X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjjj mamy i to jaki fajny :)
    zaprosiliśmy rodziców i teściów na obiad za 2 tygodnie i wtedy zamierzamy im powiedzieć :)
    a dzisiaj dostałam zaproszenie na komunię i to od chrześniaka...
    ojjj szarpnie ciotkę Meginę :)

    Ilona, samira, mala29_ lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy próbować dotrzymać obietnicy a propo ******** ale czy nasze @ będą tak miłe żeby nas posłuchać!? ;)

    Pisz ile tylko chcesz, miło się czyta miłe wiadomości :)

    Rodzice i teściowie zostaną dziadkami :) :)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo i nie będę już musiała się przełamywać żeby mówić 'mamo i tato' tylko 'babciu i dziadku' :)

    Ilona, aisa, Kfjatus lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    a tak w ogóle to zawsze myślałam, że sobie zaplanuję kiedy urodzę dziecko :)i że z grudnia to nie chcę, bo to już koniec roku i będzie mniejsze niż rówieśnicy itp itd
    Teraz kiedy już wiem że tego nie da się zaplanować, jestem mega szczęśliwa że zaszłam i datę porodu ovu wyznaczyło na 11 grudnia :) i nie ważne kiedy się urodzi, nawet w sylwestra może :) byle by było zdrowe :) Mój M już oszalał i mówi do brzuszka "Kacperek" bo jest przekonany że będzie chłopak :)
    ojejku co za emocje :)
    sorry że tak Wam paplam cały czas o tym ale nie mogę się powstrzymać :P

    Masz rację. Mi tak samo gadali, że grudzień to nie najlepszy miesiąc, ale ja cieszylabym się nawet gdyby miało urodzić się w grudniu. Dzisiaj jednak zawitala do mnie @ :(.

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc ja mam takie pytanie czy picie alkoholu moze obnizyc temperature fl?

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    nooo i nie będę już musiała się przełamywać żeby mówić 'mamo i tato' tylko 'babciu i dziadku' :)

    to jest najlepszy powód do zajścia w ciążę.;) heheh też mam taką nadzieję, że niebawem będę mówić babciu, dziadku, a nie teściu i teściowo, bo na mamo i tato to już na ślubie było powiedziane, że ani ja ani M nie będziemy się tak zwracać.

    a do ****** też jestem w kolejce i mam nadzieję, że to nastąpi szybciej niż później. Obym się tylko nie zdziwiła jak będzie jednak później.

    Meginka lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcelek2008 wrote:
    czesc ja mam takie pytanie czy picie alkoholu moze obnizyc temperature fl?

    alkohol raczej temp podnosi, ale rożnie może być.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dzieki za odpowiedz a pytam sie dlatego ,ze dzisiaj mam 9 dzien fl a temperatura wczoraj i dzis spadla do 36,7-6 i nie wiem czym to jest spowodowane

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka! Gratulacje!!! :D mam nadzieję i życzę Ci aby dzidzia zdrowo rosła :D

    Meginka lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny co tam slychac? ja sie wczoraj tak byczylam caly dzien, przelezalam praktycznie na kanapie w pizamie haha az wstyd :) :P ale co tam czasem mozna :D

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hej dziewczyny co tam slychac? ja sie wczoraj tak byczylam caly dzien, przelezalam praktycznie na kanapie w pizamie haha az wstyd :) :P ale co tam czasem mozna :D

    no to ja tak dzisiaj :) wstałam wypiłam herbatkę i spać z powrotem :) i do południa leżałam :)no ale już jestem dawno ogarnięta, po obiadku, pozmywane, posprzątane, więc znowu można się byczyć :)
    teraz jestem zmuszona siedzieć w chałupie bo jeden samochodzik nam się popsuł i mąż jeździ moim do pracy... a ja nie mam się jak ruszyć... Do miasta mam prawie 30 km więc rowerem nie pojadę hehehe:)
    Więc siedzę i podziwiam sarenki, bo mam kawałek lasu za oknem :P

    martula, Ilona lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ladne masz widoczki za oknem :) ja sie musze przyznac, ze wczoraj kompletnie nic nie zrobilam, ale nalezalo mi sie bo od dwoch tygodni robie wszystko w domu, moj D. ma zlamana noge biedaczek, wiec latam jak ta glupia naokolo niego hehe :) megi a ty bete robisz czy odpuszczasz? kiedy do gina?

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noooo agula to taka ostra jesteś że mu nogi połamałaś :) ;P
    nie robię bety kochana bo za tydzień we wtorek mam wizytę (zapisywałam się miesiąc temu) a poza tym i tak nie bardzo mam jak jechać... Dziewczyny z miast mają z tym troszkę lepiej bo mogą sobie pójść kiedy chcą a ja mam trochę daleko i w dodatku jeszcze ten samochód...
    Kiedyś kobiety nie robiły żadnych Bet i dzieci zdrowe były więc na pewno moja dzidzia ma dobrze w brzuszku, na razie nie robię badań :)
    Po prostu myślę pozytywnie :)
    Ginka i tak mi pewnie zleci badanie no ale to dopiero wtedy zrobię :)

    agula lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to nie ja :P no to faktycznie skoro za tydzien masz wizyte to nie ma sensu robic. masz racje mysl pozytywnie a fasolce napewno dobrze jest u mamusi w brzuszku :) ja w tym cyklu tez nie prowadze wykresu, nie bede sie niczym przejmowac :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hehe to nie ja :P no to faktycznie skoro za tydzien masz wizyte to nie ma sensu robic. masz racje mysl pozytywnie a fasolce napewno dobrze jest u mamusi w brzuszku :) ja w tym cyklu tez nie prowadze wykresu, nie bede sie niczym przejmowac :)

    no i bardzo dobrze :) wiesz, ja ten cykl wspominam bardzo miło pod kątem <3 <3 :) nawet gdyby nam się teraz nie udało, to i tak uważam że warto trochę odpocząć od tych temperatur, wykresów itp. Moja psychika przynajmniej odpoczęła :)
    I nigdy nie zamierzałam mierzyć temp jak już zajdę, myślę że to tylko stresuje.
    dziewczyny, którym tempka trochę spadnie, zaraz panikują, że coś jest nie tak, a ten spadek wcale nie musi tego oznaczać :)
    Jak człowiek nie wie to jest spokojniejszy :)

    Ilona, agula, aisa, gocha04 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie tak kochana :) ja mysle, ze juz w ogole nie bede robic obserwacji, bo mi chodzilo o to, zeby moj organizm poznac,a ze cykle mam bardzo regularne to juz chyba wystarczy obserwowania sie od grudnia :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi, czy brać dupka po owulacji czy nie?
    Byłam dzisiaj u ginka i mam dziś lub jutro owu - pęcherzyk ma 20mm . Lekarz powiedział, że dupek pozwala na lepszą implantację zarodka i tak się zastanawiam czy go brać? Gin powiedział, że na pewno mi nie zaszkodzi ale jakoś nie lubię leków brać :/ Nie wiem też czy jak go wezmę i powiedzmy zajdę w ciąże i go odstawię to nie będzie jakiś wielki szok dla organizmu? Sama nie wiem już co mam robić.... Nie chcę się ''tabletkować'' ale boję się że znowu ta ciąża się nie utrzyma :(

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni skoro lekarz mowi, ze nie zaszkodzi i wspomaga implantacje to czemu nie? ja Ci w sumie nie doradze, bo nie biore zadnych lekow i nigdy nie mialam stycznosci z nimi, ale mysle, ze lekarz wie co mowi :) zapytaj go czy jak zajdziesz to brac dalej czy odstawic, glowa do gory bedzie dobrze :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka zazdroszczę tych sarenek za oknem, super uspokajający widok. No chyba, że te sarny mamy w ogródku buszujące tak jak jedna z użytkowniczek.:)
    Agula ty szczęściaro nie każdy po 4 cyklach może powiedzieć, że zna swój organizm, bo cykle regularne. Ale bardzo się ciesze, że ty tak masz i że to pozwoli wam dobrze się wcelować.:)
    Moni_C dupka spokojnie możesz brać, bo to progesteron którego nieraz organizm nie dostarcza tyle ile zarodek potrzebuje. No i bierz po owulce, żeby jej nie zablokował.

    Jak zachodzi się w ciąże przy dupku to trzeba go dalej brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2013, 19:04

    Ilona, Meginka lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Gosiu :) no ja mysle, ze to za duzo powiedziane, ze znam swoj organizm, ale faktycznie taka regularnosc cykli pozwala mi mniej wiecej wyczaic owulke :) gdybym miala nieregularne napewno dalej bym sie obserwowala, a tak to sobie dam spokoj z tym mierzeniem, sluzem i testami, troche mniej stresu bedzie :) ale z forum napewno nie uciekam, brakowaloby mi takiego towarzystwa jak Wasze :)

    Ilona, gocha04, aisa lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ