X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dziewczyny jednak nie wytrzymała dzisiaj rano :d :p Dziś mam 10dpo i tempka poszybowala w gore i to mnie zainspirowało do testu rano;) Testy niestety mam tylko o czułości 25 ale i tak jest pozytywny!! Cień cienia jest! Dziś musze kupić dwa z czułością 10. Jutro zatestuje znowu a 26.06 idę na betę i proga:)

    Mam nadzieję, że zobaczycie ten cien:)
    20tm3b4.jpg

    Odezwę się pewnie popoludniu bo ide na zakończenie roku szkolnego starszej:))) dla Malza nic jeszcze nie mówię, jutro będzie prezent jak będzie ok. Termin @ 26go także za bardzo się nie napalam.


    super po cichu gratuluje:)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal ja bym poszła na bHCG znam przypadki gdzie test ciążowy nie pokazywał pozytywna do 3 Msc ciazy - w sumie od czego to zależne nie wiem.

    Uwaga!... ja zaczynam doszukiwać sie objawow haha, wysypały mnie dwa pryszcze po lewej stronie szyji (oczywiście wiem ze to nie objaw) ale w zeszłym cyklu tez mi wyszedł tam jeden ;P haha

    Nona lubi tę wiadomość

  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja siknelam dla sportu. 8 dpo ..... I odłożyłam test na biurko bo mnie chłopaki moje popędzały

    I siedzę sobie czekając na poganie krwi. Masakra.jaka jestem pokłuta. Ale czego się nie robi jak się baba uprze że musi
    I co i co z tym testem?

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja siknelam dla sportu. 8 dpo ..... I odłożyłam test na biurko bo mnie chłopaki moje popędzały

    I siedzę sobie czekając na poganie krwi. Masakra.jaka jestem pokłuta. Ale czego się nie robi jak się baba uprze że musi

    Koniecznie powtorz test jutro, skoro już zaczelas sikance to czekamy na wieści ;)

    Mnie też raz tak kluli. U mnie ogólnie nie ma problemu mam bardzo widoczne zyly. Nigdy nie było problemu, a ten raz to pani tak niezdarnie to robiła, wolno i do mnie jeszcze powiedziała ze to wina moich żył... moglam ja przeprosic za takie brzydkie żyły :P no niestety bywa.

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    I co i co z tym testem?
    No nie wiem bo leży w domu a ja u kolezanki

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej zaraz nie wytrzymam cycki mi odpadną codziennie bolą bardziej.są nabrzmiałe mam wrażenie że jakby ktoś się napatoczył to bym mogla mu oko nimi wybić... PMS daje w kość...:(

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie dupa.wizyta u lekarki mnie przytłoczyła.chyba nie ma sensu sie łudzic ze jeszcze zajde w ciaze

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Wrocilam ze szkoly. Ciesze sie strasznie,bo moja Starsza konczy 3klase i jest jedna z najlepszych Uczennic. Na koniec 3klas jedno dziecko z każdej klasy dostaje statuetke. Niestety moja Laura byla powiedzmy,ze druga do tej statuetki ;) Juz nie dochodze tego,bo dziewczynka,ktora dostala statuetke jako I miejsce w klase moze miala troche fory,bo Matka jest w radzie pedagogicznej i ja juz na poczatku roku wiedzialam,ze ta mala ja dostanie i jakze nie bylo to moim zaskoczeniem teraz na koniec roku ;p no ale to tylko takie moje podejrzenia.. ;)

    Dzieki Dziewczyny! :D ja dalej nie wierze i narazie ze spokojem i rozwaga podchodzę do tego testu rano. Czekam do jutra rana a potem betka we wtorek :))))

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4108 1739

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    hej u mnie dupa.wizyta u lekarki mnie przytłoczyła.chyba nie ma sensu sie łudzic ze jeszcze zajde w ciaze


    Co Ci powiedziała?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Niestety tak jest wszedzie. Czy to szkoła i chodzi o dzieci, czy praca u nas dorosłych. Wszędzie są jakieś wtyki, znajomi itp. Najważniejsze, że dla Was jest number one! i na każdym kroku powinniśmy dawać im to odczuć <3 Gratulacje dla zdolnej córci! Moja w poniedziałek kończy zerówkę, a od września do szkoły ;) na samą myśl mnie mdli :P

    Wpadaj do lutówek na belly <3
    Tak wiem,dlatego Jej powiedzialam,ze jak chce to ja Jej kupie statuetke za takie wyniki ;D
    Straciatella ja zalozylam Marcowki 2019 na belly :) ja bede miala termin miedzy 5-8.03 musze wyliczyć dokladnie z OM bo dwa rozne wychodzą jeszcze z owulki ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    No nie wiem bo leży w domu a ja u kolezanki
    To do domu raz dwa i mow co wyszlo !:D toz ja bym oszalal tak zostawic test...

    ams lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    To do domu raz dwa i mow co wyszlo !:D toz ja bym oszalal tak zostawic test...
    ja bym zabrała ze sobą :)

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Ja bym poszła na tą bete dla spokoju. Miałaś kiedyś takie opóźnienie @?

    tak miałam jużopóźnienia np dwa cykle temu był 37dni... ehhh było 37, 33, 28 i teraz juz 34

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    aaa no u mnie wychodzi 24 luty z belly, a mając na względzie moje cykle wychodzi 3 marzec :P
    Ja biore date z OM i wychodzi na 8.03 :)) ladna data ale pewnie bede miala wczesniej bo 3cc bedzie sie szykować to pewnie pojde juz po skierowanie ;)

    KAL no wlasnie ja sama bym chwycila i do torebki wrzucila ;D

    edit,
    poprawiam sie w większości jednak 7.03 termin. Nie wiem czemu tylko jak suwak robie to 8 wychodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 12:44

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ przyszła.
    Zaczynamy 8 cykl. Kolejne testowanie 15 lipca.
    Mój mąż i mój tato mają urodziny 17 lipca. Liczę na przychylność sił wyższych :D


    7 cykl starań miał 24 dni z czego faza lutealna 9 dni.

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    To do domu raz dwa i mow co wyszlo !:D toz ja bym oszalal tak zostawic test...
    No oczywiste z negatyw haha. To nie 8 ale dopiero 7 dpo. Poczekam spokojnie do poniedziałku

    Ty jej nie pytaj czy chce statuetkę tylko szybko jej daj. Zasłużyła więc nie ma się co zastanawiać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 12:48

    Nona lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    No oczywiste z negatyw haha. To nie 8 ale dopiero 7 dpo. Poczekam spokojnie do poniedziałku

    Ty jej nie pytaj czy chce statuetkę tylko szybko jej daj. Zasłużyła więc nie ma się co zastanawiać
    to rob w 10dpo :D jak widzisz mi nawet krecha wywalila sie z czuloscia 25:))
    Szczerze powiem,ze sie nawet tym me dziecko nie przejelo :)) A nagroda napewno jakas sie znajdzie :)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Co Ci powiedziała?
    że nadal widzi problem w pracy mojej watroby i nerek.okazalo sie ze mam grzybice i musze przejsc leczenie maz i corka rowniez.dla mnie i meza leki rozpisala a dla corki pewnie rozpisze we wtorek na jej wizycie.tylko że maz nie bedzie bral lekow co wiem doskonale.wiec co za sens abysmy my z corka brały. jak on nie.mam dodatkowe leki zapisane aby ta tarczyce odbudowac bo jest za mala bo tylko 7,14 cm3 gdzie norma do 18 cm3 jest.mam zwiekszyc spozywanie witaminy d3.mam stosowac oprocz diety bezglutenowej bez nabiałowej diete anty grzybicza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 13:42

    Anet85 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron mi zwolnił. 7 dpo 19.47. więcej nie będzie. Czuje lekki dyskomfort podbrzusza. Wydaje mi się że w niedzielę zaczną się plamienia :-(
    Czekam na telefon od lekarza, może jednak dostanę ten zastrzyk. Chociaż wynik jest nienajgorszy.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ