X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boję się, że zwariuje od tego wszystkiego, ta wielka chęć mnie pomału wykańcza i wypala...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie momenty ale jakoś chyba jeszcze znajduje w sobie siłę by wierzyć że w końcu się uda

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko my staraczki wiemy jakie to jest ciężkie.. moje koleżanki to się tak na mnie dziwnie patrzały jak przeżywałam kolejne porażki.. nic nie rozumiały. Więc przestałam o tym z nimi rozmawiać.. żadna nie ma jeszcze takiego problemu. Kilka jak tylko pomyslalo to zaszło a inne jeszcze nawet nie myślą o dziecku. Sama się zastanawiam jak dałam radę te 2,5 roku.. ale szczerze to większość czasu nie dawałam rady.. co miesiąc był płacz i rozpacz dlaczego nie wyszło.. teraz jakoś staram się już żyć "normalnie" ale chyba pomagają mi i dają nadzieję różne historie gdzie udało się dziewczyna bo latach starań...

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdy mysle ze to juz maja, to robi mi sie przykro. Bo to polowa kolejnego roku bez efektow... cóż pokladalam duze nadzieje w klinice i lekarzach tam... ale az sie boje myslec czy cos z trgo wyjdzie..

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też rozmawiam o tych staraniach tylko z jedną przyjaciółką która ma też ten problem. Obie się wspieramy w walce o upragnione maleństwo. Też myślałam że dzięki klinice uda się. Czas leci a efektu brak.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie ze kumulacja pcos i wzjg odbierze mi mozliwosc bycia mama ... :(

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj na wyniki i na razie nie martw się na zapas bo nic nie jest przesądzone. My też czekamy na wyniki nasienia. Jakoś trzeba zająć czymś głowę. Jest długi weekend więc czas odreagować i odpocząć a przede wszystkim nabrać siły na dalszą walkę :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chyba wyniki nasienia odbierzemy 18 maja zeby miec juz caly pakiet badan... a moje wyniki ze szpitala beda 7 maja.. jeszcze tyle czasu...
    Czasem mam tak mieszane uczucia do tego wszystkiego...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas szybko zleci. Trzeba wierzyć że wyniki będą na tyle ok żeby działać dalej.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem obawiam się, że strach wyeliminuje mnie z walki o dziecko.. Boję się wszystkigo.. czytam na forach jak dziewczyny opowiadaja jak długo nie mogły zajść w ciążę później jak się udało to poroniły w 8 tygodniu ciąży albo w 14 tc przecież to jest straszne !!

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka poroniła 2 razy ale się nie poddała, obecnie jest w ciąży, będzie chłopak który w tym miesiącu się urodzi. :-) Widziałam przez co przeszła ale podziwiałam za siłę jaką ma w sobie. Każda z nas ma jakąś drogę do przejścia i częściowo od nas zależy jak ona się potoczy :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak jak piszesz... no ale nic. Odbiegajac od tematu, jakie plany na majowke dziewczynki?:)

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja częściowo w pracy, a częściowo działeczka :-) a ty? Jak przygotowania do ślubu? Ile to już czasu zostało? :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiąc! Zostal nam miesiac! Ja cala majówkę mam wolna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj zaczynamy lekcje pierwszego tanca - nie moge sie juz doczekac !! To moze byc fajne doswiadczenie :D

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-) a jaki taniec macie wybrany? Dostojny walc czy coś szalonego? :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej na spokojnie :d ale bez spiny :d chcemy zeby nam to dobrze wyszlo, bez nerwow tak plynnie, z radoscia, a nie ze spina ze cos nie wyjdzie

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie :-) ale ci zazdroszczę :-) niedługo mam ślub przyjaciółki to też mam zamiar wyszaleć się na weselu :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalezy nam sie taki chillout!!!

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za taniec i całą resztę aby wszystko się pięknie udało :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ