X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowy seks w plenerze 🐇 w marcu na porodówkę mnie zabierze 🤱🏻
Odpowiedz

Czerwcowy seks w plenerze 🐇 w marcu na porodówkę mnie zabierze 🤱🏻

Oceń ten wątek:
  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy o czułości 10 teoretycznie wykryją Ci betę 10 i więcej, ale wiem, ze i niższą potrafią wykryć.

    Tylko, że to nie jest tak, że zawsze przy becie 200 kreska bedzie bordowa - bedzie widoczna, ale może być dużo jaśniejsza od kontrolnej. Czasem bardzo blada.

    Takze do tych testow trzeba podchodzic z rezerwą - jak jest kreska to może kilka dni popatrzeć czy ciemnieje, ale najwięcej powie jednak beta, wtedy czarno na białym widać jak się ciąża rozwija i powoli można umawiać wizytę serduszkową ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2021, 15:00

    nat lubi tę wiadomość

    uIHap1.png
  • Agnuka Autorytet
    Postów: 489 511

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wieczorem będę nadrabiać forum, bo mam zaległości od soboty 🙉

    przed chwilą odebrałam swoje wyniki z 8 dpo:
    progesteron 14,01 ng/ml (faza lutealna 1,5 - 20,0)
    estradiol 101,8 pg/ml (Faza lutealna 43,8 - 211)

    przy okazji sprawdziłam sobie jeszcze
    wit D 27,23 ng/ml (poziom wystarczający: 30-100 ng/ml) - muszę troszkę zwiększyć dawkę wit.
    wit b12 407,20 pg/nl (191-663)

    Wydaje mi się, że chyba jest w miarę ok? Mógłby ktoś popatrzeć i ocenić bardziej fachowym okiem? 🙏🙏🙏

    w nowym cyklu mam plan jeszcze zrobić badania w 3dc (w tym byłam zaraz po szczepieniu i odpuściłam) i będę wiedziała na czym stoję

    Iskra444 lubi tę wiadomość

    23cs R. <3
    age.png
    21cs M. <3
    age.png
  • nat Autorytet
    Postów: 372 364

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    U mnie przy becie 19 na teście o czułości 10 była ładna kreseczka, nie cień cienia :)
    No to zobaczę jutro na badaniu w takim razie jak ze mną - bo teraz sobie myślę że jednak jeżeli miałam betę 2.2 w pt to dzisiaj kreska powinna być już wyraźniejsza trochę po 4 dniach ? więc ciekawe czy wgl zaskoczyło cokolwiek ...

    20+5 --> połówkowe, 350g, ALICJA
    24+4 --> 700g
    29+6 --> USG 3 trymestru --> 1380g
    36+2 --> 2500g <3



    f2w33e3kq4az6rjn.png
  • Gravity Autorytet
    Postów: 1140 2135

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat wrote:
    No to zobaczę jutro na badaniu w takim razie jak ze mną - bo teraz sobie myślę że jednak jeżeli miałam betę 2.2 w pt to dzisiaj kreska powinna być już wyraźniejsza trochę po 4 dniach ? więc ciekawe czy wgl zaskoczyło cokolwiek ...
    Trzymam kciuki, żeby tak było!

    age.png

    Starania od 11.2020

    👩 35l 👨40l

    06.21 💔 cb
    10.21 💔 cp (metotreksat)

    03.2022 HSG - lewy jajowód niedrożny, prawy - światło jajowodu ograniczone
    06.2022 laparoskopia - oba jajowody drożne

    06.22 cb 💔
    07.22 cb 💔

    25.09 ⏸
    27.09 beta 68,6 prog 71
    29.09 beta 231
    01.10 beta 756 prog 55,8
    13.10 3,8mm Okruszka z ❤ Cudzie trwaj 🌈
    03.11 2,2cm cudnego Bąbelka🥰
    28.11 USG prenatalne 6,2cm Dzidziulka, ryzyka niskie 🥳
    13.01 300g chłopaczka 😊❤
    17.02 720g Marcelka 😍
    22.03 1430g Kluseczka 🤯
    06.04 1780g Misiaczka 🐻
    11.05 3145g Pączusia 😳

    06.06.2023 nasz tęczowy synek jest już z nami 😌 - 3680g, 56cm Miłości
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat wrote:
    No to zobaczę jutro na badaniu w takim razie jak ze mną - bo teraz sobie myślę że jednak jeżeli miałam betę 2.2 w pt to dzisiaj kreska powinna być już wyraźniejsza trochę po 4 dniach ? więc ciekawe czy wgl zaskoczyło cokolwiek ...

    Myśle ze tak, jeśli była delikatna kreska (chociaż bardzo dziwi mnie ze test wykrył betę negatywną, bo 2,2 to nie pozytyw🧐 jakiś dobry test), to teraz już powinna była przynajmniej do 10 urosnąć, wiec na teście powinno ściemniec trochę.
    A może robiłaś facelle? Bo na nich ostatnio cały czas fałszywe kreski

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który masz dpo?

    uIHap1.png
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Ja właśnie czekam na lotnisku na powrót do PL, czytam Was i tak sobie myślę... konstruktywna krytyka, studzenie emocji i wymiana doświadczeń jest wskazana a nawet pożądana tutaj.
    Ja w poprzednim cyklu byłam zupełnie zielona i tak nakręcona na ⏸, że widziałam u siebie wszystkie objawy. Mdliło mnie, dziwnie się czułam, nie mialam objawów zbliżającej się miesiączki jak co miesiąc w moim dwudziestosiedmioletnim życiu. Testy chociaż bladziochy, nie przekonywały mnie, bo przecież 🙈 nie pukała, nie zapowiadała wizyty bolącymi piersiami czy wypryskami na twarzy, latałam na betę jak po bułeczki do piekarni. I jakież było moje rozczarowanie kiedy dowiedziałam się na wizycie u ginekologa, że był to cykl bezowulacyjny. No jak to?! Pierwsze słyszę o czymś takim! Akurat teraz? Taki zbieg okoliczności?! I gdyby mi która z Was wtedy powiedziała, że to wcale nie musi być ciąża to bym się obruszyła, bo przecież nie było @ a ja miałam objawy ciąży 🤦‍♀️ dziś wiem jednak, że warto Was słuchać, nie podchodzić do wszystkiego na pewniaka i w emocjach.
    Dzięki Waszym doświadczeniom, wiem, ze są bezowulaki nawet z pozytywnym testem na peak, który nie daje pewności. Bo moj test owu był dodatni a jednak owu nie było...
    Nie poddałam się jednak, diagnoza : cykl bezowulacyjny, torbiel na jajniku

    Jedziemy dalej 💪

    Kajucha95, Sendi94, Kremówka, MartiMarti lubią tę wiadomość

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • uduchowiona Koleżanka
    Postów: 105 17

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, baaardzo długo was czytam i to wlaśnie dzisiaj postanowiłam dodać swój 1 post.
    Staram się z mężem od 8 lat - mam 33 lata.
    Ogólnie pierwsze 4 lata to były takie - nic na siłę, budowa domu, przeprowadzka, wykańczanie ogrodu, wjazdu i takie tam 🙂
    Później 1 lekarz, faszerował mnie rok clostylbegyt, żadnych zleceń badań - nic - oczywiście bez efektów. Później zmieniłam lekarza, to od razu - inseminacja, bo mąż ma słabe nasienie. Ale do inseminacji nigdy nie doszło bo lekarz nie potrafił stwierdzić czemu mam tak małe pecherzyki 🤦‍♀️
    Kolejny mało robił - mega dużo gadał, gadał i gadał.
    Od roku trafiłam do kliniki niepłodności i od 1 cyklu zaskoczyło - jednak okazało się ze to puste jajo płodowe, poroniłam samoistnie w 10 tc.
    Stymulacja była aromkiem, później zastrzyk mensinor na rośnięcie pęcherzyków i samoistnie pękły. Udało się ale to nie było to 🥲
    Dzisiaj byłam u lekarza i po zwiększonej dawce aromka tzn. 6 tabletek jednorazowo w 5 dc - jest 4 pecherzyki po 13 mm - jestem w 11 dc.
    Ogólnie martwię się bo nie czuje u siebie nigdy śluzu płodnego. A co ciekawsze - mój ginekolog nie wierzy w endokrynologie 😲😲 twierdzi ze tarczyca nie ma nic do zajścia w ciąże - z wyniku 4,06 z moim endokrynologiem w 3 miesiące zeszłam poniżej 1 😄 nie mówię ginekologowi ze chodzę do endokrynologa - nie wiem czemu, może po prostu boje się ze zmieni nastawienie do mnie - a ze w jakimś sensie ufam mu bo udało mu się wystymulować moje jajniki do pracy i zajść w ciąże. Z góry przepraszam ze tak nawaliłam tekstu ale nie chce płakać nikomu ze się staramy i tak cichutko was czytałam ale chciałabym także czasem sie was poradzić lub zapytać co mogę dodatkowo zrobić aby wspomóc ten cały proces 🙂
    Niektóre posty czytam i nie wiem o czym mówicie mino ze tyle lat starań za mną 👎😲
    Nie wiem czy w dobry post się wkleiłam - tutaj same expertki wiec może dlatego 😃
    Mam pcos, biorę miovelia - ale mam odruch wymiotny na nią i nie wiem czym ja zastąpić.
    Wcześniej brałam ovarin
    IO - kontroluje, jestem na diecie o niskim IG, wspomagam się metforminą i witamina D - od endokrynologa.
    AMH - 11 😯
    Nie wiem co mogę wam jeszcze napisać - może tyle ze psychikę mam mega rozwaloną 👎👎👎.


    Nunakala lubi tę wiadomość

  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coma wrote:
    No ale to są baaaardzo marginalne sytuacje kompletnie nieszablonowe i myśle, ze wkrecanie komuś że to właśnie taki przypadek jest krzywdzące.

    14 dpo standardowo beta wynosi koło 200, test ją wykryje. Wiadomo, ze ciaza to nie matematyka i czasem coś sie wydarzy nieprzewidzianego, ale jednak ja bym się trzymała tutaj faktów medycznych. 2 tygodnie po owulacji test ciązowy wykryje prawidłowo rozwijającą się ciąże.
    Nie wiem, ja mam sporo koleżanek którym wychodził test 15-16dpo dopiero - są to znajome które również mierzyły temp i prowadziły obserwacje, wiec nie tak ze owu im się przesunęła.
    Nie mam zamiaru w żadnym wypadku nikogo nakręcać, sama napisałam pod jednym z testow ze kompletnie nic nie widzę. Mówię co myślę, szczerze i bez słodzenia. Dla mnie osobiście brak kreski 14dpo o niczym nie świadczy skoro tak samo 11dpo mocna druga kreska okazała się być u mnie biochemem.

    Tak jak pisałam tez wcześniej - w maju trafiły mi się 4(!) wadliwe testy, więc ufam w ich akuratność i dokładność tyle co nic na ten moment

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5166 4767

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj uduchowiona 🤗 fajnie ze w końcu trafiłaś na konkret doktora, mam nadzieję że teraz zaskoczy i to będzie to ❤ co do suplementów przy pcos można brać inofem dwie saszetki dziennie ja biorę na regulacje cykli smakuje lekko cytrynowo.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uduchowiona wrote:
    Hej, baaardzo długo was czytam i to wlaśnie dzisiaj postanowiłam dodać swój 1 post.
    Staram się z mężem od 8 lat - mam 33 lata.
    Ogólnie pierwsze 4 lata to były takie - nic na siłę, budowa domu, przeprowadzka, wykańczanie ogrodu, wjazdu i takie tam 🙂
    Później 1 lekarz, faszerował mnie rok clostylbegyt, żadnych zleceń badań - nic - oczywiście bez efektów. Później zmieniłam lekarza, to od razu - inseminacja, bo mąż ma słabe nasienie. Ale do inseminacji nigdy nie doszło bo lekarz nie potrafił stwierdzić czemu mam tak małe pecherzyki 🤦‍♀️
    Kolejny mało robił - mega dużo gadał, gadał i gadał.
    Od roku trafiłam do kliniki niepłodności i od 1 cyklu zaskoczyło - jednak okazało się ze to puste jajo płodowe, poroniłam samoistnie w 10 tc.
    Stymulacja była aromkiem, później zastrzyk mensinor na rośnięcie pęcherzyków i samoistnie pękły. Udało się ale to nie było to 🥲
    Dzisiaj byłam u lekarza i po zwiększonej dawce aromka tzn. 6 tabletek jednorazowo w 5 dc - jest 4 pecherzyki po 13 mm - jestem w 11 dc.
    Ogólnie martwię się bo nie czuje u siebie nigdy śluzu płodnego. A co ciekawsze - mój ginekolog nie wierzy w endokrynologie 😲😲 twierdzi ze tarczyca nie ma nic do zajścia w ciąże - z wyniku 4,06 z moim endokrynologiem w 3 miesiące zeszłam poniżej 1 😄 nie mówię ginekologowi ze chodzę do endokrynologa - nie wiem czemu, może po prostu boje się ze zmieni nastawienie do mnie - a ze w jakimś sensie ufam mu bo udało mu się wystymulować moje jajniki do pracy i zajść w ciąże. Z góry przepraszam ze tak nawaliłam tekstu ale nie chce płakać nikomu ze się staramy i tak cichutko was czytałam ale chciałabym także czasem sie was poradzić lub zapytać co mogę dodatkowo zrobić aby wspomóc ten cały proces 🙂
    Niektóre posty czytam i nie wiem o czym mówicie mino ze tyle lat starań za mną 👎😲
    Nie wiem czy w dobry post się wkleiłam - tutaj same expertki wiec może dlatego 😃
    Mam pcos, biorę miovelia - ale mam odruch wymiotny na nią i nie wiem czym ja zastąpić.
    Wcześniej brałam ovarin
    IO - kontroluje, jestem na diecie o niskim IG, wspomagam się metforminą i witamina D - od endokrynologa.
    AMH - 11 😯
    Nie wiem co mogę wam jeszcze napisać - może tyle ze psychikę mam mega rozwaloną 👎👎👎.
    Witaj i rozgosc się :) niedługo zaczniemy lipcowy wątek to możesz się z nami przenieść :)
    Współczuje bardzo tak słabego trafiania na lekarzy :(
    Zupełnie się nie dziwie ze psychicznie masz dość tego :(

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • uduchowiona Koleżanka
    Postów: 105 17

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Witaj uduchowiona 🤗 fajnie ze w końcu trafiłaś na konkret doktora, mam nadzieję że teraz zaskoczy i to będzie to ❤ co do suplementów przy pcos można brać inofem dwie saszetki dziennie ja biorę na regulacje cykli smakuje lekko cytrynowo.


    Dziękuje za podpowiedz, czy dodatkowo jakieś suplementy bierzecie aby wspomóc proces owulacji i zagnieżdżania się?

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5166 4767

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uduchowiona wrote:
    Dziękuje za podpowiedz, czy dodatkowo jakieś suplementy bierzecie aby wspomóc proces owulacji i zagnieżdżania się?

    Ja biorę tylko pregne start, inofem i olej z wiesiołka na śluz płodny inofem jest polecany właśnie na poprawę jakości owulacji wspomaga komórki natomiast jeśli chodzi o zagnieżdżenie to kiedyś na forum czytałam że podobno monokoncentrat z ananasa pomaga ale ja osobiście nie stosuje.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć uduchowiona, mialam podobny plan leczenia tylko ja bralam od 3 do 7 dnia cyklu Aromek/Lamette, glucophage 3xdziennie na IO, euthyrox na tarczyce i od potwierdzonej monitoringiem owulacji duphaston

    wiec dla mnie to brzmi spoko :) Chociaz ja wierze w endokrynologow :D

    Powodzenia!

    uIHap1.png
  • uduchowiona Koleżanka
    Postów: 105 17

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coma wrote:
    cześć uduchowiona, mialam podobny plan leczenia tylko ja bralam od 3 do 7 dnia cyklu Aromek/Lamette, glucophage 3xdziennie na IO, euthyrox na tarczyce i od potwierdzonej monitoringiem owulacji duphaston

    wiec dla mnie to brzmi spoko :) Chociaz ja wierze w endokrynologow :D

    Powodzenia!




    Coma! Ja także glucophage 1 x dziennie, przy dwóch mnie strasznie mdli i zacznę od weekendu.
    Eutyrox tak samo biorę - zapomniałam dopisać. Olej z wiesiołka także łykam - chciałam jeszcze pić len ale jak wspomniałam na takie zawiesiny mam odruch wymiotny wiec tylko tabletki mnie ratują 🤦‍♀️
    Duphaston i Luteinę biorę gdy lekarz na monitoringu stwierdzi pęknięcie pęcherzyka.

  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a badalas sobie poziomy witaminy D, b12, kwasu foliowego? w ktorej klinice sie leczysz? :)

    no dobrze Cię prowadzą, spoko to brzmi. Możesz ten inofem faktycznie sobie pić, ananasa po owu, winko pić na wzrost endometrium przed owu :D

    puste jajo to loteria, raz sie udalo to sie uda kolejny, bedzie dobrze, trzymam kciuki ;)

    uIHap1.png
  • uduchowiona Koleżanka
    Postów: 105 17

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coma wrote:
    a badalas sobie poziomy witaminy D, b12, kwasu foliowego? w ktorej klinice sie leczysz? :)

    no dobrze Cię prowadzą, spoko to brzmi. Możesz ten inofem faktycznie sobie pić, ananasa po owu, winko pić na wzrost endometrium przed owu :D

    puste jajo to loteria, raz sie udalo to sie uda kolejny, bedzie dobrze, trzymam kciuki ;)


    Tak, endokrynolog położył mnie na 4 dni do szpitala i zrobił wszystkie badania i akurat witaminy D mam niedobór wiec uzupełniam, kwas foliowy i B12 nie pamietam - muszę zobaczyć na wynikach.
    Ale nic nie mówił, przynajmniej nie zarejestrowałam tego na zaleceniach ze mam coś brać bo niedobór. Te suplementy właśnie miovelia nieszczęsna - ma fajny skład ale żebym się oszukiwała ze to przepychota to nie mogę - nie dam rady 🤮 ovarin brałam wiec może wrócę do niego lub jak pisała IVANKA - pragna lub inofem - muszę poczytać skład.

    Axon lubi tę wiadomość

  • nat Autorytet
    Postów: 372 364

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Myśle ze tak, jeśli była delikatna kreska (chociaż bardzo dziwi mnie ze test wykrył betę negatywną, bo 2,2 to nie pozytyw🧐 jakiś dobry test), to teraz już powinna była przynajmniej do 10 urosnąć, wiec na teście powinno ściemniec trochę.
    A może robiłaś facelle? Bo na nich ostatnio cały czas fałszywe kreski

    Ja robiłam bete 9/10 dpo i wyszło 2.2 - żeby zobaczyć czy jest ciąża bo miałam w weekend wesele
    Testy zrobiłam w sumie ten u góry 12/13 dpo wieczorem wczoraj i na dole dzisiaj rano 13/14 dpo kreski nie są jakieś super widoczne ale mają kolor - nie jest to na pewno cień. Jutro idę na betę przy okazji innych badań. Ale nie są mocniejsze ani nic - tyle że inne firmy 😐

    https://zapodaj.net/731f3fdcd1df8.jpg.html

    Tak wyglądają testy. Zostawiam link gdyby ktoś miał podobny przypadek a jutro dam znać co wyszło z krwi.

    20+5 --> połówkowe, 350g, ALICJA
    24+4 --> 700g
    29+6 --> USG 3 trymestru --> 1380g
    36+2 --> 2500g <3



    f2w33e3kq4az6rjn.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze się odniose do poprzedniego tematu,
    Miałam w życiu dwa biochemy, jeden po drugim, za każdym razem kreski nie ciemniały, dodatkowo robiłam w 12dpo pierwszy test,
    W tej ciąży kreski ciemniały nawet z popołudniowego moczu z dnia na dzień, także z mojego doświadczenia wiem że jeśli kreski nie ciemnieją to nie wróży nic dobrego. Oczywiście, są przypadki gdzie testy się źle wybarwiają, ale jeśli nie widzi się ciemniejszych kresek przez 4 dni to nie ma co się łudzić, ponad to zawsze jestem zdania że lepiej usłyszeć prawdę jak to wygląda niż słuchać że będzie dobrze a potem się rozczarować. Forum jest po to aby wyrażać swoje zdanie i swoje doświadczenie, wydaje mi się że niektóre chcą tylko opinii takich jakie chcą usłyszeć....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Axon Autorytet
    Postów: 305 461

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    Nasze wyniki mam w stopce :) Mąż bierze FertilManPlus :) androlog powiedział ze 1% w górę przy takiej ilosci (244mln) to bardzo ładny wynik
    W takim razie musze sprawdzić ilość, a fertilMan zalecony przez lekarza czy sami?
    A czy zdarzają się faceci majacy 50%? Bo nie wiem jak na to patrzec..
    Nasze dwa troche mnie podlamalo ale lepsze to niż 0% zwlaszcza ze reszta w normie

    preg.png
    age.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ