X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek Ty kochana już tak daleko ! A tyle co szłaś na procesji pod górę i się meczyłaś hehe wierzę że wszystko z Wami będzie dobrze <3 musi być!

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Tak pierwsza , wczesniej dowiadywałam się w 8 że już po wszystkim , później w 6 puste jajo , później 2 razy w 5 biochemiczne ...
    Ja jeździłam do dr Przybycienia , który jest moim lekiem na całe zło i fizyczne i psychiczne , także polecam całym sercem ze swojej strony .
    Aczkolwiek on nie prowadzi ciąż tylko stara się do nich doprowadzić ... ja byłam u niego do 9 tygodnia po czym pokierował mnie do cudownej doktorki jego znajomej i jestem nadal w dobrych rękach :) ale do niego jadę też teraz bo chciał zobaczyc dzidzie swoim okiem po prenatalnych jak się rozwija i wgl później pewnie po połówkowych ale to tak jest jak się z kimś polubi z tego co wiem hehe . Także walczymy nie poddajemy się :)
    Niestety trzeba dużo badać kiedy ciąża nie może się rozwinąć i szukać a to nie jest łatwe :< ja zbadałam wszystko co mogłam i nie ma juz u mnie co badać ...
    3 mam mocno kciuki żeby ten cykl był owocny :*

    Jesteś z Krakowa A do kogo teraz chodzisz

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Multiwitaminko jakby to było wczoraj :) ale i tak mi się wlecze , bo ja w gorącej wodzie kąpana i bym wszystko chciała już teraz zaraz , mam termin na grudzień i osiwieję chyba do tego czasu , mam nadzieję , że przygód nie będzie i Bozia da nam wytrwać w spokoju i zdrowiu :) jestem i z Wami kibicuję mocno <3

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa nie ja z okolic Sanoka Krosna ale jeździłam do Tarnowa do dr :) teraz do dr Lewandowskiej z profamilii z Rzeszowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2018, 20:55

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllkova bede sie modlić za Was <3 musi być wszystko dobrze! Ja bym chciała psychicznie odpocząć umieć wyluzować wtedy byłoby łatwiej, po biochemię mam taki lęk w sobie ze przeocze owulacji pomimo monitoringu najchętniej bym chodziła do lekarza dwa razy dziennie

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka ty jesteś Krakow i rocznik 90?? Karmelkova wiem cos o gorącej wodzie. Eh zmora najlepiej tu teraz zaraz przez to sie mecze jeszcze bardziej haha

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Patkaa nie ja z okolic Sanoka Krosna ale jeździłam do Tarnowa do dr :) teraz do dr Lewandowskiej z profamilii z Rzeszowa

    O Tarnow moje okolice... ja do dr Przybycienia na sierpien zapisana jestem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2018, 20:59

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez slyszalam o tym doktorze,ze swietny. Zastanawiam sie czy warto isc jak niby wszystkie badania ok I zadnych problemow hormonalnych itp... bo z problemami slyszalam ze radzi sobie swietnie a ciekawe czy ze znajdywaniem przyczyn tez

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Gaudianna Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki powiedzcie mi proszę kiedy jest idealny moment na wyniki:
    Prolaktyna (robiłam w 5dc)
    TSH (także robiłam w 5dc)
    Testosteron
    Progesteron
    Co mogę jeszcze sprawdzić? Jakieś inne wyniki?

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Tez slyszalam o tym doktorze,ze swietny. Zastanawiam sie czy warto isc jak niby wszystkie badania ok I zadnych problemow hormonalnych itp... bo z problemami slyszalam ze radzi sobie swietnie a ciekawe czy ze znajdywaniem przyczyn tez


    Mi znalazł przyczynę i nie tylko bo moje koleżanki już porodziły :)
    ja do niego przyszłam z całym plikiem badań , bez problemów większych , miłam tylko niski progesteron podwyższoną prolaktyne po obciążeniu to wszystko , przyczyne znaleźliśmy na badaniach na Prokocimiu ... on jest konikiem , co moze nie hulać :) jest specyficzny ale ja go uwielbiam mógłby być moim tatą :D

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Karmelllkova bede sie modlić za Was <3 musi być wszystko dobrze! Ja bym chciała psychicznie odpocząć umieć wyluzować wtedy byłoby łatwiej, po biochemię mam taki lęk w sobie ze przeocze owulacji pomimo monitoringu najchętniej bym chodziła do lekarza dwa razy dziennie

    Dziękuję <3 ja akurat starań się nie bałam , dopiero jak widziałam 2 kreski to mi się światełko zaświeciło , ale tez jakoś wyjątkowo ta ciąża od początku była inna i fizycznie i w mojej psychice

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    O Tarnow moje okolice... ja do dr Przybycienia na sierpien zapisana jestem

    Powodzenia w takim razie :) nie zraź się jego podejściem tylko , on często dużo gada jak jest źle , żeby później podsumowac , że wcale źle nie było :D trzeba umieć z nim gadać i zrozumieć :) wiadomo to tylko lekarz , dla większości aż lekarz , ma swoje plusy i minusy , ja akurat znam go tylko od plusów

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Jakże mi miło dziękuję za pamięć i wsparcie duchowe :** jak na razie wzytsko dobrze na 90% córcia jesteśmy po genetycznych i jest ok :) staram się być spokojna , ale wiadomo człowiek czeka i czeka a tygodnie się dłużą :) poza tym czuję sie już w miarę dobrze najgorsze objawy ustąpiły :) 3mam mocno kciuki za Was cały czas :)
    Teraz już na pewno będzie dobrze :*

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Mi znalazł przyczynę i nie tylko bo moje koleżanki już porodziły :)
    ja do niego przyszłam z całym plikiem badań , bez problemów większych , miłam tylko niski progesteron podwyższoną prolaktyne po obciążeniu to wszystko , przyczyne znaleźliśmy na badaniach na Prokocimiu ... on jest konikiem , co moze nie hulać :) jest specyficzny ale ja go uwielbiam mógłby być moim tatą :D

    Ciekawe, ja tez mam podwyzszona prolaktyne po obciazeniu ale wszyscy lekarze mowia ze to w sumie zaden wazny czynnik I nic nie mowi.....

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalek test owu pozytywny... zaczynam sie stresowac... :-)
    Ale teraz czuje lekkie klocie w lewym jajniku, albo to tylko moja podswiadomosc :-):-)

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tempka odbiła! :)))
    Pięknego dnia!!!

    iNso87, Grzechotka2, Moncia28, patuniek86, Iseko lubią tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka super! Trzymam kciuki:d

    Ja od dziś robię o 18 po jednym teście ovu a za 3dni już po 2dziennie:p a jak coś będzie się działo to 3dziennie:d

    Teraz uciekam zawiezc starsza do szkoly a potem z młodą po pojemniki na zabawki i worek bo już za dużo tego i nie wiadomo co z tym robic:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Klamka super! Trzymam kciuki:d

    Ja od dziś robię o 18 po jednym teście ovu a za 3dni już po 2dziennie:p a jak coś będzie się działo to 3dziennie:d

    Teraz uciekam zawiezc starsza do szkoly a potem z młodą po pojemniki na zabawki i worek bo już za dużo tego i nie wiadomo co z tym robic:)
    Ostatnio wyrzuciłam 5 workow 60 l zabawek. Starsza zauwazyla po 2 dniach,ze maja tylko dwa kufry zabawek hah :p po co tyle. I tak bawią sie z 4 ulubionymi ;)

    Klamka wiedzialam ze tak będzie ! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 07:12

    iNso87 lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Życzę dzisiaj samych dwóch grubych i tłustych kresek!

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Ciekawe, ja tez mam podwyzszona prolaktyne po obciazeniu ale wszyscy lekarze mowia ze to w sumie zaden wazny czynnik I nic nie mowi.....

    Lekarze którzy się znają wiedzą , że to nie prawda ;)
    U mnie ewidentnie zakłócała pracę ciałka żółtego przez to było też nie wydolne . Lekarze odchodzą od tego bo ona i tak wychodzi podwyższona , ale są pewne normy ile razy może być :) u mnie była dużo za dużo , zbijałam 1,5 miesiąca dostinexem 1/4 co poniedziałek :) mimo ze wyjściową miałam idealną , a wiem , bo nie tylko ja jestem takim przypadkiem z tą prl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 08:26

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ