X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Straciatella ja też kiedyś sobie takie kuku zrobiłam ehh... Możesz napisać do administracji wiem że tak można przywrócić
    Ogarnełam, z 5x klinełam nowy cykl i wskoczyły te moje.
    Boszz a już miałam czachy i łzy w oczach. Tylko komentarze wszystkie się usunęły.

    Mama do mnie przed chwilą dzwoniła pytać czy w ciąży nie jestem bo bociany tak nad ich działką latały, a ponoć to wróży bobasa :P oh chciałabym

    iNso87, Ania95, Iseko lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na testowanie do czwartku ale na II nie liczę... Odebrałam posiew i mam grzybicę ale kolonie mierne a MUCHę mam negatywną więc ok na grzyba dostałam nystatyna.

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pozytyw owulacyjny dziś działam z Malzem, jutro ma wolne to poprawiamy w dzień jak Mala będzie spala:d a Młodą jedzie na caly dzien na wycieczkę i wieczorem 3 raz hahaha wymecze Malza:d
    A juz sie przestraszyłam, ze cus nie tak.. Walne jeszcze o 21:30 test i jutro rano i 3 przez cały dzien;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dziewczyny mam pozytyw owulacyjny dziś działam z Malzem, jutro ma wolne to poprawiamy w dzień jak Mala będzie spala:d a Młodą jedzie na caly dzien na wycieczkę i wieczorem 3 raz hahaha wymecze Malza:d
    A juz sie przestraszyłam, ze cus nie tak.. Walne jeszcze o 21:30 test i jutro rano i 3 przez cały dzien;)
    go go go go! :D

    iNso877 lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sikam jak debil na te ciążowe. Pamiętam jak w biochemicznej kreska bladła i bladła, aż zninęła. Teraz właściwie tylko na to czekam i bardziej mnie zdziwi jeśli tak nie będzie, a nie gdy tak będzie.

    Trzymajcie kciuki, proszę.

    iNso877 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja sikam jak debil na te ciążowe. Pamiętam jak w biochemicznej kreska bladła i bladła, aż zninęła. Teraz właściwie tylko na to czekam i bardziej mnie zdziwi jeśli tak nie będzie, a nie gdy tak będzie.

    Trzymajcie kciuki, proszę.
    łykaj dupka i będzie git. Nie sikaj ciągle na testy bo to nic nie da. Tylko nerwicy się nabawisz. I tak super, że w ogóle wyszedł Tobie test 8dpo.
    Jutro beta i będzie ok. Ja już bym nie robiła testow, tylko na bety chodziła ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak będziemy działać! A to się liczy, że owu do 24h będzie?? Od pozytywa?

    Tak Grzechotka nie sikaj już tylko idź jutro i za dwa dni na betę. Będzie dobrze! Czerwiec będzie udany dla większości pewnie. W sumie to już jest bo trochę było pozytywów. Ja to się cieszę z owulacyjnego tak, jakbym już w ciazy była conajmniej ha ha ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2018, 19:09

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Tak tak będziemy działać! A to się liczy, że owu do 24h będzie?? Od pozytywa?

    Tak Grzechotka nie sikaj już tylko idź jutro i za dwa dni na betę. Będzie dobrze! Czerwiec będzie udany dla większości pewnie. W sumie to już jest bo trochę było pozytywów. Ja to się cieszę z owulacyjnego tak, jakbym już w ciazy była conajmniej ha ha ha
    24-36h, ale czytałam że lepiej wziąć rezerwę i być gotowym na 12-48h :D


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    24-36h, ale czytałam że lepiej wziąć rezerwę i być gotowym na 12-48h :D
    Kurde Malz się zbuntowal! Mówi, że dziś nie... Jutro rano i w dzień najwyzej i wieczorem ha ha ha ha powiedział, że przed Owu dzień on nie chce bo mamy przecież chłopca celowac a jak to ujął dla niego to dopiero 2cs.. I będzie Baba jak się uda ha ha ha komedia:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2018, 19:20

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Ogarnełam, z 5x klinełam nowy cykl i wskoczyły te moje.
    Boszz a już miałam czachy i łzy w oczach. Tylko komentarze wszystkie się usunęły.

    Mama do mnie przed chwilą dzwoniła pytać czy w ciąży nie jestem bo bociany tak nad ich działką latały, a ponoć to wróży bobasa :P oh chciałabym
    U mnie kiedys śp. Babcia pytała mnie i Siostry czy któraś nie w ciazy bo na stodołe u Niej bociany siadaja:d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja sikam jak debil na te ciążowe. Pamiętam jak w biochemicznej kreska bladła i bladła, aż zninęła. Teraz właściwie tylko na to czekam i bardziej mnie zdziwi jeśli tak nie będzie, a nie gdy tak będzie.

    Trzymajcie kciuki, proszę.

    Trzymam mocno mocno! :) Trzymam też kciuki za pozostałe dziewczyny, które mają jeszcze szanse zobaczyć w czerwcu dwie kreseczki!

    Ja wyposażona w Ovarin, Fertilman, Folik, Oeparol i ocet jabłkowy wracam z wiarą w kolejny cykl starań. Choć trochę psychicznie ciężko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kurde Malz się zbuntowal! Mówi, że dziś nie... Jutro rano i w dzień najwyzej i wieczorem ha ha ha ha powiedział, że przed Owu dzień on nie chce bo mamy przecież chłopca celowac a jak to ujął dla niego to dopiero 2cs.. I będzie Baba jak się uda ha ha ha komedia:p
    Wierzysz w to? Ja czytałam artykuł i nawet mama ginekolog o tym mówiła, ze płci sie nie da zaplanować bo to plemnik decyduje o płci nie komórka jajowa. Każda komórka jajowa ma w sobie gen X a to od płatnika zależy czy jest X czy Y.

    Zazdroszczę wam tego ze juz macie owulacje nie musicie czekać 2/3 miesiąca na nią!

    Grzechotka bedzie dobrze!!!

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na złość, musze iśc na betę do przychodni, więc wyniki dopiero do odebrania następnego dnia. Oczywiście mój mąż musi wyjeżdżać na konferencje i zabierać auto akurat wtedy kiedy potrzebuję zrobić betę, a nie da się do diagnostyki nie da sie na piechotę,bo to w innej miejscowości. Mamy też we wtorek szczepienie na rok, zawsze chodzimy wszyscy, pełnym składem, i pierwszy raz idę sama :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Wierzysz w to? Ja czytałam artykuł i nawet mama ginekolog o tym mówiła, ze płci sie nie da zaplanować bo to plemnik decyduje o płci nie komórka jajowa. Każda komórka jajowa ma w sobie gen X a to od płatnika zależy czy jest X czy Y.

    Zazdroszczę wam tego ze juz macie owulacje nie musicie czekać 2/3 miesiąca na nią!

    Grzechotka bedzie dobrze!!!
    Kochana ja cieszę się jak głupia, ze chociaz ta owulacja jest. Sama chciałam na początku tak jak on ustrzelic chlopca;) ale teraz dla mnie to bez różnicy bo są krechy trzeba działać. Ale faceci maja swoje fazy też patrze...

    Edit.
    On nasluchal się ostatnio jak u nowej glinki byliśmy, to zalil się że baby w domu... Itp itd. To ta do niego, że w dzień owulacji i po. Żeby nie przed i masz babo placek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2018, 19:43

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    @ jednak przyszła na czas ;D więc kolejny cykl starań rozpoczęty ;)
    Widzę, ze jesteśmy na tym samym etapie zarówno jeśli chodzi o @ jak i o cykle starań

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso to trzymam kciuki, ja to nigdy nie wiem kiedy owu, test mi nigdy nie wyszedł, więc u nas to chybił trafił :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Ogarnełam, z 5x klinełam nowy cykl i wskoczyły te moje.
    Boszz a już miałam czachy i łzy w oczach. Tylko komentarze wszystkie się usunęły.

    Mama do mnie przed chwilą dzwoniła pytać czy w ciąży nie jestem bo bociany tak nad ich działką latały, a ponoć to wróży bobasa :P oh chciałabym

    A dopiero co nad moją działką bocian przeleciał :) czyli nadzieja jest na kolejny cykl :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Widzę, ze jesteśmy na tym samym etapie zarówno jeśli chodzi o @ jak i o cykle starań

    To powodzenia :D może ten cykl będzie dla nas szczęśliwy :)

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim cyklu jak byłam na Mazurach to tych bocianów tyle było plus jeden latał centralnie nad nami i cholera chyba zapomniał tego dziecka podrzucić :p

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ale dużo stron do przeczytania. Nie zaglądałam od piątku.
    Dziewczyny gratuluję dwóch kresek:) podoba mi się ten czerwiec, sporo pozytywów :D

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ