X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój wykres jakiś zwariowany. Już myślałam że owu 2 dni temu. A dziś spadek. Podlamalam się :(

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    A mój wykres jakiś zwariowany. Już myślałam że owu 2 dni temu. A dziś spadek. Podlamalam się :(

    A u mnie wczoraj 4 dzień @ tempka w górę. Kochana, weź Ty olej tą temperaturę, zwariować z nią idzie :P

    7u229jcgzsq578gy.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja dzisiaj wstalam powiem wam negatywnie nastawiona do wszystkiego. Zrezygnowana poszlam zrobic test owu. I.... ten po prawej jest z dzisiaj... tempka opadla(to chyba dobrze) i zobaczymy jutro. Oby urosla :-)

    https://naforum.zapodaj.net/d22cb01f135e.jpg.html
    Piekny pozytyw. Działajcie owocnie :):)

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A u mnie wczoraj 4 dzień @ tempka w górę. Kochana, weź Ty olej tą temperaturę, zwariować z nią idzie :P
    W ciągu miesiączki słyszałam że mogą być spore wahania. Jednak po owu zawsze temperatura idzie w górę :( jest mi smutno, jest mi źle. :(

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Piekny pozytyw. Działajcie owocnie :):)
    Noo jeszcze powtorze wieczorem dla pewnosci :-) dzisiaj sie wstrzymamy, bo przytulalismy sie przez 2 dni a jutro podzialamy. :-)

    A dziewczyny jesli juz powiedzmy jest po owulacji to lh spada od razu? W sensie czy test owu mi pokaze jutro juz negatyw? Czy jak to jest?:-)

    Kuzmoni jesli mi sie w tym cyklu nie uda to zostawiam temp i zdaje sie na spontan. Od tych tabelek tylko ciagly strees analizowanie i glupie mysli... :-)

    Straciatellaa to widze ze ty tez ladnie :-) bedzie przytulanko :-) hihi

    10.09.2019 Marcel
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test może Ci pokazać już dziś wieczorem negatyw.
    Ja nigdy nie miałam kilku pozytywów z rzędu. Owulacja może nastąpić w przeciągu 36 godzin Ci oznacza że nawet 2 godziny pi teście. Niech ktoś nie poprawi jeśli się mylę??

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Test może Ci pokazać już dziś wieczorem negatyw.
    Ja nigdy nie miałam kilku pozytywów z rzędu. Owulacja może nastąpić w przeciągu 36 godzin Ci oznacza że nawet 2 godziny pi teście. Niech ktoś nie poprawi jeśli się mylę??

    Ja mam zawsze mocny pozytyw 2,3 dni z rzędu, a zdarza się, że i tuż przed @ nagle pozytyw. Wtedy dumam, czy ciążowego nie zrobić, a nuż widelec. Nie robię. Dla spokojności ;P

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Test może Ci pokazać już dziś wieczorem negatyw.
    Ja nigdy nie miałam kilku pozytywów z rzędu. Owulacja może nastąpić w przeciągu 36 godzin Ci oznacza że nawet 2 godziny pi teście. Niech ktoś nie poprawi jeśli się mylę??
    Ahaaa czyli to lh spada OD RAZU po owulacji? Zebym zle nie zrozumiala..

    10.09.2019 Marcel
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak oleczka. Lh spada od razu po owulacji. Nie wiem dlaczego niektorym dziewczynom wychodzą pozytywy kilka dni z rzedu. Trzeba by szukac w necie info dlaczego tak sie dzieje.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka chyba różnie bywa znam przypadli ze spadał od razu i takie ze testy pozytywne wychodziły 10 dni pod rząd

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Oleczka chyba różnie bywa znam przypadli ze spadał od razu i takie ze testy pozytywne wychodziły 10 dni pod rząd
    Pomimo ze tempka wzrosla testy dalej byly pozytywne? Hmmm to ciekawe :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6d0a0b5e9b94.jpg
    Witam Was dziewczyny :) jako że jest Was tu sporo robiących owulaki to czy możecie podpowiedzieć co myślicie o tym? Wszystkie testy robione z drugiego moczu oprócz tego jasnego testu, który był robiony wieczorem. Domowe laboratorium z rosmana

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6d0a0b5e9b94.jpg
    Witam Was dziewczyny :) jako że jest Was tu sporo robiących owulaki to czy możecie podpowiedzieć co myślicie o tym? Wszystkie testy robione z drugiego moczu oprócz tego jasnego testu, który był robiony wieczorem. Domowe laboratorium z rosmana
    No po moim dzisiejszym tescie porannym moge powiedziec ze to jeszcze niestety nie to :-( moze jutro?

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Tak oleczka. Lh spada od razu po owulacji. Nie wiem dlaczego niektorym dziewczynom wychodzą pozytywy kilka dni z rzedu. Trzeba by szukac w necie info dlaczego tak sie dzieje.

    Dziewczyny, jeżeli od pierwszego pozytywa do owulacji może minąć i 72h nawet to wiadomo, że poziom LH jest wysoki nawet prze 3 dni...

    Ja mam zawsze 2 dni pod rząd pozytywa.

    Czas jednak odmierzamy ZAWSZE od pierwszego pozytywnego testu.

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6d0a0b5e9b94.jpg
    Witam Was dziewczyny :) jako że jest Was tu sporo robiących owulaki to czy możecie podpowiedzieć co myślicie o tym? Wszystkie testy robione z drugiego moczu oprócz tego jasnego testu, który był robiony wieczorem. Domowe laboratorium z rosmana

    To jeszcze nie to. Ale owu tuż za rogiem :)

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6d0a0b5e9b94.jpg
    Witam Was dziewczyny :) jako że jest Was tu sporo robiących owulaki to czy możecie podpowiedzieć co myślicie o tym? Wszystkie testy robione z drugiego moczu oprócz tego jasnego testu, który był robiony wieczorem. Domowe laboratorium z rosmana

    A ja się nie zgodzę, z teorią że to jeszcze nie pozytyw. Robię równoecześnie Domowe Laboratoirum z Rossmanna i Facelle. Gdy na Facelle mam właśnie pozytyw ( mocniejsza nawet testowa od kontrolnej) to na Domowym jest taka jak ta Twoja lub ciut słabsza. Wydaje mi się, że mają różną czułość i prawdopodobnie Facelle pokazuje, że owu np za 36 godzin a Domowe Lab.że za 36 stąd różnica, ciekawa jestem czy jakbyś teraz Facelle zrobiła, byłoby jak u mnie. Co cykl tak mam :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ze to nie jest mocniejsza kreska od testowej to nic jeszcze nie znaczy. Dokladnie. Ja bym i tak sie przytulala bo to i tak jest juz cos a nie nic, prawda? Nie trac czasu, dzialaj a jutro i tak powtorz test i zobaczysz co wyjdzie. Daj znac :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za wszystkie opinie ;) facelle już dziś nie zrobię ale jutro jeszcze sikne na domowe laboratorium. Właśnie to mnie dziwi że ta kreska jest prawie taka sama od 13dc do tego od wczoraj śluz plodny

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni - temperaturę mierzysz o różnej porze - wydaje mi się, że owulację już miałaś. Im wcześniej mierzysz, tym niższa temperatura, dlatego widzisz ten spadek.

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamamajeczki - a jesteś pewna, że jest to ból owulacyjny? Gdzieś czytałam, że boli z reguły po owulacji - płyn w zatoce Douglasa podrażnia i stąd ból. Mnie zawsze kłuło 14-15 dnia - a jak zaczęłam sprawdzać na ovu swój cykl, to owulkę miałam 13 dnia ;) Ale przecież każdy wie, że każdy jest inny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2018, 14:35

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ