X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kochane - na każdym wątku wysyp fasolek. gratulacje - nawet jak nam się nie uda to dajecie nam nadzieję na następny cykl :)

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    A no właśnie to dobrze zrozumiałam z poprzedniego postu. To w takim razie wogole super:d hehehe zaskoczył Cię prog:d

    No i nie dostałam zastrzyku. Kontrolujemy proga który cudownie się wziął do roboty. W środę kolejne badanie.
    Jedyna zmiana to wprowadzenie ziół. Ojca sroki nr 3 plus niepokalanek. Pije dopiero 16 dni więc się zastanawiam czy tak szybko można zauważyć efekty ?

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapomnialam wam powiedziec. Nigdy nie bralam zadnych suplementow. Jednak w szczesliwym cyklu zaczelam brac mleczko pszczele. Kolezanka mi polecila i zapewniala ze jej znajomym sie udalo stosujac ten specyfik. Niby pozwala wyhodowac ladne jajeczka. Nie wiem czy u mnie to miala znaczenie, bo to zawsze wielka niewiadoma, ale moze ktoras z was hcialaby by zglebic temat :)

    Katiiii lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Dziewczyny zapomnialam wam powiedziec. Nigdy nie bralam zadnych suplementow. Jednak w szczesliwym cyklu zaczelam brac mleczko pszczele. Kolezanka mi polecila i zapewniala ze jej znajomym sie udalo stosujac ten specyfik. Niby pozwala wyhodowac ladne jajeczka. Nie wiem czy u mnie to miala znaczenie, bo to zawsze wielka niewiadoma, ale moze ktoras z was hcialaby by zglebic temat :)
    Zalecane jest także spożywanie mleczka pszczelego przez kobiety w ciąży, gdyż zmniejsza to ryzyko poronienia. Mleczko pszczele jest substancją bardzo korzystnie wpływającą na ludzi. Bez względu na ilość zjedzonego mleczka nie stwierdzono skutków ubocznych.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz pobowulacji ciałko żółte jest endometrium 12 mm, piersi mnie pobolewają i to mnie zastanawia :/ i czasami brzuch zaboli kazał mi zrobić w sobotę proga i w sumie tyle


    Katii zapytałam go o twoja sprawę i powiedział ze zabiegu do kolejnego okresu nie mozna współżyć powiedział ze powinnaś mieć kontrole tym bardziej po takich przejściach i ze przez 3 pełne cykle nie wznawiać staran

    Bonda, Katiiii lubią tę wiadomość

  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka,nic tylko czekać na dwie kreski.Który dzień po owu masz?

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Karmelllka,nic tylko czekać na dwie kreski.Który dzień po owu masz?
    Ovu była sobota - niedziela ja obstawiam sobota bo rano był bardzo pozytywny test ovulacyjny i doktorek powiedział ze bol owulacyjny występuje w trakcie nie pękania jajeczka tylko jak juz pęcherzyk graffa sie opróżnia a w sobotę bolało bardzo

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    U mnie juz pobowulacji ciałko żółte jest endometrium 12 mm, piersi mnie pobolewają i to mnie zastanawia :/ i czasami brzuch zaboli kazał mi zrobić w sobotę proga i w sumie tyle


    Katii zapytałam go o twoja sprawę i powiedział ze zabiegu do kolejnego okresu nie mozna współżyć powiedział ze powinnaś mieć kontrole tym bardziej po takich przejściach i ze przez 3 pełne cykle nie wznawiać staran
    Ślicznie dziękuje ! <3
    Tak mi zalecali lekarze w szpitalu że starania dopiero po 3 miesiącach :)
    A o współzycie tutaj dziewczyny też pisały że po pierwszej @ też tak myslałam ale zawsze to jednak lepiej mieć potwierdzenie od lekarza :)
    Jutro mam kontrole o 17:30 zobaczymy co tam wyjdzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 21:03

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tyle klepiecie, że nie nadążam za Wami :D

    Ja czuję, że na rekord w czerwcu idziecie.

    U mnie 7 dpo. Czekam na tąą cholerną @. Jeju jak ja nienawidzę tego momentu cyklu.
    Do 2-3 dni na stówę pojawi się comiesięczne plamienie, i później z górki.

    Jak ja bym chciała być jedną z tych zafasolkowanych.
    Ludzie! ta faza mnie dobija, bo wiesz, że i tak nic z tego, a do nowych starań jeszcze tyle czasu :(

    7u229jcgzsq578gy.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z mezem.podjęliśmy decyzje ze jak w tym cyklu sie nie uda to przerwa... pojedziemy na wakacje wrócimy i wtedy.weźmiemy się do roboty...☺

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ładny cykl jak na cykl po biochemie ale maz troszkę mi zaniemógł wiec nie wiem co bedzie ehh... a to dopiero chwila ponowulacji gdzie tam jeszcze te 14-16 dni ale to prawda teraz bedzie najgorszy czas. I to uczucie rozerwania w środku jak @ przyjdzie lub na teście biało.

    Ja jak bie zajdę w tym cyklu odpuszczam lekarzy badania obserwacje bedzie tylko sex co drugi dzien bez wiesiolkow itp co ma być to bedzie - nie na moje nerwy :( jestem w gorącej wodzie kąpana bardzo emocjonalna to mnie wykańcza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Ślicznie dziękuje ! <3
    Tak mi zalecali lekarze w szpitalu że starania dopiero po 3 miesiącach :)
    A o współzycie tutaj dziewczyny też pisały że po pierwszej @ też tak myslałam ale zawsze to jednak lepiej mieć potwierdzenie od lekarza :)
    Jutro mam kontrole o 17:30 zobaczymy co tam wyjdzie ;)
    Nie ma za co kochana!

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Agniecha a skąd dokładnie jesteś? Ja z Białego. Ja na Grudniowkach trafilam na parę dziewczyn z mojego miasta a z dwoma nawet po porodzie się spotkalysmy z dzieciakami;) także fajna sprawa:)
    Sorki, że dopiero teraz, ale nie zawsze mam czas, żeby zajrzeć na każdy wątek.
    U mnie to trochę bardziej skomplikowane :-P W tej chwili mieszkam w Szwajcarii, a jak jestem w PL, to trochę w Białym (os. Młodych), bo mamy tam swoje małe mieszkanko :-) trochę u mojej mamy w Goniądzu, trochę u taty w okolicach Jaświł (może skojarzysz ;-)), a trochę u teścia pod Sokółką :-) a swój domek będziemy chyba budować w okolicach Sokółki, jak znajdziemy w końcu odpowiadającą nam działkę :-) Ty od urodzenia mieszkasz w Białymstoku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 08:05

    iNso87 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ja juz zapomnialam co to fejs... :p odkąd zaczelam spotykać się ze swoim tak też moje konto usunelam:) za sprawą właśnie Malza który nie bawi się w takie rzeczy i nie lubi takich portali.
    A ja myślałam, że tylko ja nie mam fejsa :-P

    iNso87 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    A my z mezem.podjęliśmy decyzje ze jak w tym cyklu sie nie uda to przerwa... pojedziemy na wakacje wrócimy i wtedy.weźmiemy się do roboty...☺
    My nie rezygnujemy ze starań ale też podjęliśmy po ostatniej porażce decyzję o wakacjach. Wykupilismy loty na koniec wrzesnia. I lecimy daleeko:) Także decyzja wygląda w ten sposób że jeśli się uda to jest to mały koszt powodzenia. I chętnie tyle zapłacę żeby być w ciąży a jeśli nie to mamy nagrodę pocieszenia :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej.
    Karmelllka90 spokój, tylko spokój... Wiem że łatwo się mówi ale mężczyźni nie lubią presji dlatego mój już nie wie kiedy owulka... No i za ostatnim cyklem gdzie byłam stymulowana...

    Katti mój okna muł raz w życiu haha

    My 26 czerwca mamy 8 rocznicę ślubu a razem jesteśmy 16 lat :) czyli pół mojego życia :)

    Agniechaa jaaa już 17tc... Kiedy to zleciało.... Wiesz już co nosi pod serduchem...?

    Ja nadal nie mam @ powinna być wczoraj... Jutro zatestuje jeszcze raz... Zobaczymy...

    Dziś skosilam trawnik przed działką i mi się kosiarka popsuła... Ehhh
    Hehe mój chyba w życiu okien nie mył, przynajmniej nigdy nie było mi dane doświadczyć tak cudownego widoku :-D

    Fakt, leci ten czas... Jeszcze niedawno wpatrywałam się czy serio widać tą drugą bladą kreskę, a tu już prawie połowa ciąży ;-) Płci jeszcze nie znam, tzn wczoraj byłam na nieplanowanej wizycie, bo mi się chyba jakaś infekcja przyplątała i gin przy okazji zaglądał co tam jest między nogami, ale nasz bąbel jakoś za bardzo nie chce współpracować i strasznie zaciskał nóżki :-P Na początku gin stwierdził, że chłopak, później, że cofa to co powiedział i raczej chyba dziewczynka, a potem, że jednak jak na łechtaczkę to trochę za bardzo wystaje :-P Na koniec uśmiechnął się i powiedział, że według niego chłopak :-) ale ja się narazie nie nastawiam, przynajmniej się staram ;-) mąż oczywiście twierdzi, że i tak będzie chłopiec i tak :-P zobaczymy za 2 tygodnie :-)

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Przepraszam to bedzie 7 tydz 6+2 dni
    Ja właśnie byłam na pierwszej wizycie w 6t2d i serdusio już biło :-) ale czasem jest to jeszcze za wcześnie, wszystko zależy od długości cyklu, dnia owulacji, zagnieżdżenia itp. Oczywiście trzymam kciuki, żebyś już ten pulsujący punkcik zobaczyła ;-)

    Paula83, iNso87 lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam nad morzem wracam, a tu milion stron ale i jaki piękny wysyp fasolek gratulacje wszystkim, a z reszta widzę się w lipcu, który mam nadzieje okaże się szczęśliwy już raz był bo z synkiem właśnie w lipcu się udało.
    Miłego dnia

    iNso87 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się porannie :-)
    Odnotowałam dziś spory spadek temperatury, właściwie to czułam że jest mi mniej gorąco. Trochę za szybko żeby to był spadek na @ Mam nadzieję, że mi się nie zrobią "zęby" na wykresie. Wczoraj M skosił trawę wkoło domu i nadleciały dwa bociany, potem przybiegły dwa zające. Mam nadzieję, że to symbol płodności ;-) ;-)
    Agniecha, jak się czujesz w 16tc?

    ams lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    ja dzis w 7dpo zrobilam proga 21,54 ng/ml. Dobry wynik ale mysle,ze w tym cyklu nie pyknie. W poprzednim cyklu mialam 20,78ng/ml takze ten.. wiem,ze to nie jest wyznacznik ciazy ale tak troche sie posugerowalam ;)


    edit.

    Faza lutealna do 15,9ng/ml, a I trymestr - 2,8-147,3ng/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 12:27

    Bonda, Isaura81 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ