Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się wydaje ze Meginka miała testować dopiero w Sobotę !?

Meginka lubi tę wiadomość

• gocha04 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    czesc Gosiu :) nie prowadze, bede brac tylko witaminki i wiesiolka i siemie na poprawe sluzu :) cykle mam regularne wiec mniej wiecej wiem kiedy wypada owulka :) a co tam u Ciebie? jak samopoczucie?

samopoczucie z dnia na dzień coraz lepsze, aczkolwiek szybciej psychicznie bym się wyprostowała jeżeli zginął by ten paskudny śnieg. A tak słucham radio natura i śpiewu ptaków.

dobrze, że masz regularne cykle. Chciałabym też przestać się obserwować, ale jak mi się cykl wydłuży do 35dni to nie będę wiedziała o co chodzi.

Tak, tak Meginka w sobotę nie spodziewa się @.:)

Nic nie wychodzi ¯\_(ツ)_/¯ Co zrobić ...
  • agula Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ciesze sie, ze Ci sie humorek poprawia :) wiosna przyjdzie do Was juz niedlugo, przeciez ile moze sniezyc :) no to ja bede wyczekiwac soboty i wielkiej zioelonej kropy na wykresie Meginki :)

Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow wskoczyłam na forum na chwilkę i widzę że jest wielkie zainteresowanie jakąś Meginką :)
    spokojnie dziewczyny, jeszcze nic nie wiem, czekam do soboty. Ale na pewno dowiedziałybyście się jako pierwsze :)
    Fajnie, że przeżywacie to razem ze mną :) ale cierpliwości :) W tym cyklu się nie spieszę z testem bo już tyle razy testowałam jak szalona przed terminem @ i oczywiście nigdy nic nie wychodziło. Więc teraz czekam :)
    A Wy razem ze mną ;)
    a w sobotę napiszę Wam dopiero wieczorem bo jestem złośliwiec i potrzymam Was w niepewności :P :P :P

samira, aisa, Kfjatus, agula lubią tę wiadomość

• gocha04 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka jak ma być Kropka to ja mogę i do niedzieli poczekać albo do poniedziałku, ale ma być zielono! :)

Meginka, aisa, Kfjatus lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    wow wskoczyłam na forum na chwilkę i widzę że jest wielkie zainteresowanie jakąś Meginką :)
    spokojnie dziewczyny, jeszcze nic nie wiem, czekam do soboty. Ale na pewno dowiedziałybyście się jako pierwsze :)
    Fajnie, że przeżywacie to razem ze mną :) ale cierpliwości :) W tym cyklu się nie spieszę z testem bo już tyle razy testowałam jak szalona przed terminem @ i oczywiście nigdy nic nie wychodziło. Więc teraz czekam :)
    A Wy razem ze mną ;)
    a w sobotę napiszę Wam dopiero wieczorem bo jestem złośliwiec i potrzymam Was w niepewności :P :P :P

oj ty niedobra Ty noooo :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Meginka jak ma być Kropka to ja mogę i do niedzieli poczekać albo do poniedziałku, ale ma być zielono! :)

w końcu wiosna nie, to musi się zacząć u nas zazielenić forum :)

Ilona, Meginka, agula, gocha04 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko - założę się, że nie wytrzymałabyś do wieczora ;)

Właśnie zamówiłam sobie na allegro termometr, bo ostatni nie przetrwał mojej frustracji :D

samira, Ilona, Meginka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Meginko - założę się, że nie wytrzymałabyś do wieczora ;)

Właśnie zamówiłam sobie na allegro termometr, bo ostatni nie przetrwał mojej frustracji :D

działa ci allegro bo mi nie i wiem ze sa kłopoty z nim od paru dni :O

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi działa. Allegro najwidoczniej nie chciało podzielić losu mojego Ś.P. termometru ;)

• Kfjatus Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko czekamy na dobre wieści z utęsknieniem :D I czuwamy żebyś nie zapomniała nas zawiadomić i co jakiś czas próbujemy się przypomnieć :) 3mam kciuki żeby się udało Kochana :) Zieloności muszą w końcu przyjść!

1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc jestem pierwszy cykl na ovu ale staram sie o dzidzie od stycznia i ma takie pytanie jaka powinna byc szyjka jesli doszlo do zaplodnienia?

samira lubi tę wiadomość

• Meginka Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i muszę Wam przyznać rację... :) ni cholery nie wytrzymałabym do wieczora :) no ale jeszcze jutro cały dzień... nie wiadomo co może się zdarzyć... więc czekam :)
    muszę jutro wymyślić sobie coś do roboty bo będę chyba sama w domu, więc trzeba się czymś zając żeby nie myśleć non stop :) chociaż na razie mi się udaje :) wyłączyłam myślenie w ciągu dnia, dopiero jak się kładę spać to marzenia o dzidziusiu przychodzą :)

Kfjatus, liloe, Ilona, agula lubią tę wiadomość

• Ilona Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko czuje w kościach, ze będzie dobrze ;D

Meginka, agula lubią tę wiadomość

Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2013, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcelek2008 wrote:
    czesc jestem pierwszy cykl na ovu ale staram sie o dzidzie od stycznia i ma takie pytanie jaka powinna byc szyjka jesli doszlo do zaplodnienia?

Witaj ;D Wysoko, twarda, zamknięta ale to nie zawsze jest u każdej Kobitki w ciazy ;D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2013, 17:28

Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • aisa Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2013, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ale pustki.. Gdzie się podziewacie?

Meginko - nieprzerwanie trzymam kciuki :)

o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • gocha04 Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2013, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    gocha04 wrote:

w końcu wiosna nie, to musi się zacząć u nas zazielenić forum :)

w końcu by wypadało, żeby zaczęło się zielenić.:)

• gocha04 Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2013, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    marcelek2008 wrote:

Witaj ;D Wysoko, twarda, zamknięta ale to nie zawsze jest u każdej Kobitki w ciazy ;D

u każdej kobiety może być inaczej. Widziałam wykresy gdzie szyjka była nisko, twarda, zamknięta, ale widziałam też, że przed terminem @ zniża się, mięknie i otwiera, a w dzień @ pyk wszystko się zamyka i unosi do góry.
    Nie ma reguły przy tym.

• Meginka Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2013, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemka dzieweczki :)
    ja się dziś wynudzę bo sama siedzę, stary dziś wyjątkowo pojechał na popołudnie do roboty i wróci dopiero koło 21...
    skończyłam niedawno malować futrynę farbą olejną i tak mnie głowa rozbolała od tego zapachu że szok, no ale otworzyłam okna i trochę się wywietrzyło, mam nadzieję, że niedługo całkiem zniknie.
    U mnie dziś 32 dc, plamienia nie ma, cycki bolą...
    Jutro się wyjaśni...

aisa, agula lubią tę wiadomość

• moni_c Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2013, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka jak cyce bolą to jest dobrze ;) to był mój pierwszy objaw :D

mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego