X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jakie badania 6=7 dpo?oprócz progesteronu

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna 18 w 3 DC. Norma do 23. Martwić się czy ok pomimo że wyżej normy gornej

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Karmelkova super Cię widzieć! Właśnie myślałam o Tobie już od kilku dni ;) Jak się czujesz? To już 13 tydzień! Pamiętam o Tobie zawsze w modlitwie :* Melduj się co jakiś czas czy wszystko ok ;)


    Jakże mi miło dziękuję za pamięć i wsparcie duchowe :** jak na razie wzytsko dobrze na 90% córcia jesteśmy po genetycznych i jest ok :) staram się być spokojna , ale wiadomo człowiek czeka i czeka a tygodnie się dłużą :) poza tym czuję sie już w miarę dobrze najgorsze objawy ustąpiły :) 3mam mocno kciuki za Was cały czas :)

    Iseko lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Gratuluję zafasolkowanym:d
    Czy tylko mi ten cykl się dluzy..??no masakra dopiero 6dc..
    Rzucam się dziś w wir sprzątania w domu. Porzadki, porzadki.. Nawet z młodsza z rana nie wychodze na plac zabaw bo mam Sajgon w domu i musze ogarnąć..
    U mnie 7 dc, ja sie bardzo nie mogę doczekać czwartku by sie dowiedzieć czy ten cykl bo CB jest obiecujący czy lepiej nie robic sobie nadzieji. Modlę sie zeby tylko znowu owulacja nie było późno :( mam tez takie huśtawki nastroju co bardzo mnie denerwuje l, raz musli ze nie uda sie ze wszyscy zachodzą w ciąże a ja musze czekać, zaraz mysli jak nie teraz to pózniej ale bedzie napóźniej pełna optymizmu ze teraz sie uda ze czuje po chwili ze nie rob sobie nadzieji nie uda sie. Zastanawiam sie czy do psychologa bie powinnam iść

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Prolaktyna 18 w 3 DC. Norma do 23. Martwić się czy ok pomimo że wyżej normy gornej
    Troche za wysoka jak dla staraczek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2018, 18:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Jakże mi miło dziękuję za pamięć i wsparcie duchowe :** jak na razie wzytsko dobrze na 90% córcia jesteśmy po genetycznych i jest ok :) staram się być spokojna , ale wiadomo człowiek czeka i czeka a tygodnie się dłużą :) poza tym czuję sie już w miarę dobrze najgorsze objawy ustąpiły :) 3mam mocno kciuki za Was cały czas :)
    Karmelokova czytam stopkę i widzę ze tez nie była łatwa droga? Gratuluje i z całego serca życzę by wszytsko było w porzadku do samego końca. W którym cyklu sie udało? Ja właśnie jestem w cyklu po CB

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Nie byłam zapisana, bo nie mogłam się zdecydować czy się zapisywać czy nie... Ale jeśli chcecie to możecie mnie dopisać do listy z pozytywne. Test w 11dpo robiony o godzinie 16 url=https://naforum.zapodaj.net/efec3baec86f.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/efec3baec86f.jpg[/url]
    Boże spraw aby tym razem wszystko było dobrze..

    Straciatellaa, patuniek86, enka90, DKlamka82, Karmelkovaa, anusiak5, Marilen, ksiazka, Pati88, Iseko, KAL, agniecha2101, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 00:08


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa - ciepłe gratulacje :-* Trzymaamy kciuki :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Hej! Nie byłam zapisana, bo nie mogłam się zdecydować czy się zapisywać czy nie... Ale jeśli chcecie to możecie mnie dopisać do listy z pozytywne. Test w 11dpo robiony o godzinie 16 url=https://naforum.zapodaj.net/efec3baec86f.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/efec3baec86f.jpg[/url]
    Boże spraw aby tym razem wszystko było dobrze..
    Cudowne kreseczki ! Gratulacje i trzymam mocno kciuki by tym razem wszytsko było w porzadku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Gratulacje!! Trzymam kciuki <3
    Kochana gratulacje i wierzę głęboko że tym razem zakopiesz się w pieluchach :))

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa! Cuda wianki <3 Gratulacje!

    Idę w piątek na progesteron. Będzie 7dpo. Co sobie jeszcze przebadać przy okazji?

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszło 20 testów ciążowych. Mozna sikać :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 00:08


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 00:08


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Ja kupilam specjalnie tylko dwa bo zawsze jak mialam wiecej to i nawet 7dpo sikalam :D

    A ja wolę nasikać nawet 6dpo, niż czekać i czekać i o niczym innym nie mysleć i odliczać godziny do 11 dpo. Różni są ludzie. Ja już wiem, że to dla mojego zdrowia psychicznego lepsza droga postępowania.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory kupowałam testy w aptece te które wykryły CB były z rossmanna w aptece juz nigdy nie kupie takie mam postanowienie haha, ja w tym miesiącu bede robiła betę tylko wtedy kiedy mi każe ginekolog czyli około 28 czerwca :P haha na razie trzymam mojego męża na wstrzemięźliwości i wmawiam mu ze cały ten miesiąc bedzie bez sexu :P

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Karmelokova czytam stopkę i widzę ze tez nie była łatwa droga? Gratuluje i z całego serca życzę by wszytsko było w porzadku do samego końca. W którym cyklu sie udało? Ja właśnie jestem w cyklu po CB


    Kochana tak droga była i jest bardzo ciężka ... ta ciąża tak z tygodnia na tydzień przeżywana , ale warto walczyć i wierzę , że damy radę z Bożą pomoca i lekarzy dotrwać do końca :) u mnie straty miały przyczynę hormonalną i genetyczną głównie tą drugą ... moje dzidzie miały problem z zagnieżdżeniem bo brakuje mi pewnych receptorów na szczęście trafiłam do cudownego lekarza :)
    Ja nigdy nie miałam problemu z zachodzeniem o tyle dobrze w tym całym zawirowaniu ... zazwyczaj udawało się w pierwszym cyklu teraz zaszłam w 2 cyklu bo zbijałam prolaktynę i miałam nowe leki co akurat mi jeszcze po poronieniach nie wyrównały owulacji , a w drugim cyklu owulacja w 12 dc i się udało :) dziękuję za dobre słowo ... ja wierzę , że przyjdzie czas na każdą tylko dzieciaczki ustawiają się w kolejce gdzieś tam na górze

    :**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2018, 20:17

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem w 7 dniu cyklu po ciazy biologicznej teraz 4 cykl staran czy pierwszy po biochemicznej bo nawet nie wiem jak mam to uznawać. Wierze głęboko w to, ze wszystko bedzie w porzadku i urodzisz szczęśliwie. Przecież kiedyś to pasmo niepowodzeń musi sie skończyć. To pierwsza tak wysoka ciąża twoja? Mogę wiedzieć gdzie chodzisz do lekarza teraz?

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja właśnie jestem w 7 dniu cyklu po ciazy biologicznej teraz 4 cykl staran czy pierwszy po biochemicznej bo nawet nie wiem jak mam to uznawać. Wierze głęboko w to, ze wszystko bedzie w porzadku i urodzisz szczęśliwie. Przecież kiedyś to pasmo niepowodzeń musi sie skończyć. To pierwsza tak wysoka ciąża twoja? Mogę wiedzieć gdzie chodzisz do lekarza teraz?

    Tak pierwsza , wczesniej dowiadywałam się w 8 że już po wszystkim , później w 6 puste jajo , później 2 razy w 5 biochemiczne ...
    Ja jeździłam do dr Przybycienia , który jest moim lekiem na całe zło i fizyczne i psychiczne , także polecam całym sercem ze swojej strony .
    Aczkolwiek on nie prowadzi ciąż tylko stara się do nich doprowadzić ... ja byłam u niego do 9 tygodnia po czym pokierował mnie do cudownej doktorki jego znajomej i jestem nadal w dobrych rękach :) ale do niego jadę też teraz bo chciał zobaczyc dzidzie swoim okiem po prenatalnych jak się rozwija i wgl później pewnie po połówkowych ale to tak jest jak się z kimś polubi z tego co wiem hehe . Także walczymy nie poddajemy się :)
    Niestety trzeba dużo badać kiedy ciąża nie może się rozwinąć i szukać a to nie jest łatwe :< ja zbadałam wszystko co mogłam i nie ma juz u mnie co badać ...
    3 mam mocno kciuki żeby ten cykl był owocny :*

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ