Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    ja dzis w 7dpo zrobilam proga 21,54 ng/ml. Dobry wynik ale mysle,ze w tym cyklu nie pyknie. W poprzednim cyklu mialam 20,78ng/ml takze ten.. wiem,ze to nie jest wyznacznik ciazy ale tak troche sie posugerowalam ;)

edit.

Faza lutealna do 15,9ng/ml, a I trymestr - 2,8-147,3ng/ml

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 12:27

Bonda, Isaura81 lubią tę wiadomość

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Sorki, że dopiero teraz, ale nie zawsze mam czas, żeby zajrzeć na każdy wątek.
    U mnie to trochę bardziej skomplikowane :-P W tej chwili mieszkam w Szwajcarii, a jak jestem w PL, to trochę w Białym (os. Młodych), bo mamy tam swoje małe mieszkanko :-) trochę u mojej mamy w Goniądzu, trochę u taty w okolicach Jaświł (może skojarzysz ;-)), a trochę u teścia pod Sokółką :-) a swój domek będziemy chyba budować w okolicach Sokółki, jak znajdziemy w końcu odpowiadającą nam działkę :-) Ty od urodzenia mieszkasz w Białymstoku?
    Agniecha tak, ja od urodzenia mieszkam tu. Moi rodzice mieszkają na 10cinach. Ja akutalnie od paru lat juz nie ;) Z Malzem kupiliśmy mieszkanie niedaleko Fast. Oj nawet nie wiesz jak moj Malz marzy o działeczce i o budowie domu. Ale pomyślimy jeszcze za pare lat ;) A okolice Sokolki sa mi tez znane,w sumie to bardziej moze Krynek. Moja Mama niedaleko z wioski pochodzi ;)

edit.
    No tak kto nie zna Jaswil :P hehe w sumie ja tam nie balowalam ale.. ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 11:48

agniecha2101 lubi tę wiadomość

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Bonda Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Hej!
    ja dzis w 7dpo zrobilam proga 21,54 ng/ml. Dobry wynik ale mysle,ze w tym cyklu nie pyknie. W poprzednim cyklu mialam 20,78ng/ml takze ten.. wiem,ze to nie jest wyznacznik ciazy ale tak troche sie posugerowalam ;)
    Wynik super. Wykres zresztą też wygląda na zieloniutki lada moment. :-)

iNso87 lubi tę wiadomość

f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Wynik super. Wykres zresztą też wygląda na zieloniutki lada moment. :-)
    Bonda nie nastawiam sie,bo mialam juz podobny wykres w poprzednich staraniach i co? dzien @ nadszedł i temperatura tego dnia w dol....eh ;)

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8dpo, test negatywny, temperatura 37.0 się trzyma. Jakoś tak mnie ciągnie dołem brzucha, nie są to skurcze, ale takie drżenie jakby i ucisk.
    I znowu miałam jakieś dziwne sny. Ale to akurat u mnie częste.

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Bonda nie nastawiam sie,bo mialam juz podobny wykres w poprzednich staraniach i co? dzien @ nadszedł i temperatura tego dnia w dol....eh ;)

U mnie temperatura też spada w 1-2 dniu @ zwykle.

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, to dopiero 8dpo, jeszcze dwie kreski mogą się pojawić :) Także dalej trzymam kciuki ;)

iNso87 lubi tę wiadomość

• ams Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Hej!

Ja w szczesliwym cyklu w 13dpo mialam proga 16,93ng/mL, takze wiesz... :)

iNso877 lubi tę wiadomość

Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Paula, to dopiero 8dpo, jeszcze dwie kreski mogą się pojawić :) Także dalej trzymam kciuki ;)

Tak, tak, wiem, dziękuję ;) Ja uprawiam taki sport właśnie, że testuję od 7-8 dpo.
    Nie nastawiam się na nic i tak zaspokajam tymi testami trochę swoje zniecierpliwienie czekaniem :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Ja w szczesliwym cyklu w 13dpo mialam proga 16,93ng/mL, takze wiesz... :)

Suplementowałaś Lutkę?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 12:09

• Isaura81 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro badam proga kontrolnie. Też mam nadzieję że w końcu się ustawil i zioła pomagają

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Sandersik Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!
    Trzymam za Was mocno kciuki! Ja też się wpisuję na czerwcowe testowanie, z niecierpliwością czekam na 30.06. aby już mieć tę wiedzę czy się udało czy nie! Ehhh nie wiem czy wytrzymam hihi

601f98deb1b1f5171387a065fc5c5d3a.png

• iNso87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U mnie temperatura też spada w 1-2 dniu @ zwykle.
    Nie lubie tego wlasnie,taka ciagnaca sie nadzieja a moze jednak..? wolalabym,zeby tempka poprostu spadala powoli i juz bym wiedziala,ze dOpa..a tak rano mierzysz siup! w dol i @ po chwili ..masakra..

Poczekaj z testami jeszcze 2-3dni ;)

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams fajnie by bylo,zeby pyklo. W sumie wiem,ze proga mam dobrego w razie wu.
    Wlasnie podpinam sie pod pytanie czy bralas potem dupka lub lutka>? gin nie mowi,ze nisko czy cus??

edit.
    Isaura bedzie ok :D moze to szczęśliwy cykl wlasnie i dlatego tak sam z siebie podskoczyl:D

Sandersik witaj! trzymamy kciuki ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 12:14

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Nie lubie tego wlasnie,taka ciagnaca sie nadzieja a moze jednak..? wolalabym,zeby tempka poprostu spadala powoli i juz bym wiedziala,ze dOpa..a tak rano mierzysz siup! w dol i @ po chwili ..masakra..

Poczekaj z testami jeszcze 2-3dni ;)

dokładnie tak jak piszesz. a u mnie szyjka wysoko i twarda, temperatura wysoka, przychodzi @ i temperatura hop w dół i szyjka hop w dół - dokładnie w tej kolejności.

• iNso87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Hej!
    Zapomnialam dodac:
    Faza lutealna do 15,9ng/ml, a I trymestr - 2,8-147,3ng/ml

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • ams Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Suplementowałaś Lutkę?
    nie nic :)

• ams Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ams fajnie by bylo,zeby pyklo. W sumie wiem,ze proga mam dobrego w razie wu.
    Wlasnie podpinam sie pod pytanie czy bralas potem dupka lub lutka>? gin nie mowi,ze nisko czy cus??

Mieszkam we Francji i tutaj proga maja gleboko w du... zwlaszcza, ze to pierwsza ciaza, wiec wyszli z zalozenia, ze albo sie utrzyma sama, albo nie.

Jedyne co kazali brac to kwas foliowy :)

A aktualnie Dzidzia kopie i fika koziolki <3 takze wszystko dobrze :)

• iNso87 Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Mieszkam we Francji i tutaj proga maja gleboko w du... zwlaszcza, ze to pierwsza ciaza, wiec wyszli z zalozenia, ze albo sie utrzyma sama, albo nie.

Jedyne co kazali brac to kwas foliowy :)

Aaaaaaa, to dobrze,ze wszystko w porządku :)) W sumie ja w pierwszej tez nic nie bralam..nawet nie wiedzialam co to progesteron :P ha ha ha ;) za to w drugiej mialam proga z beta w dniu @ zrobiony i wyszedł cos kolo 37 i to dal mi gin lutka zapobiegawczo do 12 tyg

ams lubi tę wiadomość

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • trzydziecha Autorytet

Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:

Wow abstrakcja <3

ams lubi tę wiadomość

Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

n59y9vvj275r1f8v.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego