X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co tam u Was słychać ??

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 3 marca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-D ja właśnie jestem w trakcie miesiączki i pierwszy raz się cieszę z jej powodu bo zaczęłam stymulację od 2dc. Muszę robić zastrzyki co nie jest zbyt przyjemne ale czego się nie robi żeby się udało. Za tydzień wizyta kontrolna w klinice i zobaczymy ile jajeczek uda się wychodować. A co u Ciebie?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie 15 dc.. na 26 marca umówiłam się do kliniki. Zamierzam zrobić full pakiet badań hormonalnych, żeby z gotowcem pojechać do lekarza.. Naprawdę pokładam duże nadzieje w tej wizycie...

    Adele27 lubi tę wiadomość

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 3 marca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a u mnie 12 DC niedługo owu. Chciałabym żeby sie udało tym razem ale tyle już cykli za mną,że ciąża to dla mnie abstrakcja...

    Ewka a czym jesteś stymulowana ?

    Zrozpaczona ale próbujecie normalnie w tym cyklu ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "próbujemy" to za duże słowo... przytulamy się, aczkolwiek staram się nie nastawiać na cykle.. tak jak mówisz... ciąża jest dla mnie abstrakcją, chociaż wierzę, że w końcuc się uda..

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie biorę zastrzyki z puregonu na zwiększenie ilości jajeczek. Dla mnie zajście naturalnie w ciążę to abstrakcja. 2 lata prób nieudanych i gdyby nie ostatnie zachorowanie ponowne męża pewnie już bylibyśmy po wszystkim. Ale co zrobić jest jak jest. Czasu się nie cofnie i trzeba myśleć o tym co przed nami.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co dalej?? Co po tych zastrzykch, hak wyglada ta cala procedura..?

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W trakcie zastrzyków co kilka dni trzeba zgłaszać się do kliniki na monitoring. Jeśli jajeczka odpowiednio urosną następuje ich pobranie czyli punkcja. Partner w tym czasie oddaje nasienie. Embriolodzy łącza jajeczka z plemnikami i obserwują przez kilka dni ich rozwój. Potem dostaje się info o dacie transferu zarodków i czeka się na rezultat ☺️

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiesz już jak to wygląda cenowo ????

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wszystkie badania ok 3 tys i zabieg trzeba liczyć ok 7 tys. więc za całość ok 10 tys.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 17:46

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam mocno kciuki!!!!
    Wierze ze sie uda !

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) również trzymam kciuki za Was dziewczyny :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tam dziewczyny ?

    Ja czekam na ovu i się doczekać nie mogę wrrrrr.. a cycki mnie niemiłosiernie bola od 5 dni :/ biorę w tym cyklu znow niepokalanka więc byłam pewna,że nie będą boleć. No i chce w tym cyklu lutkę brać po owu jak się jej doczekam.. myślałam,że była wczoraj a tu klops. Dziś już nawet <3 nie będzie

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Adele :-) a mierzysz temperaturę, robisz testy owulacyjne? Może w tym cyklu owu się przesunie więc nie odpuszczaj dalszych starań ;-)
    Ja nadal zastrzyki na stymulację robię, w sobotę mam wizytę w klinice i podgląd ile mamy jajeczek. Lekarz ustali termin punkcji i transferu.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka oooo to ważny dzień będzie :) tam mierze temp.. owu wydaje mi sie,że dziś jest. Moze wieczorem ewentualnie męża dorwę jak będzie mi się chciało :P on zmęczony dopiero po 20 wróci więc pewnie nie będzie miał siły biedaczek hehe

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż poradzić jak trzeba to trzeba :-D a luteine bierzesz sama czy lekarz zalecił Ci?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się nie nakręcać i póki co jest to łatwe bo praca dom i tak w kółko. Im bliżej transferu tym większy stres i znów to najgorsze czekanie czy się udało eh....

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama stwierdziłam że będę brać luteinę. Mój prog nie jest wybitnie wysoki i wręcz dość niski no i mam mastopatie piersi która mi wyszła w biopsji czyli za dużo estrogenów jest podobno no i leczy się to progesteronem. Będę chyba u gina w pt to zobaczymy czy się ze mną zgodzi

    Wyobrażam sobie ten stres zwiazany z transferem ale trzeba być dobrej mysli,że się powiedzie

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znać co powiedział gin :-) musimy wierzyć że w końcu nam wszystkim się uda :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie dalej to samo.. wyczekuje na @..
    Kolejna przyjaciółka w ciąży... Co dziwne szczerze ucieszyłą mnei ta wiadomość.. jak nigdy.

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ