X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe testowanie :)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    wie...

    Robiliśmy zakupy w biedrze, wyrzuciliśmy na taśmę. Mieliśmy jeszcze te dwa grille jednorazowe, które mieliśmy wziąć w rękę. Zostały w koszyku. Ja je zamiast na tył, położyłam na przód zakupów, żeby zajmować mniej miejsca na taśmie, bo za nami stała babeczka bez koszyka, wszystko trzymała w ręku i chciałam, żeby położyła. On się na mnie za to wkurwił, pewnie dlatego, że chciał najpierw spakować te zakupy a później wziąć te grille, ale dziewczyny, on zaczął mówić do mnie teksty typu: myśl trochę i robić ze mnie przy kasjerce i tej babce kretynkę... powstrzymywałam łzy.

    Staram się pozbierać szczękę z podłogi

    Wspominałaś kiedyś, że jak Twój tata nawalił, to mama nic nie zrobiła i tkwiła przy nim. Nie idź tą drogą. Zły dzień nie usprawiedliwia upokarzania najbliższej przecież osoby, jeszcze publicznie...

    Też im więcej czytam o Waszych relacjach to widzę jaki skarb mam w domu. Jak nie mamy siły i czasu sprzątać, to mamy bałagan. Jak nie ma czasu gotować, to coś się wyciągnie z lodówki i na zimno zje, ale nikt do nikogo nie ma pretensji i wyrzutów.
    W kłótni raczej najeżdżamy na swoje konkretne zachowania, a nie na osobę.

    A jak czytam, że facet nie chce zrobić badania nasienia, to już mi wszystko opada. W ogóle rozmawiacie z partnerami czy oni też tego chcą? A jak chcą, to muszą się zaangażować.

    Fakt, że ktoś z małżonków/partnerów zarabia więcej nie daje prawa do upokarzania drugiego lub zrobienia go swoim służącym...

    Najgorzej to jak pisała Julka pozwolić się poniżać i trwać w tym.

    Powodzenia w ogarnięciu partnerów lub odwagi do odstawienia w kąt tych, którzy na Was nie zasługują. :)

    LaBellePerle, RudaMaruda25, Malwcia89, lithium lubią tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    U mnie plamienie brąz. Już wiem że po temacie. Okres u mnie tak wygląda czasem że się rozkręca plamieniami....

    Nona, a działaliście coś medycznie? wspominałaś kiedyś, że jak nie zaskoczy przez jakiś czas, to mąż na badanie nasienia, a Ty chyba drożność. Nie pamiętam dokładnie. ;)

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1977 3218

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Wspominałaś kiedyś, że jak Twój tata nawalił, to mama nic nie zrobiła i tkwiła przy nim. Nie idź tą drogą. Zły dzień nie usprawiedliwia upokarzania najbliższej przecież osoby, jeszcze publicznie...

    Też im więcej czytam o Waszych relacjach to widzę jaki skarb mam w domu. Jak nie mamy siły i czasu sprzątać, to mamy bałagan. Jak nie ma czasu gotować, to coś się wyciągnie z lodówki i na zimno zje, ale nikt do nikogo nie ma pretensji i wyrzutów.
    W kłótni raczej najeżdżamy na swoje konkretne zachowania, a nie na osobę.

    A jak czytam, że facet nie chce zrobić badania nasienia, to już mi wszystko opada. W ogóle rozmawiacie z partnerami czy oni też tego chcą? A jak chcą, to muszą się zaangażować.

    Fakt, że ktoś z małżonków/partnerów zarabia więcej nie daje prawa do upokarzania drugiego lub zrobienia go swoim służącym...

    Najgorzej to jak pisała Julka pozwolić się poniżać i trwać w tym.

    Powodzenia w ogarnięciu partnerów lub odwagi do odstawienia w kąt tych, którzy na Was nie zasługują. :)


    wiesz, najgorzej chyba się otrząsnąć, kiedy to wychodzi tak całkowicie nagle... Ale wiem, że zawsze tak jest. Prawdziwy charakter człowieka wychodzi po czasie.

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdziwy charakter człowieka wychodzi chwilę po tym jak się z kimś zamieszka, wtedy się dokładnie poznaje drugą osobę.
    Przynajmniej w naszym związku tak było, że chwilę po tym jak ja przestałam służbowo wyjeżdżać to myślałam, że się wyzabijamy, ale w końcu się dotarliśmy i znamy się jak łyse konie.
    Mój mąż ma swój charakterek, ale zawsze jedno za drugim stajemy murem.
    Co do sprzątania, to nawet częściej on sprząta, w wojsku został nauczkony totalnego porządku, a ja jestem bałaganiarą, wyprasować też sobie wyprasuje sam, ale jak ja się wezmę za prasowanie to przejadę te kilka koszul. A z gotowaniem różnie bywa, najczęściej gotuję ja, ale jak mi się nie chce to zamówimy pizzę, albo mąż przywiezie słoiki od teściowej.
    Jakoś funkcjonujemy, nie jesteśmy idealnym małżeństwem, ale takie nie istnieją. Najważniejszy jest szacunek względem drugiej osoby.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    wiesz, najgorzej chyba się otrząsnąć, kiedy to wychodzi tak całkowicie nagle... Ale wiem, że zawsze tak jest. Prawdziwy charakter człowieka wychodzi po czasie.

    Przepraszam, jeśli mi to umknęło - ile jesteście razem?

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1977 3218

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwcia89 wrote:
    Przepraszam, jeśli mi to umknęło - ile jesteście razem?


    znamy się od jakichś paru lat, ale to nie była aż tak bliska znajomość, razem jesteśmy trochę ponad dwa lata

    ja już, szczerze mówiąc, zaczęłam przygotowywać się na to, że zostanę sama, bo nie pozwolę sobie na takie traktowania a na tę chwilę nie zapowiada się, żeby on miał mnie choćby przeprosić. Najdziwniejsze jest to, że tak kiedyś żałowałam go, że jego była go tak podle rzuciła. Znam ją i jest raczej z tych hm gościnnych w kroku, myślałam, że ją ciągnie do innych po prostu. A teraz już sama nie wiem. Może zwyczajnie miała go kurde dosyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2019, 09:40

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • #Mag Ekspertka
    Postów: 203 311

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Pomimo urlopu nie ominęłam ani jednego posta - uzależniacie i powiem Wam, że takie podczytywanie Was mocno mnie podbudowuje. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum.

    @LaBellePerle - nic takiego zachowania nie usprawiedliwia, jeszcze do tego w takim momencie! Zrobiłabym chyba tak jak Ty - zaczekała na rozwój sytuacji. Jego decyzja czy chce być przy Was czy nie. Jeśli nie, to nie ma o czym gadać, na siłę go nie zatrzymasz, bo będziesz nieszczęśliwa, a to się odbije na Twojej Fasolce.
    Wsparcie ze strony partnera, na codzień, a przy staraniach szczególnie jest chyba podstawą związku. W końcu chodzi o to, żeby razem było łatwiej, a nie żeby nawzajem ciągnąć się w dół.

    Ja miałam testować 21.06., ostatecznie wytrzymałam do 23.06. i niestety znowu nie był to mój szczęśliwy cykl, pomimo 3 pęcherzyków :( Znowu jest mi cholernie przykro, miałam wielką nadzieję, a zniknęła w sekundę. Najgorsze jest to, że zaczynam się obwiniać, codziennie chce mi się płakać, a jak słyszę śmiejące się za oknem dzieci to aż mnie skręca. :(
    A do tego wszystkiego, ak na złość, okres postanowił się spóźnić, już 2 dni. Eeh...

    W sobotę kolejna wizyta w klinice, tym razem u innego lekarza (mój jest na urlopie). Zobaczymy co nam powie. Na poprzedniej dostałam skierowanie na histeroskopie, ale czas oczekiwania na samą kwalifikację do zabiegu to jakiś koszmar - 3 miesiące!!

    Skąd brać nadzieję dziewczyny...

    Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

    On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

    Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

    05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

    06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Mag wrote:
    Cześć dziewczyny! Pomimo urlopu nie ominęłam ani jednego posta - uzależniacie i powiem Wam, że takie podczytywanie Was mocno mnie podbudowuje. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum.

    @LaBellePerle - nic takiego zachowania nie usprawiedliwia, jeszcze do tego w takim momencie! Zrobiłabym chyba tak jak Ty - zaczekała na rozwój sytuacji. Jego decyzja czy chce być przy Was czy nie. Jeśli nie, to nie ma o czym gadać, na siłę go nie zatrzymasz, bo będziesz nieszczęśliwa, a to się odbije na Twojej Fasolce.
    Wsparcie ze strony partnera, na codzień, a przy staraniach szczególnie jest chyba podstawą związku. W końcu chodzi o to, żeby razem było łatwiej, a nie żeby nawzajem ciągnąć się w dół.

    Ja miałam testować 21.06., ostatecznie wytrzymałam do 23.06. i niestety znowu nie był to mój szczęśliwy cykl, pomimo 3 pęcherzyków :( Znowu jest mi cholernie przykro, miałam wielką nadzieję, a zniknęła w sekundę. Najgorsze jest to, że zaczynam się obwiniać, codziennie chce mi się płakać, a jak słyszę śmiejące się za oknem dzieci to aż mnie skręca. :(
    A do tego wszystkiego, ak na złość, okres postanowił się spóźnić, już 2 dni. Eeh...

    W sobotę kolejna wizyta w klinice, tym razem u innego lekarza (mój jest na urlopie). Zobaczymy co nam powie. Na poprzedniej dostałam skierowanie na histeroskopie, ale czas oczekiwania na samą kwalifikację do zabiegu to jakiś koszmar - 3 miesiące!!

    Skąd brać nadzieję dziewczyny...
    Ale jak @ jeszcze nie przyszła to wszystko jest mozliwe:) moze za wcześnie na test? U mnie 5 dni spóźnienia a test negatywny... Poczekam jeszcze 2dni i jak nadal nie dostanę to znów zatestuje :)

  • #Mag Ekspertka
    Postów: 203 311

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Ale jak @ jeszcze nie przyszła to wszystko jest mozliwe:) moze za wcześnie na test? U mnie 5 dni spóźnienia a test negatywny... Poczekam jeszcze 2dni i jak nadal nie dostanę to znów zatestuje :)

    Bardzo bym chciała, żeby tak było, ale jestem już 16/17dpo, brzuch trochę ciągnie od prawie tygodnia, a @ ani widu, ani słychu :(

    Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

    On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

    Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

    05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

    06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Mag wrote:
    Bardzo bym chciała, żeby tak było, ale jestem już 16/17dpo, brzuch trochę ciągnie od prawie tygodnia, a @ ani widu, ani słychu :(
    Trzymam mocno kciuki, ja mam 12,13dpo bo miałam bardzo pozną owulacje ale brzuch nie boli jak na @ tylko jajniki mnie tak jakby grzeją? Hehe śmiesznie to brzmi ale mam wrażenie jakby były podgrzewane 😂

    #Mag lubi tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Nona, a działaliście coś medycznie? wspominałaś kiedyś, że jak nie zaskoczy przez jakiś czas, to mąż na badanie nasienia, a Ty chyba drożność. Nie pamiętam dokładnie. ;)
    Ja pisałam o badaniu nasienia i drożności jak monity nie pomogą. Tzn. nie wyrobilam i M zapisałam na badanie 18 lipca ;)

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • #Mag Ekspertka
    Postów: 203 311

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Trzymam mocno kciuki, ja mam 12,13dpo bo miałam bardzo pozną owulacje ale brzuch nie boli jak na @ tylko jajniki mnie tak jakby grzeją? Hehe śmiesznie to brzmi ale mam wrażenie jakby były podgrzewane 😂

    Może próbują dorównać temperaturze otoczenia :D

    BB__Anna lubi tę wiadomość

    Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

    On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

    Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

    05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

    06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • BB__Anna Ekspertka
    Postów: 242 203

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 13:27

    37 l.
    Synek 24.01.2014 <3
    Ciąża pozamaciczna w 2017 (metotreksat)
    Starania od 9.2018...
    Uregulowana niedoczynność tarczycy
  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1977 3218

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BB__Anna wrote:
    Cześć laski. Ja również może dużo nie piszę ale czytam wszystko. Fajne babki z Was.
    Co do związków, dobrze jedna z Was napisała liczy się szacunek i na tej bazie można wszystko zbudować. Każdy tworzy swój model związku, każdy żyje inaczej ale powinniśmy się przede wszystkim szanować.
    Rzadko się kłócimy z mężem, jesteśmy przyjaciółmi i skupiamy się na drugiej osobie - wtedy dobro wraca w podwójnej dawce. Cieszę się że teściowa ta wychowała synów i chcemy wychować naszego tak samo.
    Oczywiście zdarza nam się sprzeczka, kłótnia. W końcu osobnymi ludźmi jesteśmy.
    Najgoręcej było po narodzinach dziecka, czasem bywało naprawdę ciężko u nas, ale daliśmy radę.
    Mi się zdarza "nakręcić" na max, a mąż za to potrafi "wybuchnąć" i gada wtedy rzeczy których tak naprawdę nie myśli.


    trafiłaś w punkt. Mogą być kłótnie, w gniewie się mówi dużo rzeczy, ale ważne, żeby to naprawić, przeprosić... Ale tam, gdzie kończy się szacunek, kończy się wszystko. Ja się zastanawiam, czy może on przestał mnie kochać... ale później myślę - hej, przecież ta ciąża to nie wpadka a jakby mnie nie kochał to by tego dziecka nie było. Więc sama już nie wiem. Chyba nigdy nie czułam się tak zmieszana z błotem...

    BB__Anna lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:47

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1977 3218

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Ja na twoim miejscu bym napisała do twojego chłopa list, na chłodno. Opisalabym co czuje, co mnie boli, czego się boję. Ale bez wytykania czyja wina, tylko tłumacząc co ci nie pasuje. To jest bardzo oczyszczające.
    Nie powinno się kłócić przez internet bo zawsze są jakieś niedomówienia.


    Z Nim się tak nie da. Albo on sam zrozumie swój błąd albo nie ma na to rady i tyle.
    Ja starałam się jemu wyjaśnić, że przykro mi, kiedy się tak zachowuje, ale jedyne co słyszałam, że on nic mi nie robi.
    I na pewno nie odezwę się, jeśli on napiał mi, żebym do niego nie pisała. To on ma więcej do stracenia.

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Mag wrote:
    Cześć dziewczyny! Pomimo urlopu nie ominęłam ani jednego posta - uzależniacie i powiem Wam, że takie podczytywanie Was mocno mnie podbudowuje. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum.

    @LaBellePerle - nic takiego zachowania nie usprawiedliwia, jeszcze do tego w takim momencie! Zrobiłabym chyba tak jak Ty - zaczekała na rozwój sytuacji. Jego decyzja czy chce być przy Was czy nie. Jeśli nie, to nie ma o czym gadać, na siłę go nie zatrzymasz, bo będziesz nieszczęśliwa, a to się odbije na Twojej Fasolce.
    Wsparcie ze strony partnera, na codzień, a przy staraniach szczególnie jest chyba podstawą związku. W końcu chodzi o to, żeby razem było łatwiej, a nie żeby nawzajem ciągnąć się w dół.

    Ja miałam testować 21.06., ostatecznie wytrzymałam do 23.06. i niestety znowu nie był to mój szczęśliwy cykl, pomimo 3 pęcherzyków :( Znowu jest mi cholernie przykro, miałam wielką nadzieję, a zniknęła w sekundę. Najgorsze jest to, że zaczynam się obwiniać, codziennie chce mi się płakać, a jak słyszę śmiejące się za oknem dzieci to aż mnie skręca. :(
    A do tego wszystkiego, ak na złość, okres postanowił się spóźnić, już 2 dni. Eeh...

    W sobotę kolejna wizyta w klinice, tym razem u innego lekarza (mój jest na urlopie). Zobaczymy co nam powie. Na poprzedniej dostałam skierowanie na histeroskopie, ale czas oczekiwania na samą kwalifikację do zabiegu to jakiś koszmar - 3 miesiące!!

    Skąd brać nadzieję dziewczyny...

    3 miesiace? A pytalas w innych miejscach? Szukaj, szukaj bo to naprawdę szkoda czasu, ja mialam praktycznie zaraz to wątpię żebyś musiala tyle czekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    tak, ale bolał mnie dużo wcześniej bardzo mocno, w poprzednij ciąży też. Tak 7-8dni po miałam tak wrażliwy brzuch, że było mi ciężko wstawać z krzesła. Ale później też bolał jak i na @, ale delikatnie i sporadycznie
    Bolalo cie podbrzusze jak na okres ale kiedy przed spodziewanym okresem czy po?

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1977 3218

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Bolalo cie podbrzusze jak na okres ale kiedy przed spodziewanym okresem czy po?


    po

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzisiaj takiego dola mam .Nie testuje bo wiem ze nic z tego.Juz niechce mi sie starac i nic mnie nie pocieszy,stracilam juz nadzieje i jestem zmeczona tym wszystkim.Co miesiac nadzieja ktora i tak obraca sie w g...no.

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ