreska na owulaku dziś o 18 trochę bledsza od kontrolnej, ale to już coś bo prawie niewidoczna była. Jest to możliwe, że tak późno owulka jeszcze zaskoczy i czy z tego mogą być dzieci? Już skreslalam ten cykl :/

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Znajdujesz skład na internecie i kupujesz osobno składniki.
    Jak ktoś sobie pokryje koszty przesyłki to mogę wysłać miesięczna lub dwumiesięczna porcje bo mam o dużo za dużo namieszane.
    Ja znalazlam gotowca :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ogólnie poprawiają jakość ovulacji. Ja nie mam problemu z ovulacja ale progesteronem. Znalazłam przepis tylko na te zioła nr 3 z dodatkiem niepokalanka (chyba to castagnus).
    A jak sie je stosuje? Bo gdzieniegdzie pisze ze do owulacji a gdzie indziej przez caly cykl, no i czy mozna zaczac je pic w srodku cyklu? :-)

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam betę jednak 11/12 dpo i oczywiście negatywna <0,1 mino ze czuje sie serio inaczej. Piersi nabrzmiały bolą jeszcze bardziej znowu problem z bezsennością jestem głodna co rzadko mi soe zdarzało i jak czegoś nie zjem mdli mnie zaraz a jak zjem utrzymuje sie jakbym miała zwrócić. Co prawda w zeszłym miesiącu beta w 12 dc tez była negatywna ale sama nie wiem co mam robic. Moze mam późne zagnieżdżenie ale mój progesteron pozniej juz spada. Nie wiem jak to działa jestem załamana

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    A ja się podlamalam dzisiaj :(

    U mnie aktualnie owulacja. Byla Wczoraj albo dzisiaj bedzie.
    Temp juz dzis lekko skoczyla, wiec mysle ze mogla byc albaoa jest w trakcie. Wczoraj tez testy pozytywne wyszly.
    A maz od wczoraj narzeka na bol zeba, mialam nadziej ze mu przejdzie przez nzoc ale dzisiaj to w ogole masakra. Spuchniete wszystko, zapalenie pelna para.
    Zalamana jestem, bo pewnie ten cykl teraz jest przeznaczony na starty. :(
    Wprawdzie wczoraj serduszkowalismy, ale pewnie nasienie podupadlo juz calkiem , tym bardziej ze normalnie nie jest dobre :( i jest mi smutno :( jakos mialam nadzieje ze sie uda wreszcie :( a tu duuupa

    Kuzmoni, spokojnie! jak wczoraj serduszkowaliście, to jeśli ma być ciąża to będzie! Nasienie nie ma prawa podupaść w jeden dzień!!! A poza tym fakt, że jesteś zrezygnowana też może pomóc. Kochana, nasienie w Tobie siedzi. Co Ci jest pisane to się stanie. Głowa do góry!!!

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamowilam sobie ten test owulacyjny afrodyta. Zobaczymy jak sie bedzie sprawowal. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A jak sie je stosuje? Bo gdzieniegdzie pisze ze do owulacji a gdzie indziej przez caly cykl, no i czy mozna zaczac je pic w srodku cyklu? :-)
    Zależy co chcesz poprawić.
    Tylko od 1 dnia cyklu. Max 3 miesiące i potem robimy przerwe. Najlepiej poczytać na jakiś stronach zielarskich albo w zakładce o ziolach istaraniu się z pomocą medyczna (tutaj na forum).

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja dzisiaj zrobiłam betę jednak 11/12 dpo i oczywiście negatywna <0,1 mino ze czuje sie serio inaczej. Piersi nabrzmiały bolą jeszcze bardziej znowu problem z bezsennością jestem głodna co rzadko mi soe zdarzało i jak czegoś nie zjem mdli mnie zaraz a jak zjem utrzymuje sie jakbym miała zwrócić. Co prawda w zeszłym miesiącu beta w 12 dc tez była negatywna ale sama nie wiem co mam robic. Moze mam późne zagnieżdżenie ale mój progesteron pozniej juz spada. Nie wiem jak to działa jestem załamana

    Szybki spadek progesteronu z wysokich wartości może powodować takie objawy. Nie musi ale może. To mnie najbardziej denerwuje, że objawy jak najbardziej ciążowe a tu dupa.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nikt się chętny nie znajdzie do założenia wątku lipcowego to ja zrobię ;-). Ale chętnie bym to powierzyła komuś innemu .

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na lipcowy czekam.

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przykrością informuję że lipcowy wątek U mnie odpada do założenia :/

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Zależy co chcesz poprawić.
    Tylko od 1 dnia cyklu. Max 3 miesiące i potem robimy przerwe. Najlepiej poczytać na jakiś stronach zielarskich albo w zakładce o ziolach istaraniu się z pomocą medyczna (tutaj na forum).
    No to w tym cyklu niestety juz tego nie bede mogla stosowac.

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ