X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Kurczę dziewczyny wiecie co jest najgorsze? Nie nie czekam na testowanie nawet o nim nie myśle bo ja czuje ze testować nie musze ... boje sie tylko ze to jest złudne ze nastawie sie. Ze zapesze nie chce wypowiadać tego głośno nie chce tego pisać bo jesli to tylko mylne nadzieje to bedzie bolało jeszcze gorzej niż zeszły cykl :(
    Kochana ja juz watek Marcowek zalozylam na belly..:p mam takie wrażenie,ze bedzie ok. Ale zdziwię sie jak w ostatni dzień czyt. Dzień @ bedzie booom!w dol takze ten..

    Tak naprawdę nie mam z czym porównać swych objawów które powiedzmy,ze teraz mam. Pieka mnie teraz piersi od środka. Jestem często zmęczona i chce wczesniej spac. Mam klucia dziwne w jajnikach. I wkręcam sobie,ze to jest to! A tak naprawdę to mogą być objawy na @. Nie miałam żadnych wczesniej bo wiadomo tabsy a poprzedni cykl to tylko byl jeden cykl i w ogóle byl inny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 18:35

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i mam uderzenia goraca.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Zawsze mam balon na owu. I wkurza mnie to, bo jak kloc się czuję podczas starań, aseksualna znaczy :P
    Marilen ja w tym cyklu miałam to samo...brzuch jak w 5msc ciąży ...wypadl mi masakrycznie przy tych wzdęciach przy owu..matko jakies gorsety chyba trzeba sobie seksi sprawić na te dni ha ha ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 18:34

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kasialora czekaj jeszcze jak nie ma @,moze to tak tylko plamienie. Trzymam kciuki!

    Anusiak a np.zostawiacie Ja czasem u Dziadków na dzień,nockę? Jak macie taka możliwość oczywiście. Wtedy może troche odsapniecie i stresy odejdą;)

    Edit.
    Moja Laura jest taka zzyta z moimi rodzicami,ze nigdy nie ma problemu. Często sama chce do nich. Ale nie ma sie co dziwić jak kiedys od urodzenia praktycznie non stop z nimi byla. Tez nawet i mieszkalysmy z nimi. Ja musiałam zasuwać z powrotem do roboty to moja Mama sie zajmowala.bo nie pracuje.

    Niestety, @ się rozkręciła... i to bardzo. Od jutra zaczynam mierzyć temp, testy owulacyjne od 10 dc (kupiłam ich chyba z 70 )magnez, wit d. Co mogę jeszcze zrobić żeby zwiększyć szanse?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialora ja vym poleciła ovarin 2x1 i jakieś witaminki dla partnera typu androvit plus lub extra sperm. Do tego oczywiście kwas foliowy ja teraz tez mam femibion myśle ze mozne by bylo

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ah no i mam uderzenia goraca.
    Testujesz 3 dnie przede mną. To masz termin spodziewanej @ czy pierwsza opcja możliwa?
    Ja wiem z nie mogę mieć jeszcze objawów ale dzisiaj w sklepie to prawie zemdlałam, dostałam jakiś uderzeń gorąca i słabości mnie dopadły.
    Możliwe że to szybko rosnący progesteron.
    My kobiety to mamy przesrane z tymi hormonami.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso78 u ciebie pyklo mowię ci to!
    Straciatella i grzechotka tez miałam przeczucia potwierdziło sie u ciebie tez sie potwierdzi. Ja to juz nie wyszukuje u siebie objawów bo ja bym mogła nawet zaraz zacząć wymiotować tak potrafie sobie wkręcić haha

    Edit : jeszcze weszłam do zary ruszają wyprzedaże jak zobaczyłam te piękne ciuszki malusie sukienki to juz miałam iść do kasy z nimi ale sie powstrzymałam haha kompletna świruska ze mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 18:57

    iNso87, ams lubią tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Testujesz 3 dnie przede mną. To masz termin spodziewanej @ czy pierwsza opcja możliwa?
    Ja wiem z nie mogę mieć jeszcze objawów ale dzisiaj w sklepie to prawie zemdlałam, dostałam jakiś uderzeń gorąca i słabości mnie dopadły.
    Możliwe że to szybko rosnący progesteron.
    My kobiety to mamy przesrane z tymi hormonami.
    Przesrane to mało powiedziane... za jakie grzechy kobiety mają tyle cierpiec... dlaczego to my musimy wszystko dzwigac a faceci tak naprawde sobie zyją i tyle...

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Kasialora ja vym poleciła ovarin 2x1 i jakieś witaminki dla partnera typu androvit plus lub extra sperm. Do tego oczywiście kwas foliowy ja teraz tez mam femibion myśle ze mozne by bylo
    Z tego co widzę to ovarin jest supelementem a ja nie za bardzo w nie wierzę. Biorę magnez z wit b6, kwas foliowy, wit C. Mąż także bierze magnez, kwas foliowy i zamierzam teraz dołączyć mu cynk. Co może wpłynąć na jakość śluzu? Wydaje mi się, ze u mnie tego płodnego jest mało :(

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/23a0d7f0fea2.jpg

    Wczorajsze <3

    Katiiii, OlivkowaMama, Madalena89, Straciatellaa, Anet85, Multiwitamina, iNso877, Mordeczka, Isaura81, Pati88, ams, Sung, Ineczka, SylwiaLu, ksiazka, Marilen, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/23a0d7f0fea2.jpg

    Wczorajsze <3
    Cudowny groszek ! <3

    Grzechotka2, Nona lubią tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialora wrote:
    Z tego co widzę to ovarin jest supelementem a ja nie za bardzo w nie wierzę. Biorę magnez z wit b6, kwas foliowy, wit C. Mąż także bierze magnez, kwas foliowy i zamierzam teraz dołączyć mu cynk. Co może wpłynąć na jakość śluzu? Wydaje mi się, ze u mnie tego płodnego jest mało :(
    Ovarin sobie chwalą wiec mysle że mimo iż jest suplementem jest dobry.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Ovarin sobie chwalą wiec mysle że mimo iż jest suplementem jest dobry.
    Ja uważam ze dzięki ovarinovi po cb mój pęcherzyk dojrzał szybciej . Zazwyczaj cykle sie wydłużaj mój sie skróciłem porównaniu do poprzedniego w sensie ze ovulka była szybciej

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/23a0d7f0fea2.jpg

    Wczorajsze <3
    Taka mama kropeczka a tyle szczęścia ❤️ Cudownie

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja uważam ze dzięki ovarinovi po cb mój pęcherzyk dojrzał szybciej . Zazwyczaj cykle sie wydłużaj mój sie skróciłem porównaniu do poprzedniego w sensie ze ovulka była szybciej
    Czyli oceniasz Ovarin jako pozytyw czy negatyw ?

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    patkaaa mogę zapytać dlaczego masz tak mierzoną temp ? Pytam o przerwy w mierzeniu .. nie miałaś możliwosci ? chęci ?
    Ogólnie cieżko po wykresie potwierdzic czy + owulacyjny potwierdza temp bo mierzylas ją z przerwami...chociaż jesli patrzeć na to że dzisiaj mialas ovu też pozytywny to temp tego nie wskazuje aby miała byc teraz owulacja ... nie ma spadku nic utrzymuje sie ku górze po rzekomym wczesniejszym pozytywnym owu.
    Zalecam jesli masz możliwosc staraj sie mierzyc temp minimum 3 dni przed tymi dniami w których wyszedł ci pozytywny pierwszy owulacyjny.

    Niestety akurat przed sama.owulacja moja córka zle.spała w nocy i wstawalam do niej co chwilę... a pozniej pojechalam na wycieczke i tez nie bylo jak mierzyc

    Katiiii lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Niestety akurat przed sama.owulacja moja córka zle.spała w nocy i wstawalam do niej co chwilę... a pozniej pojechalam na wycieczke i tez nie bylo jak mierzyc
    No to trzeba czekac do dnia @ inaczej nic i tak sie nie dowiesz bo wykres mozna uznac za skreslony i nie ma co sie nim sugierować.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Czyli oceniasz Ovarin jako pozytyw czy negatyw ?
    Pozytywnie uważam ze jest lepszy niż inofolik który piłam dwa cykle płaciłam 180 zł za niego a ovarin 40 zł - uważam ze wpłynął u mnie na ovulacje pozytywnie czy zaciaze czy nie

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje za wczorajsze odpowiedzi :-) Widze, ze jestescie tu mega zżyte ale może nieśmiało spróbuje dołączyć :) Tez uwazam, ze wczoraj mialam pozytywny test ovu. Ogólnie używam testów owulacyjnych od marca i ani razu nie miałam pozytywnego... Od stycznia byłam na duphastonie od 16dnia cyklu, mimo że prosiłam lekarza o monitoring on upieral sie, ze dupek wyreguluje mi cykl i tak bedzie lepiej. Po 3 msc go odstawiłam i znow zaczely sie problemy, kolejny okres wywoływany w koncu dostalam go w 41 dniu cyklu. Teraz jest kolejny cykl i ten pozytyw wczoraj wyszedł mi w 22 dniu :-) Troche pozno, ale może tym razem miesiączka przyjdzie o czasie? Skoro faszerowałam sie duphastonem 4 msc w 16 dniu cyklu a w 22 mam pozytywa + duuuuzo rozciagliwego, sliskiego sluzu to chyba ta moja "terapia" byla calkowicie bez sensu...

    ps/ A może miesiączka wogóle nie przyjdzie, czego bym sobie życzyła :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 20:23

    Katiiii, Nona lubią tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Kamila 29 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do.ilu dni od osdstawienia lutowym pojawia się okres u mnie mija 10 dzień i okresu nie ma

    Kamila
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ