X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Dziewczyny pomożecie? Jest ok nie ok?
    LH 16 normy lab/:
    2.4 - 12.6 f. folikularna
    14 - 95.6 f. owulacyjna
    1 - 11.4 f. lutealna
    7.7 - 58.5 postmenop.

    FSH 7.8
    3.5 - 12.5 f. folikularna
    4.7 - 21.5 f. owulacyjna
    1.7 - 7.7 f. lutealna
    25.8 - 134.8 menopauza

    Estradiol 33.07
    12.5 - 166 f. folikularna
    85.8 - 498 f. owulacyjna
    43.8 - 211 f. lutealna
    0 - 54.7 meno


    TSH mU/l 1.910
    0.25 - 5 Eutyreoza
    do 0.15 Nadczynność
    od 7 Niedoczynność

    FT3 pmol/l 4.82 4.00 - 8.30
    FT4 pmol/l 14.08 10.60 - 19.40
    Hej,
    Trochę ponad masz stosunek LH do FSH (generalnie świadczący o PCOs,ale ja mam podobny i u mnie mimo tego owulacja jest).
    Estradiol jest ok.
    Wg niektórych gin TSH lekko do zbicia,chociaż ja też mam takie i jest ok.na ft3 i 4 się nie znam.

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Daj znać jak wyniki. Nasze się bardzo poprawiły jakieś 2 mc temu stąd moja podwojona nadzieja.
    A co stosowaliscie?
    Moj bierze teraz profertil (wcześniej zuzyl 3 opakowania fertilman plus). Mace odłożył bo się zle po niej czuje (bol zaladka, glowy itp).
    Dam znac na pewno. Boje sie ze wyjdzie w ogole 0% i nawet iui bedie bez sensu ;(

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:40

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    A co stosowaliscie?
    Moj bierze teraz profertil (wcześniej zuzyl 3 opakowania fertilman plus). Mace odłożył bo się zle po niej czuje (bol zaladka, glowy itp).
    Dam znac na pewno. Boje sie ze wyjdzie w ogole 0% i nawet iui bedie bez sensu ;(

    Stosuje profertil. Witaminę E tylko że ona jest na receptę i witaminą C na poprawę ruchliwości. Ogólnie h nas problem leżał po stronie pracy mąż pracuje przy chemii. Staranie się o pierwsze?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Hej!
    Ja juz po wynikach w przedszkolu. Niestety Mala moja się nie dostała. Szkoda no ale cóż. Moja wina, że w marcu normalnie nie skladalam. 12dzieci było na 2wolne miejsca. Jutro po zakończeniu roku szkolnego Starszej zajde do Dyrektorki zapytać o listę rezerwowa. Czy taka wogole jest, w razie jakby we wrześniu ktoś się jednak niezdecydowal albo w srodku roku szkolnego to, żeby dzwonili to my chętne.
    Szkoda że się nie dostała mimo to trzymam kciuki aby istniała taka lista rezerwowa.
    A to do prywatnego czy publicznego ?
    Ja mojej małej papiery składałam do przedszkola na początku maja tyle że płaciłam 25funtów za miejsce bo czesto jest tak że rodzice zapisują a potem wycofują sie i wtedy blokują miejsce innym dzieciom stad się płaci własnie 25f za trzymanie miejsca jako rekompensata no i też można składać papiery dużo wczesniej i też sie placi 25f za trzymanie miejsca dla danego dziecka. W dniu urodzin córki czyli 27 czerwca na godz 10:00 córka ma spotkanie w przedszkolu w celu rozeznania czyli aby mogla sobie zobaczyc co i jak,pochodzic po sali w ktorej bedzie sie bawic aby tak sie przyzwyczaiła i zobaczyła jak jest fajnie ;)
    Po za tym jestem zadowolona bo udalo sie ogarnac tlumacza na kolejne spotkanie u lekarza i na wizyte w szkole u syna ktore tez bedzie 27czerwca z tym ze na godz 14:00 w nowej szkole :) Chociaż tyle radosci z dnia dzisiejszego bo prócz tego ogarnia mnie smutek... 21 maj brak serduszka ...to juz równy miesiac od tej wiesci i na samą mysl o tym jest mi mega smutno i łzy same leca ...
    Po za tym z rana bylam na tym pobraniu krwi. Zobaczymy co 26 czerwca sie okaze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 18:15

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam kontrolę progesteronu przy okazji mogę zrobić betę. Ale czy jest sens? 7 dpo

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Jutro mam kontrolę progesteronu przy okazji mogę zrobić betę. Ale czy jest sens? 7 dpo
    Nie ;)

    Isaura81, Nona lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Stosuje profertil. Witaminę E tylko że ona jest na receptę i witaminą C na poprawę ruchliwości. Ogólnie h nas problem leżał po stronie pracy mąż pracuje przy chemii. Staranie się o pierwsze?
    U nas nie wiem co jest przyczyna zlych wyników. Maz ma stresujaca pracę ale nie sądzę zeby to az tak psulo wyniki.tak staramy sie o 1 dziecko juz15 cykl.
    Ja zazywalam wit c sama ale nerki mnie po niej bola :(

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    U nas nie wiem co jest przyczyna zlych wyników. Maz ma stresujaca pracę ale nie sądzę zeby to az tak psulo wyniki.tak staramy sie o 1 dziecko juz15 cykl.
    Ja zazywalam wit c sama ale nerki mnie po niej bola :(
    Powiem ci ze pierwszy raz słyszę aby po witaminie C bolały nerki...aż dziwne dla mnie a wiadomo dlaczego tak sie dzieje ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 18:48

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Witam się od rana!

    Anusiak to masz dość trudna sytuację. Szkoda, że nie masz komu dać na dzień chociaz Córki, bo to naprawdę czasem jest potrzebne dla rodzica, zeby odsapna od codzienności. No a z pracą to juz wogole lipa:/ zdaje się duże te nasze dzieci ale ja swoją to bardziej balabym się sama zostawić jeszcze np. Na czas pracy. Wiem, że pewnie poradziła by sobie ale ja jestem taka Mamuśka.. Ze przy spódnicy mając 18lat to lepiej żeby chodziły :) Mój Malz się z tego śmieje bo to facet i najlepiej na głęboką wode by puścił dzieci samopas, zeby posmakowaly życia.

    No a ja wczoraj wieczorem miałam 37,7 na dole. Zmierzylam z ciekawości. Pod pachą też sobie odrazu Zmierzylam bo miałam wrażenie jakbym gorączkę miała i było 36,7:p także żadnej gorączki a ja tak rozpalona się czułam. Myślę, że takie mierzenie wieczorem jest niewiarygodne.
    U mnie dziś tempka spadła. Ciekawe czy zagnieżdżanie czy na @ pomalu spada.
    U mnie też niestety spada... i też zastanawiam się czy to może zagnieżdzenie czy juz blisko okres. Patrzę w galerię wykresów i wypatruję.... to jakaś masakra, jakbym wróżyła uda się nie uda, tu temp. rosnie tu spada ... zwariować można. Może jutro coś się wyjaśni z temp. jak spadnie to będzie już wiadomo, że okres....Powodzenie

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Dziewczyny, czy jeśli zacznę mierzyć temp od 6 dc to jest szansa, ze będę umiała jeszcze w tym cyklu po temp poznać co się dzieje w moim organizmie?

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak najbardziej w 6 dc jesteś jeszcze w czasie miesiączki, albo tuż po, ja czasami też mierzyłam od 6 -7 dnia cyklu.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Tak jak najbardziej w 6 dc jesteś jeszcze w czasie miesiączki, albo tuż po, ja czasami też mierzyłam od 6 -7 dnia cyklu.
    Super, dzięki za odpowiedz! W moim mieście nigdzie nie mogę znaleźć 4-cyfrowego termometru, wiec muszę zamówić przez internet i pewnie dojdzie dopiero na poniedziałek :)

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.aptekagemini.pl/termometr-microlife-mt-16c2.html
    Ja mam taki termometr;-)

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialora ja kupiłam w supherpharm za 18 zł - ale nie mierze temp i haha mnie dzisiaj bardzo bolą nogi :/ i cmi mnie brzuch od czasu do czasu

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam świeży bób. Ale mam.pyszna kolację ;-)
    Pochwalcie się jakie macie plany obiadowe na jutro?

    Nona lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o dziwo jeszcze siedzę w salonie przed tv. Z nudów mecz oglądam. Dzieci spia, Malz ledwo ciepły siedzi twardo mimo, że oczy mu się zamykają.. Oo wlasnie idzie spac hehehe. No i po dzisiejszym 30stopniowym upale w dzień aż do wieczora od 21 mamy deszcz i świeże powietrze.. Z burza no ale trudno:p

    Isaura ja jutro nie robie nic:) A w sumie to cos pewnie na szybko. Zupe mam z dzis pieczarkowa to będzie akurat dla wszystkich(zawsze robię duży garnek i wychodzi na 2-3dni nawet). W sumie mam nuggetsy to moze z frytkami i tyle:p Za to dzis chińskie danie powiedzmy też takie na szybko. Ryż ugotowany z usmazona piersią kurczaka i z warzywami z patelni w sosie słodko-kwaśnym :)

    Kasialora ja zawsze mierze od ok. 6dc bo jakoś podczas @ nie lubię się tam gmerac na dole termometrem...

    Anet ja też porównuję do wykresów na tablicy hehehe no ale czekamy dalej. Jeszcze trochę i bedzie kolejne mierzenie. Może choć trochę się coś jutro wyjaśni.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 21:44

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też w końcu po tym upale deszcz. Od razu lepiej.
    Jak mnie nieziemsko cycki bolą. Zaczynam sobie wmawiać ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura widzę, że testujemy jednego dnia, nie kusi Cie już testować? :P Ja nie wiem czy czasem jutro nie zatestuje.

    U nas też w końcu deszcz spadł i jest czym oddychać :)
    A na obiad jutro spaghetti z dzisiaj. w piątki zazwyczaj ide na łatwizne z obiadami ;)

    Nona lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Szkoda że się nie dostała mimo to trzymam kciuki aby istniała taka lista rezerwowa.
    A to do prywatnego czy publicznego ?
    Ja mojej małej papiery składałam do przedszkola na początku maja tyle że płaciłam 25funtów za miejsce bo czesto jest tak że rodzice zapisują a potem wycofują sie i wtedy blokują miejsce innym dzieciom stad się płaci własnie 25f za trzymanie miejsca jako rekompensata no i też można składać papiery dużo wczesniej i też sie placi 25f za trzymanie miejsca dla danego dziecka. W dniu urodzin córki czyli 27 czerwca na godz 10:00 córka ma spotkanie w przedszkolu w celu rozeznania czyli aby mogla sobie zobaczyc co i jak,pochodzic po sali w ktorej bedzie sie bawic aby tak sie przyzwyczaiła i zobaczyła jak jest fajnie ;)
    Po za tym jestem zadowolona bo udalo sie ogarnac tlumacza na kolejne spotkanie u lekarza i na wizyte w szkole u syna ktore tez bedzie 27czerwca z tym ze na godz 14:00 w nowej szkole :) Chociaż tyle radosci z dnia dzisiejszego bo prócz tego ogarnia mnie smutek... 21 maj brak serduszka ...to juz równy miesiac od tej wiesci i na samą mysl o tym jest mi mega smutno i łzy same leca ...
    Po za tym z rana bylam na tym pobraniu krwi. Zobaczymy co 26 czerwca sie okaze.
    Katii do publicznego. Ja nigdzie indziej nie chce tylko w tym oddziale przedszkolnym, który jest połączony w jednym budynku że szkoła starszej. :) ale tak jak napisałam to moja wina, że jednak nie zgłosiłam Jej w pierwszej rekrutacji w marcu. Bo już w tej drugiej w czerwcu to ot taka aby była rekrutacja.. W każdym bądź razie czekam na ten wrzesień, może parę dzieci się wykruszy.
    Dobrze, że chociaż Wy macie dziś dobry dzien:)) co prawda tragedii nie ma, ze nie idzie w tym roku, bo w sumie i tak rok wcześniej by teraz szła. Ale juz za rok to nie ma bata pójdzie napewno:p bo już 3lata skończone to mus:d

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ