Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • kasialora Koleżanka

Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Dziewczyny, czy jeśli zacznę mierzyć temp od 6 dc to jest szansa, ze będę umiała jeszcze w tym cyklu po temp poznać co się dzieje w moim organizmie?

• Anet85 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak najbardziej w 6 dc jesteś jeszcze w czasie miesiączki, albo tuż po, ja czasami też mierzyłam od 6 -7 dnia cyklu.

Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

• kasialora Koleżanka

Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Tak jak najbardziej w 6 dc jesteś jeszcze w czasie miesiączki, albo tuż po, ja czasami też mierzyłam od 6 -7 dnia cyklu.
    Super, dzięki za odpowiedz! W moim mieście nigdzie nie mogę znaleźć 4-cyfrowego termometru, wiec muszę zamówić przez internet i pewnie dojdzie dopiero na poniedziałek :)

• Anet85 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.aptekagemini.pl/termometr-microlife-mt-16c2.html
    Ja mam taki termometr;-)

Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialora ja kupiłam w supherpharm za 18 zł - ale nie mierze temp i haha mnie dzisiaj bardzo bolą nogi :/ i cmi mnie brzuch od czasu do czasu

• Isaura81 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam świeży bób. Ale mam.pyszna kolację ;-)
    Pochwalcie się jakie macie plany obiadowe na jutro?

Nona lubi tę wiadomość

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o dziwo jeszcze siedzę w salonie przed tv. Z nudów mecz oglądam. Dzieci spia, Malz ledwo ciepły siedzi twardo mimo, że oczy mu się zamykają.. Oo wlasnie idzie spac hehehe. No i po dzisiejszym 30stopniowym upale w dzień aż do wieczora od 21 mamy deszcz i świeże powietrze.. Z burza no ale trudno:p

Isaura ja jutro nie robie nic:) A w sumie to cos pewnie na szybko. Zupe mam z dzis pieczarkowa to będzie akurat dla wszystkich(zawsze robię duży garnek i wychodzi na 2-3dni nawet). W sumie mam nuggetsy to moze z frytkami i tyle:p Za to dzis chińskie danie powiedzmy też takie na szybko. Ryż ugotowany z usmazona piersią kurczaka i z warzywami z patelni w sosie słodko-kwaśnym :)

Kasialora ja zawsze mierze od ok. 6dc bo jakoś podczas @ nie lubię się tam gmerac na dole termometrem...

Anet ja też porównuję do wykresów na tablicy hehehe no ale czekamy dalej. Jeszcze trochę i bedzie kolejne mierzenie. Może choć trochę się coś jutro wyjaśni.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 21:44

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też w końcu po tym upale deszcz. Od razu lepiej.
    Jak mnie nieziemsko cycki bolą. Zaczynam sobie wmawiać ;-)

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura widzę, że testujemy jednego dnia, nie kusi Cie już testować? :P Ja nie wiem czy czasem jutro nie zatestuje.

U nas też w końcu deszcz spadł i jest czym oddychać :)
    A na obiad jutro spaghetti z dzisiaj. w piątki zazwyczaj ide na łatwizne z obiadami ;)

Nona lubi tę wiadomość

• iNso87 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Szkoda że się nie dostała mimo to trzymam kciuki aby istniała taka lista rezerwowa.
    A to do prywatnego czy publicznego ?
    Ja mojej małej papiery składałam do przedszkola na początku maja tyle że płaciłam 25funtów za miejsce bo czesto jest tak że rodzice zapisują a potem wycofują sie i wtedy blokują miejsce innym dzieciom stad się płaci własnie 25f za trzymanie miejsca jako rekompensata no i też można składać papiery dużo wczesniej i też sie placi 25f za trzymanie miejsca dla danego dziecka. W dniu urodzin córki czyli 27 czerwca na godz 10:00 córka ma spotkanie w przedszkolu w celu rozeznania czyli aby mogla sobie zobaczyc co i jak,pochodzic po sali w ktorej bedzie sie bawic aby tak sie przyzwyczaiła i zobaczyła jak jest fajnie ;)
    Po za tym jestem zadowolona bo udalo sie ogarnac tlumacza na kolejne spotkanie u lekarza i na wizyte w szkole u syna ktore tez bedzie 27czerwca z tym ze na godz 14:00 w nowej szkole :) Chociaż tyle radosci z dnia dzisiejszego bo prócz tego ogarnia mnie smutek... 21 maj brak serduszka ...to juz równy miesiac od tej wiesci i na samą mysl o tym jest mi mega smutno i łzy same leca ...
    Po za tym z rana bylam na tym pobraniu krwi. Zobaczymy co 26 czerwca sie okaze.
    Katii do publicznego. Ja nigdzie indziej nie chce tylko w tym oddziale przedszkolnym, który jest połączony w jednym budynku że szkoła starszej. :) ale tak jak napisałam to moja wina, że jednak nie zgłosiłam Jej w pierwszej rekrutacji w marcu. Bo już w tej drugiej w czerwcu to ot taka aby była rekrutacja.. W każdym bądź razie czekam na ten wrzesień, może parę dzieci się wykruszy.
    Dobrze, że chociaż Wy macie dziś dobry dzien:)) co prawda tragedii nie ma, ze nie idzie w tym roku, bo w sumie i tak rok wcześniej by teraz szła. Ale juz za rok to nie ma bata pójdzie napewno:p bo już 3lata skończone to mus:d

Katiiii lubi tę wiadomość

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Isaura widzę, że testujemy jednego dnia, nie kusi Cie już testować? :P Ja nie wiem czy czasem jutro nie zatestuje.

U nas też w końcu deszcz spadł i jest czym oddychać :)
    A na obiad jutro spaghetti z dzisiaj. w piątki zazwyczaj ide na łatwizne z obiadami ;)
    Kurde ja się jeszcze nie skusilam a przed Wami jestem:p nie chce się zdolowac wczesniej:p a tak to żyje nadzieja chociaż jeszcze przez 2-5dni:p zawsze mogę sobie powkrecac, ze jestem w ciazy:d hehehe

Ja w sobotę mam luz z obiadem, Teścia rocznica śmierci to obiad u Teściowej a w niedziele obiad u moich rodziców bo idziemy na Dzien Ojca:)

Nona lubi tę wiadomość

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj Inso i teraz już zwatpiłam czy testować :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Straciatellaa Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Kupiłam świeży bób. Ale mam.pyszna kolację ;-)
    Pochwalcie się jakie macie plany obiadowe na jutro?
    Mam mielone z indyka i wątróbkę i nie wiem co jutro zrobić :P Czy klopsiki, czy wątróbke z cebulką.
    Bób <3

oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• Upragniona niunia Ekspertka

Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja mam w tym miesiącu dość kiepski humor. Taka jakaś placzka jestem. Jeszcze dzisiaj byłam u mamy a ona do mnie z Tekstem ze my za bardzo chcemy. Ona starała się 5 lat o pierwsze dziecko. Po 3 latach odpuścila i w końcu samo kiedyś zaskoczyło...
    Ja tak nie lubię tych tekstów... Za dużo myślisz, za bardzo chcesz, przesadzasz, co z tego ze rok czasu się staracie
    ....

Przynajmniej nie musze myśleć co na weekendzie gotować będę bo na wesele idziemy :) 2 dni z głowy

I teraz taka ciekawostka: para młoda wymyśliła sobie w niedziele zrobić strefę kibica i będziemy oglądać mecz. Także godz 19.30 orkiestra sio i polska gola.
    Dla mnie porażka. Mojemu pomysł bardzo się podoba, zapalony kibic.

Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

Czeka nas inseminacja

8668398a86dbc3dfd67e7b25e3cfba7e.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Wg prawa 8 latke mozna juz zostawic sama w domu. Moze isc sama do sklepu itp :) ale wiadomo jak jest, szkoda dziecko zostawiać. My sie przeprowadzilismy do innego miasta. 200km od rodziny. Jesteśmy tu sami, ale jakos trzeba sobie radzic ;) ja jestem na wychowawczym, ale jak wszystko bedzie dobrze z fasolka to jak skonczy rok rezygnuje z pracy i szukam nowej w tym miescie i w tej branży ;) na dłuższą metę nie moge siedziec w domu :p

absolutnie nie, chyba, ze się ostatnio prawo zmieniło.
    Dzieci od 7 rż mogą same chodzić do szkoły i ze szkoły, ale po mieście latać same dopiero po 10 rż. Sprawdzałam to kiedyś. A potem jeszcze znajoma mi opowiadała, że jak jej koleżanki syn został zabity przez młodocianego rajdowca, to policja upewniała się, że miał powyżej 10 lat. Bo inaczej rodzice by mieli nieprzyjemności (jakby śmierć dziecka to było mało).

• Katiiii Ekspertka

Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Katii do publicznego. Ja nigdzie indziej nie chce tylko w tym oddziale przedszkolnym, który jest połączony w jednym budynku że szkoła starszej. :) ale tak jak napisałam to moja wina, że jednak nie zgłosiłam Jej w pierwszej rekrutacji w marcu. Bo już w tej drugiej w czerwcu to ot taka aby była rekrutacja.. W każdym bądź razie czekam na ten wrzesień, może parę dzieci się wykruszy.
    Dobrze, że chociaż Wy macie dziś dobry dzien:)) co prawda tragedii nie ma, ze nie idzie w tym roku, bo w sumie i tak rok wcześniej by teraz szła. Ale juz za rok to nie ma bata pójdzie napewno:p bo już 3lata skończone to mus:d
    Hehe no tak tragedii nie ma w sumie. Ja moją dałam do tego samego co synek chodzi ponieważ mi tak łatwiej bedzie dlatego że syna szkoła jest po drodze do przedszkola wiec za jednym razem syna odprowadzam i kilka metrów dalej corke tam jest tez fajnei dlatego ze z 2latków przechodzą do budynku obok dla 3 latków jest to jedno i te same przedszkole tyle ze z dwoma innymi salami że mlodsi maja swoja i starsi swoją i inne panie są do tego tez plusem jest to że jednak nas juz dobrze znaja i mamy super kontakt do tego bradzo mi pomagaja w sprawie syna i jego problemami mowy wiec nie wyobrażam sobie aby miala chodzić gdzieś indziej :)

0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka

Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Mam mielone z indyka i wątróbkę i nie wiem co jutro zrobić :P Czy klopsiki, czy wątróbke z cebulką.
    Bób <3
    Ja bobu nie lubie... ale wątróbke drobiową za to uwielbiam <3 klopsiki też zjadłabym :)

0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego