X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczona jak po badaniach nasienia twojego narzeczonego? Kiedy macie mieć wyniki?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już na piątek jesteśmy umówieni do androloga, który będzie już miał wyniki ze sobą..

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko. Trzymam kciuki za pomyślne wyniki :-) napisz mi proszę jak będziecie po wizycie bo nas to też niedługo czeka.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze dam Ci znac. Jednakze my troszke odpuscilismy starania. Musze odpoczac przede wszystkim psychicznie. Za duzo mnie to wszystko kosztuje. Dlatego i moja aktywnosc tutaj maleje. Ale Ewka dam znac jak bedziemy po wizycie !! Trzymam za was kciuki mocno !

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a u mnie dziś 12dpo no i test negatywny :(

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro Adele :-(

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczona my też odpuściliśmy bo mąż kiepsko się czuję, pojawiają się biegunki a i u mnie cykl bezowulacyjny co było do przewidzenia. Zastanawiam się czy przy tej defragmentacji plemników będzie też wiadomo jaka była ich ilość. Także będę wdzięczna za wszelkie info :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mnie to zastanawia.. ale jak tylko bedziemy cos wiedzieli to dam znac ;)

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro lece na szpital, wychodze w piątek i prosto z moim N do androloga.. WIecie co już się wgl nie denrwuje nie wiem ale chyba naprawdę przestałam w cokolwiek wierzyć...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :-) najważniejsze że idzie wszystko do przodu a jak będziecie wiedzieli gdzie jest problem będzie łatwiej walczyć z wrogiem. Informuj kochana na bieżąco co u Was, jestem myślami z Tobą :-) trzymaj się :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tam u Was slychac? Jakas cisza sie tu zrobila... ja leze sobie na oddziale, w sumie jutro juz wychodze.. jeszcze jutro glukoza i do domku

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja w sumie jakoś bez entuzjazmu już podchodzę do starań.. zakupiłam na ten cykl inofem dziś ma przyjść

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też dopadły czarne myśli... Mąż znów przeziębienie złapał i od tygodnia ma biegunki których nie możemy zatrzymać...
    Zrozpaczona jak pobyt w szpitalu? Jakie badania Ci robili? Coś lekarze mówili?
    Adele a na co jest ten inofem?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobyt w szpitalu masakra.. za duzo czasu na myslenie, caly czas mnie kluja i pobieraja krew, pelny pakiet hormonów... a inofem jest niby dla kobiec z pcos gdzies o nim czytalam, zreszta sama go kiedyś kupilam, ale jakos nie zaczelam uzywac. Ale od powrotu do domu to bedzie 5 dc zaczynam pic inofem i ziola ojca sroki...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale coś ci mówią? Czy tylko pobierają krew na badania i tyle?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro przy wypisie bede wiedziala troche wiecej.. martwi mnie jednak to ze chcialam sie umowic dodo mojego lekarza na wizyte, a pierwsze wizyta dopiero 18 maj !!! :( tozto miesiac :(

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ostatnio taką samą sytuację, dzwoniłam zaraz po świętach a termin miesiąc później po majówkach masakra...

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może uda mi sie go zlapac w szpitalu, jesli nie.. lece na samych ziolksch i inofemie

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka inofem reguluje gospodarkę hormonalna. Ja już tyle rzeczy lykalam i pilam ehhh ale już dawno chciałam go kupić więc się skusiłam. Napisane jest żeby brać 1saszetke na dzień ale ja biorę 2. Na jakimś wątku przeczytałam,że dziewczyny biorą 2. Nie zaszkodzi a może pomoże..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ