X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja juz wiem ze nic z tego w tym miesiącu nie bedzie. Jestem załamana. Jak tak to mogły sie kochać po 3 razy dziennie a teraz sie zablokowa. Dzisiaj rano chciałam powotorzyc bo bo na teście ovu testowa dalej równa kontrolnej No to sex był super ale co z tego jak nie doszedł ... a zeby zajść w ciąże nie wystarczy tylko książkowa owulacja musi być tez drugi czynnik. Leżę i rycze

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wieś pod ostrowem wielkopolskim

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jest możliwe, ze te testy z Allegro to jakaś kicha? Kurczę, cycki mam wielkie jak nigdy, mało bolace(a zwykle przed okresem bolą), brodawki znacznie ciemniejsze, brzuch boli jak na okres, a testy wciąż pokazują 1 kreskę bez cienia :( 11/10 dpo :( jestem narwana- wiem, ale nawet moj mąż mówi, ze te piersi są inne

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja juz wiem ze nic z tego w tym miesiącu nie bedzie. Jestem załamana. Jak tak to mogły sie kochać po 3 razy dziennie a teraz sie zablokowa. Dzisiaj rano chciałam powotorzyc bo bo na teście ovu testowa dalej równa kontrolnej No to sex był super ale co z tego jak nie doszedł ... a zeby zajść w ciąże nie wystarczy tylko książkowa owulacja musi być tez drugi czynnik. Leżę i rycze
    Kochana ale kochaliscie się wczoraj tak i doszedł ? Jesli tak to naprawdę to wystarczy nie trzeba się codziennie kochać.
    Może twój jest zmęczony i stad wyszło jak wyszło czasami facet potrzebuje naprawde przerwy mimo że nie chce cie zawiesc kiedy masz te dni stara się ale sama widzisz że czasami nie ma sie na to wpływu kiedy jest zmeczony.
    Głowa do góry jesli kochaliscie się wczoraj lub dzien wczesniej jeszcze to naprawde wystarczy.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka Twój facet widocznie też potrzebuje czasu. A najgorzej pokazać jak bardzo to przezywasz, że nie dochodzi. Tak to on na pewno jeszcze bardziej będzie się denerwowal i nic z tego nie wyjdzie. Wiem że ciezko spisać cykl na straty, ale zdrowie psychiczne też jest bardzo ważne. Musicie się teraz mocno wspierać i nic na siłę. Powodzenia życzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 20:58

    Katiiii, Isaura81 lubią tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą czytam was od samego rana ale nie mialam co napisać hehe wysłałam mojego po chleb bo nie ma ani kromki i zupelnie zapomnielismy że dzisiaj niedziela i sklepy od 10 otwieraja a on przed drzwiami juz o 8 byl :D Tak wiec chleba nie kupił i ja tu kombinowałam co zrobić bo synek z córka zjedli rano płatki a ja też musze coś zjesc bo raz że glodna dwa leki musze wziac i tak patrze i w głowie mi świta NALESNIKI :D maka jest , jaja są,mleko jest to sru poszłam robic i tak zrobiłam , posmarowalismy czekoladą i gitarka :D Nawet dzieci zachwycone sobie zjadly też hehe . Do czasu kupienia chleba jest co jesc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 10:51

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dziewczyny a wogole skąd jesteście?? Katiiii to juz wiem:p
    Ja z Podlasia.
    Ooo w końcu trafiłam na forum na kogoś też z podlasia wow ;-)

    Katiiii, iNso87 lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    piersi nie są wyznacznikiem ciąży, przed okresem też moga tak boleć. Mnie w ogóle nie bolą. Żeby zrobiły sie brodawki ciemniejsze to potrzeba jeszcze czasu, od razu to się nie dzieje. Wydaje mi się, że troche schizujesz ;) Kup jutro inny test o czułości 10 i zobaczysz. Kiedy masz termin @?
    Z brodawkami ciemniejszymi popieram w 100% one ciemnieją duzo pozniej.
    Piersi mogą bolec a wcale nie musza na @ czy w innych przypadkach...
    Wszystko jest kwestia organizmu kobiety... jedne odczuwaja ból na @ inne nie wiec nie ma co się tym kierowac i pisanie NIGDY tak nie miałam szczerze mija się z celem chociażby dlatego że ja też pewnych rzeczy nie miałam NIGDY a tu nagle byl taki cykl że te NIGDY zamieniło się że było inaczej... im wiecej myslimy ,główkujemy tym bardziej zaczynamy wariować przez co nasz organizm daje nam to co chcemy te objawy ktore sobie wymyslimy tak to mniej wiecej działa.
    Na spokojnie kochana kup sobie jakiś test i skikaj.. Na kiedy masz termin @ ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 11:09

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny w niedzielne przedpołudnie.Źle dziś spałam,obudziłam się o 4tej i zmierzylam temperature (zawsze mierze o 6:00).I jakas taka niższa(ale nie pod linią).Do tego znów zrobiłam owulaka (20dc). Znowu pozytywny.Nie rozumiem co z tym moim LH jest nie tak.Zobaczcie same (drugi od dolu z dziś,pierwszy od dolu w tym samym czasie,ale innej firmy).
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6d6b4f422007.jpg

    Katii,powiem Ci,że ja nawet lubię robić coś z niczego.Jak czegoś w domu brakuje,to jestem bardziej kreatywna w kuchni.
    A naleśniki pyyyycha.
    Karmellllka- próbuj go dodatkowo stymulować (no chyba,że nie chce).

    Ja dziś po kawce poszłam do ogrodu trochę popracować.Warzywka rosną mi na potęgę,ale chwasty też.Mąż czeka na meczyk,a ja już odpoczywam.Obiad przygotowany, można niedzielkować.A za tydzień urlop.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    piersi nie są wyznacznikiem ciąży, przed okresem też moga tak boleć. Mnie w ogóle nie bolą. Żeby zrobiły sie brodawki ciemniejsze to potrzeba jeszcze czasu, od razu to się nie dzieje. Wydaje mi się, że troche schizujesz ;) Kup jutro inny test o czułości 10 i zobaczysz. Kiedy masz termin @?
    Termin @ mam na 21... pamietam, ze w pierwszej ciąży jedynymi objawami była grypa i wielkie cycki. Ale masz racje, strasznie schizuje

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Witam Was dziewczyny w niedzielne przedpołudnie.Źle dziś spałam,obudziłam się o 4tej i zmierzylam temperature (zawsze mierze o 6:00).I jakas taka niższa(ale nie pod linią).Do tego znów zrobiłam owulaka (20dc). Znowu pozytywny.Nie rozumiem co z tym moim LH jest nie tak.Zobaczcie same (drugi od dolu z dziś,pierwszy od dolu w tym samym czasie,ale innej firmy).
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6d6b4f422007.jpg

    Katii,powiem Ci,że ja nawet lubię robić coś z niczego.Jak czegoś w domu brakuje,to jestem bardziej kreatywna w kuchni.
    A naleśniki pyyyycha.
    Karmellllka- próbuj go dodatkowo stymulować (no chyba,że nie chce).

    Ja dziś po kawce poszłam do ogrodu trochę popracować.Warzywka rosną mi na potęgę,ale chwasty też.Mąż czeka na meczyk,a ja już odpoczywam.Obiad przygotowany, można niedzielkować.A za tydzień urlop.
    Rzeczywiscie dziwne te testy tym bardziej ze ten innej firmy wyglada na ewidentny negatyw hmmm a te testy to jakie to są jakas firma czy cos ?
    Nie powinno sie porownywac innej firmy ale mimo to daje duzo do myslenia ze jest az taka duza roznica miedzy jednym a drugim moze te testy sa jakies kijowe i dlatego ciagle pokazuja ci pozytyw ...

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialora wrote:
    Termin @ mam na 21... pamietam, ze w pierwszej ciąży jedynymi objawami była grypa i wielkie cycki. Ale masz racje, strasznie schizuje
    do @ masz jeszcze sporo czasu a jesli testowałas testem z allegro to nic dziwnego ze masz biel ... te testy z allegro nie są az takie mega czułe jednak jestes 4 dni przed @ dlatego sie nie stresuj i poczekaj lub kup normalny w aptece czy cos jakis lepszy ten napewno bedze bardziej wiarygodny niz ten z allegro.
    Co do tej grypy... to masz racje :) Ja tez na ciaze mam wlasnie obajwy grypy i mialam tak przy kazdej ciazy a zawsze jest to tak że jak jestem blisko spodziewanej @ 2-3 dni przed rozklada mnie jakbym byla chora wtedy już wiem że to ciąża jesli oczywiscie sie staralismy ;)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Ooo w końcu trafiłam na forum na kogoś też z podlasia wow ;-)
    Agniecha a skąd dokładnie jesteś? Ja z Białego. Ja na Grudniowkach trafilam na parę dziewczyn z mojego miasta a z dwoma nawet po porodzie się spotkalysmy z dzieciakami;) także fajna sprawa:)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na chwilę rano wlazlam.. A teraz Mala położyłam spać i wchodzę na forum a tu już lecą strony zapisane :p

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ja tylko na chwilę rano wlazlam.. A teraz Mala położyłam spać i wchodzę na forum a tu już lecą strony zapisane :p
    Mój maż zaczał się nudzić bo wział i okna zaczął myc :D

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Rzeczywiscie dziwne te testy tym bardziej ze ten innej firmy wyglada na ewidentny negatyw hmmm a te testy to jakie to są jakas firma czy cos ?
    Nie powinno sie porownywac innej firmy ale mimo to daje duzo do myslenia ze jest az taka duza roznica miedzy jednym a drugim moze te testy sa jakies kijowe i dlatego ciagle pokazuja ci pozytyw ...

    Te pozytywne sa z Domowego Laboratorium,dziewczyny je zachwalają.
    Te drugie nie są z Allegro (są apteczne),ale są takie jak z Allegro.
    Dziś już mam cycki niebolesne,ale z mocno widocznymi zylami (chyba progesteron wzrasta),temperatura też pokazuje,że niby po owu.

    Ale gorąąąco dziś.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Mój maż zaczał się nudzić bo wział i okna zaczął myc :D

    Ale masz super męża.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialora może mają lipna czułość? Tak jak Straciatellaa napisała leć po inny test jutro.

    Karmelllka nie denerwuj się u nas było podobnie także wiem co czujesz. Do końca dnia daleko;)

    Bonda o tym samym pomyslalam co Katii, ze cos z tymi testami chyba nie tak skoro cały czas pozytyw. Albo są jakieś extra super czule i kurde parę dni przed owulka będą Tobie pokazywać.. Może jak nie pyknie w tym cyklu to w następnym zmień testy.

    Katii u mnie jak naleśniki to tylko ze szpinakiem mniam a oczywiście Malz i dzieci z serem białym bądź dżemem. Takze zawsze sobie odkladam 2szt i farsz robię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 11:50

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Mój maż zaczał się nudzić bo wział i okna zaczął myc :D
    Mojego trzeba pokierować jak o takie rzeczy chodzi. Sam co najwyżej chwyc za odkurzacz.. :d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 11:49

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Te pozytywne sa z Domowego Laboratorium,dziewczyny je zachwalają.
    Te drugie nie są z Allegro (są apteczne),ale są takie jak z Allegro.
    Dziś już mam cycki niebolesne,ale z mocno widocznymi zylami (chyba progesteron wzrasta),temperatura też pokazuje,że niby po owu.

    Ale gorąąąco dziś.
    Hm to ja nie wiem... zazwyczaj temp wskazuje na owulkę :/ bo z testami roznie w sumie bywa... a robila te 2 testy w tym samym czasie czy np godzine lub 2 po tym pierwszym ?

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ