X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staraczki chwytamy się każdej sposobności, chcemy wypróbować wszystkie opcje by zajść w upragnioną ciążę... Ja biorę na razie tylko suplementy bo u mnie z hormonami ok ale nie mam pomysłu już jak poprawić nasienie męża :-( za miesiąc jedziemy odebrać wyniki i zobaczymy co dalej

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A maz łyka witaminki? Zdrowo sie odzywia??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj łyka fertilman mace, orzechy brazilijscie, staram sie mu robic koktajle ze szpinakiem i ogolnie dodawac do potraw rzrczy ktore moga poprawic nasienie...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całą garść witamin - Fertilman plus, selen, cynk, potas, żelazo, Wit c, Wit D3, kwas foliowy, zen szeń. Raczej zdrowo się odżywia, dieta bezlaktozowa.
    O której wychodzisz ze szpitala?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 7 pilam glukoze po 8 robia mi badanie krwi i jeszcze po 9 pozniej wypis i do domu

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka ważna jeszcze jakie dawki wit łyka. Witaminy witaminom nie równe

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepłodność męska i suplementy

    Następujące elementy uzupełniające dietę mogą zwiększyć liczbę plemników i / lub ich ruchliwość. Na spodziewaną poprawę należy liczyć dopiero po 3-4 miesięcy braniach supli.

    Arginina – bierz 4 g na dobę. Jest potrzebna do produkcji spermy. Jednak, jeśli liczba plemników jest mniejsza niż 10 mln na ml, arginina prawdopodobnie nie da żadnych korzyści.

    Koenzym Q10 – bierz 10 mg na dobę. Zwiększa liczbę i ruchliwość plemników.

    Olej lniany – 1 łyżka dziennie i/ lub białko lub olej z konopi, doskonałe źródło odpowiednich kwasów tłuszczowych

    L-karnityna – bierz 3-4 g dziennie. Wymagana dla normalnego funkcjonowania plemników.

    Wysokiej jakości produkt minerałowo- witaminowy. Grees& Fruits TiB, będzie dobrym wyborem. Preparat ten ma bardzo bogaty skład, dlatego będzie można zrezygnować z niektórych niżej wymienionych składników odżywczych.

    Selen – bierz 200 mcg dziennie. Poprawia ruchliwość plemników.

    Witamina B-12 – bierz 1000 mcg dziennie. Niedobór B-12 zmniejsza ruchliwość plemników i liczbę plemników. Nawet, jeżeli nie istnieje niedobór B-12, podawanie tej witaminy może pomóc mężczyznom z ilością plemników mniejszą niż 20 milionów na mililitr, lub ze stopą ruchliwości mniejszą niż 50%

    Witamina C 500 mg – bierz 2 razy dziennie. Jest przeciwutleniaczem. Możesz brać 1 raz dziennie 1000 mg.

    Witamina E (naturalna) – bierz 400 IU 2 razy dziennie. Jest antyoksydantem, poprawia zdolność plemników do impregnacji.

    Cynk – bierz 30 mg 2 razy na dobę. Wymagany dla zdrowego męskiego układu rozrodczego i produkcji spermy.

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Adele za info :-) ilość plemników się podniosła do ponad 1 mln a było raptem kilkadziesiąt plemników. Niestety nie zmienia to faktu że plemniki są na tyle słabe że przy in vitro okazało się że jest możliwość zapłodnienia ale zarodek po kilku dniach przestaje się rozwijać. Stąd decyzja o zbadaniu nasienia pod kątem defragmentacji DNA. Myślę że fakt że mąż nadal nie ma uspokojonych jelit i może mieć nadal stan zapalny też mocno wpływa na nasienie :-(

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja jiz po wypisie.. dostalam jakies wstępne wyniki ale dokladne z opisem za dwa tygodnie.. tym razem testosteron w normie a prolaktyna w gorze.. nie nadarzam...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziwne że tak te hormony się wahają... Pewnie dopiero jak dostaniesz wypis z dokładnym opisem będziesz wiedziała coś dokładniej.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie dzis na swiat przyszly dzieci szwagierki. Sa piekne.. ale to dla mnie taki cios.

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja świadkowa na moim ślubie była w początkowej ciąży. Teraz lada chwila spodziewa się drugiego dziecka. A ja nawet nie wiem czy i kiedy będę miała choć jedno dziecko...także dobrze Cię rozumiem :-( Jakoś z optymizmem weszłam w ten nowy rok ale teraz powoli tracę wiarę...

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci, że ja już pomału odpuszczam. wiadomo za każdym razem jak słysze o kolejnej ciązy w rodzinie lub wśród znajomych jest mi przykro.. ale przez to ciągłe pod górke nie mam siły i wiary w to że i nam może się udać. nie wyobrażam sobie po prostu że mogłabym być w ciąży. jest to dla mnie na obecną chwile nierealne kompletnie... chociaż tak starsznie chciałąbym sie mylić...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże a ja mam złość taką w sobie że wiesz dlaczego muszę przez to przechodzić, w czym jestem gorsza... Mężowi nic nie mówię bo tylko by się załamał wiedząc że wina tylko po jego stronie ale coraz trudniej o optymizm naprawdę. Tyle przeszliśmy a rezultatu nadal brak...

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem skąd to się bierze i dlaczego to wszystko, dlaczego ludzie którzy nie zasługują mają bez najmniejszego problemu a my nie możemy...
    nie wierzę, już :(

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy walczyć. Ja bym sobie nie darowała gdybym odpuściła.
    Ps kiedy wizyta u androloga?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojęcia, dzisiaj wygrała praca.. nie będę ukrywać, że kompletnie mi się to niepodoba..

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to aż za dobrze...

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) co u Was słychać? Adele jak ten inofem? Czujesz jakąś różnicę?
    Zrozpaczona jak się czujesz? Jakie dalsze plany?
    Ja powoli zbliżam się do końca cyklu i znając moje szczęście okres wypadnie mi na majówki. Starań nie było przez chorobę męża więc pozostało tylko czekanie na @.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Po inofemie bardziej czuje pracę jajników. Dziś mam 8dc i od 2-3 dni czuje pobolewanie. On jakoś na owu też niby wpływa.. no zobaczymy... To obyscie w nowym cyklu mogli próbować :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ