X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Karmelllka90 spokój, tylko spokój... Wiem że łatwo się mówi ale mężczyźni nie lubią presji dlatego mój już nie wie kiedy owulka... No i za ostatnim cyklem gdzie byłam stymulowana...

    Katti mój okna muł raz w życiu haha

    My 26 czerwca mamy 8 rocznicę ślubu a razem jesteśmy 16 lat :) czyli pół mojego życia :)

    Agniechaa jaaa już 17tc... Kiedy to zleciało.... Wiesz już co nosi pod serduchem...?

    Ja nadal nie mam @ powinna być wczoraj... Jutro zatestuje jeszcze raz... Zobaczymy...

    Dziś skosilam trawnik przed działką i mi się kosiarka popsuła... Ehhh

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 14:46

    Akceptacja!
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka90 nie mów mu kiedy masz owulacje tak samo starajcie się przez cały miesiąc bo jak potem nagle się do niego dobierasz 5 razy dziennie to oni już wiedza o co chodzi;).Moj mąż miał podobnie wystarczyło,ze termometr leżał na komodzie i mierzyłam rano temp blokada totalna a jak wiedział, ze mam owulacje bo mu mówiłam, nagle tyle razy się dobierałam to po prostu nie miał ochoty albo nie mógł. Wtedy ja płakałam, ze mu się nie podobam, nie pociągam a on miał mega poczucie winy nie idź ta droga. Bo facet zeswiruje wiem, ze tobie jest tez ciężko , ale faceci im mniej wiedza czsaami tym lepiej śpią i nie tylko ;) A nie ma nic gorszego niż mechaniczny seks na zawołanie dziecko ma być z miłości nie z frustracji, płaczu czy wzajemnych pretensji .Wiem co mowie bo nam się udało po mega kłótni, która była nam potrzebna mąż wtedy spał w salonie bo wylałam wszystkie moje żale i on tez uwierz mi, ze zrobiło mi się przykro i głupio bo nie spodziewałam się takich emocji jakie on ma swobie często myślimy tylko, ze my cierpimy a faceci naprawdę tez potrzebują zrozumienia pogodziłam się z tym, ze w tym cyklu się nie uda to był pierwszy seks gdzie nie myślałam o dziecku tylko cieszyłam się mężem było super kilka dni później zobaczyłam dwie kreski :)

    Dori1811, Katiiii, OlivkowaMama, golonat, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Karmelka90 nie mów mu kiedy masz owulacje tak samo starajcie się przez cały miesiąc bo jak potem nagle się do niego dobierasz 5 razy dziennie to oni już wiedza o co chodzi;).Moj mąż miał podobnie wystarczyło,ze termometr leżał na komodzie i mierzyłam rano temp blokada totalna a jak wiedział, ze mam owulacje bo mu mówiłam, nagle tyle razy się dobierałam to po prostu nie miał ochoty albo nie mógł. Wtedy ja płakałam, ze mu się nie podobam, nie pociągam a on miał mega poczucie winy nie idź ta droga. Bo facet zeswiruje wiem, ze tobie jest tez ciężko , ale faceci im mniej wiedza czsaami tym lepiej śpią i nie tylko ;) A nie ma nic gorszego niż mechaniczny seks na zawołanie dziecko ma być z miłości nie z frustracji, płaczu czy wzajemnych pretensji .Wiem co mowie bo nam się udało po mega kłótni, która była nam potrzebna mąż wtedy spał w salonie bo wylałam wszystkie moje żale i on tez uwierz mi, ze zrobiło mi się przykro i głupio bo nie spodziewałam się takich emocji jakie on ma swobie często myślimy tylko, ze my cierpimy a faceci naprawdę tez potrzebują zrozumienia pogodziłam się z tym, ze w tym cyklu się nie uda to był pierwszy seks gdzie nie myślałam o dziecku tylko cieszyłam się mężem było super kilka dni później zobaczyłam dwie kreski :)
    jejka zaraz rodzisz ale przeleciało

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wiem, ze nie powinnam mu mowić tak było w zeszłym miesiącu skłamałem go ze nie bede miała owulacji i było wszystko super ale w tym miesiącu miałam monitoring i robiłam testy owulacyjne i nie dało sie tak zeby nie widział wiec sie spiął

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż chce wiedzieć i jakoś tak wiemy ze mamy dbać o atmo. Oczywiście czasem jest tak troszkę technicznie. Wtedy oboje to wiemy ale każde z nas stara się poprostu bardziej i jakoś nam wychodzi. Wiadomo,że każdy z nas ma słabsze dni. Praca, codzienność, słynny bol glowy no i te upały. Na początku gdzieś w 3cs widziałam że się spinał. Wtedy też raz mieliśmy problem z zakończeniem. Ale teraz jakoś jest ok. Troszkę czasem muszę się postarać i sukcesik jest. Oboje przyznajemy się wzajemnie, że najlepsze są te zaraz po małpie lub te kiedy już jest po płodnych. Ale uważam że to normalne u zdrowych lidzi. Wiadomo że jara się człowiek jak ma troszkę abstynencji. Ja już wiem że dopiero od 10dc musimy działać bo jak za szybko to potem w startegicznuch dniach bywa ciężko;)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bielusieńko. Czekam na małpę już dwa dni się spóźnia ehhh... Posrane to owu potwierdzona monitoringiem więc dlaczego małpa się spóźnia?

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Witam sie z rana;d

    KAL a moze zrób betę? Moze jednak cos tam sie dzieje ale testy tego sikane nie wykrywają??

    Ja jutro chyba zrobię tego proga z rana. Nie wiem tylko czy bede miała swoje auto,bo Malz swoje ma na warsztacie od paru dni. Jak nie bede miała to znaczy,ze mam nie jechac:p
    Zastanawiam się czy jutro nie będzie spadku na wykresie? Tak obstawiam.. W ogóle to jakas taka "spokojna" mam ta druga fazę hmm.. W porównaniu do poprzedniego wykresu.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze zastanawia jak nie powiedzieć mezowiy. Tak samo jak odłożyć informacje o ciąży i powiedzieć ileś by dni później. Oczywiście, nie oceniam, tylko w naszym wypadku by to nie podziałało. Mój mąż zawsze o wszystkim wie. Doszukuje się ze mną bladziochów, analizuje czy test owu już pozytywny. To taki nasz wspólny projekty.

    Katiiii, ams, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Magdzia Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czytam Was regularnie choć się nie udzielam. Gratuluję wszystkim zafasolkowanym

  • Magdzia Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ przyszła szybko w 24 dc. Przepustkę się na lipiec :-)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak miałam zapytać a gdzie jest KLAMKA?? Czy to ja mam wrażenie,ze dawno nie pisala??:>

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia przykro mi,trzymam kciuki za owocny lipiec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 08:28

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    A tak miałam zapytać a gdzie jest KLAMKA?? Czy to ja mam wrażenie,ze dawno nie pisala??:>
    A ona nie zafasolkowała przypadkiem ?

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Mnie zawsze zastanawia jak nie powiedzieć mezowiy. Tak samo jak odłożyć informacje o ciąży i powiedzieć ileś by dni później. Oczywiście, nie oceniam, tylko w naszym wypadku by to nie podziałało. Mój mąż zawsze o wszystkim wie. Doszukuje się ze mną bladziochów, analizuje czy test owu już pozytywny. To taki nasz wspólny projekty.
    Mój maż jest zielony i woli sie nie wtryniac w te sprawy hehe jedyne co to tylko test ciazowy jak mu chce dać do reki to wie że w ciazy jestem bo jak jest negatyw to mu nie daje wiec nawet do reki testu wziac nie musi jak widzi ze chce mu dac :D
    Jak mu kiedys próbowałam tlumaczyc co to owulacja itp to mówi ze nie wie o czym do niego mówie i lepiej go nie uczyć hahaha

    ams, Madalena89, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 nie będę robić bety szkoda kasy... Jak do tyg nie przyjdzie to idę do gina

    Akceptacja!
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    A tak miałam zapytać a gdzie jest KLAMKA?? Czy to ja mam wrażenie,ze dawno nie pisala??:>
    Pisałam z nią nampriv dzień przed testowaniem. Teraz jej konto jest usunięte. Taki przynajmniej mam podpis w miejscu niku.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Poniedziałek, ale nawet jestem wyspana i pełna energii (jak nigdy).
    Magdzia trzymam kciuki za lipiec.
    iNso masz piękny wykres.
    Ja od tego cyklu dopiero mierzę temperaturę. I to nawet nie od początku.
    Dziś już temperatura na wyżynach. Jako, że jestem nowicjuszką w mierzeniu temp zastanawiam się, czy jeśli jest skok, temperatura szybuje w górę (co ma związek z wzrostem progesteronu) to jest opcja, że owu nie było?
    iNso wytłumacz, skoro masz taki piękny wykres :-)
    Dziś mi OF zmienił na podstawie dzisiejszej temperatury owu na 2 dni później (i to by się zgadzało - wcześniej pęcherzyk był za mały, żeby mógł pęknąć).
    Kal a może za wcześnie na sikańca?

    iNso87 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana.
    Dzisiaj ide odprowadzic pierwszy raz synka od czasu poronienia do przedszkola :)
    Czuje się dobrze wiec mysle że nie powinno być zadnych problemów.
    Pogoda jest nie bardzo ale najważniejsze że póki co nie pada.
    Jutro lekarz...mam nadzieje że uda mi sie jakieś skierowania wymusić.. spotkania mam na 17:30

    iNso87 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Pisałam z nią nampriv dzień przed testowaniem. Teraz jej konto jest usunięte. Taki przynajmniej mam podpis w miejscu niku.
    Dzieki za info może jej sie pakiet skonczył i załozyła nowe ?
    Albo coś złego się stało i nie chciała nam o tym napisać i dlatego usuneła konto :(
    Szkoda że zostaniemy w nieświadomosci....

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ