X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe testowanie :)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No ja dzisiaj zjadłam chipsy, moje uzależnienie niestety :/

    W ogóle siedzę sama w chacie, mąż w pracy. I zabijcie mnie, ale z nudów znowu zróbilam test... I kurde w porównaniu z tym porannym, teraz widzę jaśniutką kreche bez przypatrywania się pod milionem kątów. I nawet na zdjęciu chyba widać, co mówicie? chyba, że mam zwidy.

    [url] https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9bea3b11441.jpg [/url]

    Jest jasna kreseczka 🥰 powtórz test rano powinna być już ciemniejsza 😘 po cichutku Gratuluje ❤

    Darrika lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Karolailila Ekspertka
    Postów: 129 114

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No ja dzisiaj zjadłam chipsy, moje uzależnienie niestety :/

    W ogóle siedzę sama w chacie, mąż w pracy. I zabijcie mnie, ale z nudów znowu zróbilam test... I kurde w porównaniu z tym porannym, teraz widzę jaśniutką kreche bez przypatrywania się pod milionem kątów. I nawet na zdjęciu chyba widać, co mówicie? chyba, że mam zwidy.

    [url] https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9bea3b11441.jpg [/url]

    Widać:)

    Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika pewnie że widać. Gratulacje! Oczywiście zaznaczam Cię jako zafasolkowanś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 21:54

  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Darrika pewnie że widać. Gratulacje! Oczywiście zaznaczam Cię jako zafasolkowanś

    Nie no, nie zapeszajmy lepiej... kurczę mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, nie ukrywam, że jeszcze wstrzymuje radość. Raz już w twarz dostałam biochemiczną i nie chce drugi raz się tak rozczarować. Aczkolwiek jestem pełna wiary i nadziei że to właśnie będzie upragniony dzidziuś :)

    Agafiga, Nona, Nera1986, Shas91 lubią tę wiadomość

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • Karolailila Ekspertka
    Postów: 129 114

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Nie no, nie zapeszajmy lepiej... kurczę mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, nie ukrywam, że jeszcze wstrzymuje radość. Raz już w twarz dostałam biochemiczną i nie chce drugi raz się tak rozczarować. Aczkolwiek jestem pełna wiary i nadziei że to właśnie będzie upragniony dzidziuś :)
    Widzę, że termin testowania mamy w tym samym dniu :) jutro juz chyba kupię test :) I obym wytrzymała do soboty

    Darrika, Nona, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No ja dzisiaj zjadłam chipsy, moje uzależnienie niestety :/

    W ogóle siedzę sama w chacie, mąż w pracy. I zabijcie mnie, ale z nudów znowu zróbilam test... I kurde w porównaniu z tym porannym, teraz widzę jaśniutką kreche bez przypatrywania się pod milionem kątów. I nawet na zdjęciu chyba widać, co mówicie? chyba, że mam zwidy.

    [url] https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9bea3b11441.jpg [/url]
    Ooo jakie wspaniałe wieści 😊 jutro na pewno będzie ciemniejsza 😊

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila wrote:
    Widzę, że termin testowania mamy w tym samym dniu :) jutro juz chyba kupię test :) I obym wytrzymała do soboty

    Trzymam kciuki! No ja nie wytrzymałam, ale z natury jestem niecierpliwa, nic nie poradzę. Jak rano będzie jeszcze ciemniejsza, to zrobię betę z krwi i tyle.

    Nona lubi tę wiadomość

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika super pięknie widać ❤️

    Darrika lubi tę wiadomość

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • Karolailila Ekspertka
    Postów: 129 114

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Trzymam kciuki! No ja nie wytrzymałam, ale z natury jestem niecierpliwa, nic nie poradzę. Jak rano będzie jeszcze ciemniejsza, to zrobię betę z krwi i tyle.
    A u Ciebie który to dzień po ovu ?

    Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki .

    Darika super !!! Tez widze druga jasna kreseczke . Kciuki mocne trzymam . ;)

    Co do seksu to powiem Wam , ze od ciazy z moim synem mam libido minus milion ... i ono tak ciagle praktycznie . Sa dni kiedy sama sie przykleje do meza ale 90% to jest z jego inicjatywy wszystko a moje checi no sa jakie sa :/ przykre to i uciazliwe dosc ... chcialabym zeby w tej ciazy znow mi sie pozmienialo hehe i w koncu w druga manke moze :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila wrote:
    A u Ciebie który to dzień po ovu ?

    11 dzień po ovu, w 9 dpo miałam spadek temperatury o 0,25 około, w 10dpo znowu wzrost. Także jeżeli to był spadek temp implantacyjny, to by wychodziło dzisiaj 48h od zagniezdzenia, a wtedy plus minus zaczyna się wydzielanie bhcg

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • Karolailila Ekspertka
    Postów: 129 114

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    11 dzień po ovu, w 9 dpo miałam spadek temperatury o 0,25 około, w 10dpo znowu wzrost. Także jeżeli to był spadek temp implantacyjny, to by wychodziło dzisiaj 48h od zagniezdzenia, a wtedy plus minus zaczyna się wydzielanie bhcg

    Dlatego jeszcze czekam, ja nie mierze temperatury, pasków ovu też nie używam i w sumie działam po omacku ;)
    To dopiero 2 cykl starań, uczę się siebie na nowo :) jeśli tym razem się nie uda to zamówię sobie testy ovu, w pierwszej ciąży przy pierwszym miesiącu przyniosły sukces :)

    I na moje oko dziś może być 10-11 dni po owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 22:02

    Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila wrote:
    Dlatego jeszcze czekam, ja nie mierze temperatury, pasków ovu też nie używam i w sumie działam po omacku ;)
    To dopiero 2 cykl starań, uczę się siebie na nowo :) jeśli tym razem się nie uda to zamówię sobie testy ovu, w pierwszej ciąży przy pierwszym miesiącu przyniosły sukces :)

    I na moje oko dziś może być 10-11 dni po owulacji.

    Ja testów ovu użyłam w poprzednim cyklu, ale nie było w ogóle bólu jajnika i nic nie wyszło. Teraz w 13 dc, mialam taki ból lewego, że szok. A 3 dni później wzrost tempki (identycznie jak w poprzednim cyklu - test ovu + i 3 dni ponziej wzrost temp). Dzisiaj tez gin potwierdził ciałko żółte w lewym jajniku. W ogóle w lutym właśnie też miałam kłucie jajnika mega j mówię do męża, a co tam próbujemy, choć aplikacja flo pokazywała ovu dopiero za 5 dni i bach, 1 marca 2 krechy i to wyraźne. I teraz to samo, jakbym się słuchała aplikacji flo, a nie jajnika, to bym przegapiła owu o dobre 8 dni, bo poprzedni cykl był 35, a ten wygląda na 27 dni.

    Ucz się siebie i swojego ciała, bo nikt inny, ani aplikacja ani ginekolog nie będę wiedzieć lepiej niż Ty sama :)

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No ja dzisiaj zjadłam chipsy, moje uzależnienie niestety :/

    W ogóle siedzę sama w chacie, mąż w pracy. I zabijcie mnie, ale z nudów znowu zróbilam test... I kurde w porównaniu z tym porannym, teraz widzę jaśniutką kreche bez przypatrywania się pod milionem kątów. I nawet na zdjęciu chyba widać, co mówicie? chyba, że mam zwidy.

    [url] https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9bea3b11441.jpg [/url]

    O pani! Leć na betę!!! Oczywiście że widac 2 kreche!

    Darrika lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 21:54

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam się z wieczora,zatestowalam dzisiaj i biało czekam na @ teraz franca oby nie przyszła za późno,dzisiaj miałam termin ale nic się nie zapowiada

  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dzisiaj rana na teście znowu jasna krecha, ciemniejsza od wczorajszej wieczornej ale niewiele :) Tempka się cały czas utrzymuje, także z kolejnym testem czy betą postaram się wytrzymać jednak do dnia @ czyli soboty :D

    Pani Ciasio, gusiaa, Karolailila, Niedziela_2007, ZakręconaOna, Nona lubią tę wiadomość

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • Beataem Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No to dzisiaj rana na teście znowu jasna krecha, ciemniejsza od wczorajszej wieczornej ale niewiele :) Tempka się cały czas utrzymuje, także z kolejnym testem czy betą postaram się wytrzymać jednak do dnia @ czyli soboty :D

    Darrika, gratulacje, oby wszystko było dobrze :)
    Powiedz, czy zauważyłaś u siebie większe ilości śluzu?

  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No to dzisiaj rana na teście znowu jasna krecha, ciemniejsza od wczorajszej wieczornej ale niewiele :) Tempka się cały czas utrzymuje, także z kolejnym testem czy betą postaram się wytrzymać jednak do dnia @ czyli soboty :D
    Pięknie, to już Niemasz żadnej wątpliwości
    ❤️ Maz już wie???

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ