Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Bonda Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że w każdym cyklu moja szyjka inaczej się zachowuje. Teraz po owu na pewno mam wysoko, na pewno jest już zamknięta, wczoraj miałam wrażenie że jest jakaś taka ciastowata, a dziś już twarda. Więc w ogóle nie kumam :-)

f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie ogarniam szyjki więc przestaję ją badać. pomijając fakt, że nie wiem kiedy jest otwarta/zamknięta to jeszcze potrafi się ona podnosić i opadać kilka razy w ciągu dnia i zmieniać konsystencję

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa odpuszczę ta szyjkę. Niech żyje własnym życiem. kurczę dupka mam zrobić w sobotę to bedzie 6/7 dni po ovu i do lekarza idę dopiero w środę a mam całe opakowanie w domu dupka :P i sama nie wiem co mam robic brać nie barć ile kiedy hmmm

• Assunta Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

Ja dziś robiłam betę - wynik negatywny więc czeka mnie kolejny cykl.

Gratulacje tym którym się udało w czerwcu i trzymam kciuki za te które jeszcze czekają.

Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

NK-15,2% po aktywacji 39,1%

Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:56

kasialora lubi tę wiadomość

• trzydziecha Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez szyjki w ogole nie ogarniam a I ze sluzem mam problem... chyba tylko pare razy w zyciu mialam ksiazkowy plodny sluz,w ilosciach XS

Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

n59y9vvj275r1f8v.png
  • patkaaxx90 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam do Was pytanie szczególnie do osób co używają tego żelu con... zamówiłam go i zaczęliśmy stosować a mój mąż mówił że więcej nie chce mieć z nim nic styczności.. tak jakby mu wszystko zdrętwiało i zaraz było po robocie... czy u Was może było coś podobnego???

Katiiii lubi tę wiadomość

Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie szyjki nie jest trudne tylko trzeba to robić regularnie codziennie rano o tej samej porze ja zawsze badalam od razu jak wstałam po zmierzeniu temp poszłam do wc i badałam ;)

iNso87 lubi tę wiadomość

0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    a ja mam do Was pytanie szczególnie do osób co używają tego żelu con... zamówiłam go i zaczęliśmy stosować a mój mąż mówił że więcej nie chce mieć z nim nic styczności.. tak jakby mu wszystko zdrętwiało i zaraz było po robocie... czy u Was może było coś podobnego???
    Nie znam składu tego żelu ale może jakiś skład nie odpowiada twojemu mężowi i powoduje taką a nie inną reakcje jego członka ?

Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Patka ja zjeździlam cały krakow kupiłam dwa opakowania mój maz tez go nie chce używać bo niestety dwa podejścia z tym żelem skończyły sie tym ze nie doszedł plus to ze sobie tak bardzo wkręcił ze MUSI sie spuścić jak to mi powiedział. Wiec go odstawiliśmy i nie było problemu.

• patkaaxx90 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Patka ja zjeździlam cały krakow kupiłam dwa opakowania mój maz tez go nie chce używać bo niestety dwa podejścia z tym żelem skończyły sie tym ze nie doszedł plus to ze sobie tak bardzo wkręcił ze MUSI sie spuścić jak to mi powiedział. Wiec go odstawiliśmy i nie było problemu.
    a to moj mąż doszedł ale strasznie szybko to było i takie dretwienie poczuł. Może jeszcze w przyszłym miesiącu spróbujemy. dobrze ze kupiłam male opakowanie.

Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Straciatellaa Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    a to moj mąż doszedł ale strasznie szybko to było i takie dretwienie poczuł. Może jeszcze w przyszłym miesiącu spróbujemy. dobrze ze kupiłam male opakowanie.
    methylparaben to konserwant, ale może być potencjalnym alergenem.

oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • patkaaxx90 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    methylparaben to konserwant, ale może być potencjalnym alergenem.

czyli może być na niego uczulony tak ???

Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    czyli może być na niego uczulony tak ???
    tak :)

Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponownie witam, uspalam Mala i zasiadlam przy kawce do laptopa cory. Takze dzis z kulturka przy biureczku :P Mialam w tym czasie poprzekladac zabawki,i inne pierodly rowery ktore sa w szafie pochowane na prezenty dzieciakom ale ...nie chce mi sie hahaha tyle tego jest,ze szok:/ z trudnem przed swoimi dziecmi to chowam.

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! U nas conceive właściwie nie wpłynął na odczucia. Ani moje ani męza. Nic nie drętwiało, nic nie trwało ani dłużej ani krócej.

Ja też miałam prasować, ale gorąco i dopiero czekam aż klima ogarnie jakoś temperaturę, bo bym się usmażyła.

l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 zmeczenie pewnie tak,kolo 19 zazwyczaj ale nigdy nie dalam rady zasnac w dzien po zarwanej nocy. Nawet jak kiedys w pracy mialam 3 nocki pod rzad to nigdy w dzien tego nie odsypialam, poprostu nie dalam rady.

Agniecha jeszcze fajniej pozniej sie spotkac w rzeczywistosci na kawke badz herbatke ;)

Straciatella nic nie mow o tym biednym dziecku ;( to jest jakis szok poprostu...naprawde dla mnie brak slow jak to wczoraj zobaczylam..
    Nie,jeszcze tamto drugie konto ma premium 3dni :P akurat do dnia testowania pierwszego ha ha ha czyli w sobote do Dnia Ojca ;) Poprostu sie nie wylogowalam i napisalam post z tamtego :P
    No wlasnie za tyle ja sama kupowalam starajac sie o Lenke i to nawet najpierw nie,bo zaznaczanie chociaz roznych rzeczy na wykresie i tak bylo free. Nie mowiac o kalendarzu ciazy. Caly porwadzilam za darmo..

Katiii ja to mam nadzieje,ze moi rodzice Starsza wezma na wies na wakacje jak beda jezdzic,bo mlodsza to wiadomo przy moim tylku. A na urlop Malza czekamy do 6.08 :)

SylwiLu Brazylia! tak uwielbialam Ronalda jak gral ;D albo Wlochy i Del Pierro ooo matko to byly czasy, Mistrzostwa w pilce w 90latach :P

Karmellka to ja Tobie napisze tak, mialam @ 5.05 cykl 27-28 dni,owulka prawdopodobnie nomalnie w polowie cyklu. Wiem,ze 20.05 bylo <3 bez zabezpieczenia i wiem,ze wlasnie wtedy wpadlam z pierwsza :P W tamtym czasie tych <3 bylo malo bo wiadomo 21lat i mieszkalam z rodzicami takze ten ale wiem,ze w ten dzien musialam zajsc. No to wypadaloby,ze ok.4-5dni po owulce musialam zajsc. Nigdy nie mialam poznej owulacji,takze nie byla napewno ona pozno. W tamtych czasach nawet anty nie bralam,dopiero po ciazy zaczelam :P Mialam wsio jak w zegarku takze moze cos jednak jest na rzeczy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 11:55

SylwiaLu lubi tę wiadomość

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dzień dobry! U nas conceive właściwie nie wpłynął na odczucia. Ani moje ani męza. Nic nie drętwiało, nic nie trwało ani dłużej ani krócej.

Ja też miałam prasować, ale gorąco i dopiero czekam aż klima ogarnie jakoś temperaturę, bo bym się usmażyła.
    Mialas w tubce czy aplikatorze? Ja chyba za dużo go wcisnęłam bo maz mówił
    Ze pływa ;/ haha

Inso87 ja przez moja prace mam często takie dni ze kompletnie nic mi sie nie chce. A ja dzisiaj mam wolne i właśnie do fryzjera sie wybieram. Czas na zmiany.

Maz napisal do mnie SMS czy nie korci mnie zatestowac haha 3 dni po owulacji - ale kochane to jest

iNso87 lubi tę wiadomość

• iNso87 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Mialas w tubce czy aplikatorze? Ja chyba za dużo go wcisnęłam bo maz mówił
    Ze pływa ;/ haha

Inso87 ja przez moja prace mam często takie dni ze kompletnie nic mi sie nie chce. A ja dzisiaj mam wolne i właśnie do fryzjera sie wybieram. Czas na zmiany.

Maz napisal do mnie SMS czy nie korci mnie zatestowac haha 3 dni po owulacji - ale kochane to jest
    hahaha 3 dpo to napewno wyjdzie nawet ten czuly :D
    Ja tak bym chciala leb na czerwony jakies pomalowac taki ciemny,albo poprostu na ciemny braz.. ale,ze jestem czarna farbowana mamba juz od hohoho latek to szkoda wlosow zeby zdjac kolor i nowy nalozyc. Wszystkie pewnie wlosy mi wypadna hahaha

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 11:59

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    hahaha 3 dpo to napewno wyjdzie nawet ten czuly :D
    Ja tak bym chciala leb na czerwony jakies pomalowac taki ciemny,albo poprostu na ciemny braz.. ale,ze jestem czarna farbowana mamba juz od hohoho latek to szkoda wlosow zeby zdjac kolor i nowy nalozyc. Wszystkie pewnie wlosy mi wypadna hahaha
    Ja właśnie siedzę u fryzjera jestem w Jean Louis David i sama nie jestem pewna czy dobrze robię haha bo mam wrażenie ze chłopak który bedzie sie zajmował moimi włosami sam nie wie co robi. No ale głupio wstać i wyjsć haha

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego