Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Ovarin sobie chwalą wiec mysle że mimo iż jest suplementem jest dobry.
    Ja uważam ze dzięki ovarinovi po cb mój pęcherzyk dojrzał szybciej . Zazwyczaj cykle sie wydłużaj mój sie skróciłem porównaniu do poprzedniego w sensie ze ovulka była szybciej

Katiiii lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/23a0d7f0fea2.jpg

Wczorajsze <3
    Taka mama kropeczka a tyle szczęścia ❤️ Cudownie

• Katiiii Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja uważam ze dzięki ovarinovi po cb mój pęcherzyk dojrzał szybciej . Zazwyczaj cykle sie wydłużaj mój sie skróciłem porównaniu do poprzedniego w sensie ze ovulka była szybciej
    Czyli oceniasz Ovarin jako pozytyw czy negatyw ?

0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • patkaaxx90 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    patkaaa mogę zapytać dlaczego masz tak mierzoną temp ? Pytam o przerwy w mierzeniu .. nie miałaś możliwosci ? chęci ?
    Ogólnie cieżko po wykresie potwierdzic czy + owulacyjny potwierdza temp bo mierzylas ją z przerwami...chociaż jesli patrzeć na to że dzisiaj mialas ovu też pozytywny to temp tego nie wskazuje aby miała byc teraz owulacja ... nie ma spadku nic utrzymuje sie ku górze po rzekomym wczesniejszym pozytywnym owu.
    Zalecam jesli masz możliwosc staraj sie mierzyc temp minimum 3 dni przed tymi dniami w których wyszedł ci pozytywny pierwszy owulacyjny.

Niestety akurat przed sama.owulacja moja córka zle.spała w nocy i wstawalam do niej co chwilę... a pozniej pojechalam na wycieczke i tez nie bylo jak mierzyc

Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Niestety akurat przed sama.owulacja moja córka zle.spała w nocy i wstawalam do niej co chwilę... a pozniej pojechalam na wycieczke i tez nie bylo jak mierzyc
    No to trzeba czekac do dnia @ inaczej nic i tak sie nie dowiesz bo wykres mozna uznac za skreslony i nie ma co sie nim sugierować.

Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Czyli oceniasz Ovarin jako pozytyw czy negatyw ?
    Pozytywnie uważam ze jest lepszy niż inofolik który piłam dwa cykle płaciłam 180 zł za niego a ovarin 40 zł - uważam ze wpłynął u mnie na ovulacje pozytywnie czy zaciaze czy nie

• speakyourmind93 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje za wczorajsze odpowiedzi :-) Widze, ze jestescie tu mega zżyte ale może nieśmiało spróbuje dołączyć :) Tez uwazam, ze wczoraj mialam pozytywny test ovu. Ogólnie używam testów owulacyjnych od marca i ani razu nie miałam pozytywnego... Od stycznia byłam na duphastonie od 16dnia cyklu, mimo że prosiłam lekarza o monitoring on upieral sie, ze dupek wyreguluje mi cykl i tak bedzie lepiej. Po 3 msc go odstawiłam i znow zaczely sie problemy, kolejny okres wywoływany w koncu dostalam go w 41 dniu cyklu. Teraz jest kolejny cykl i ten pozytyw wczoraj wyszedł mi w 22 dniu :-) Troche pozno, ale może tym razem miesiączka przyjdzie o czasie? Skoro faszerowałam sie duphastonem 4 msc w 16 dniu cyklu a w 22 mam pozytywa + duuuuzo rozciagliwego, sliskiego sluzu to chyba ta moja "terapia" byla calkowicie bez sensu...

ps/ A może miesiączka wogóle nie przyjdzie, czego bym sobie życzyła :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 20:23

Katiiii, Nona lubią tę wiadomość

eikts65gz0i70ci6.png
  • Kamila 29 Debiutantka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do.ilu dni od osdstawienia lutowym pojawia się okres u mnie mija 10 dzień i okresu nie ma

Kamila
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Testujesz 3 dnie przede mną. To masz termin spodziewanej @ czy pierwsza opcja możliwa?
    Ja wiem z nie mogę mieć jeszcze objawów ale dzisiaj w sklepie to prawie zemdlałam, dostałam jakiś uderzeń gorąca i słabości mnie dopadły.
    Możliwe że to szybko rosnący progesteron.
    My kobiety to mamy przesrane z tymi hormonami.
    23go to moja pierwsza opcja. Wtedy mam 11dpo. Robię tylko sikanca, jeśli negatyw to czekam do 14dpo bo najczęściej wtedy mam @ z tego co zauważyłam. Wtedy sikaniec znowu, jeśli pozytyw to beta dwa razy i progesteron i tyle:), takze Umownie dzień @ mam we wtorek:)

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Przesrane to mało powiedziane... za jakie grzechy kobiety mają tyle cierpiec... dlaczego to my musimy wszystko dzwigac a faceci tak naprawde sobie zyją i tyle...
    Bo jesteśmy lepsze ;-)

Katiiii, ams lubią tę wiadomość

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialora :( powodzenia w lipcu.

Grzechotka cudo <3 :))

Karmelllka pożyjemy zobaczymy:))

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 20:31

zosiak88 lubi tę wiadomość

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katiiii Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Pozytywnie uważam ze jest lepszy niż inofolik który piłam dwa cykle płaciłam 180 zł za niego a ovarin 40 zł - uważam ze wpłynął u mnie na ovulacje pozytywnie czy zaciaze czy nie
    No ja tez planuje go kupic wlasnie bo duzo pozytywnych opini o nim jest wlasnie tutaj na forum czy na innych też :)

Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
  • Katiiii Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Dziewczyny dziekuje za wczorajsze odpowiedzi :-) Widze, ze jestescie tu mega zżyte ale może nieśmiało spróbuje dołączyć :) Tez uwazam, ze wczoraj mialam pozytywny test ovu. Ogólnie używam testów owulacyjnych od marca i ani razu nie miałam pozytywnego... Od stycznia byłam na duphastonie od 16dnia cyklu, mimo że prosiłam lekarza o monitoring on upieral sie, ze dupek wyreguluje mi cykl i tak bedzie lepiej. Po 3 msc go odstawiłam i znow zaczely sie problemy, kolejny okres wywoływany w koncu dostalam go w 41 dniu cyklu. Teraz jest kolejny cykl i ten pozytyw wczoraj wyszedł mi w 22 dniu :-) Troche pozno, ale może tym razem miesiączka przyjdzie o czasie? Skoro faszerowałam sie duphastonem 4 msc w 16 dniu cyklu a w 22 mam pozytywa + duuuuzo rozciagliwego, sliskiego sluzu to chyba ta moja "terapia" byla calkowicie bez sensu...

Wbijaj do nas wbijaj w koncu kazda z nas kiedys byla tu nowa i tez sie musiala jakos wbic :)

Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:

Działaj!!
    A ja bym zmieniła lekarza na twoim miejscu

• malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zauważyłam żadnych pozytywów po ovarinie, jak skończę opakowanie to będę szukać czegoś innego.

A co do wzdetego brzucha przed owu to mam nadzieję że w tym cyklu też mi to zwiastuje owulacje. Tak mnie dzisiaj wybiło że masakra. Tylko problem z tym, że się poklocilam z mężem. A nam szybko nie przechodzi więc pewnie cykl będzie stracony :(
    Ale plus jest taki, że gdybym teraz miała owulacje to cykl wróciłby do normy

Grzechotka gratuluję fasolki :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 21:35

f1d9680377.png
  • anusiak5 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso własnie nie mam takiej mozliwosci.co prawda moja mama mieszka po sasiedzku ale wiecznie ma jakies ale i waty,nie slucha wogole co do niej sie mowi i ze córka na diecie pluss lei nie moze jesc wszystkiego pozatym pracuje i nie ma wiecznie jej w domu.siostra moja co mieszka z matka tez nie zabardzo bo pracuje na zmiany w markecie.jej maz robi na gospodarstwie tez odpada.a moj brat co mieszka z nimi tez pracuje.a ojciec za granica.to nie ma z im zostawic.teraz musiałam wssiasc wolne jak zaczynaja sie wakacje bo nie mam z kim zostawic mlodej.nie wiem czy po wakacjach bede miala gdzie wrocic do pracy.i jak tu sie nie stresowac gdzie dziecko diabel i nie ma z kim zostawic nawet na pare godzin aby isc do pracy.2 lata lapala sie na dyzur w przedszkolu a teraz dupa jak zaczela szkole.my mieszkamy w jednym domu z siotra meza ale ona ma 3 synów 7,5 4 i 0,5 rou to ja tu zostawic 4 do pilnowania gdzie kazde jest zywiolowe

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:56

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewcyzny ja mam 37.5 wieczorem, ma to znaczenie? Termin @ w niedzielę. Nigdy nie mierzę ale się napaliłam. Czuję się jak przeziębiona, poza tym zero objawów ani @ ani ciąży.
    Ja mam teraz 37,7 (godzinę ponad leżę w łożku przed tv bez ruchu )

Nona lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2018, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego