X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko no trzymam za Ciebie kochana mocno kciuki &&&&&
    Oby sie udało ;D
    Gocha, Agula ja tez jestem zdania, ze nieraz potrzeba złapać oddech i wrzucić trochę na luz :D może wtedy akurat los sie odwróci.
    Ach dziewczyny wkoncu damy radę i będziemy miały te nasze upragnione fasolinki :D

    samira, agula lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona, żeby to było szybciej niż później, bo jakieś dziwne myśli mnie nachodzą.

    martula, Ilona lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko życzę szczęśliwego zakończenia :) i trzymam mocno kciuki żeby Ci się udało :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko też trzymam &&&

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeeeejku dzięki dziewczyny :) ale mam obstawę :) moja kochana grupa wsparcia :)

    Libra, Ilona lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziś zrobiłam pyszny obiadek :) (skromna jestem, co? :) ) placuszki po węgiersku, normalnie je uwielbiam :) Ale nie mogę jeść za często, bo moja wątroba na mnie krzyczy :)
    a mój wsunął 2 sztuki i to z wielkiej patelni :) nie wiem gdzie on to mieści bo żre coś co pół godziny a chudy jak patyk :) też bym tak chciała, to niesprawiedliwe :(
    heh :) a teraz czas pozmywać...

    samira, Ilona lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ale dziś zrobiłam pyszny obiadek :) (skromna jestem, co? :) ) placuszki po węgiersku, normalnie je uwielbiam :) Ale nie mogę jeść za często, bo moja wątroba na mnie krzyczy :)
    a mój wsunął 2 sztuki i to z wielkiej patelni :) nie wiem gdzie on to mieści bo żre coś co pół godziny a chudy jak patyk :) też bym tak chciała, to niesprawiedliwe :(
    heh :) a teraz czas pozmywać...

    oj ja teraz dietkę robię, bo na mnie za to jelita krzyczą i żołądek :P
    no,chyba ze los się odmieni i suwaczek z dietowego na ciążowy zamienię :) 9a znam takie przypadki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2013, 14:28

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    ale dziś zrobiłam pyszny obiadek :) (skromna jestem, co? :) ) placuszki po węgiersku, normalnie je uwielbiam :) Ale nie mogę jeść za często, bo moja wątroba na mnie krzyczy :)
    a mój wsunął 2 sztuki i to z wielkiej patelni :) nie wiem gdzie on to mieści bo żre coś co pół godziny a chudy jak patyk :) też bym tak chciała, to niesprawiedliwe :(
    heh :) a teraz czas pozmywać...

    oj ja teraz dietkę robię, bo na mnie za to jelita krzyczą i żołądek :P
    no,chyba ze los się odmieni i suwaczek z dietowego na ciążowy zamienię :) 9a znam takie przypadki :P

    no u mnie w tym miesiącu też miało być odchudzanie, ale ja głównie stawiam na ćwiczenia- bieganie, rower. No ale nasza piękna wiosno-zima mi na to nie pozwala. Co do diety to żadna konkretna, po prostu zamierzałam ograniczyć i nie podjadać wieczorem. No ale cóż w tym miesiącu nie wyszło, więc jak już w końcu pogoda będzie dobra to zaczynam bieganie :) No chyba że tez mi się zmieni suwaczek na ciążowy :) Zdecydowanie bym wolała tą drugą opcję, a nadprogramowe kilogramy zrzucę po ciąży :) hehehehehe

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    też już mam dość tej zimy, chlapaniny i bieli za oknem, tym bardziej, że KWIECIEŃ.:(

    Libra nie mogę się doczekać kiedy się lepiej poczuje, bo naprawdę jakaś depresyjna zaczynam się robić. Nawet sobie pomyślałam, że temat starań mnie już powoli nudzi.

    Ty Kochana!!!! Ja mam TAK SAMO!!!!;):P normalnie mam tak samo dzisiaj... znudził mnie ten temat - dobre określenie;) dlatego ja się wybieram na mały "urlopik"... będę podczytywać, przeglądać wykresy, ale się nie udzielać:*

    Ilona, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    kurcze napisalam posta i lapek mi siadl ehh...librus, samirka co tam u Was nowego?
    gosienko mam nadzieje, ze szybko sie wykurujesz :) meginko to ja Ci zycze takiego wspanialego prezentu na rocznice :)

    u mnie wszystko po stremu... musze jeszcze wykresy poprowadzić, bo w przyszłym cyklu chcę iść na monitoring i zderzyć moje obserwacje z rzeczywistością... a potem też może rzucę wszystko w ciorty;) zobaczę czy będę miała na tyle siły, by tego dokonać;) no chyba, że dla celów wyższych ważniejsze będzie bym dalej prowadziła obserwacje;)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    cześć dziewczyny, wracam po tygodniu leżenia w łóżku. Już myślałam, że sie wykończę, a dziś dodatkowo opadłam z sił psychicznych. Jakoś tak nie mogę sie ogarnąć, a o staraniu się nawet myśleć mi się nie chce. Czuję się zmęczona tematem, a to za sprawą wszystkich zainteresowanych cudzym życiem. Co oni się qrde nudzą, nie mają swoich spraw, niech się odwalą ode mnie i moich decyzji, bo mnie denerwują!
    Tylko czekają kiedy będę w ciąży, kiedy będzie dziecko. Chcą dziecko to niech sobie je zrobią, może im się szybciej uda. uhhhhh

    Moni_c, Sla.s bardzo mi przykro, że tak się stało.

    Aniczka, Liloe chyba jesteśmy w podobnym stanie psychicznym i to nie jest fajne. To chyba przez tą szaloną pogodę.

    czesc gocha04 ja tez mam problem z wlaszcza moja tesciowa mnie o nic nie pyta ale jak moj M jest sam to zaraz dzwoni i sie o wszystko wypytuje a czemu nie jestem w ciazy przeciez to juz 4 lata po slubie a tu nic i ze dzieci to sama radosc blebleblee mam jej po kokardy mysli ze to jest tak prosto mowisz i masz a nadomiar zlego gada bzdury po rodzinie ze to zapewne moja wina co za baba utruta mam jej ochote powiedziec odwal sie od mojego zycia najgorsze jest to ze ten kto ma ci pomagac jeszce cie doluje

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ale dziś zrobiłam pyszny obiadek :) (skromna jestem, co? :) ) placuszki po węgiersku, normalnie je uwielbiam :) Ale nie mogę jeść za często, bo moja wątroba na mnie krzyczy :)
    a mój wsunął 2 sztuki i to z wielkiej patelni :) nie wiem gdzie on to mieści bo żre coś co pół godziny a chudy jak patyk :) też bym tak chciała, to niesprawiedliwe :(
    heh :) a teraz czas pozmywać...

    moze sprawdz mu tarczyce hehe moze ma jakas nadczynnosc

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez odpuszczam i tyle ide na zywiol

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    Meginka wrote:
    ale dziś zrobiłam pyszny obiadek :) (skromna jestem, co? :) ) placuszki po węgiersku, normalnie je uwielbiam :) Ale nie mogę jeść za często, bo moja wątroba na mnie krzyczy :)
    a mój wsunął 2 sztuki i to z wielkiej patelni :) nie wiem gdzie on to mieści bo żre coś co pół godziny a chudy jak patyk :) też bym tak chciała, to niesprawiedliwe :(
    heh :) a teraz czas pozmywać...

    moze sprawdz mu tarczyce hehe moze ma jakas nadczynnosc

    u niego cała rodzinka taka także chyba ma to w genach :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    aniczka wrote:
    Meginka wrote:
    ale dziś zrobiłam pyszny obiadek :) (skromna jestem, co? :) ) placuszki po węgiersku, normalnie je uwielbiam :) Ale nie mogę jeść za często, bo moja wątroba na mnie krzyczy :)
    a mój wsunął 2 sztuki i to z wielkiej patelni :) nie wiem gdzie on to mieści bo żre coś co pół godziny a chudy jak patyk :) też bym tak chciała, to niesprawiedliwe :(
    heh :) a teraz czas pozmywać...

    moze sprawdz mu tarczyce hehe moze ma jakas nadczynnosc

    u niego cała rodzinka taka także chyba ma to w genach :)

    to tylko pozazdroscic dobrej przemiany materii facetom to zawsze z gorki nie musza przejmowac sie waga nie maja skorki pomaranczowej na udach zero rozstepow nie mecza sie co miesiac eh czasami sobie mysle ze zaluje ze nie urodzilam sie mezczyzna

    Meginka, Ilona lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M tez ma tasiemca, a tak samo chudy, ehh to takie niesprawiedliwe. Ja to tylko wystarczy, ze zjem coś nadprogramowo i odrazu mi sie bokami wylewa, hehe ;D
    Ale od dzisiaj zaczęłam biegać, biorę sie za siebie ;D
    Gocha mam nadzieje, ze jednak wcześniej niż później ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2013, 16:24

    Meginka, gocha04 lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Meginka również trzymam kciuki! Oby ten m-c okazał się szczęsliwy dla wszystkich :) :) :)

    Nie wiem po co z wypłaty odciągają mi tyle kasy jak chcąc się umówić do gina na nfz - pierwszy wolny termin- koniec czerwca :O.
    I jak zwykle płacić trzeba:/ jak mnie to wkuurzaa :/

    Mój M też chudy i wysoki a ja zaczynam w szerz iść :/
    Dzisiaj w ogóle jestem na NIE - chyba owulacja mi się zbliża bo wtedy jestem zła i fochasta ;)

    Podziwiam Was dziewczyny za to, że lubicie gotować...ja nie lubię stać w kuchni :D Dobrze, że mężu uwielbia bo żylibyśmy tylko na puszkach i mrożonkach ;)

    Miłego dzionka tzn już wieczorka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2013, 16:24

    Meginka, samira, Ilona lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei nie mam ani trochę apetytu. Gotować lubię od czasu do czasu, byle nie zmywać ;) U mnie@ nie widać, temperaturę olałam, czekam na wizytę u gin. Dla formalności w piątek zatestuję - to będzie 38 dc, a wieczorem szykuje się imprezka, dlatego zrobię ten test dla spokojności. W piątek popołudniu mam wizytę u gin.

    Dzisiaj odebrałam wyniki badań...może Wy coś z tego zrozumiecie? Nie mam żadnych norm niestety

    Krzywa glikemiczna 3 punktowa (75g glukozy)
    na czczo: 85,9 mg/dL
    po 1h: 135,5 mg/dL
    po 2h: 65,5 mg/dL

    OGTT insulina w surowicy 3 punktowa (75g glukozy)
    na czczo: 5,54 mU/ml
    po 1h: 78,92 mU/ml
    po 2h: 22,2 mU/ml

    Prolatyna N59 z metoklopramidem:
    przed podaniem: 16,43 ng/mL
    po podaniu: 129,30 ng/mL

    SHBG 51,7 nmol/L
    DHEA SO4 8,91 umol/L
    estradiol 71,11 pg/mL
    testosteron 0,48 ng/mL

    Kortyzol godz. 8.00 337 nmol/L
    Kortyzol godz. 20.00 42,18 nmol/L

    Kortyzol godz. 8.00 po dexamethasonie 14,69 nmol/L

    Mówi to cokolwiek którejś z Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2013, 18:21

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobudka babeczki ! Wstawać :) wiosna za oknem ;)

    Ilona lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski oglądałam wczoraj zdjęcia kuzynki z wesela bo przyszły płytki pocztą )na którym byłam prawie rok temu w czerwcu ,pod koniec zdjęcia ich samych w plenerze ale najładniejsze zdjęcie na końcu z USG ich córeczki (robione 24.10.2012)która urodzi się 30kwietnia przez CC (jak się wcześniej nie zacznie ) ,mega wzruszenie :... :D

    a w ciążę zaszła szybko bo w lipcu a w czerwcu ślub był :)


    aaa tak wogóle witam zimowo :)

    ja jakoś od trzech dni jakaś taka płaczliwa jestem (a na nastrój przed @ za wcześnie ),wczoraj starcie z G i przytulanek nie było a miałam lekko rozciągliwy śluz ,pyci pyci ale był ,ehhhh...życie ,a na fosolke to ja się nie nastawiam ,ale to zdjęcie z usg kuzynki mnie rozwaliło wczoraj ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2013, 09:49

    Ilona lubi tę wiadomość

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ