X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowy seks w plenerze 🐇 w marcu na porodówkę mnie zabierze 🤱🏻
Odpowiedz

Czerwcowy seks w plenerze 🐇 w marcu na porodówkę mnie zabierze 🤱🏻

Oceń ten wątek:
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 29 maja 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie u mnie też testy owulacyjne wychodzą pozytywne przez 3-4 dni także w sumie nie wiem kiedy dokładnie jest. Muszę się wziąć za mierzenie temperatury w końcu, może to coś więcej mi powie 😉

    Sendi94 lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Magda_Lena Ekspertka
    Postów: 127 72

    Wysłany: 29 maja 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Wróciłam od gina 😊 owu potwierdzona 🙃☺️ale mam niedomoge lutealna.. 😏 🤦‍♀️I nie wiadomo jak teraz zachowa się ciałko żółte. 😏 Od dziś na 3 miesiące mam duphaston i jak się nie uda w tym czasie to będziemy stymulować cały cykl.. Mam jeszcze zbadać progesteron 🙃 i dobrze by było żeby był powyżej 16...☺️Mam też zrobić jeszcze badanie na toxoplazmoze IgM i IgG i cytomegalie IgM i IgG☺️

    A na jakiej podstawie stwierdził, że masz niedomogę lutealną?

    Ona: 33, On: 37 => Staramy się od 01.2021, o pierwsze dziecko.

    Badania - Ona - raczej wszystko ok:
    *wszystkie z 3 dc w normie (morfologia, TSH, hormony);
    *progesteron w 8 dpo w normie (14,59 ng/ml);
    *cytologia, USG - ok;
    *owulacje są (wg wykresu temperatur) idwóch monitoringów;

    Jedynie:
    - plamienia od 7-8 dpo, przez 4-5 dni aż do okresu;
    - krótka faza lutealna: 10 dni;
    - cienkie endometrium (?) - wnioskuję z bardzo skąpego okresu trwającego 1-2 dni.

    Badania - On - zrobione we wrześniu 2022 - słabe wyniki: ilość, ruchliwość, morfologia, wszystko bardzo słabo, poniżej normy;
    dodatkowo: żylaki.

    Supelmenty - Ona:
    Mama DHA Premium Plus, Doppelherz Aktiv + Koenzym Q10 Forte

    Suplementy - On:
    od października 2022: Fertilman Plus + Proxeed Plus;

    Pazdziernik 2022 - pierwsza wizyta w Invicta:
    suplementacja dla Męża, zalecone powtórzenie badań w styczniu 2023 i wskazanie do usunięcia żylaków.
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 29 maja 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96 wrote:
    Tzn mam go w domu od pt do nd :( krótki czas. Ale weźmie wolne teraz w czerwcu specjalnie , mam nadzieję , że teraz sie uda. Postanowiłam ćwiczyć joge. Mój mąż niestety nie może rzucic palenia. Ja rzucilam 2 msc temu. 😭 obawiam sie , że to przez to .

    Mój mąż też pali a mamy dwoje dzieci także chyba nie ma to aż takiego znaczenia. Musisz w ogóle spokojniej do tego podejść, tak jak dziewczyny pisały cieszcie się sobą :-)

    Alis96 lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 29 maja 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena wrote:
    A na jakiej podstawie stwierdził, że masz niedomogę lutealną?
    Badałam progesteron i był niski

    Magda_Lena lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Magda_Lena Ekspertka
    Postów: 127 72

    Wysłany: 29 maja 2021, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96 wrote:
    Kurde nie moge zrozumieć czemu nam nie wyszlo. Owu potwierdzona u gin. I w owu ♥️. I normalnie miesiączka przyszła. Nie rozumiem dlaczego .. wszystkie badania idealne tsh, fsh,lh , amh wszystko.. 😭

    Wiele rzeczy musi zagarać w organizmie kobiety, w każdym cyklu, u zdrowych osób, przy 💕 w owulację, sznase na ciążę wynoszą ok. 25%, także... Tylko spokój nas uratuje 😉 I cierpliwość 😊

    Alis96 lubi tę wiadomość

    Ona: 33, On: 37 => Staramy się od 01.2021, o pierwsze dziecko.

    Badania - Ona - raczej wszystko ok:
    *wszystkie z 3 dc w normie (morfologia, TSH, hormony);
    *progesteron w 8 dpo w normie (14,59 ng/ml);
    *cytologia, USG - ok;
    *owulacje są (wg wykresu temperatur) idwóch monitoringów;

    Jedynie:
    - plamienia od 7-8 dpo, przez 4-5 dni aż do okresu;
    - krótka faza lutealna: 10 dni;
    - cienkie endometrium (?) - wnioskuję z bardzo skąpego okresu trwającego 1-2 dni.

    Badania - On - zrobione we wrześniu 2022 - słabe wyniki: ilość, ruchliwość, morfologia, wszystko bardzo słabo, poniżej normy;
    dodatkowo: żylaki.

    Supelmenty - Ona:
    Mama DHA Premium Plus, Doppelherz Aktiv + Koenzym Q10 Forte

    Suplementy - On:
    od października 2022: Fertilman Plus + Proxeed Plus;

    Pazdziernik 2022 - pierwsza wizyta w Invicta:
    suplementacja dla Męża, zalecone powtórzenie badań w styczniu 2023 i wskazanie do usunięcia żylaków.
  • Alis96 Autorytet
    Postów: 600 499

    Wysłany: 30 maja 2021, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie naprawde pomogło mi to ♥️

    Magda_Lena, Blondyna.B lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3e3klrwag1dv.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96 wrote:
    Kurde nie moge zrozumieć czemu nam nie wyszlo. Owu potwierdzona u gin. I w owu ♥️. I normalnie miesiączka przyszła. Nie rozumiem dlaczego .. wszystkie badania idealne tsh, fsh,lh , amh wszystko.. 😭

    Wiem co czujesz, ja ostatni cykl miałam stymulowany na Clo, wszystkie wyniki hormonów idealne (a z nimi mam problem), 3 pęcherzyki wszystko pękło, ❤ było przed, w dniu owu I po. Temperatura mega wysoka, progesteron aż za duży I też nic.. No można się załamać🤦‍♀️

    Wiesz chyba tylko cierpliwość nas uratuje 😘 choć wiem że to mega trudne. Ale w końcu i dla nas przyjdzie ten wspaniały czas ! Mam nadzieje ze niedługo:)

  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 30 maja 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Wiem co czujesz, ja ostatni cykl miałam stymulowany na Clo, wszystkie wyniki hormonów idealne (a z nimi mam problem), 3 pęcherzyki wszystko pękło, ❤ było przed, w dniu owu I po. Temperatura mega wysoka, progesteron aż za duży I też nic.. No można się załamać🤦‍♀️

    Wiesz chyba tylko cierpliwość nas uratuje 😘 choć wiem że to mega trudne. Ale w końcu i dla nas przyjdzie ten wspaniały czas ! Mam nadzieje ze niedługo:)
    Ja tak samo jak miałam stymulację, w pierwszym cyklu stymulowany biochem a potem nawet było po kilka pękajacych pęcherzyków i nic... :( załamka totalna i dalsze szukanie przyczyn...
    Teraz jestem na etapie, ze jakby mi ktoś powiedział ze w dniu owulacji mam pic cały dzień krew jednorożca to bym ją kurna zdobyła 😂😂😂

    Poprzedni cykl książkowe ciążowy, nawet test z cieniem ale beta tego samego dnia 0... wiec obiecałam sobie ze w tym cyklu bez nakręcania ale No... nie wyglada na to ze mi się uda 🤦🏻‍♀️


    Musimy być cierpliwe i wierzyć ze nasze marzenia się spełnia 😍

    Vivian, Kasiekkk, Marcelq, Korcia55 lubią tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 30 maja 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam dość swojego organizmu. Od 13 dc do 17dc miałam mega dużo śluzu ale nie wyglądał na płodny (u mnie w sumie nigdy takiego nie ma). Był biały, nie jakiś bardzo gęsty. W 14 i 15dc bolały jajniki i tak sie zastanawiam czy była tu owulacja czy jednak nie. Mam teraz 22dc, śluzu od kilku dni mało. Zapisana jestem dopiero 20 czerwca na testowanie bo ostatnie moje cykle trwają grubo ponad 40 dni. To mój drugi cykl z inofem i ziołami sroki więc może sie coś przesunęło ale byłabym w szoku jakby tak było. Miałam odpuścić ten cykl ale już sie zastanawiam czy nie zatestować jednak wcześniej🤣 może zrobię tego testa za 6 dni to będę wiedziała chociaż czy to była owulacja czy mój organizm robi sobie ze mnie jaja🤣😆 czy któraś z Was brała inofem i czy może on skrócić cykl?

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 30 maja 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie wpiszcie na 26.06. to nie będzie 14 dni po owu ale wiem że tyle nie wytrzymam. Zgubił mi się termometr, specjalnie zakupiony na potrzeby sprawdzania owu :( za to zaopatrzona jestem w kubeczek menstruacyjny i żel fertilsafe (czy jakoś tak). Czy wiesiołek bierzecie od pierwszego dnia cyklu?

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 30 maja 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milam wrote:
    To mnie wpiszcie na 26.06. to nie będzie 14 dni po owu ale wiem że tyle nie wytrzymam. Zgubił mi się termometr, specjalnie zakupiony na potrzeby sprawdzania owu :( za to zaopatrzona jestem w kubeczek menstruacyjny i żel fertilsafe (czy jakoś tak). Czy wiesiołek bierzecie od pierwszego dnia cyklu?
    Tak, od pierwszego do owulacji bo potem może powodować mikroskurcze macicy

    Wpisuje na listę :)

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 30 maja 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Ja już mam dość swojego organizmu. Od 13 dc do 17dc miałam mega dużo śluzu ale nie wyglądał na płodny (u mnie w sumie nigdy takiego nie ma). Był biały, nie jakiś bardzo gęsty. W 14 i 15dc bolały jajniki i tak sie zastanawiam czy była tu owulacja czy jednak nie. Mam teraz 22dc, śluzu od kilku dni mało. Zapisana jestem dopiero 20 czerwca na testowanie bo ostatnie moje cykle trwają grubo ponad 40 dni. To mój drugi cykl z inofem i ziołami sroki więc może sie coś przesunęło ale byłabym w szoku jakby tak było. Miałam odpuścić ten cykl ale już sie zastanawiam czy nie zatestować jednak wcześniej🤣 może zrobię tego testa za 6 dni to będę wiedziała chociaż czy to była owulacja czy mój organizm robi sobie ze mnie jaja🤣😆 czy któraś z Was brała inofem i czy może on skrócić cykl?
    Może to było nieudane podejście i owu jeszcze będzie? Ciekawe :) chociaż wiem ze fajniej jest mieć „nieciekawe” cykle, szybko owu i z głowy ;)
    Nie wiem jak inofem, ale u mnie wiesiołek owulacje przyspieszył i to znacznie, wiec nic mnie nie zdziwi 🙈

    KaJa lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 30 maja 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nieśmiało dołączę w tym cyklu.
    Czytam forum od 2018 r ale w pewnym momencie zgasła we mnie chęć udzielania się na forum bo każdy kolejny miesiąc bez dwóch kresek rozbijał mi życie.

    W tym cyklu teoretycznie udało nam się trafić w okolice owulacji, ale w związku z tym że nie chodzę na monitoring mogę to stwierdzić tylko na podstawie śluzu, bólu owulacyjnego i testów owulacyjnych. W środę mam ginekologa.

    Jednak do rzeczy - dzisiaj mamy teoretycznie 7/8 dpo, stosunek był 8 dni temu. 3 dni po stosunku na badaniu USG jamy brzusznej na jajnikach dwa pęcherze płynowe 25 i 23 mm. Zalecono konsultacje ginekologiczna ze względu na to że lek radiolog uważa że to torbiele. Doczytałam gdzieś, że USG przez powłoki brzuszne nie jest miarodajne i że widoczny pęcherzyk to ciało żółte.

    Dodatkowo cierpię na tą chorobe staraczek, która w cyklu kiedy mogło się udać, robi od dnia owulacji do miesiączki testy owulacyjne (tak, wiem - chore!). W każdym cyklu kreska testowa jest jaśniejsza do końca cyklu, ale jest mocno widoczna. W tym cyklu od ok 6 dpo zaczęły wychodzić pozytywne, łącznie z dniem dzisiejszym.
    Mimo tego że jest za wcześnie oczywiście zrobiłam przed chwilą pink 10 - biały.

    Czy są tutaj dziewczyny które miały torbiele i przez nie poziom Lh uległ znacznemu podwyższeniu?
    Czy 7/8 dpo z popołudniowego moczu to faktycznie za wcześnie? Widziałam tutaj nie jeden przypadek bladziocha 7 dpo i trochę mi ręce opadły.
    Muszę się komuś wygadac, to już 3 lata starań....

    MartiMarti lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 30 maja 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Cześć, nieśmiało dołączę w tym cyklu.
    Czytam forum od 2018 r ale w pewnym momencie zgasła we mnie chęć udzielania się na forum bo każdy kolejny miesiąc bez dwóch kresek rozbijał mi życie.

    W tym cyklu teoretycznie udało nam się trafić w okolice owulacji, ale w związku z tym że nie chodzę na monitoring mogę to stwierdzić tylko na podstawie śluzu, bólu owulacyjnego i testów owulacyjnych. W środę mam ginekologa.

    Jednak do rzeczy - dzisiaj mamy teoretycznie 7/8 dpo, stosunek był 8 dni temu. 3 dni po stosunku na badaniu USG jamy brzusznej na jajnikach dwa pęcherze płynowe 25 i 23 mm. Zalecono konsultacje ginekologiczna ze względu na to że lek radiolog uważa że to torbiele. Doczytałam gdzieś, że USG przez powłoki brzuszne nie jest miarodajne i że widoczny pęcherzyk to ciało żółte.

    Dodatkowo cierpię na tą chorobe staraczek, która w cyklu kiedy mogło się udać, robi od dnia owulacji do miesiączki testy owulacyjne (tak, wiem - chore!). W każdym cyklu kreska testowa jest jaśniejsza do końca cyklu, ale jest mocno widoczna. W tym cyklu od ok 6 dpo zaczęły wychodzić pozytywne, łącznie z dniem dzisiejszym.
    Mimo tego że jest za wcześnie oczywiście zrobiłam przed chwilą pink 10 - biały.

    Czy są tutaj dziewczyny które miały torbiele i przez nie poziom Lh uległ znacznemu podwyższeniu?
    Czy 7/8 dpo z popołudniowego moczu to faktycznie za wcześnie? Widziałam tutaj nie jeden przypadek bladziocha 7 dpo i trochę mi ręce opadły.
    Muszę się komuś wygadac, to już 3 lata starań....

    7/8 dpo i to jeszcze z popołudniowego to oczywiście, że może nic nie wyjść. Zagnieżdżenie następuje ok 7dpo i nie trwa chwile, dopiero około 48h po zagnieżdżeniu mogłoby coś wyjść bo zarodek potrzebuje czasu żeby sie tam powiercić troche 🤪 co do testów owulacyjnych to też czytałam, że wychodzą niektórym pozytywne jeszcze zanim test ciążowy pokaże 2 kreski ale nie sygeruj sie tym bo jest też dużo dziewczyn takich jak Ty, którym do @ wychodzą one pozytywne a ciąży nie ma. Napisałabym żebyś spokojnie poczekała do jutra chociaż a najlepiej do wtorku z testowaniem ale wiem jak ciężko jest wytrzymać😝 sama też już nie moge sie doczekać testowania i o niczym innym nie myśle😆

    Camarilla lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Kasiekkk Autorytet
    Postów: 1270 996

    Wysłany: 30 maja 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Cześć, nieśmiało dołączę w tym cyklu.
    Czytam forum od 2018 r ale w pewnym momencie zgasła we mnie chęć udzielania się na forum bo każdy kolejny miesiąc bez dwóch kresek rozbijał mi życie.

    W tym cyklu teoretycznie udało nam się trafić w okolice owulacji, ale w związku z tym że nie chodzę na monitoring mogę to stwierdzić tylko na podstawie śluzu, bólu owulacyjnego i testów owulacyjnych. W środę mam ginekologa.

    Jednak do rzeczy - dzisiaj mamy teoretycznie 7/8 dpo, stosunek był 8 dni temu. 3 dni po stosunku na badaniu USG jamy brzusznej na jajnikach dwa pęcherze płynowe 25 i 23 mm. Zalecono konsultacje ginekologiczna ze względu na to że lek radiolog uważa że to torbiele. Doczytałam gdzieś, że USG przez powłoki brzuszne nie jest miarodajne i że widoczny pęcherzyk to ciało żółte.

    Dodatkowo cierpię na tą chorobe staraczek, która w cyklu kiedy mogło się udać, robi od dnia owulacji do miesiączki testy owulacyjne (tak, wiem - chore!). W każdym cyklu kreska testowa jest jaśniejsza do końca cyklu, ale jest mocno widoczna. W tym cyklu od ok 6 dpo zaczęły wychodzić pozytywne, łącznie z dniem dzisiejszym.
    Mimo tego że jest za wcześnie oczywiście zrobiłam przed chwilą pink 10 - biały.

    Czy są tutaj dziewczyny które miały torbiele i przez nie poziom Lh uległ znacznemu podwyższeniu?
    Czy 7/8 dpo z popołudniowego moczu to faktycznie za wcześnie? Widziałam tutaj nie jeden przypadek bladziocha 7 dpo i trochę mi ręce opadły.
    Muszę się komuś wygadac, to już 3 lata starań....

    Wypowiem się tylko co do testów, bo z torbielami i czy mają wpływ na hormony niestety nie pomogę :/

    1. Pink ponoć wychodzi słabo, źle się odbarwia i późno daje pozytywny wynik nawet jak jest ciąża
    2. 7-8 dpo z popołudniowego moczu, to zdecydowanie za wcześnie, spróbuj jeszcze może za 2 dni z porannego :)
    3. Czytałam gdzieś kiedyś, że przy pcos pozytywne testy owulacyjne mogą wychodzić przez cały cykl, ale nie mam pojęcia, czy Twoje torbiele mogą oznaczać chorobę.
    4. Dziewczynom bardzo ładnie wychodzą testy facelle u mnie ładnie odbarwił się nordtest w 9dpo.

    Trzymam bardzo mocno kciuki za pozytywny test! <3

    Camarilla lubi tę wiadomość

    31.01.2022r - 57cm, 3500g - Albercik <3
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 30 maja 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    7/8 dpo i to jeszcze z popołudniowego to oczywiście, że może nic nie wyjść. Zagnieżdżenie następuje ok 7dpo i nie trwa chwile, dopiero około 48h po zagnieżdżeniu mogłoby coś wyjść bo zarodek potrzebuje czasu żeby sie tam powiercić troche 🤪 co do testów owulacyjnych to też czytałam, że wychodzą niektórym pozytywne jeszcze zanim test ciążowy pokaże 2 kreski ale nie sygeruj sie tym bo jest też dużo dziewczyn takich jak Ty, którym do @ wychodzą one pozytywne a ciąży nie ma. Napisałabym żebyś spokojnie poczekała do jutra chociaż a najlepiej do wtorku z testowaniem ale wiem jak ciężko jest wytrzymać😝 sama też już nie moge sie doczekać testowania i o niczym innym nie myśle😆

    Kupiłam jeden test który miał czekać do minimum 12-13 dpo, ale jak zobaczyłam dzisiaj tłustego owulaka to pobiegłam cholera jasna po ciążowy :P

    Zdaje sobie sprawę, że owulacyjne mogą wychodzić pozytywne do końca cyklu dlatego nie powinno się ich robić po wyłapaniu piku, ale rozum swoje, serce swoje :P

    W środę dowiem się czy w ogóle była owulacja i czy to co mam na jajnikach to faktycznie torbiele. Do miesiączki ok 7-8 dni więc jeszcze kawał czasu.
    Naprawdę modlę się o to żeby nie przyszła.

    KaJa lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 30 maja 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Wypowiem się tylko co do testów, bo z torbielami i czy mają wpływ na hormony niestety nie pomogę :/

    1. Pink ponoć wychodzi słabo, źle się odbarwia i późno daje pozytywny wynik nawet jak jest ciąża
    2. 7-8 dpo z popołudniowego moczu, to zdecydowanie za wcześnie, spróbuj jeszcze może za 2 dni z porannego :)
    3. Czytałam gdzieś kiedyś, że przy pcos pozytywne testy owulacyjne mogą wychodzić przez cały cykl, ale nie mam pojęcia, czy Twoje torbiele mogą oznaczać chorobę.
    4. Dziewczynom bardzo ładnie wychodzą testy facelle u mnie ładnie odbarwił się nordtest w 9dpo.

    Trzymam bardzo mocno kciuki za pozytywny test! <3

    Miałam podejrzenie pcos 2 lata temu, dużo pęcherzykow w USG. Rok później na wizytach ich nie było, teraz na pewno są bo widać je w USG przez powłoki brzuszne. Przy czym zawsze miałam tak że testy owulacyjne były ciemne przez cały cykl ale nie pozytywne, oczywiście poza okresem teoretycznej owulacji (pik mógł sobie być, owulacja niekoniecznie...).
    Co do facelle właśnie wiem że wychodzą wczesnie i raczej mało jest falszywcow tylko nie wiem czy chce się doszukiwać bladziocha :P

    Dziękuję za kibicowanie - przyda się ❤️

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Kasiekkk Autorytet
    Postów: 1270 996

    Wysłany: 30 maja 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Kupiłam jeden test który miał czekać do minimum 12-13 dpo, ale jak zobaczyłam dzisiaj tłustego owulaka to pobiegłam cholera jasna po ciążowy :P

    Zdaje sobie sprawę, że owulacyjne mogą wychodzić pozytywne do końca cyklu dlatego nie powinno się ich robić po wyłapaniu piku, ale rozum swoje, serce swoje :P

    W środę dowiem się czy w ogóle była owulacja i czy to co mam na jajnikach to faktycznie torbiele. Do miesiączki ok 7-8 dni więc jeszcze kawał czasu.
    Naprawdę modlę się o to żeby nie przyszła.

    Daj koniecznie znać, co powiedział lekarz! Mam nadzieję, że chociaż jedna z tych "torbieli" okaże się ciałkiem żółtym :)

    31.01.2022r - 57cm, 3500g - Albercik <3
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 30 maja 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka dzisiaj wysoko, twarda i zamknięta a wcześniej wydaje mi sie że była otwarta chociaż ciężko było wyczuć dokładnie i na pewno była bardziej miękka niż teraz. Wygląda na to, że owu jednak była 🤔 zatestuje za tydzień jak wytrzymam 🤣 i zobaczymy. Męczy mnie dzisiaj ból brzucha ale taki jelitowy, mam nadzieję że to nie grypa jakaś 😡

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 30 maja 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    U mnie szyjka dzisiaj wysoko, twarda i zamknięta a wcześniej wydaje mi sie że była otwarta chociaż ciężko było wyczuć dokładnie i na pewno była bardziej miękka niż teraz. Wygląda na to, że owu jednak była 🤔 zatestuje za tydzień jak wytrzymam 🤣 i zobaczymy. Męczy mnie dzisiaj ból brzucha ale taki jelitowy, mam nadzieję że to nie grypa jakaś 😡

    Jestem pełna podziwu dla każdej kobiety która potrafi badać szyjkę. Dla mnie od 3 lat czarna magia 😂

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ