Forum Starając się - ogólne Czerwcowe testowanie :)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No ja dzisiaj zjadłam chipsy, moje uzależnienie niestety :/

W ogóle siedzę sama w chacie, mąż w pracy. I zabijcie mnie, ale z nudów znowu zróbilam test... I kurde w porównaniu z tym porannym, teraz widzę jaśniutką kreche bez przypatrywania się pod milionem kątów. I nawet na zdjęciu chyba widać, co mówicie? chyba, że mam zwidy.

[url] https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9bea3b11441.jpg [/url]

Jest jasna kreseczka 🥰 powtórz test rano powinna być już ciemniejsza 😘 po cichutku Gratuluje ❤

Darrika lubi tę wiadomość

dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Karolailila Ekspertka

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:

W ogóle siedzę sama w chacie, mąż w pracy. I zabijcie mnie, ale z nudów znowu zróbilam test... I kurde w porównaniu z tym porannym, teraz widzę jaśniutką kreche bez przypatrywania się pod milionem kątów. I nawet na zdjęciu chyba widać, co mówicie? chyba, że mam zwidy.

Widać:)

Mój mały cud :* Liliana listopad 2017
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika pewnie że widać. Gratulacje! Oczywiście zaznaczam Cię jako zafasolkowanś

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 21:54

• Darrika Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Darrika pewnie że widać. Gratulacje! Oczywiście zaznaczam Cię jako zafasolkowanś

Nie no, nie zapeszajmy lepiej... kurczę mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, nie ukrywam, że jeszcze wstrzymuje radość. Raz już w twarz dostałam biochemiczną i nie chce drugi raz się tak rozczarować. Aczkolwiek jestem pełna wiary i nadziei że to właśnie będzie upragniony dzidziuś :)

Agafiga, Nona, Nera1986, Shas91 lubią tę wiadomość

Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • Karolailila Ekspertka

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Nie no, nie zapeszajmy lepiej... kurczę mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, nie ukrywam, że jeszcze wstrzymuje radość. Raz już w twarz dostałam biochemiczną i nie chce drugi raz się tak rozczarować. Aczkolwiek jestem pełna wiary i nadziei że to właśnie będzie upragniony dzidziuś :)
    Widzę, że termin testowania mamy w tym samym dniu :) jutro juz chyba kupię test :) I obym wytrzymała do soboty

Darrika, Nona, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

• Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:

Ooo jakie wspaniałe wieści 😊 jutro na pewno będzie ciemniejsza 😊

Ja - 32 lat, mąż - 37 lat

Starania od czerwca 2018
    Ja: badania ok.
    Mąż: (w dzieciństwie zabieg na wedrujace jądro)
    🔻17.01.2020 wyniki nasienia - brak plemników w spermie ☹️ - jeden plemnik nieruchomy po odwirowaniu..
    🔻23.02 wyniki hormonow:
    Estradiol 33,06 (0-25)
    Fsh 20,69 (0,9-7,0)
    Lh 17,56 (1,4-7,7)
    Prolsktyna 36,16 (3,0-16,5)
    Testosteron 6,20 (2,27-9,76)
    Tsh 1,819 (0,55-4,78)
    🔻07.02.2020 USG jąder - małe jądra:(
    🔻17.02.2020 azospermia, posiew ok
    🔻03.03 wizyta u androloga, jest nadzieja 😊 jądra prawidłowo umieszczone, żylaków nie ma.
    🔻 17.03 badanie kariotypu
    🔻Kariotyp męski nieprawidłowy - zespół klinefeltera
    🔻28.07 powtórka badań - bez zmian
    🔻Konsultacja wyników z dr Wolskim-szans raczej brak
    🔻Decyzja o Dawcy
    🔻02.03 wizyta startowa w klinice
  • Darrika Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila wrote:
    Widzę, że termin testowania mamy w tym samym dniu :) jutro juz chyba kupię test :) I obym wytrzymała do soboty

Trzymam kciuki! No ja nie wytrzymałam, ale z natury jestem niecierpliwa, nic nie poradzę. Jak rano będzie jeszcze ciemniejsza, to zrobię betę z krwi i tyle.

Nona lubi tę wiadomość

609a032c5d.png
  • gusiaa Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika super pięknie widać ❤️

Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

tb73krhmu0f7yc26.png
  • Karolailila Ekspertka

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Trzymam kciuki! No ja nie wytrzymałam, ale z natury jestem niecierpliwa, nic nie poradzę. Jak rano będzie jeszcze ciemniejsza, to zrobię betę z krwi i tyle.
    A u Ciebie który to dzień po ovu ?

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki .

Darika super !!! Tez widze druga jasna kreseczke . Kciuki mocne trzymam . ;)

Co do seksu to powiem Wam , ze od ciazy z moim synem mam libido minus milion ... i ono tak ciagle praktycznie . Sa dni kiedy sama sie przykleje do meza ale 90% to jest z jego inicjatywy wszystko a moje checi no sa jakie sa :/ przykre to i uciazliwe dosc ... chcialabym zeby w tej ciazy znow mi sie pozmienialo hehe i w koncu w druga manke moze :p

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Darrika Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila wrote:
    A u Ciebie który to dzień po ovu ?

11 dzień po ovu, w 9 dpo miałam spadek temperatury o 0,25 około, w 10dpo znowu wzrost. Także jeżeli to był spadek temp implantacyjny, to by wychodziło dzisiaj 48h od zagniezdzenia, a wtedy plus minus zaczyna się wydzielanie bhcg

609a032c5d.png
  • Karolailila Ekspertka

Wysłany: 5 czerwca 2019, 22:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    11 dzień po ovu, w 9 dpo miałam spadek temperatury o 0,25 około, w 10dpo znowu wzrost. Także jeżeli to był spadek temp implantacyjny, to by wychodziło dzisiaj 48h od zagniezdzenia, a wtedy plus minus zaczyna się wydzielanie bhcg

Dlatego jeszcze czekam, ja nie mierze temperatury, pasków ovu też nie używam i w sumie działam po omacku ;)
    To dopiero 2 cykl starań, uczę się siebie na nowo :) jeśli tym razem się nie uda to zamówię sobie testy ovu, w pierwszej ciąży przy pierwszym miesiącu przyniosły sukces :)

I na moje oko dziś może być 10-11 dni po owulacji.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 22:02

• Darrika Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolailila wrote:
    Dlatego jeszcze czekam, ja nie mierze temperatury, pasków ovu też nie używam i w sumie działam po omacku ;)
    To dopiero 2 cykl starań, uczę się siebie na nowo :) jeśli tym razem się nie uda to zamówię sobie testy ovu, w pierwszej ciąży przy pierwszym miesiącu przyniosły sukces :)

I na moje oko dziś może być 10-11 dni po owulacji.

Ja testów ovu użyłam w poprzednim cyklu, ale nie było w ogóle bólu jajnika i nic nie wyszło. Teraz w 13 dc, mialam taki ból lewego, że szok. A 3 dni później wzrost tempki (identycznie jak w poprzednim cyklu - test ovu + i 3 dni ponziej wzrost temp). Dzisiaj tez gin potwierdził ciałko żółte w lewym jajniku. W ogóle w lutym właśnie też miałam kłucie jajnika mega j mówię do męża, a co tam próbujemy, choć aplikacja flo pokazywała ovu dopiero za 5 dni i bach, 1 marca 2 krechy i to wyraźne. I teraz to samo, jakbym się słuchała aplikacji flo, a nie jajnika, to bym przegapiła owu o dobre 8 dni, bo poprzedni cykl był 35, a ten wygląda na 27 dni.

Ucz się siebie i swojego ciała, bo nikt inny, ani aplikacja ani ginekolog nie będę wiedzieć lepiej niż Ty sama :)

609a032c5d.png
  • Camarilla Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:

O pani! Leć na betę!!! Oczywiście że widac 2 kreche!

Starania od 08.2018
    On 39: brak wytrysku
    Ona 30: ok

Czekamy na cud.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 czerwca 2019, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 21:54

• becia1982 Autorytet

Wysłany: 5 czerwca 2019, 23:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam się z wieczora,zatestowalam dzisiaj i biało czekam na @ teraz franca oby nie przyszła za późno,dzisiaj miałam termin ale nic się nie zapowiada

• Darrika Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2019, 06:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dzisiaj rana na teście znowu jasna krecha, ciemniejsza od wczorajszej wieczornej ale niewiele :) Tempka się cały czas utrzymuje, także z kolejnym testem czy betą postaram się wytrzymać jednak do dnia @ czyli soboty :D

Pani Ciasio, gusiaa, Karolailila, Niedziela_2007, ZakręconaOna, Nona lubią tę wiadomość

609a032c5d.png
  • Beataem Debiutantka

Wysłany: 6 czerwca 2019, 06:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No to dzisiaj rana na teście znowu jasna krecha, ciemniejsza od wczorajszej wieczornej ale niewiele :) Tempka się cały czas utrzymuje, także z kolejnym testem czy betą postaram się wytrzymać jednak do dnia @ czyli soboty :D

Darrika, gratulacje, oby wszystko było dobrze :)
    Powiedz, czy zauważyłaś u siebie większe ilości śluzu?

• gusiaa Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2019, 06:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Pięknie, to już Niemasz żadnej wątpliwości
    ❤️ Maz już wie???

Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

tb73krhmu0f7yc26.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego