X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jak ten slownik mnie też rozwala w tym telefonie....

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Ale masz super męża.
    Dziękuję nie powiem nie narzekam nie muszę się go o nic prosic sam zajecia sobie znajduje jak nie naczynia i szorowanie kuchni to łazienka to okna czy pokoje tym bardziej teraz wie że ja nie bardzo mogę za duzo chociaż jakoś od początku nie miałam problemów z nim w tych kwestiach to ja jestem bardziej leniwa co do porządków mi się musi naprawde chciec zeby cos zaczac robic hehe :D

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kasialora może mają lipna czułość? Tak jak Straciatellaa napisała leć po inny test jutro.

    Karmelllka nie denerwuj się u nas było podobnie także wiem co czujesz. Do końca dnia daleko;)

    Bonda o tym samym pomyslalam co Katii, ze cos z tymi testami chyba nie tak skoro cały czas pozytyw. Albo są jakieś extra super czule i kurde parę dni przed owulka będą Tobie pokazywać.. Może jak nie pyknie w tym cyklu to w następnym zmień testy.

    Katii u mnie jak naleśniki to tylko ze szpinakiem mniam a oczywiście Malz i dzieci z serem białym bądź dżemem. Takze zawsze sobie odkladam 2szt i farsz robię.
    No ja nie mialam nic innego po za kremem czekoladowym wiec sie łapaliśmy to czego było ale ogólnie u mnie w domu to nalesniki z reguły są własnie z kremem czekoladowym,dżemem lub mój mąż je z smietana ;)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Mojego trzeba pokierować jak o takie rzeczy chodzi. Sam co najwyżej chwyc za odkurzacz.. :d
    hehe no widzisz to ja mam dobrze :D to mnie predzej trzeba by było namawiać na umycie okien :D strasznie nie lubie tego robic :D

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Matko jak ten slownik mnie też rozwala w tym telefonie....
    Dlatego ja własnie nie uzywam tel do takich spraw :D ja na tel nawet na fejsa nie wchodze ... w ogole moj tel lezy sie kurzy hehe chyba ze synek na yt bajki oglada na nim :D

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Dlatego ja własnie nie uzywam tel do takich spraw :D ja na tel nawet na fejsa nie wchodze ... w ogole moj tel lezy sie kurzy hehe chyba ze synek na yt bajki oglada na nim :D
    Ja wolę na telefonie bo najwygodniej. Tablet młodsza właśnie ciąga do tych różnych bajek z YT,drugi już zamulony ostro to wala się w szufladzie. Jeden komp zajęty przez starsza a drugi Malz zajmuje także ten;)

    To ja dla Malza i dzieci jeszcze do tych słodkich naleśników leje smietane z cukrem :p

    Katiiii, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz zapomnialam co to fejs... :p odkąd zaczelam spotykać się ze swoim tak też moje konto usunelam:) za sprawą właśnie Malza który nie bawi się w takie rzeczy i nie lubi takich portali.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii we czwartek było w piątek nie potrzebnie mu powiedziałam ze owulacja juz za rogiem bo sie tak zafiksowała ze nie doszedł ale za 3 godziny juz nas nosiło i doszedł bez problemu w sobotę powtórka za pierwszym razem nie dał rady a za godzinę doszedł bez problemu i rano mimo serio wyrażanego sexu nie doszedł :( wiem ze on bardzo pragnie dziecka i sie zafiksowalnze MUSI sie spuścić. Ale jak tak bedzie robił to nie mamy szans na dziecko. :( Poza tym odebrałam to tez jakoś tak emocjonalnie, ze sie dwoje troje w łożku a ze moze za słabo go podniecam... wiem ze juz szukam dziury w całym. Ale juz pogadaliśmy od serca i jest dobrze... ale co poradzę jakbym dzisiaj mogła cały dzien ❤️❤️

    Katiiii, ksiazka lubią tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ja wolę na telefonie bo najwygodniej. Tablet młodsza właśnie ciąga do tych różnych bajek z YT,drugi już zamulony ostro to wala się w szufladzie. Jeden komp zajęty przez starsza a drugi Malz zajmuje także ten;)

    To ja dla Malza i dzieci jeszcze do tych słodkich naleśników leje smietane z cukrem :p
    hehe to widze komplet :D
    U nas jest tak że córka nie posiada swojego sprzetu bo uważam że ma na to czas jeszcze za mała wiec oglada bajki na tv zas synek ma tablet i moj tel i tak na zmiany oglada bo na tablecie ma tez takie gry pod swoj wiek wiec jak mu sie nudzi to bierze tel wiec na zmiane mu ładuje baterie :D
    Mąż ma tel na nim gra w jakąs strategię ale po za tym ma swój laptop i ja też mam swój ogólnie kupowaliśmy tej samej firmy tej samej pojemnosci wszystko aby nie było że któreś ma gorszy :D Ja wole na laptopie ogólnie wszystko robić .
    Siedze sobie w salonie na sofie przy malym stoliczku i tak ooo pykam sobie na forum a jak gotuje obiad czy cos to biore laptop do kuchni wl muzyke na yt :D
    Po za tym na sobie mam kołderkę i poduszki 2szt bo czesto synek i córka lubią sie położyc kiedy ja sobie leże ;) Full wypas :D hehe
    Obiad mam od wczoraj wiec dzisiaj w ogole nie musze po za obraniem ziemniaków nic robić bo obieram ja gdyż uwielbiam obierać ziemniaki i nie bardzo daje meżowi pozwolenie ze tak to nazwe na obieranie :D A mamy gołąbki ;)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ja juz zapomnialam co to fejs... :p odkąd zaczelam spotykać się ze swoim tak też moje konto usunelam:) za sprawą właśnie Malza który nie bawi się w takie rzeczy i nie lubi takich portali.
    Mnie na fejsa namawiała znajoma kiedy mieszkałam jeszcze w PL na początku nie chciałam w ogole go miec bo nie rozumialam o co tam chodzi i był dla mnie dziwny do ogarniecia ale po jakims roku sama zalozylam i jakos tak zostało . Mój mąż też ma swoje konto takze tego - czesto po cichaczu mu zagladam z kim pisze haha jestem zazdrosnicą mimo że wiem że nie muszę sie bać to i tak moja zazdrosc jest wieksza :D
    Obecnie fejsa mam bo mam siedze tam tzn jestem online 24/7 w bo zwyczajne nie wył laptopa ;) i pisze tam z 3 osobami max nic po za tym w sumie.
    Za nastolatke posiadałam wiele innych kont na różnych portalach tego typu ale wiadomo się wyrosło :D

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Katii we czwartek było w piątek nie potrzebnie mu powiedziałam ze owulacja juz za rogiem bo sie tak zafiksowała ze nie doszedł ale za 3 godziny juz nas nosiło i doszedł bez problemu w sobotę powtórka za pierwszym razem nie dał rady a za godzinę doszedł bez problemu i rano mimo serio wyrażanego sexu nie doszedł :( wiem ze on bardzo pragnie dziecka i sie zafiksowalnze MUSI sie spuścić. Ale jak tak bedzie robił to nie mamy szans na dziecko. :( Poza tym odebrałam to tez jakoś tak emocjonalnie, ze sie dwoje troje w łożku a ze moze za słabo go podniecam... wiem ze juz szukam dziury w całym. Ale juz pogadaliśmy od serca i jest dobrze... ale co poradzę jakbym dzisiaj mogła cały dzien ❤️❤️
    Szukasz dziury w całym i doskonale rozumiem ciebie jak i jego i wierze w to że oboje tak samo bardzo pragniecie miec dziecko i może to by przyczyną tego problemu własnie że tak bardzo chcecie że jego organizm reaguje w taki sposob. Zawsze możesz go wspomoc jakimiś witaminkami o ile juz czegoś nie bierze. To nie jest tak że go nie podniecasz i w żadnym wypadku nawet nie próbuj tak mysleć ! Bo wtedy naprawde wybiore się tam do ciebie i dostaniesz porządne lanie !

    Jesli w sobote się kochaliscie i doszedł to nie masz czym sie martwić pamietaj plemniki żyją nawet do 5 dni :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Fejs jest fajny. Mozna odnowic znajomości po latach ;) ja kocham noszenie dzieci w chustach i tez dzieki fejsowi poznalam wiele chustoświrek :) tak sie rodzą super znajomosci ;)
    Podziwiam mnie kregosłup by padł :D ja jak zakupy mam niesc to mi strasznie cieżko a co dopiero dziecko :D

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii moj maz jest taki sam. Ja np okien nie myje w ogóle on sie tym zajmuje.

    Inso87 bardzo mnie to dotknęło sama nie wiem czemu tak płaczem zareagowałam, ale juz jest dobrze i tak nie odpuszczę jeszcze bede go atakować ;P haha

    Co do Fb ja nie posiadam od roku i jestem dużo szczęśliwsza przytłaczały mnie te posty o chorobach o biednych zwierzakach ja bardzo wrażliwa jeste, poza tym wiem ze teraz ludzie za bardzo żyją życie innych nie swoim a najbardziej nie toleruje kłamstwa a jak widziałam nie taz jak znajomi kolorowalibswoje życie to wolałam na to nie patrzec.

    Bonda ja tez robiłam teraz pierwszy raz testy domowe laboratorium i co prawda sa dalejbpozutywne ale ewidentnie wczoraj rano miałam największe stężenie LH bo testowa była dużo mocniejsza niż kontrolna.

    Kasiaola (nick pisze z głowy mogę przekręcić) kochana jest wczesnie jeszcze nie koniecznie solance juz cos ci pokażą a moze nawet zagnieżdżenia jeszcze nie było a od zagnieżdżenia beta wzrasta po 24 godzinach zanim ja test wykryje zejdzie ja polecam kupić test ciążowy facelle zwykły paskowy czułość 10 mi wykazał bardzo niska betę i kreska była kasna ale pokazała sie od razu. A co do objawów cykl przed ciąża biochemiczna miałam wszystkie ciążowe objawy a w ciazy nie byłam bo kiedy była owulacja my juz odpuściliśmy bo noe wiedziałam ze bedzie pózniej duzo pozniej - a jak zaszłam w ciąże biochemiczna szybko organizm wysłał sygnały ale równie dobrze mozna jej podpisać pod okres czy słabszy dzien

    Katiiii, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Katiii moj maz jest taki sam. Ja np okien nie myje w ogóle on sie tym zajmuje.

    Inso87 bardzo mnie to dotknęło sama nie wiem czemu tak płaczem zareagowałam, ale juz jest dobrze i tak nie odpuszczę jeszcze bede go atakować ;P haha

    Co do Fb ja nie posiadam od roku i jestem dużo szczęśliwsza przytłaczały mnie te posty o chorobach o biednych zwierzakach ja bardzo wrażliwa jeste, poza tym wiem ze teraz ludzie za bardzo żyją życie innych nie swoim a najbardziej nie toleruje kłamstwa a jak widziałam nie taz jak znajomi kolorowalibswoje życie to wolałam na to nie patrzec.

    Bonda ja tez robiłam teraz pierwszy raz testy domowe laboratorium i co prawda sa dalejbpozutywne ale ewidentnie wczoraj rano miałam największe stężenie LH bo testowa była dużo mocniejsza niż kontrolna.

    Kasiaola (nick pisze z głowy mogę przekręcić) kochana jest wczesnie jeszcze nie koniecznie solance juz cos ci pokażą a moze nawet zagnieżdżenia jeszcze nie było a od zagnieżdżenia beta wzrasta po 24 godzinach zanim ja test wykryje zejdzie ja polecam kupić test ciążowy facelle zwykły paskowy czułość 10 mi wykazał bardzo niska betę i kreska była kasna ale pokazała sie od razu. A co do objawów cykl przed ciąża biochemiczna miałam wszystkie ciążowe objawy a w ciazy nie byłam bo kiedy była owulacja my juz odpuściliśmy bo noe wiedziałam ze bedzie pózniej duzo pozniej - a jak zaszłam w ciąże biochemiczna szybko organizm wysłał sygnały ale równie dobrze mozna jej podpisać pod okres czy słabszy dzien
    Z tymi postami na FB masz racje mnie to szczerze wkurzało jak mialam stare konto ale potem zalozylam nowe i tego nie mam a mam wlasnie tylko dla tych 3 znajomych z ktorymi nie mam mozliwosci innego kontaktu...
    Ale wkurzaja mnie ludzi ktorzy robią cos na pokaz byle pokazac to na FB własnie wrrr

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój chlop pozmywa ale szafek nie zauwaza ze trzeba powycierac bo brudne.pozamiata.odkurzac tez potrafi i umyc podloge.wczorraj wlasnie zmywal i wycieral podlogi w sypialni i kuchni bo ja co innego sprzatałam

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii kochana jesteś! A co do witaminek to bierze, on ma tez stresująca prace jest brygadzista odpowiada za ludzi za wykonanie wiec tez uzupełniam mu braki, sama tez mam bardzo stresująca prace która bym jebla w cholerę ale przy staraniach o dzidziusia to nie byłaby odpowiedzialna decyzja

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skad ja to znam z moim 28.06 mamy 10 rocznice cywilki.musze wymyslic cos etxra ale nie wiem co.w sumie jestesmy juz 14,5 roku razem para

    Katiiii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    hehe to widze komplet :D
    U nas jest tak że córka nie posiada swojego sprzetu bo uważam że ma na to czas jeszcze za mała wiec oglada bajki na tv zas synek ma tablet i moj tel i tak na zmiany oglada bo na tablecie ma tez takie gry pod swoj wiek wiec jak mu sie nudzi to bierze tel wiec na zmiane mu ładuje baterie :D
    Mąż ma tel na nim gra w jakąs strategię ale po za tym ma swój laptop i ja też mam swój ogólnie kupowaliśmy tej samej firmy tej samej pojemnosci wszystko aby nie było że któreś ma gorszy :D Ja wole na laptopie ogólnie wszystko robić .
    Siedze sobie w salonie na sofie przy malym stoliczku i tak ooo pykam sobie na forum a jak gotuje obiad czy cos to biore laptop do kuchni wl muzyke na yt :D
    Po za tym na sobie mam kołderkę i poduszki 2szt bo czesto synek i córka lubią sie położyc kiedy ja sobie leże ;) Full wypas :D hehe
    Obiad mam od wczoraj wiec dzisiaj w ogole nie musze po za obraniem ziemniaków nic robić bo obieram ja gdyż uwielbiam obierać ziemniaki i nie bardzo daje meżowi pozwolenie ze tak to nazwe na obieranie :D A mamy gołąbki ;)
    To u mnie jest to samo z młodsza ja telefon, ona tablet i na sofe w salonie. Z jednej strony poduchy z drugiej poduchy i kładziemy się. Ona na mnie nogi kładzie i tak lezymy:d Ja też dziś tylko ziemniorki obrac muszę. Pomidorówke mam z wczoraj i schabik z śmietanie z pieczarkami. Nawet surówka z pekinki została :d

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Katiii kochana jesteś! A co do witaminek to bierze, on ma tez stresująca prace jest brygadzista odpowiada za ludzi za wykonanie wiec tez uzupełniam mu braki, sama tez mam bardzo stresująca prace która bym jebla w cholerę ale przy staraniach o dzidziusia to nie byłaby odpowiedzialna decyzja
    Widzisz tu stres tam stres i to oboje ciagle macie stres to naprawde nie sprzyja wam i wcale sie nie ma co dziwic że jest jak jest.
    Na spokojnie , musicie sie troszke uspokoić i mniej stresować chociaż w trakcie starań i co najważniejsze nie dołuj siebie i nie płacz z powodu że mężowi nie udało się dojsc musisz zrozumieć go jak i on ciebie a napewno to się jakoś ułoży.
    Ważne jest to że w płodne mieliscie stosunek do końca i to naprawde bardzo czesto wystarcza aby zafasolkować . Na siłę nic tak naprawdę nie zrobicie bo nie dosc że oboje bedziecie sie mega stresować to ty jeszcze bedziesz siedziec płakac i sie dołować a mąż bedzie czuł też w jakiś sposob przykrosc że podczas stosunku nie doszedł i wierze w to że może ci nawet nie mówic jak mu z tego powodu jest smutno i przykro. Musicie sie wzajemnie wspierac i dawać sobie zrozumienie i czas. Bedzie dobrze ;)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    skad ja to znam z moim 28.06 mamy 10 rocznice cywilki.musze wymyslic cos etxra ale nie wiem co.w sumie jestesmy juz 14,5 roku razem para
    My z moim mamy pierwszą rocznice ślubu 24 czerwca :) a córka 27 czerwca kończy 2 latka.
    A w zwiazku jestesmy ponad 5 lat.. dokładnie 14 lutego mielismy 5 lat.
    My ogólnie świetujemy nasze lata zwiazku i tez rocznice slubu wiec jakby obchodzimy 2 razy do roku rocznice hehe

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ