X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Ja mam nadzieje wysikać owulacyjną, hehe
    Skąd ja to znam ;)

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    Skąd ja to znam ;)
    Ja też. Dziś już 18dc a taki bladzioch, że ledwo widzę. Ale padaka normalnie

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Ja też. Dziś już 18dc a taki bladzioch, że ledwo widzę. Ale padaka normalnie
    Oj u mnie identycznie. Przeklęte długie cykle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Ja też. Dziś już 18dc a taki bladzioch, że ledwo widzę. Ale padaka normalnie
    Mozesz wrzucić zdjęcie? Bo ja wczoraj nasikalam na test owulacyjny 5/6 dpo i był negatyw ale widoczna dobrze druga kreska.... moze to LH u mnie sie utrzymuje długo czy cos masakra

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doswiadczone staraczki proszę o pomoc w interpretacji - lekarza mam dopiero za tydzień
    10dc:
    Prolaktyna 7,11ng/ml
    FSH 8,52 mlU/ml
    LH 6,97 mlU/ml
    Estradiol 182,27 pg/ml
    Pęcherzyk z wczoraj 14,9mm, endo 7,3mm

    Czy te wyniki są ok przy staraniach /39lat, 7 lat mirena

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy ovu też mają różne czułości i nanroznych odczynnikach są robione.
    Do pęknięcia jajeczka Lh musi być powodem. 10. Nie znaczy że dana kobieta tyle potrzebuje żeby pękło. Ale żaden test ovu nie wychodzi pozytywnie przy LH 10. Sprawdzałam ;-)

    Iga66 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    doswiadczone staraczki proszę o pomoc w interpretacji - lekarza mam dopiero za tydzień
    10dc:
    Prolaktyna 7,11ng/ml
    FSH 8,52 mlU/ml
    LH 6,97 mlU/ml
    Estradiol 182,27 pg/ml
    Pęcherzyk z wczoraj 14,9mm, endo 7,3mm

    Czy te wyniki są ok przy staraniach /39lat, 7 lat mirena
    Wyniki ok. Bardzo ładne ale dlaczego z 10 DC. ?

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin kazała zrobić 10dc, 13dc i proga w 7dpo

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz wyniki bety <0,1 czyli tak jak przypuszczałam wiec nie powinno mnie to smucić a smuci (logika kobiet) ale zrobiłam sobie tez TSH profilaktycznie i miałam juz 2,12 a mam znowu 3,24 juz jestem wkurzona strasznie tym ze mi tak skacze

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Mozesz wrzucić zdjęcie? Bo ja wczoraj nasikalam na test owulacyjny 5/6 dpo i był negatyw ale widoczna dobrze druga kreska.... moze to LH u mnie sie utrzymuje długo czy cos masakra
    https://zapodaj.net/475c20b77c0f4.jpg.html

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Sung co do temperatury ja sie nie znam nic a nic ja mierze temp na łożku wieczorem haha w wtedy jest powyżej 37...
    anet87 kochana ja jestem 6/7 dni po owulacji i zrobiłam betę! To jest masochizm dopiero haha mało tego czekam zniecierpliwiona na wynik a wiem ze wyjdzie <0,1

    Temperature powinno się mierzyc rano zawsze o tej samej godzinie po minimum 4-5 godzinach nieprzerwanego snu ;-) w łózku, ja nawet w weekend mierze o 6 - taka pobudka obowiazkowa, aby zobaczyc jak zachowuje się temperatura.
    Z tarczycą nie pomogę, ale wiem, że powinno sie robić badanie na czczo. Poczekajmy z ta beta jeszcze kilka dni. Ja to się zdam na temperaturę, jak przez kolejne 3-4 dni pójdzie w górę to zrobię dopiero wtedy test. Szkoda się denerwować i nakręcać- zwariujemy zanim zajdziemy w ciążę. Pozdrawiam jeszcze nic straconego cykl nadal TRWA ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 16:26

    Katiiii, iNso87 lubią tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Temperature powinno się mierzyc rano zawsze o tej samej godzinie po minimum 4-5 godzinach nieprzerwanego snu ;-) w łózku, ja nawet w weekend mierze o 6 - taka pobudka obowiazkowa, aby zobaczyc jak zachowuje się temperatura.
    Z tarczycą nie pomogę, ale wiem, że powinno sie robić badanie na czczo. Poczekajmy z ta beta jeszcze kilka dni. Ja to się zdam na temperaturę, jak przez kolejne 3-4 dni pójdzie w górę to zrobię dopiero wtedy test. Szkoda się denerwować i nakręcać- zwariujemy zanim zajdziemy w ciążę. Pozdrawiam jeszcze nic straconego cykl nadal TRWA ;-)
    Minimum 3 godziny snu aby mierzyć temp i uznać ją za wiarygodną i prawda prawdą rano w łóżku o tej samej porze każdego dnia.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem Dziewczyny juz po mszy po Tesciu i po obiadku u Tesciowej. Zaczynam nadrabiac ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Jestem Dziewczyny juz po mszy po Tesciu i po obiadku u Tesciowej. Zaczynam nadrabiac ;)
    Właśnie brakowało twoich fluidów dzisiaj ;-). Jak dzień ojca?

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do testow owulacyjnych - przez 3 msc robilam te tanie z allegro i nigdy nie wyszedl mi pozytyw. Kreska zawsze byla ale bardzo blada, i tak przez caly cykl.W tym cyklu zaczelam uzywac testow z LV Vitam i rewelacja. Dla porównania test ktory wklejalam tutaj i prosiłam Was o pomoc czy to pozytyw - w tescie z allegro druga kreska bladziutka :-/ Chcialam zaoszczedzic ale od następnego cyklu już kupuje tylko te z LH vitam lub Laboratorium Domowe, ponoc tez sa dobre:)A jeszcze co do ovu-pozytyw mialam we wtorek a ciągle co jakis czas obserwuje rozciagliwy,mleczny sluz. Myślicie ze to normalne? Myslalam ze powinno byc sucho...

    eikts65gz0i70ci6.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka tak, ale mi chodzilo o to,ze dzien przed robilam ten o czulosci 25 a na drugi dzien ten o czulosci 10..a mimo to kreski takie same ;) Chodzi mi o to,ze chyba czy to czuly czy nie ten czulszy i tak co ma wyjsc to wyjdzie :)

    Paatka, Anet czekamy jeszcze spokojnie. Tempki macie ok. Musi pyknac!

    U nas tez od rana zimno. Deszcz dopiero popadal ok.godziny temu ale juz przestal. I tez ok 17 stopni gdzies jest. Dlugi rekaw jak nic dzis..

    Dori w nocy o 3 obudzilam sie na mierzenie tempki i poszlam odrazu siknac ;) Wzielam rzeczy i polozylam kolo Malza :P nie wytrzymalam i zaczelam Go budzic. Ten ledwo cieply jednym okiem spojrzal i mowi,ze nic nie widzi hahahaha i pyta czy II? ja mowie,ze tak i nie wzruszony powiedzial tylko Aha :D hahaa Potem zaczal sie smiac,ze wiedzial,ze sie uda w tym cyklu i tyle tak naprawde ;)

    Anet ale mnie piersi tez specjalnie jakos nie bola..delikatnie mam wrazliwe sutki ale to jak sama chyba zaczne o tym myslec...no i czuje,ze jakies pelniejsze sie zrobily cycki ogolnie. No ale ja czekam dalej do wtorku tak czy siak.. eh zeby tylko bylo ok:/

    Karmellka jakiejs zmiany ze sluzem nie zauwazylam. Jest go troche ale jest kremowy i tam gleboko w srodku.

    karmellka za wczesnie bete zrobilas,jeszcze nic straconego przeciez :)


    Dori1811 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Właśnie brakowało twoich fluidów dzisiaj ;-). Jak dzień ojca?
    Dosc udany :D Tesciowa zapytala mego Starego co dostal dzis na dzien Ojca..ten pokazuje bermudy na tylku..a mnie tak korcilo,zeby powiedziec o tescie hahaha ale sie wstrzymalismy oczywiscie oboje ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Dziewczyny co do testow owulacyjnych - przez 3 msc robilam te tanie z allegro i nigdy nie wyszedl mi pozytyw. Kreska zawsze byla ale bardzo blada, i tak przez caly cykl.W tym cyklu zaczelam uzywac testow z LV Vitam i rewelacja. Dla porównania test ktory wklejalam tutaj i prosiłam Was o pomoc czy to pozytyw - w tescie z allegro druga kreska bladziutka :-/ Chcialam zaoszczedzic ale od następnego cyklu już kupuje tylko te z LH vitam lub Laboratorium Domowe, ponoc tez sa dobre:)A jeszcze co do ovu-pozytyw mialam we wtorek a ciągle co jakis czas obserwuje rozciagliwy,mleczny sluz. Myślicie ze to normalne? Myslalam ze powinno byc sucho...
    Robiłam te standardowe z Allegro i też nigdy nie wychodziły. Na innym temacie dziewczyny polecały z allegro ale inne i faktycznie za każdym razem wychodzą. Porównuje czasami z tej samej próbki oba testy i faktycznie te standardowe allegro to strata kasy.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • anqa123 Autorytet
    Postów: 502 316

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, miałam dni płodne 6-8 czerwiec, wcześniej niż zawsze bo po 10-12 dniach, dni płodne potwierdzone testami owulacyjnymi...@ powinna być po dwóch tygodniach czyli we wtorek, a mamy sobotę, wczoraj byłam u gin, grube endometrium i widać ciałko żółte... tydzień po owulacji były skurcze w dole brzucha, i codzienne małe plamienia,mam mętlik w głowie, bo gin powiedziała albo bardzo wczesna ciąża albo będzie miesiączka, ale chyba bardzo spóźniona, robienie testów ciążowych jest bez sensu ponieważ jestem po poronieniu i poziom Bety cały czas się utrzymuje we krwi, jutro gin kazała znowu pobrać Betę...

    Katiiii lubi tę wiadomość

    zi13sek29opsyrz7.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anqa123 wrote:
    Witam, miałam dni płodne 6-8 czerwiec, wcześniej niż zawsze bo po 10-12 dniach, dni płodne potwierdzone testami owulacyjnymi...@ powinna być po dwóch tygodniach czyli we wtorek, a mamy sobotę, wczoraj byłam u gin, grube endometrium i widać ciałko żółte... tydzień po owulacji były skurcze w dole brzucha, i codzienne małe plamienia,mam mętlik w głowie, bo gin powiedziała albo bardzo wczesna ciąża albo będzie miesiączka, ale chyba bardzo spóźniona, robienie testów ciążowych jest bez sensu ponieważ jestem po poronieniu i poziom Bety cały czas się utrzymuje we krwi, jutro gin kazała znowu pobrać Betę...
    Przykro mi z powodu straty ale nie uważasz że powinnaś chociaż poczekać aż poziom bety spadnie i dopiero wtedy się starać ponownie o dziecko ?
    Jednak dla organizmu poronienie jest szokiem i nawet jesli strata była we wczesnym etapie ciąży organizm powinien miec chociaż chwilę na regenerację tym bardziej że poziom bety nie spadł jest duże ryzyko straty kolejnej ciąży.
    W którym tyg ciąży poroniłas ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 20:53

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ