X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mówicie gin o ovu friend?
Odpowiedz

Czy mówicie gin o ovu friend?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:12

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mowie :) okolo marca jak powiedzialam gin ze staramy sie ponad rok i nic, to zapytalam sie go jakie ziolka poleca, aby poprawic plodnosc to mi powiedzial ze jak dla niego to te ziolka i reszta naparow w niczym nie pomoze to tylko wiara kobiet i czysty fart. I dlatedo ptzrpisal mi clo i monitoring.czy ma racje nie mnie sie wypowiadac bo nie mialam nikogo w zrajomych kto w taki sposob sie staral. Ja pije siemie i mam zamiar kupic sobie witamine B. Ale mu o tym powiedzialam zeby wiedzial wrazie co. Odp mi ze ok i tyleh

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojej gin ostatnio pokazałam wydrukowane wykresy (ale wyciełam wszystkie objawy) to najpierw lekko sceptycznie podeszła że prowadze tak żmudne wykresy ale jak zobaczyła to chyba zdziwła sie bo przyglądała sie z zaciekawieniem. Ale nie widać było, ze to nasza różowa stronka.
    A o ziółkach pewnie bym jej powiedziała jeśli bym piła ale sama narazie jakoś nie moge sie do nich przekonać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 17:12

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi powiedziala ze mierzenie temperatur to poranny zawrot d... :)

    ale i tak mierze;) smiesznie:)
    na pewno nie zaszkodzi

    atdcqtkf2affvuei.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeciez to jest jak NPR... więc co oni się fukają do tempki, dzięki niej mozna ustalić nawet jaki hormon jest nieodpowiedni i zapisywać wszystko plamienia itp.. Mój akurat jest za tym i jak mu wszystko wymieniam to jest w stanie ocenic co tam się mniej wiecej dzieje/działo :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj gin sam chcial mi zaproponowac mierzenie temperatury i jak wyjelam wykresy (wowczas tylko dwa) to byl zdziwiony ale bardzo pochwalil. Pytalam o ziolka (mam cienkie endometrium) ale powiedzial, ze to fikcja i zapisal hormony.

    mizzelka lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwestia lekarza, ja mojemu nie mówię bo nie mam takiej potrzeby, jestem na tej stronce dla siebie :)
    A mierzyłam temp. tylko jeden cykl i sama zrezygnowałam z mierzenia, choć wcześniej na początku mierzenia wspomniałam ginekologowi o tym, że zaczęłam, ale mówił, że on nie jest za tym bo to kobietę niepotrzebnie obciąża i stresuje, a to nie służy zajściu w ciąże.

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i tak, ale warto chociaż dwa takie cykle przeprowadzić żeby wiedzieć co tam się święci :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 20 maja 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam styczność z 3 ginami w trakcie moich starań i wszyscy zgodnie bardzo chwalili prowadzenie wykresów i na każdej wizycie prosili o pokazanie jak przebiegł cykl.
    Bo i w sumie jak inaczej dokładnie wyjasnic lekarzowi co i kiedy mi się działo.

    A co do ziółek / witamin, wszyscy zgodnie twierdzą, że to bujdy. Żadne tam zioła ojca sroki, niepokalanki, wiesiołki i tym podobne. Tylko leki z prawdziwego zdarzenia, typu Bromergon, Clo , luta / duphaston, estrofem itd.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przedostatnio endo mialam 11,8 a teraz mialam 15.. a brałam tylko wiesiołek i kwas foliowy.. żadnych hormonów, możliwe że samo się tak zrobiło :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 20 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jem wiesiołka itd. Jednak jem również clostibegyt który upośledza śluzówkę, to przy nim taki wiesiołek to tam wiesz, psychicznie chyba pomoże :)
    Tu, to tylko lek z prawdziwego zdarzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 21:34

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie masz racje, ale csii...
    niech psychika działa swoje :D
    nie trzeba aż tak dobitnie niektórych uświadamiać :D może zdziała cuda :D

    Lucy lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 20 maja 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojemu ginowi też nic nie powiedziałam o ovu bo jak poszłam do niego pierwszy raz z wynikami hormonów to mi powiedział, że badania hormonów są drogie i bez sensu że sama podjęłam taką decyzję badaniach, jak by była konieczność to sam by mnie skierował. Powiedział też że nie warto samemu się w lekarza bawić a przez internet nie da się medycyny nauczyć. Więc już o ovu się nie odzywałam...;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:12

    mizzelka, Lucy lubią tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 20 maja 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też co idę na wizytę to pokazuje wykres w telefonie bo to była moja pierwsza aplikacja( mam ja od pierwszego cyklu starania a temp mierze już 4cykl) żeby miał porównanie co się tam u mnie dzieje i właśnie dzięki mierzeniu codzienne temp mój gin podejrzewa że ovu mam co drugi cykl a widział tylko 3 cykle.to już jak kto uważa ja wole poświęcić kilka min i mieć porównanie cykli :)

    Nona lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:12

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam aplikację w telefonie OvuView i bardzo mi się podoba:) dużo funkcji i bardzo przejrzysty:) jest jeszcze Fertility Care ale to mniej polecam oraz z fajniejszych to Mój Kalendarz:)

    pozdrawiam

    Nona, zonaboba lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja aplikacja to Mój Kalendarzyk taka różowa książka z kwiatkiem tak wygląda ikonka:) bardzo fajna aplikacja dużo funkcji jak pobierałam to robiłam selekcje i ta wydawała mi się najlepsza. w razie ciąży można wybrać tryb ciąża i odlicza czas do porodu fajna sprawa, jest też funkcja wagi i temp. w postaci wykresu, i dużo objawów i jest też dziennik.

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ