X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Anusiak my mamy 9latke i poki co jest ok. Ma fochy ale rzadkie. Jej zajecie codzienne,po odrobieniu lekcji,to kartka i kredki,olowek,markery i siedzi rysuje. Oczywiscie do tego wlaczony komp i Youtuberki ktore maluja. Na szczescie jeszcze ja moge decydowac w wiekszosci co bedzie robic i w jakiej kolejnosci ;) w co sie ubierze i o ktorej pojdzie spac. A idzie z kurami,bo spia z Mlodsza w jednym lozku to juz gora 21 cisza ;)
    zazdroszcze.nasza ma wieczne fochy.ja tez decyduje co zakłada na siebie.spac chodzi ok 22.niestety ale bardziej nie da sie zejsc bo z niczym sie nie wyrabia.jest uparta jak osioł.jest jedynaczka i chyba tak zostanie niestety.meza owinela wokol palca.a ja jestem juz zmeczona jej fochami i humorami.sama zastanawiam sie gdzie sie podział nasz mały grzeczny człowieczek.przez jej humory jest u nas ciagle stresi jak tu ma sie udac zajsc jak jestesmy zmeczeni zestresowani wogole

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez nie mielismy problemow z,
    zelem conceive, nic dziwnego sie nie dzialo. Uzywamy w tubce, w pierwszych cyklach wstrzykiwalam sobie do srodka wieksza ilosc a teraz juz tylko smarujemy zwyczajnie. Jak sie skonczy to nie wiem czy zamawiac kolejny

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po żelu różne odczucia. Dla mnie lepiej ale mąż zwrócił uwagę że lepiej go używać mniej niż zalecane bo jest niekomfortowo.

    U mnie kontrola progesteronu w 16 DC (5 dpo) 13,66

    Katiiii, iNso87 lubią tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    U nas po żelu różne odczucia. Dla mnie lepiej ale mąż zwrócił uwagę że lepiej go używać mniej niż zalecane bo jest niekomfortowo.

    U mnie kontrola progesteronu w 16 DC (5 dpo) 13,66
    To dobry wynik? Ja sie kompletnie nie znam

  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zalamka, dostałam plamienia, piersi już mniej bolą,@sie rozkręca.
    Chociaż u mnie przeważnie okres od razu jest „normalny” bez plamienia. No nic, muszę się przygotować na kolejny cykl :(

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    To dobry wynik? Ja sie kompletnie nie znam
    Cudowny ;-)
    Nie muszę bać dupka ani luteiny jeszcze. Ale za 2 dni znowu kłucie i kontrola

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dzieci to nie jest tak że ma tyle czy tyle lat... dzieci mają wyrobione swoje charakterki i są takie a nie inne... dziecko koleżanki moze być aniołkiem a nasze diabełkiem lub na odwrót nie ma reguły...czy ma rodzeństwo czy też jest jedynakiem.
    Ja mam dwójkie jak wiecie i moje dzieci to diabły,strasznie nerwy psuja ale taki ich urok , maja takie charakterki jakie mają i mama sobie z tatą moze gadać a oni i tak swoje :D Wiadomo że rzadzą w domu rodzice i jak jest mega przegiecie to trzeba tupnac mocniej nogą. Jesli mialabym porównywać moje dzieci to zdecydowanie córcia jest wiekszym diabelkiem :D

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii co prawda to prawda a najlepsze jest to,ze dziedziczą zazwyczaj po rodzicach ha ha ha:d

    Pisałam dzień przed,ze mam dziwne klucie w podbrzuszu. Dzis miałam znowu ale dłuższe ;) moze ktoras tak miała? Sutku dalej mam takie "wrazliwo-wyczuwalne?" Nie wiem jak to napisać ale nie bola. Żeby ta wrażliwość byla mocna to tez nie powiedziałabym ale jest.

    Isaura pięknie! Oj co chyba bedzie w tym cyklu:d jak taki zwrot masz z progiem;d wystraszyl sie zastrzyków ha ha ha

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialora czekaj jeszcze jak nie ma @,moze to tak tylko plamienie. Trzymam kciuki!

    Anusiak a np.zostawiacie Ja czasem u Dziadków na dzień,nockę? Jak macie taka możliwość oczywiście. Wtedy może troche odsapniecie i stresy odejdą;)

    Edit.
    Moja Laura jest taka zzyta z moimi rodzicami,ze nigdy nie ma problemu. Często sama chce do nich. Ale nie ma sie co dziwić jak kiedys od urodzenia praktycznie non stop z nimi byla. Tez nawet i mieszkalysmy z nimi. Ja musiałam zasuwać z powrotem do roboty to moja Mama sie zajmowala.bo nie pracuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 15:01

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie... w sobotę wyszedł mi piękny też owulacyjny... później wychodIly słabsze A w poniedziałek była jedna kreska tylko. Dzisiaj zaczęło mnie boleć podbrzusze i tak z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i coraz bardziej mocniejsza 2 kreska... Tak jakbym prZed owulacja była... kurczę o co kaman z tymi testami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 15:01

    Katiiii lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie... w sobotę wyszedł mi piękny też owulacyjny... później wychodIly słabsze A w poniedziałek była jedna kreska tylko. Dzisiaj zaczęło mnie boleć podbrzusze i tak z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i coraz bardziej mocniejsza 2 kreska... Tak jakbym prZed owulacja była... kurczę o co kaman z tymi testami...
    po co robisz testy owulacyjne tak w ogole na tym etapie skoro juz rzekomo owulke mialas ?
    Wiesz ze to bez sensu ? :p to że teraz ci pozytyw jakis wyjdzie to zupelnie nic nie musi oznaczac.
    A robisz zeby sie nakrecac czy co? Głowe sobie zawracac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 15:16

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Katii co prawda to prawda a najlepsze jest to,ze dziedziczą zazwyczaj po rodzicach ha ha ha:d

    Pisałam dzień przed,ze mam dziwne klucie w podbrzuszu. Dzis miałam znowu ale dłuższe ;) moze ktoras tak miała? Sutku dalej mam takie "wrazliwo-wyczuwalne?" Nie wiem jak to napisać ale nie bola. Żeby ta wrażliwość byla mocna to tez nie powiedziałabym ale jest.

    Isaura pięknie! Oj co chyba bedzie w tym cyklu:d jak taki zwrot masz z progiem;d wystraszyl sie zastrzyków ha ha ha
    Dokładnie - ja bylam grzecznym dzieckiem ale z tego co mi rodzina męża mówi to mój mąż był szatanem i jak go ktos miał pilnować to musiały 2 osoby inaczej się nie dało wiec jakby nie patrzeć wiem po kim dzieci nasze to maja hihi :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    U mnie 14dc, owulaki negatywne, a napompowany brzuch dziś jak balon mam. Nie jadlam nic co by mogło taki efekt wywołać. Martwi mnie to, że owu znowu może nie być. :(

    Zawsze mam balon na owu. I wkurza mnie to, bo jak kloc się czuję podczas starań, aseksualna znaczy :P

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:

    Isaura pięknie! Oj co chyba bedzie w tym cyklu:d jak taki zwrot masz z progiem;d wystraszyl sie zastrzyków ha ha ha

    Dzwonila właśnie moja dr i się śmieje ze takich pacjentów to ona lubi. Wpisuje receptę na lek i samo się wszystko naprawia. ;-)
    Wystarczyła wycieczka do Czech.
    Nie nakręcamy się ale mam nadzieję większą na ten cykl.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    po co robisz testy owulacyjne tak w ogole na tym etapie skoro juz rzekomo owulke mialas ?
    Wiesz ze to bez sensu ? :p to że teraz ci pozytyw jakis wyjdzie to zupelnie nic nie musi oznaczac.
    A robisz zeby sie nakrecac czy co? Głowe sobie zawracac.

    Zrobiłam bo dziwnie w tym.miesiącu miałam wczezesnie owulacje. Ale zero boli jajników jak zawsze gdzie szprejowalam się lekami sam test pozytywny i temperatura...a owulacja powinnam mieć dzisiaj wg. Wcześniejszych 3 cykli. Dlatego to zrobiłam bo zaczęły mnie pobolewac jajniki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 16:40

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Zrobiłam bo dziwnie w tym.miesiącu miałam wczezesnie owulacje. Ale zero boli jajników jak zawsze gdzie szprejowalam się lekami sam test pozytywny i temperatura...a owulacja powinnam mieć dzisiaj wg. Wcześniejszych 3 cykli. Dlatego to zrobiłam bo zaczęły mnie pobolewac jajniki..
    No to jesli uważasz że owulacje powinnaś miec dzisiaj to się kochajcie jak jest okazja. Zaraz zerkne na twoj wykres tez

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaa mogę zapytać dlaczego masz tak mierzoną temp ? Pytam o przerwy w mierzeniu .. nie miałaś możliwosci ? chęci ?
    Ogólnie cieżko po wykresie potwierdzic czy + owulacyjny potwierdza temp bo mierzylas ją z przerwami...chociaż jesli patrzeć na to że dzisiaj mialas ovu też pozytywny to temp tego nie wskazuje aby miała byc teraz owulacja ... nie ma spadku nic utrzymuje sie ku górze po rzekomym wczesniejszym pozytywnym owu.
    Zalecam jesli masz możliwosc staraj sie mierzyc temp minimum 3 dni przed tymi dniami w których wyszedł ci pozytywny pierwszy owulacyjny.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisana jestem na histeroskopię na 28.06 :)

    Katiiii, iNso87, Isaura81, KAL, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Zrobiłam bo dziwnie w tym.miesiącu miałam wczezesnie owulacje. Ale zero boli jajników jak zawsze gdzie szprejowalam się lekami sam test pozytywny i temperatura...a owulacja powinnam mieć dzisiaj wg. Wcześniejszych 3 cykli. Dlatego to zrobiłam bo zaczęły mnie pobolewac jajniki..
    Patka ja w drugim cyklu staran przegapiłam owulacje przez to ze myślałam ze była wcześniej a była pózniej sporo... na twoim miejscu ja bym sie kochała od dzisiaj co drugi dzien tak do momentu ewidentnie zakończonej płodności. Ze tak powiem profilaktycznie.

    Ja po fryzjerze super sie czuje taka nowa ja ;P mam super jasny blond do tego ściskam włosy do ramion miałam po łopatki i kupiłam sukienkę na niedzielne chrzciny a sie okazało ze ma być super zimno a ja mam super letnia kiecke

    Katiiii, iNso87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny wiecie co jest najgorsze? Nie nie czekam na testowanie nawet o nim nie myśle bo ja czuje ze testować nie musze ... boje sie tylko ze to jest złudne ze nastawie sie. Ze zapesze nie chce wypowiadać tego głośno nie chce tego pisać bo jesli to tylko mylne nadzieje to bedzie bolało jeszcze gorzej niż zeszły cykl :(

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ