X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej Patuniek86 no niestety, jeszcze nie. wciąż walczymy, do lipca jak się nie uda idziemy znowu do kliniki i chyba będziemy podchodzić do inseminacji.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moncia28 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa moje pierwsze starania, nie mam jeszcze dziecka, wiec tym bardziej dopada mnie stres, czy ze mna wsztstko oki. Jezeli teraz sie nie udalo, to w polowie czerwca idziemy zrobic badanie nasienia i potem juz jakies konkretne kroki w tym kierunku.

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo. Pierwsze dziecko wielki stres. Tez jesli nie uda sie teraz to planuje zrobic hormony i meza nasienie zbadac..

    Moncia28 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę wiesiolek 3 cykl ale nie widze poprawy. Korzystamy z zelu concieve i jest lepiej.
    Wiesiolek zostawiam ale nie wiem czy mi pomoze
    W ogóle ten cykl odpuszczam ze sprawdzanien siebie. Ani sluz ani szyjka. Temperaturę jedynie zostawiłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    DKlamka- jak widzę Ty też masz już starsze dziecko- moja córka skończyła już 12 lat. Za pierwszym razem nic nie czytałam, po prostu nie brałam hormonów-i samo wyszło. A teraz? Śluz, szyjka, temperatura, każdy jeden sygnał od ciała... Plus milion stron do przeczytania...
    Ja jestem z moim facetem 17 lat, po 5 latach bez żadnego zabezpieczania, tabletki anty musiałam odstawiać z powodu silnych krwawień, zaszłam w ciążę z Emilą, teraz kiedy staram się o drugie od prawie 1,5 roku, nauczyłam się więcej o swoim ciele niż przez wszystkie lata szkoły. 3 lata temu w 6tc poroniłam i teraz wiem że to " zasługa" niskiego progesteronu. Wpadka w wieku 35 lat to raczej mission immposible.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem trochę nieobecna. :(
    Gratuluję tym co ujrzały II kreski. ;-)
    Lista uzupełniona, jeżeli kogoś nie ma napiszcie mi pod moim postem. <3

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Moncia28 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka
    Mnie gin powiedzial ostatnio, zeby badania zaczac od faceta. Badanie nasienia kosztuje ok 180 zl, dopiero potem my bierzemy sie za siebie. W razie co od przyszlego cyklu chce zaczac brac wiesiolka, wole sie chwytac nawet takich sposobow, niz nie robic nic.

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moncia moj maz ma jedno dziecko z poprzedniego zwiazku. Wiec dlatego planowalam najpierw sprawdzic siebie ... czy to ze ma juz dziecko nie ma znaczenia?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny robilam wlasnie testy owulacyjne. Zwykle pije duzo i trudno mi je robic w srodku dnia, ale rano duzo wypilam i przez 3h nie pilam nic, w miedzy czasie latalam ze 4 razy s
    Do lazienki, i pomimo tego ze wczoraj byla mocniejsza kreska dzisiaj jest slabsza... a teoretycznie powinnam miec owulke jutro.

    10.09.2019 Marcel
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 00:04

    iNso87 lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 00:04


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozecie pomoc zweryfikowac mi gorny test? Jest z apteku, ten na dole z allegro :-)
    https://naforum.zapodaj.net/7063cd7f8ad5.jpg.html

    10.09.2019 Marcel
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    test owu pokazał mi dwie kreski w 11dc, dziś 15dc i wszystkie objawy owu. Piękny śluz + ból jajników,pryszczole. Moja wiara w testy zaczyna się kruszyć,chyba że nie do końca był to pozytywny test, a ja odpuściłam po 5 testach hm?
    Dobre to, że dziś z rana było <3 :)
    Oh jakbym chciała, żeby ten miesiąc był dla nas szczęśliwy ;)

    Ja tego nie picia w ogóle nie pilnuję. Nawet z Bardzo rozcieńczonego moczu wychodzi mi owu pozytywne.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Moncia28 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez ma dziecko z poprzedniego zwiazku i tez mi gin powiedzial, ze to nie ma znaczenia. Dzisiaj mnie pobolewal prawy jajnik, sama juz nie wiem co mam myslec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Kurde dziewczyny robilam wlasnie testy owulacyjne. Zwykle pije duzo i trudno mi je robic w srodku dnia, ale rano duzo wypilam i przez 3h nie pilam nic, w miedzy czasie latalam ze 4 razy s
    Do lazienki, i pomimo tego ze wczoraj byla mocniejsza kreska dzisiaj jest slabsza... a teoretycznie powinnam miec owulke jutro.
    Kochana teoretycznie to dinozaurów w Biblii nie ma, test owu jest pozytywny jak kreska testowa jest taka sama albo mocniejsza od kontrolnej. Jeżeli wczoraj była mocniejsza a dzisiaj słabsza tzn że lh spada już. Spróbuj jeszcze teraz zrobić test.
    Trzymam kciuki za udane sexy!

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    Kochana teoretycznie to dinozaurów w Biblii nie ma, test owu jest pozytywny jak kreska testowa jest taka sama albo mocniejsza od kontrolnej. Jeżeli wczoraj była mocniejsza a dzisiaj słabsza tzn że lh spada już. Spróbuj jeszcze teraz zrobić test.
    Trzymam kciuki za udane sexy!
    Zrobilam i taki wynik https://naforum.zapodaj.net/7063cd7f8ad5.jpg.html
    Co prawda na zdjeciu troche slabsza kreska niz w realu. Jest tylko troszke jasniejsza od testowej. No nic. Bede probowac jeszcze jutro.

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem pozytyw. Ja bym sexowała ostro :)

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    Moim zdaniem pozytyw. Ja bym sexowała ostro :)
    A nie lepiej poczekac do jutra? Bo wczoraj sie przytulalismyyy :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem negatyw.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem tez negatyw. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby się przytulać. Podobno to mit z tym sexem co dwa dni. Nooo chyba że twój Maz ma w ogóle słabe nasienie. To wtedy lepiej co dwa dni :)

    Straciatellaa lubi tę wiadomość

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ