X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie szyjki nie jest trudne tylko trzeba to robić regularnie codziennie rano o tej samej porze ja zawsze badalam od razu jak wstałam po zmierzeniu temp poszłam do wc i badałam ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    a ja mam do Was pytanie szczególnie do osób co używają tego żelu con... zamówiłam go i zaczęliśmy stosować a mój mąż mówił że więcej nie chce mieć z nim nic styczności.. tak jakby mu wszystko zdrętwiało i zaraz było po robocie... czy u Was może było coś podobnego???
    Nie znam składu tego żelu ale może jakiś skład nie odpowiada twojemu mężowi i powoduje taką a nie inną reakcje jego członka ?

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    a ja mam do Was pytanie szczególnie do osób co używają tego żelu con... zamówiłam go i zaczęliśmy stosować a mój mąż mówił że więcej nie chce mieć z nim nic styczności.. tak jakby mu wszystko zdrętwiało i zaraz było po robocie... czy u Was może było coś podobnego???
    Patka ja zjeździlam cały krakow kupiłam dwa opakowania mój maz tez go nie chce używać bo niestety dwa podejścia z tym żelem skończyły sie tym ze nie doszedł plus to ze sobie tak bardzo wkręcił ze MUSI sie spuścić jak to mi powiedział. Wiec go odstawiliśmy i nie było problemu.

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Patka ja zjeździlam cały krakow kupiłam dwa opakowania mój maz tez go nie chce używać bo niestety dwa podejścia z tym żelem skończyły sie tym ze nie doszedł plus to ze sobie tak bardzo wkręcił ze MUSI sie spuścić jak to mi powiedział. Wiec go odstawiliśmy i nie było problemu.
    a to moj mąż doszedł ale strasznie szybko to było i takie dretwienie poczuł. Może jeszcze w przyszłym miesiącu spróbujemy. dobrze ze kupiłam male opakowanie.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    methylparaben to konserwant, ale może być potencjalnym alergenem.


    czyli może być na niego uczulony tak ???

    Katiiii lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    czyli może być na niego uczulony tak ???
    tak :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponownie witam, uspalam Mala i zasiadlam przy kawce do laptopa cory. Takze dzis z kulturka przy biureczku :P Mialam w tym czasie poprzekladac zabawki,i inne pierodly rowery ktore sa w szafie pochowane na prezenty dzieciakom ale ...nie chce mi sie hahaha tyle tego jest,ze szok:/ z trudnem przed swoimi dziecmi to chowam.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! U nas conceive właściwie nie wpłynął na odczucia. Ani moje ani męza. Nic nie drętwiało, nic nie trwało ani dłużej ani krócej.

    Ja też miałam prasować, ale gorąco i dopiero czekam aż klima ogarnie jakoś temperaturę, bo bym się usmażyła.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 zmeczenie pewnie tak,kolo 19 zazwyczaj ale nigdy nie dalam rady zasnac w dzien po zarwanej nocy. Nawet jak kiedys w pracy mialam 3 nocki pod rzad to nigdy w dzien tego nie odsypialam, poprostu nie dalam rady.

    Agniecha jeszcze fajniej pozniej sie spotkac w rzeczywistosci na kawke badz herbatke ;)

    Straciatella nic nie mow o tym biednym dziecku ;( to jest jakis szok poprostu...naprawde dla mnie brak slow jak to wczoraj zobaczylam..
    Nie,jeszcze tamto drugie konto ma premium 3dni :P akurat do dnia testowania pierwszego ha ha ha czyli w sobote do Dnia Ojca ;) Poprostu sie nie wylogowalam i napisalam post z tamtego :P
    No wlasnie za tyle ja sama kupowalam starajac sie o Lenke i to nawet najpierw nie,bo zaznaczanie chociaz roznych rzeczy na wykresie i tak bylo free. Nie mowiac o kalendarzu ciazy. Caly porwadzilam za darmo..

    Katiii ja to mam nadzieje,ze moi rodzice Starsza wezma na wies na wakacje jak beda jezdzic,bo mlodsza to wiadomo przy moim tylku. A na urlop Malza czekamy do 6.08 :)

    SylwiLu Brazylia! tak uwielbialam Ronalda jak gral ;D albo Wlochy i Del Pierro ooo matko to byly czasy, Mistrzostwa w pilce w 90latach :P

    Karmellka to ja Tobie napisze tak, mialam @ 5.05 cykl 27-28 dni,owulka prawdopodobnie nomalnie w polowie cyklu. Wiem,ze 20.05 bylo <3 bez zabezpieczenia i wiem,ze wlasnie wtedy wpadlam z pierwsza :P W tamtym czasie tych <3 bylo malo bo wiadomo 21lat i mieszkalam z rodzicami takze ten ale wiem,ze w ten dzien musialam zajsc. No to wypadaloby,ze ok.4-5dni po owulce musialam zajsc. Nigdy nie mialam poznej owulacji,takze nie byla napewno ona pozno. W tamtych czasach nawet anty nie bralam,dopiero po ciazy zaczelam :P Mialam wsio jak w zegarku takze moze cos jednak jest na rzeczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 11:55

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dzień dobry! U nas conceive właściwie nie wpłynął na odczucia. Ani moje ani męza. Nic nie drętwiało, nic nie trwało ani dłużej ani krócej.

    Ja też miałam prasować, ale gorąco i dopiero czekam aż klima ogarnie jakoś temperaturę, bo bym się usmażyła.
    Mialas w tubce czy aplikatorze? Ja chyba za dużo go wcisnęłam bo maz mówił
    Ze pływa ;/ haha

    Inso87 ja przez moja prace mam często takie dni ze kompletnie nic mi sie nie chce. A ja dzisiaj mam wolne i właśnie do fryzjera sie wybieram. Czas na zmiany.

    Maz napisal do mnie SMS czy nie korci mnie zatestowac haha 3 dni po owulacji - ale kochane to jest

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Mialas w tubce czy aplikatorze? Ja chyba za dużo go wcisnęłam bo maz mówił
    Ze pływa ;/ haha

    Inso87 ja przez moja prace mam często takie dni ze kompletnie nic mi sie nie chce. A ja dzisiaj mam wolne i właśnie do fryzjera sie wybieram. Czas na zmiany.

    Maz napisal do mnie SMS czy nie korci mnie zatestowac haha 3 dni po owulacji - ale kochane to jest
    hahaha 3 dpo to napewno wyjdzie nawet ten czuly :D
    Ja tak bym chciala leb na czerwony jakies pomalowac taki ciemny,albo poprostu na ciemny braz.. ale,ze jestem czarna farbowana mamba juz od hohoho latek to szkoda wlosow zeby zdjac kolor i nowy nalozyc. Wszystkie pewnie wlosy mi wypadna hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 11:59

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    hahaha 3 dpo to napewno wyjdzie nawet ten czuly :D
    Ja tak bym chciala leb na czerwony jakies pomalowac taki ciemny,albo poprostu na ciemny braz.. ale,ze jestem czarna farbowana mamba juz od hohoho latek to szkoda wlosow zeby zdjac kolor i nowy nalozyc. Wszystkie pewnie wlosy mi wypadna hahaha
    Ja właśnie siedzę u fryzjera jestem w Jean Louis David i sama nie jestem pewna czy dobrze robię haha bo mam wrażenie ze chłopak który bedzie sie zajmował moimi włosami sam nie wie co robi. No ale głupio wstać i wyjsć haha

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ależ czaskacie baby... :)

    ja dalej bez małpowa ehhh wkurza mnie ta sytuacja jak do jutra się nie pojawi dzwonie do gina!!! testy białe, ze aż razie a głupia @ nie przychodzi ehhhh....

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL to co za cholera?:> no sama bym chyba zwatpila tyle czekac a tu nawet nic sie nie dzieje. Idz jak najszybciej do gina. Niech sprawdzi i jak nie ma ciazy niech raz dwa Tobie daje cos na wywolanie @.

    Karmellka powodzenia ;D ja z reguly nie lubie chodzic do fryzjera i rzadko tam bywam. Wlosy sama sobie maluje tj. odrosty na czarno. Niestety nawet ombree mi nie pyklo bo az tyle mam smoly na koncowkach wlosow. W sumie to mialam az tyle,bo jakies pol roku temu jeszcze mialam dlugie wlosy do pasa,a zachcialo mi sie wlasnie zmian i scielam na przedluzonego boba ;)Takze radykalna zmiana i ostre ciecie ;p

    A mnie brzuch na @ pobolewa dzis caly dzien.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja od dzis przymusowy urlop do 3 wrzesnia.nie wiem jak go wytrzymam bo córa 8 latka ostatnie czasy upierdliwa jak nie wiem i maruda okropna.dobrze ze 1 lipca wyjezdzamy na urlop nad morze to przez 8 dni potruje dupe staremu.nie wiem jak wasze dzieciaki ale moja to kawał diablicy nie wiem po kim my z mezem tez cudowalismy ale ona juz przegina.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak my mamy 9latke i poki co jest ok. Ma fochy ale rzadkie. Jej zajecie codzienne,po odrobieniu lekcji,to kartka i kredki,olowek,markery i siedzi rysuje. Oczywiscie do tego wlaczony komp i Youtuberki ktore maluja. Na szczescie jeszcze ja moge decydowac w wiekszosci co bedzie robic i w jakiej kolejnosci ;) w co sie ubierze i o ktorej pojdzie spac. A idzie z kurami,bo spia z Mlodsza w jednym lozku to juz gora 21 cisza ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Mialas w tubce czy aplikatorze? Ja chyba za dużo go wcisnęłam bo maz mówił
    Ze pływa ;/ haha

    Inso87 ja przez moja prace mam często takie dni ze kompletnie nic mi sie nie chce. A ja dzisiaj mam wolne i właśnie do fryzjera sie wybieram. Czas na zmiany.

    Maz napisal do mnie SMS czy nie korci mnie zatestowac haha 3 dni po owulacji - ale kochane to jest

    Miałam trzy aplikaory (użyliśmy dwóch).

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:56

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja mam 3 latkę i jest aniołem, śpi 19-6 plus drzemka w dzień. Jest serio cudowna, mam nadzieję, że tak zostanie-taki spokojny charakter.
    Nona moja 2,5latka tez jest w miare grzeczna. Ma charakter i jest uparta ale nie jest zle. Jak miała 2lata i 4msc to szal cial byl i nerwówka ale zwalilam to na bunt 2latka;p. Im starsza to mam nadzieje,ze bedzie grzeczniejsza. Takze do 3roku mam nadzieje,tez na Aniola;d

    Nona lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja wam zazdroszczę ze juz macie swoje dzieciaczki... gdybym wiedziała ze bede musiała sie mam prawde starać o dzidziusia miałabym gdzieś karierę i te wszytskie pieniądze. Juz dawno bym podjęła starania

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ