X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Isaura widzę, że testujemy jednego dnia, nie kusi Cie już testować? :P Ja nie wiem czy czasem jutro nie zatestuje.

    U nas też w końcu deszcz spadł i jest czym oddychać :)
    A na obiad jutro spaghetti z dzisiaj. w piątki zazwyczaj ide na łatwizne z obiadami ;)
    Kurde ja się jeszcze nie skusilam a przed Wami jestem:p nie chce się zdolowac wczesniej:p a tak to żyje nadzieja chociaż jeszcze przez 2-5dni:p zawsze mogę sobie powkrecac, ze jestem w ciazy:d hehehe

    Ja w sobotę mam luz z obiadem, Teścia rocznica śmierci to obiad u Teściowej a w niedziele obiad u moich rodziców bo idziemy na Dzien Ojca:)

    Nona lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj Inso i teraz już zwatpiłam czy testować :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja mam w tym miesiącu dość kiepski humor. Taka jakaś placzka jestem. Jeszcze dzisiaj byłam u mamy a ona do mnie z Tekstem ze my za bardzo chcemy. Ona starała się 5 lat o pierwsze dziecko. Po 3 latach odpuścila i w końcu samo kiedyś zaskoczyło...
    Ja tak nie lubię tych tekstów... Za dużo myślisz, za bardzo chcesz, przesadzasz, co z tego ze rok czasu się staracie
    ....

    Przynajmniej nie musze myśleć co na weekendzie gotować będę bo na wesele idziemy :) 2 dni z głowy

    I teraz taka ciekawostka: para młoda wymyśliła sobie w niedziele zrobić strefę kibica i będziemy oglądać mecz. Także godz 19.30 orkiestra sio i polska gola.
    Dla mnie porażka. Mojemu pomysł bardzo się podoba, zapalony kibic.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Wg prawa 8 latke mozna juz zostawic sama w domu. Moze isc sama do sklepu itp :) ale wiadomo jak jest, szkoda dziecko zostawiać. My sie przeprowadzilismy do innego miasta. 200km od rodziny. Jesteśmy tu sami, ale jakos trzeba sobie radzic ;) ja jestem na wychowawczym, ale jak wszystko bedzie dobrze z fasolka to jak skonczy rok rezygnuje z pracy i szukam nowej w tym miescie i w tej branży ;) na dłuższą metę nie moge siedziec w domu :p

    absolutnie nie, chyba, ze się ostatnio prawo zmieniło.
    Dzieci od 7 rż mogą same chodzić do szkoły i ze szkoły, ale po mieście latać same dopiero po 10 rż. Sprawdzałam to kiedyś. A potem jeszcze znajoma mi opowiadała, że jak jej koleżanki syn został zabity przez młodocianego rajdowca, to policja upewniała się, że miał powyżej 10 lat. Bo inaczej rodzice by mieli nieprzyjemności (jakby śmierć dziecka to było mało).

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Katii do publicznego. Ja nigdzie indziej nie chce tylko w tym oddziale przedszkolnym, który jest połączony w jednym budynku że szkoła starszej. :) ale tak jak napisałam to moja wina, że jednak nie zgłosiłam Jej w pierwszej rekrutacji w marcu. Bo już w tej drugiej w czerwcu to ot taka aby była rekrutacja.. W każdym bądź razie czekam na ten wrzesień, może parę dzieci się wykruszy.
    Dobrze, że chociaż Wy macie dziś dobry dzien:)) co prawda tragedii nie ma, ze nie idzie w tym roku, bo w sumie i tak rok wcześniej by teraz szła. Ale juz za rok to nie ma bata pójdzie napewno:p bo już 3lata skończone to mus:d
    Hehe no tak tragedii nie ma w sumie. Ja moją dałam do tego samego co synek chodzi ponieważ mi tak łatwiej bedzie dlatego że syna szkoła jest po drodze do przedszkola wiec za jednym razem syna odprowadzam i kilka metrów dalej corke tam jest tez fajnei dlatego ze z 2latków przechodzą do budynku obok dla 3 latków jest to jedno i te same przedszkole tyle ze z dwoma innymi salami że mlodsi maja swoja i starsi swoją i inne panie są do tego tez plusem jest to że jednak nas juz dobrze znaja i mamy super kontakt do tego bradzo mi pomagaja w sprawie syna i jego problemami mowy wiec nie wyobrażam sobie aby miala chodzić gdzieś indziej :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Mam mielone z indyka i wątróbkę i nie wiem co jutro zrobić :P Czy klopsiki, czy wątróbke z cebulką.
    Bób <3
    Ja bobu nie lubie... ale wątróbke drobiową za to uwielbiam <3 klopsiki też zjadłabym :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    absolutnie nie, chyba, ze się ostatnio prawo zmieniło.
    Dzieci od 7 rż mogą same chodzić do szkoły i ze szkoły, ale po mieście latać same dopiero po 10 rż. Sprawdzałam to kiedyś. A potem jeszcze znajoma mi opowiadała, że jak jej koleżanki syn został zabity przez młodocianego rajdowca, to policja upewniała się, że miał powyżej 10 lat. Bo inaczej rodzice by mieli nieprzyjemności (jakby śmierć dziecka to było mało).
    U nas do szkoły trzeba odprowadzac do 11 roku życia ...wiec macie tyle dobrze.

    Sung lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Powiem ci ze pierwszy raz słyszę aby po witaminie C bolały nerki...aż dziwne dla mnie a wiadomo dlaczego tak sie dzieje ?
    Nie wiem niestety dlaczego tak się dzieje, jednak w dzieciństwie poważnie chorowalam na nerki i jestem trochę przewrazliwiona. Jednak czytałam co nieco i rzeczywiście Wit c może powodować bóle nerek. Także ja wolę zaprzestać.

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    kuzmoni ja mam piasek w nerkach, muszę pić duuuużo żeby nie bylo kamieni, także 1,75 wody an biurku w pracy mam i wypijam to do 12:00, potem jakaś herbatki ale 2 litry na dzień wyjdzie.
    Mnie się mocz cofał.niestety było to poważne i groziło zaprzestaniem działania. Naszczescie udalo sie wyleczyć . Ale co przeżyłam i spędziłam czas w szpitalu to tylko Ja wiem (no i rodzice ;))
    Kamieni nie mialam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Isaura widzę, że testujemy jednego dnia, nie kusi Cie już testować? :P Ja nie wiem czy czasem jutro nie zatestuje.

    U nas też w końcu deszcz spadł i jest czym oddychać :)
    A na obiad jutro spaghetti z dzisiaj. w piątki zazwyczaj ide na łatwizne z obiadami ;)
    Kusi mnie. Nawet mąż mnie na betę jutro namawiał bo proga robię ale nie dam sie. Może obsikam jakiś tani test z allegro jutro. Ale tak dla sportu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2018, 23:06

    Nona lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    uwielbiam bob ale nie z wody, zawsze podgotuję a potem na patelnie, oliwa, czosnek, papryczka chilli. Podsmażam mmm. Do tego bagietka i białe wino mmm.

    Jutro dorsz z pomidorkami cherry i kaszą peczak (żeby dziecko zjadło bo lubi i rybe i kaszę) daję jej do żłobka nasze jedzenie.
    Muszę sprawdzić twój przepis na bob bo brzmi zachęcająco

    Nona lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    hmmm w rutynowych badaniach okresowych OB miałam 25, podwyższone OB też czasem bywa w ciąży hahah, nie ma to jak sobie wkręcić, bo w maju też miałam 17 i ciąży nie było ;-) dobranoc
    Od kataru też może być. Ale warto sobie powkrecać troszkę.
    Wypiłam zioła ojca sroki inza 10 minut padnę. Dobranoc.

    Nona lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:57

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ