X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny dawno się nie udzielałam :)

    Gratuluję tym którym się udało.

    Ja jestem przed terminem @. dziwna sytuacja ponieważ piersi bolą mnie jak przed okresem -czyli normalnie . Nienormalne jest to że we wtorek miałam plamienie (brązowe połączone ze śluzem)-ale tylko na papierze i to dość sporo, wczoraj miałam już bardzo mało, zawsze miałam plamienia 4 dni i za 4 dniem się @ rozkręcał a co dziwnego w tym wszystkim że od tygodnia @ mnie bolał brzuch a już przed samą @ bardzo bolał. a teraz? teraz nie czułam nic wiec sobie myslalam że znowu się przesunela albo cykl bezowulacyjny. dopiero we worek czułam lekką pracę jajników a dzisiaj rano mocniejsze bóle, nie chce się nakręcać ale kurde jaki fajny by był to prezent dla M na dzień ojca- byłby to pierwszy prezent jaki dostał na dzień ojca. :)


    trzymam kciuki !!! :)
    testujesz 23 tak? czy zatestujesz szybciej? :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testuje 23 ;) kurde ciekawa jestem co to bedzie. to już 17 miesięcy :( i sie nie udaję a od poniedziałku mężuś znowu w delegację :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi trzymam kciuki za Ciebie niech już w końcu i Ciebie spotka szczęście II kresek.

    Ja dalej bez @ szyjka wysoko ehhh... Dzisiaj kupię test i rano zatestuje ale jak będzie biel to chyba popełnie sepuku... Hehe wiecie w juz 5 dni po terminie małpy a jej nie ma... Owulacji potwierdzona monit em 3.06. Chyba że to cp? Ale to bym chyba zwijala się z bólu a mnie trochę boli lewy jajnik i tyle...

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Mała Mi trzymam kciuki za Ciebie niech już w końcu i Ciebie spotka szczęście II kresek.

    Ja dalej bez @ szyjka wysoko ehhh... Dzisiaj kupię test i rano zatestuje ale jak będzie biel to chyba popełnie sepuku... Hehe wiecie w juz 5 dni po terminie małpy a jej nie ma... Owulacji potwierdzona monit em 3.06. Chyba że to cp? Ale to bym chyba zwijala się z bólu a mnie trochę boli lewy jajnik i tyle...

    współczuje Ci KAL ogromnie, wiesz, że miałam teraz tak samo. To było najgorsze 12 dni, tak się męczyłam :(
    Mam nadzieję, że u Ciebie szybciej się okaże!
    Kciuki niezmiennie :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny dawno się nie udzielałam :)

    Gratuluję tym którym się udało.

    Ja jestem przed terminem @. dziwna sytuacja ponieważ piersi bolą mnie jak przed okresem -czyli normalnie . Nienormalne jest to że we wtorek miałam plamienie (brązowe połączone ze śluzem)-ale tylko na papierze i to dość sporo, wczoraj miałam już bardzo mało, zawsze miałam plamienia 4 dni i za 4 dniem się @ rozkręcał a co dziwnego w tym wszystkim że od tygodnia @ mnie bolał brzuch a już przed samą @ bardzo bolał. a teraz? teraz nie czułam nic wiec sobie myslalam że znowu się przesunela albo cykl bezowulacyjny. dopiero we worek czułam lekką pracę jajników a dzisiaj rano mocniejsze bóle, nie chce się nakręcać ale kurde jaki fajny by był to prezent dla M na dzień ojca- byłby to pierwszy prezent jaki dostał na dzień ojca. :)
    Kciuki kochana trzymamy za Ciebie i KAL tez :)))

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Witam się od rana!

    Anusiak to masz dość trudna sytuację. Szkoda, że nie masz komu dać na dzień chociaz Córki, bo to naprawdę czasem jest potrzebne dla rodzica, zeby odsapna od codzienności. No a z pracą to juz wogole lipa:/ zdaje się duże te nasze dzieci ale ja swoją to bardziej balabym się sama zostawić jeszcze np. Na czas pracy. Wiem, że pewnie poradziła by sobie ale ja jestem taka Mamuśka.. Ze przy spódnicy mając 18lat to lepiej żeby chodziły :) Mój Malz się z tego śmieje bo to facet i najlepiej na głęboką wode by puścił dzieci samopas, zeby posmakowaly życia.

    No a ja wczoraj wieczorem miałam 37,7 na dole. Zmierzylam z ciekawości. Pod pachą też sobie odrazu Zmierzylam bo miałam wrażenie jakbym gorączkę miała i było 36,7:p także żadnej gorączki a ja tak rozpalona się czułam. Myślę, że takie mierzenie wieczorem jest niewiarygodne.
    U mnie dziś tempka spadła. Ciekawe czy zagnieżdżanie czy na @ pomalu spada.
    no niestety.niby rodzina blisko a nie ma na kogo liczyc.musiałam sie poswiecic dla rodziny i zrezygnowac z pracy zostajac w domu z mloda.przeciez nie zostawie 8 lati samej w domu na 7 godzin bo zaraz mialabym nalot policji

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Mi na śluz w ciąży z córką pomógł wiesiołek (brany do woluacji) siemię lnianę pite codziennie przez cały cykl i ocet jabłkowy ten z rossmana-łyżeczka na szklankę wody przez cały cykl. Mega śluz był. MEEEEGA.
    Jak zacznę od dzisiaj to zadziała na śluz jeszcze w tym cyklu? :d

  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jaki ten wiesiołek? Olej czy kapsułki? Z jakiej firmy? :) jak juz coś działa to wole kupić sprawdzone :)

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    testuje 23 ;) kurde ciekawa jestem co to bedzie. to już 17 miesięcy :( i sie nie udaję a od poniedziałku mężuś znowu w delegację :(
    MalaMi bardzo ci mocno kibicuje. Bo my zmagamy sie z tym problemem co wy. Wiem jak ciezko o poprawe.. A jak tobie sie uda to znaczy ze my tez mamy szanse.

    Moj M eczoraj ponownie oddal nasienie do badania i czekam na wyniki jak na wyrok :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Wg prawa 8 latke mozna juz zostawic sama w domu. Moze isc sama do sklepu itp :) ale wiadomo jak jest, szkoda dziecko zostawiać. My sie przeprowadzilismy do innego miasta. 200km od rodziny. Jesteśmy tu sami, ale jakos trzeba sobie radzic ;) ja jestem na wychowawczym, ale jak wszystko bedzie dobrze z fasolka to jak skonczy rok rezygnuje z pracy i szukam nowej w tym miescie i w tej branży ;) na dłuższą metę nie moge siedziec w domu :p
    tego nie wiedzoiałam jak jest wedlug prawa.ale nasza nie jest na to gotowa jeszcze za bardzo roztrzepana i wogole przez co mamy z nia problemy.a po 2 sa osoby które zaraz by doniosły na nas że dziecko bez opieki w domu.wiec nie bede ryzykowac

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi to czekamy :)

    A ja za wcześnie ucieszyłam się na monitoring i lipcowe testowanie.
    Pracuje od 8 do 16, w poniedziałek załatwiałam, żebym mogła dziś po 12 wyjść na ok. 1,5h
    Wchodzę do przychodzi, a babki zdziwione, że ja mam wizytę, bo przecież dzwoniły i ją odwołałam...
    Okazało się, że mają mój numer zapisany z jedną błędną cyfrą i pod tamtym numerem odebrała jakaś kobieta i powiedziała, że nie ma wizyty. Podobno powołały się na moje nazwisko... eh

    Zaproponowały jutro, ale nie mam szans się wyrwać, a potem poniedziałek. Tylko pon. to będzie 10dc i chyba już za późno na stymulację.

    Napisałam maila do gin., że wniknęło takie nieporozumienie (sama wcześniej mailowo prosiłam o tę wizytę, a potem "odwoluję" - wariatka) i zapytałam czy mam przychodzić w pon. czy czekamy do początku następnego cyklu.

    Przynajmniej sobie przypomniałam, dlaczego zrobiłam sobie przerwę od lekarzy i przychodni :O

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:40

    Bonda lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    testuje 23 ;) kurde ciekawa jestem co to bedzie. to już 17 miesięcy :( i sie nie udaję a od poniedziałku mężuś znowu w delegację :(
    Ja też zatestuje 23 testem 10 też bardzo długo staramy się o drugie dziecko. W lutym poroniłam ehh musi się w końcu udać ....

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Hejka. ;)
    Ja jestem chora i nie mam kiedy sprawdzić czy coś się zmieniło U testujących

    Dajcie mi proszę znać
    Zdrówka kochana życzę ! <3

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Dziewczyny pomożecie? Jest ok nie ok?
    LH 16 normy lab/:
    2.4 - 12.6 f. folikularna
    14 - 95.6 f. owulacyjna
    1 - 11.4 f. lutealna
    7.7 - 58.5 postmenop.

    FSH 7.8
    3.5 - 12.5 f. folikularna
    4.7 - 21.5 f. owulacyjna
    1.7 - 7.7 f. lutealna
    25.8 - 134.8 menopauza

    Estradiol 33.07
    12.5 - 166 f. folikularna
    85.8 - 498 f. owulacyjna
    43.8 - 211 f. lutealna
    0 - 54.7 meno


    TSH mU/l 1.910
    0.25 - 5 Eutyreoza
    do 0.15 Nadczynność
    od 7 Niedoczynność

    FT3 pmol/l 4.82 4.00 - 8.30
    FT4 pmol/l 14.08 10.60 - 19.40

    A którego dnia badania robione?

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja juz po wynikach w przedszkolu. Niestety Mala moja się nie dostała. Szkoda no ale cóż. Moja wina, że w marcu normalnie nie skladalam. 12dzieci było na 2wolne miejsca. Jutro po zakończeniu roku szkolnego Starszej zajde do Dyrektorki zapytać o listę rezerwowa. Czy taka wogole jest, w razie jakby we wrześniu ktoś się jednak niezdecydowal albo w srodku roku szkolnego to, żeby dzwonili to my chętne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 17:18

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    MalaMi bardzo ci mocno kibicuje. Bo my zmagamy sie z tym problemem co wy. Wiem jak ciezko o poprawe.. A jak tobie sie uda to znaczy ze my tez mamy szanse.

    Moj M eczoraj ponownie oddal nasienie do badania i czekam na wyniki jak na wyrok :(

    Daj znać jak wyniki. Nasze się bardzo poprawiły jakieś 2 mc temu stąd moja podwojona nadzieja.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upragniona niunia wrote:
    A którego dnia badania robione?
    4dc

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ