X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez negatyw ;-( tempearture zmierzyłam o 5 rano i już jestes spadek w porównaniu z poprzednim dniem. Czekam dalej ....Pozdrawiam

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    U mnie tez negatyw ;-( tempearture zmierzyłam o 5 rano i już jestes spadek w porównaniu z poprzednim dniem. Czekam dalej ....Pozdrawiam
    Jak spadek to moze zagnieżdżenie???

    Ja wracam z pobrania krwi, beta progesteron i TSH kontrolnie tak zaznaczyłam bo mam leki zmienione chce zobaczyć co tam sie dzieje

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upragniona niunia wrote:
    Ale ovu wyznaczyło ci owulacje hmm?

    Niby tak ale przed domniemana owulacja nie mam mierzonej temperatury.. a poza tym nie bolały nie wtedy jajniki A z reguły bolą jak cholera.

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u was dzisiaj pogoda? ja szykuje się powoli na wesele, ale zimno jest... Niby 17 stopni, żadnej narzutki sobie nie naszykowalam
    Jeszcze wstałam przed 6 i zmoglo mnie przed chwila do spania.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Jak spadek to moze zagnieżdżenie???

    Ja wracam z pobrania krwi, beta progesteron i TSH kontrolnie tak zaznaczyłam bo mam leki zmienione chce zobaczyć co tam sie dzieje

    A kiedy będziesz miała wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zimno, po takich upalach to mogę powiedzieć ze nawet bardzo zimno ;)
    Upragniona niunia dobrej zabawy na weselu :) jak Cię zmoglo to lepiej pospij przed zabawą :D

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Trzymam kciuki za Was Dziewczyny, bo i pusto póki co na wątku Marcowym na belly. Czekam i czekam:))
    Napisz koniecznie jak zareagował Twój facet na taka niespodziankę :) mam nadzieje, ze niedługo na marcowym wątku padną serwery :’)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Wysikujcie dzisiaj kreski!

    Iga66, ams, iNso87 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dziewczyny! Wysikujcie dzisiaj kreski!

    Ja mam nadzieje wysikać owulacyjną, hehe

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1744

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Dziewczyny! Wysikujcie dzisiaj kreski!


    Tak bym chciała ale chyba nie tym razem. wciąż czekam na @. :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Anusia5 grzybicę układu pokarmowego ogromna cześć populacji. Duża nadzieja w zmianie diety i wprowadzenie za jakiś czas probiotyków. Warto też pić na czczo wodę cytyną.

    Karmellka ja mam podobnie, choć mam jakąś intuicję, że raczej się udało, albo mam taką złudną nadzieję. Raz myśle, że się udało, a raz, że jednak nie...Chodzę macam piersi i tak jak piszesz w staniku bola, a bez mniej tylko jak dotykam. Brzuch raczej wzdęty, zmęczona jestem bardzo... Jutro zrobię sikańca z czułościa 10 - jak będzie biel wizira to będę miała baardzoo smuty nastrój...
    dzieki wiem ze wiele osob ma.moja corka miala diete antygrzybicza przy ostrym zapaleniu zoladka wiec wiem co to znaczy ta dieta plus 2 które mam od stycznia.u córki zmiana diety duzo dała bo w wieku 3,5 roku wazyła jak roczne dziecko a teraz ma 8 i wazy 20,5 kg wedlug gastro za malo ale jak dla mnie z jej przejsciami jest ok bo pomału rosnie.tylko te 3 diety antygrzybicza bezglutenowa i beznabiałowa oznacza bardzo mała ilosc produktów dozwolonych do jedzenia.a ja uwielbiam sery jogurty owoce których nie bede mogła poza dozwolonymi których akurat nie lubie i tu dupa.plus oczywiscie ta kuracja co na jedna recepte pojdzie po 200 zl na łebka plus dodatkowe leki dla mnie oprocz dlugiej listy co juz biore na 5 i 10 dni z cena z kosmosu.jedyny plus wczorajszej wizyty ze zeszłam z wagi 2 kg ale jeszcze nie jest to czego oczekuje.plus wtorkowa wizyta corki u tej lekarki za 160 na ktorej corce tez rozpisze odrobaczanie skoro nam dala bo jak 1 osoba ma w domu to cala reszta tez musi zeby sie wzajemnie nie zarazac i da zalecenia do rutynowej diety na ten jej zoladek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 10:44

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jeden organizm radzi sobie z grzybica lepiej a inni gorzej, co zrobić. Po leczenie warto też pobrać probiotyk. Ja stosowałam u siebie dietę bezglutenową i bezlaktozową więc wiem o czym mówisz- zastanawiałam się co ja mam jesc- koszmar. Wiosną i latem jest trochę lepiej bo jest sporo świeżych warzyw i owoców....

    Karmellka daj znać jak wyniki, ja też doszukuję się objawów - niby piersi bolą, ale nie tak mocno jak na okres, brzuch jeszcze nie boli - przeważnie mam okres ok 35-36 dnia cyklu. MOże faktycznie zaszalałam za wrześnie z tym testowaniem i tylko się zdołowałam....zrobiłam az 2 testy jeden bobo test wydał mi się jakis zepsuty - długo nie chciała pojawić się kreska kontrolna, wiec zrobiłam jeszcze drugi ale czułość 25. Niestety żadnego cienia nie ma.....ehhh czekam dopoki nie bedzie okresu to jest jeszcze cień nadziei
    MałaMi może to plamienie implantacyjne, ponoć niektóre dziewczyny tak mają - może też poczekaj jakoś "cierpliwie" i zrób test za pare dni.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1744

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    MałaMi może to plamienie implantacyjne, ponoć niektóre dziewczyny tak mają - może też poczekaj jakoś "cierpliwie" i zrób test za pare dni.

    Jak nie dostanę @ do wtorku, to testuję w środę.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Niestety jeden organizm radzi sobie z grzybica lepiej a inni gorzej, co zrobić. Po leczenie warto też pobrać probiotyk. Ja stosowałam u siebie dietę bezglutenową i bezlaktozową więc wiem o czym mówisz- zastanawiałam się co ja mam jesc- koszmar. Wiosną i latem jest trochę lepiej bo jest sporo świeżych warzyw i owoców....

    Karmellka daj znać jak wyniki, ja też doszukuję się objawów - niby piersi bolą, ale nie tak mocno jak na okres, brzuch jeszcze nie boli - przeważnie mam okres ok 35-36 dnia cyklu. MOże faktycznie zaszalałam za wrześnie z tym testowaniem i tylko się zdołowałam....zrobiłam az 2 testy jeden bobo test wydał mi się jakis zepsuty - długo nie chciała pojawić się kreska kontrolna, wiec zrobiłam jeszcze drugi ale czułość 25. Niestety żadnego cienia nie ma.....ehhh czekam dopoki nie bedzie okresu to jest jeszcze cień nadziei
    MałaMi może to plamienie implantacyjne, ponoć niektóre dziewczyny tak mają - może też poczekaj jakoś "cierpliwie" i zrób test za pare dni.

    pani doktor praktycznie wszystkie owoce co lubie mi zakazała bo sa słodkie niestety.dopisała jakie moge ale ich nie lubie.zostaja głownie warzywa i mieso za którym nie przepadam bo zjem ale nie musze miec codziennie jak niektórzy.moj maz sie po cichu cieszy ze teraz bede w domu z mloda bo nie musi mlodej szykowac kanapek do szkoły a mi do pracy.bo od stycznia jak mi zrobil kanapki to slyszał tego tamtego nie jem i biedaczek wkoncu przestal mi je robic bo nie wiedzial co z czym dac a ja sie wkurzalam nie majac ich to zabierałam owoce lub czasem ten zly jogurt bo cos jesc musiałam.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    A kiedy będziesz miała wyniki?
    Powinnam mieć dzisiaj internetowo.

    Anet malami - kurde my same robimy sobie krzywdę tymi testami betami jak masochistki normalnie!! Ja tez głupia dobrze wiem ze beta nie ma sensu w tym dniu a zaznaczyłam ja ... dramat haha

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na testowanie do poniedziałku. To będzie 10 dpo.
    Wczoraj okropnie bolał mnie brzuch. Już się bałam że jakieś plamienia znowu rano będą ale jest ok i ból całkiem przeszedł. To bylo takie dziwne uczucie bólu z gorącem w środku. Inne niż na okres ale zawsze mogę sobie coś wmawiać.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z fasolkami a jak u was ze śluzem sprawa wyglada od owulacji do teraz?

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak coś w tym jednak jest owoce mają jednak sporo cukrów, trudna sprawa tą dietą, trzba całkowicie zmienić swoje nawyki, ale jak trzeba to człowiek się przemęczy.

    Karmellka święta racja - masochistki wypisz wymaluj! - ja też zamiast poczekać minimum do dnia kiedy spodziewam się miesiączki, albo choć do dnia kiedy temp. bardzo poszybuje w górę, robię dzisiaj i teraz przeżywam. Jednak w tych sprawach my kobiety działamy bardzo emocjonalnie i impulsywnie ( po cholere robiłam te dwa testy :P i to jeszcze o 5 rano) Do mnie jakoś do końca nei dochodzi, że sie nie udało, zawsze mówię, że dopóki nie ma @ to jest nadzieja...Trzymam za wszystkie testujące dziewczyny kciuki ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 12:30

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna sprawa. Moja temperatura w tym cyklu jest wyższa niż przez ostatnie półtora roku. Zwykle w 1 fazie mam do 36. A teraz 36.1-36.2
    Dziwne. No nic. Oby do histero.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung co do temperatury ja sie nie znam nic a nic ja mierze temp na łożku wieczorem haha w wtedy jest powyżej 37...
    anet87 kochana ja jestem 6/7 dni po owulacji i zrobiłam betę! To jest masochizm dopiero haha mało tego czekam zniecierpliwiona na wynik a wiem ze wyjdzie <0,1

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ