X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    JA też mam w planach proga zbadać pierwszy raz w sumie ale jestem Ciekawa jak to u mnie w II fazie wygląda.. tylko nie miałam jak przez weekend zmierzyć temp i sama nie wiem kiedy ta owulacja była.. powiedzcie mi czy to musi byc konkretnie 7 dp czy może np 8-9
    Umownie jest 21dc/7dpo ale dc jest moim zdaniem zmienny:) bo ja teraz miałam np. 19dc/7dpo. A jeśli chodzi o dpo to tak najlepiej 7dpo.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Umownie jest 21dc/7dpo ale dc jest moim zdaniem zmienny:) bo ja teraz miałam np. 19dc/7dpo. A jeśli chodzi o dpo to tak najlepiej 7dpo.

    hym bo wlasnie nie wiem kiedy u mnie to 7 dp bedzie :/

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są jakieś szanse na dwie kreski, jak w 12/13 dpo test wyszedł negatywny. Dziewczyny, ja już całkiem oszalałam testy zaczęłam robić od 8dpo jak jakaś wariatka. Nigdy nie wiedziałam jak to jest mieć obsesje. Teraz już wiem. Zajście w ciąże stało się moim main goal i wcale nie jest mi z tym dobrze :(

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialora wrote:
    Czy są jakieś szanse na dwie kreski, jak w 12/13 dpo test wyszedł negatywny. Dziewczyny, ja już całkiem oszalałam testy zaczęłam robić od 8dpo jak jakaś wariatka. Nigdy nie wiedziałam jak to jest mieć obsesje. Teraz już wiem. Zajście w ciąże stało się moim main goal i wcale nie jest mi z tym dobrze :(

    Kochana rozumiem Cię doskonale! Nigdy też wcześniej nie przypuszczałam jak my kobiety potrafią się nakręcić na jakiś temat! Ja u siebie zauważyłam od poprzedniego cyklu, że każdy objaw jaki zauważyłam to robiłam sobie wielką nadzieję. A później to rozczarowanie, niestety.

    Powiem Ci, że dopóki nie dostaniesz wrednej @ to nigdy nie wiadomo. Więc trzymam za Ciebie mocno kciuki!! :)

  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Kochana rozumiem Cię doskonale! Nigdy też wcześniej nie przypuszczałam jak my kobiety potrafią się nakręcić na jakiś temat! Ja u siebie zauważyłam od poprzedniego cyklu, że każdy objaw jaki zauważyłam to robiłam sobie wielką nadzieję. A później to rozczarowanie, niestety.

    Powiem Ci, że dopóki nie dostaniesz wrednej @ to nigdy nie wiadomo. Więc trzymam za Ciebie mocno kciuki!! :)
    Dzięki za słowa otuchy :) @@ ma przyjść za 3 dni. To będą kolejne najdłuższe dni w moim życiu :(

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialora ja muszę poczekać do następnego weekendu, to już w ogóle nie wiem jak ten czas ogarnąć hihi :) a najgorzej że mam przeczucie, ze jak znowu się nakręcę na to czekanie, to że znowu nie wyjdzie. Staram się o tym nie myśleć, ale ciężko jest wyłączyć myślenie. No ale zobaczymy. Co ma być to będzie, jak nie w tym to w następnym :)

    Koniecznie daj znać jaki będzie wynik!

  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialora wrote:
    Czy są jakieś szanse na dwie kreski, jak w 12/13 dpo test wyszedł negatywny. Dziewczyny, ja już całkiem oszalałam testy zaczęłam robić od 8dpo jak jakaś wariatka. Nigdy nie wiedziałam jak to jest mieć obsesje. Teraz już wiem. Zajście w ciąże stało się moim main goal i wcale nie jest mi z tym dobrze :(
    A masz możliwość pójścia na betę?

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    A masz możliwość pójścia na betę?
    Mam. Lepiej poczekać te 3 dni czy pójść juz?

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialora wrote:
    Mam. Lepiej poczekać te 3 dni czy pójść juz?
    Czekaj. Chyba ze musisz wiedziec zeby jakies leki wziasc. Jesli nie to poczekaj. Wiem, nie jest łatwo, ale nie warto się nakręcać..Ja teraz miałam 55dniowy cykl. Zrobiłam 3 sikane i jedno usg kontrolne, bo mnie pobolewala prawa strona. Starania uczą cierpliwości. Z doświadczenia wiem że nie warto przed terminem @ wydawać kasy, chyba że w grę wchodzą problemy hormonalne i sprawa utrzymanie ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 15:54

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    hym bo wlasnie nie wiem kiedy u mnie to 7 dp bedzie :/
    Hmmm widzę, że test owulacyjny miałaś pozytywny jeden to ja bym na Twoim miejscu liczyla, ze owu była w 16dc czyli dziś 2dpo.To i tak takie wróżenie, bo tempka u Ciebie nie jest Wyznacznikiem;) ale chociaz jakoś może tym testem się troche w tym cyklu posugeruj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 16:08

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znowu zbieralo, zbieralo i zbieralo sie na burze i znowu dOpa. Przeszlo bokiem gdzieś ale wiatr chociaż jakis jest.
    Leżę i czekam na meczyk. Chyba Martini skończę z lodowki bo kusi:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Jutro mam termin @. Ale się boje, masakra!
    Mamy jechac w góry, ale nie wiem czy dam radę. Jak chodzę to ciągnie mnie raz z lewej, raz z prawej strony. Dziś myślałam, że nie dojdę ze sklepu do domu :(
    Straciatellaa to normalne na początku ciazy. Choc brzuch to moze i pobolewac nawet i pozniej;) Masz dobre wyniki to juz sie nie martw:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Ja też czekam, sącząc bavarie 0,0% :P
    Nie chce byc upierdliwa ale wiesz ze kazdy alkohol ktory na napisanr 0,0% moze miec f
    Do1% alkoholu?
    Lepiej soczek :)
    Miłego meczu:)

    Isaura81 lubi tę wiadomość

  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie wiem czy mnie któraś z dziewczyn jeszcze pamięta. Orgazim wrócił do normy, minęły 3 miesiące. Ale starania odkładamy na razie. Jest strach i obawa, ale jak na razie zajęliśmy się praca i wakacjami oraz córka.

    Katiiii, Pati88, ams, Sung, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Nie chce byc upierdliwa ale wiesz ze kazdy alkohol ktory na napisanr 0,0% moze miec f
    Do1% alkoholu?
    Lepiej soczek :)
    Miłego meczu:)
    Zgadza się. Przerobiłam ten temat jak moj młodszy mając 14 lat kupił Radlera Warki 0% i pochwalił się kolegom w szkole. Żeby uspokoić aferę robiłam dochodzenie i faktycznie radlery mają alkohol.
    Było zabawnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 17:39

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Zgadza się. Przerobiłam ten temat jak moj młodszy mając 14 lat kupił Radlera Warki 0% i pochwalił się kolegom w szkole. Żeby uspokoić aferę robiłam dochodzenie i faktycznie radlery mają alkohol.
    Było zabawnie
    Bawarię nawet w weeend mama ginekolog polecała w ciazy ze jest zdrowa ! Bo chmiel wpływa bardzo dobrze na ciąże alkohol nie . A ja akurat tej kobiecie wierze

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boshe co za mecz.... A jeszcze niedawno się śmiałam z samoboja w 90min.. W innym meczu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 18:08

    agniecha2101, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko 2 bramka... Tylko ja przeżywam?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też przeżywają, więc poszłam przygotować obiad na jutro

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mąż przeżywa, a ja w tym czasie zorbiłam obiad ;-)

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ