X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka-nic nie myśl:-)
    Każda z nas jest inna i inaczej wygląda jej cykl :-) Jedne maja silne psm albo zwijają się o miesiąc z bólu, mają krwotoczne miesiączki. Inne ledwo poplamią, nie mają żadnych dolegliwości :-)
    Nie przejmuj się :-)

    Straciatellaa lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj wróciłam z pracy wzięłam sęk za czytanie i jak zobaczyłam te testy owu to wiem ze ja sie do tego nie daje. Nie jestem osoba cierpliwa tylko bym sie stresowała. Dziewczyny czy któraś z wa zbierze dupka po owulacji? Ja mam brać w tym cyklu po potwierdzonej owulacji ale czytałam cos ze w. 3 dniu wzrostowych temperatur a ja ich nie mierze
    A masz monitoring? Bo skoro nie mierzysz temperatury to skąd wiesz kiedy masz owu?
    Jeżeli bez wiedzy o tym czy była owulacja zaczniesz brać dupka to może ci tą owulację zahamować.
    Ja biorę luteinę ale usg potwierdziło mi owu, temperaturę też mierze i wiem kiedy po owulacji zaczynają mnie boleć piersi.
    Zaczęłam brać w 3 dniu po owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Jeżuniu kolczasty, ależ mnie boli lewy jajnik :/
    Grzechotka a Ty jakoś zaraz nie testujesz?

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam testy owu i na podstawie tego plus śluz ogarnelam kiedy owu i 2 dni po zaczęłam brać dupka tak lekarz zalecił

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    Yyyyy u mnie będzie 12 lat różnicy jak się uda... :)

    u mnie też :D i akurat mnie to cieszy.
    Moncia28 wrote:
    Tak dla malej poprawy humoru powiem, ze w lutym moja kolezanka urodzila pierwsze dziecko majac 35 lat. Glowy do gory, damy rade.

    serio? taka stara?

    :p

    DKlamka82, Moncia28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    serio? taka stara?

    :p
    Ja jak się uda to urodzę jak będę miała 36 :)))
    Ale w głowie mam cały czas 16 :))

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babochy :)

    Ja po monitoringu i tak jak czułam wczoraj owulacja była potwierdzona monitem i mega bólem lewego jaja, myślałam, że mi nogę urwie :) obydwa jaja pękły i z lewego i z prawego jupi ten drugi to pierwszy raz chyba :) więc zapisuje się na testowanie na hmmm na 14 czerwca to będzie 11 dpo :)

    patuniek86, Magda - mbc, Sung, MałaMi90, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Moncia28 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj brzuch boli jak na okres, a do tegi jeszcze 1.5 tygodnia. Poczekam do piatku i ide zrobic bete. Oprocz tego bola mnie brodawki przy lekkim ucisku. Laski nie chce sie nakrecac, ale chyba nie potrafie haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.papilot.pl/ciaza/zobacz-jaka-grupa-krwi-utrudnia-zajscie-w-ciaze,10396,1 Przeczytałam ten artykuł ja mam grupę krwi 0 rh+ i teraz to juz w ogóle mam dola

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL- trzymam kciuki :-)

    KAL lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Moncia28 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak sie teraz uda, to pierwsze dziecko urodze w wieku 28 lat drogie panie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    A masz monitoring? Bo skoro nie mierzysz temperatury to skąd wiesz kiedy masz owu?
    Jeżeli bez wiedzy o tym czy była owulacja zaczniesz brać dupka to może ci tą owulację zahamować.
    Ja biorę luteinę ale usg potwierdziło mi owu, temperaturę też mierze i wiem kiedy po owulacji zaczynają mnie boleć piersi.
    Zaczęłam brać w 3 dniu po owu.
    Tak tak mam mnitoring

  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka proszę przepisz mnie na 29 go... Nie myślę wcześniej testować

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    https://m.papilot.pl/ciaza/zobacz-jaka-grupa-krwi-utrudnia-zajscie-w-ciaze,10396,1 Przeczytałam ten artykuł ja mam grupę krwi 0 rh+ i teraz to juz w ogóle mam dola

    Wiesz co ja też mam grupę 0 w piwerszą ciążę zaszłam przez "pstryknięcie" palcami 1 cs i pyk zdrowa córa miałam 25 lat (urodziłam 26) teraz zaczełam w wieku (rocznikowo) 31 lat, w grudniu tego roku kończę 32 ale ten art. nie przekonuje mnie do refleksji ze to prawda... strona nie wydaje mi się byc wiarygodna nie szukaj na siłę u siebie nieprawidlowości bo popadniesz w chorą paranoje.ązdy ma jakieś zaburzenia ale nie wszystkiego szuka...

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    Grzechotka a Ty jakoś zaraz nie testujesz?

    No ja za równy tydzień ;)
    W sekrecie: na pewno zrobię sikacza i w niedzielę i w sobotę, ale wyniku nie uznam za wiarygodny, ale mam 21 testów ciążowych i kiedyś trzeba je obsikać :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Moncia28 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje, ciesze sie bardzo

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 00:07


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamamajeczki wrote:
    Kochane, nie wytrzymałam ...... są dwie kreski :D <3
    Aż chce mi się płakać ze szczęścia bo nie mogę uwierzyć że nam się udało w 1 cyklu starań. Jest to dla nas najpiękniejszy prezent poślubny!

    Mamamajeczki gratuluje!!!!!!!!!

    Akceptacja!
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny ;-) zaczynam powoli zaglądać do tego wątku ...
    w lutym 2018 poroniłam... na uspokojenie jajników po ciąży (mam PCOS) lekarz zalecił 3 op. antykoncepcji. Kazał nam odczekać 3 miesiące, ale po konsultacji z nim wzięłam AŻ 2 opakowania - bardzo dłużył mi się ten czas, ogromna trauma. Teraz mamy pierwszy cykl po odstawieniu tabletek... Jestem pełna nadziei tym bardziej jak zobaczyłam wpis MAMAMAJECZKI, że udało się Wam w pierwszym cyklu ;-)Pewnie będę testować pod koniec czerwca, wszystko zależy od dnia owulacji, na razie jajniki mnie lekko pobolewają więc jest dobry znak ;-)

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ