X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzynka swojemu maluchowi dała na imię Kacperek :) Lena mi się podoba ale za dużo znajomych nadało już to imię. Mój mąż uparcie twierdzi, że będzie Eleonora Sabina i tyle oczywiście imię zaproponowałam ja a on o dziwo od razu się zgodził i mimo, iż rodzince się nie podoba to nam tak. A co do chłopca to w ogóle nie mamy żadne nam się nie spodobało jeszcze no i cóż czekamy do czwartku to się okaże :)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny, muszę się "wygadać" ... byłam u gin na wizycie, najpierw zbadała mnie palpacyjnie (nie wiem czy jest takie słowo, w sensie, że palcem :P) i mówi: no mi to wygląda na wczesną ciążę ... Ja mówię, że @ normalna była, a ona że zrobi USG. I zrobiła. I nic, czysto, ale wszystko OK, coś gadała o endometrium ale już nie pamiętam czy duże czy że w porządku. Jestem po płodnych dniach na pewno a dziś mój 17 dc. Ogólnie jest OK ginekologicznie :) Nawet jej nie powiedziałam o moim TSH, stwierdziła że póki maż nasienia nie zbada ona mnie na żadne badania wysyłać nie będzie.

    Dziękuję za uwagę ;) Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2013, 16:29

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla ja bym chyba spadła z krzesła gdyby mi lekarz pwoedział, ze to wczesna ciąża a ja bym jej nie podejrzewała :D

    Może się nie myli :D :* Trzymam kciuki :D

    olaola lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    OlaOla ja bym chyba spadła z krzesła gdyby mi lekarz pwoedział, ze to wczesna ciąża a ja bym jej nie podejrzewała :D

    Może się nie myli :D :* Trzymam kciuki :D

    Ja zachowałam zimną krew :) A nie wiem czy jej chodziło o to, że wczesna, od dnia poprzedniej @ (to byłby ok. 6 tydz.) czy od pierwszego dnia tego cyklu, ale wątpię bo dziś dopiero 17 dc to może się zagnieździć nie zdążyłoby nawet ;) Jeszcze raz powtórzyła, ze gdyby nie USG to wczesna ciąża wg niej ;) Nie lubię takich akcji bo teraz będę za dużo myśleć :|

    moni a Wy już powiedzieliście rodzince o ciąży? :)

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 16 maja 2013, 04:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzą tylko rodzice i kolega z pokoju w pracy :) Mama tak się ucieszyła, że powiedziała, że to najpiękniejszy prezent urodzinowy w życiu ;)
    Inf. o ciąży zachowam do następnej wizyty- mam za 4 tygodnie. Jak wszystko będzie ok to już chyba pracodawcę powiadomię .... bo i tak już zasypiam przy biurku i robię wszytko 2 razy dłużej ;)

    OlaOla trzymam baaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno kciuki!

    olaola lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Gosia ja też wypełniłam :)
    U mnie dziś ćwiartka ciąży :) Jeszcze TYLKO trzy czwarte :) hehe
    Dziewczyny maja i nienormalna, pochwalcie się swoimi brzucholkami :) pewnie już macie ładne okrąglinki :)
    wrzucać mi tu jakieś fajne foteczki :)

    aaa Nienormalna, pisałaś że masz ślinotok :) mnie też to ostatnio dopadło... produkuję tyle śliny, że nie nadążam łykać :)

    no ja chodziłam i plułam do umywalki albo w chusteczki ;). Teraz już jakoś tego nie mam.
    Meginka nie ma brzucha jeszcze :). Mam tylko uwypuklone sklepienie łonowe, na dole. Mam warstwę tłuszczu sporą na brzuchu więc u mnie się brzuch tk szybko nie uwidoczni. Myślę, że może dopiero koło 18 -20 tygodnia. Dziś mam wizytę u ginki- strasznie się dygam jak zwykle. Tym bardziej, że właśnie przeczytałam nieciekawy wpis dziewczyny w 21tc na ciążowym :( i mam znowu doła. Czytanie tego forum, nie ukrywam wpędza mnie w zły nastrój :(. Ja też już od zmysłów odchodzę. Brzucha nie widać, ruchów jeszcze nie czuć i człowiek myśli ....

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    http://www.interankiety.pl/interankieta/284fc47fbc4fe9fc8f6a3b2d4bd6818f.xml

    Dziewczynki mam bardzo ważną dla mnie prośbę do WAS. Proszę o wypełnienie ankiety do pracy mgr. Sprawa jest o tyle pilna, że do jutrzejszego wieczoru muszę mieć ich jak najwięcej.
    Jeżeli to nie problem to możecie podrzucić link swoim M czy znajomym w pracy.

    Bardzo dziękuję.:*

    aha pytań jest naprawdę niewiele i szybko się odpowiada.

    czy to jeszcze aktualne :)?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Dowiedziałam się, że 130 uderzeń serduszka na minutę- podobno bardzo dobrze.
    Więcej nie pamiętam :( coś mi mówił ale nie mogłam się skupić na tym co mówi do mnie ;)
    mam takie dane na usg:
    GA: 7w1d
    CRL: 8,49 mm
    Pctl: 18.18
    i datę porodu 31.12 :D

    co to jest pctl?

    nie wiem co to jest za skrót na badaniu usg. Nie mogę znaleźć nigdzie tego parametru
    Tutaj jest wykaz większości skrótów z badania usg
    http://www.zapytajpolozna.pl/ciaza/badania-w-ciazy/skroty-usg-ciazy.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 06:04

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Ja się nie mogę doczekać aż mój już będzie większy bo na razie to jeszcze mały ale już coraz bliżej :) No i ruchy już takie wyraźne chciałabym poczuć :)

    иιєиσямαℓиα czytałam post na innym forum, że boli Cię głowa mnie już 2 razy bolała tak mocno, że myślałam, że zwariuję a tak to ćmi. Moje siostry, które również są w ciąży, odkryły paski dostępne w aptece bezpieczne dla kobiet w ciąży i co ważne pomagające bynajmniej nam nazywają się Apap Ice lub ja kupiłam Ibum Ice i bardzo nam pomogły koszt około chyba 6 zł za 2 szt w op.

    dziękuję na pewno spróbuję :)

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    witajcie dziewczyny, muszę się "wygadać" ... byłam u gin na wizycie, najpierw zbadała mnie palpacyjnie (nie wiem czy jest takie słowo, w sensie, że palcem :P) i mówi: no mi to wygląda na wczesną ciążę ... Ja mówię, że @ normalna była, a ona że zrobi USG. I zrobiła. I nic, czysto, ale wszystko OK, coś gadała o endometrium ale już nie pamiętam czy duże czy że w porządku. Jestem po płodnych dniach na pewno a dziś mój 17 dc. Ogólnie jest OK ginekologicznie :) Nawet jej nie powiedziałam o moim TSH, stwierdziła że póki maż nasienia nie zbada ona mnie na żadne badania wysyłać nie będzie.

    Dziękuję za uwagę ;) Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam.

    trzymam kciuki :)

    olaola lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczęta :) ja dziś miałam okropna noc :( wczoraj mój mężuś kończył robić huśtawkę ( piękna mu wyszła, zaraz Wam pokażę) no i jak ją robił to stała w słońcu, dopiero później ją przestawiliśmy w odpowiednie miejsce. I ja korzystając z okazji się położyłam chwilę na tej ławeczce, a że mam bardzo jasną karnację, to tak mnie zjarało że się ruszyć nie mogę :( najbardziej mam spaloną prawą rękę i ramię, bo jakoś tak leżałam. Smaruję się różnymi żelami chłodzącymi, kefirem itp, ale z tego robi się serek na skórze, taka jest gorąca :( ale się załatwiłam :(

    A tu macie link do huśtawki, muszę się pochwalić :P

    http://imageshack.us/photo/my-images/10/sdc10835r.jpg/

    иιєиσямαℓиα, samira, olaola lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    hej dziewczęta :) ja dziś miałam okropna noc :( wczoraj mój mężuś kończył robić huśtawkę ( piękna mu wyszła, zaraz Wam pokażę) no i jak ją robił to stała w słońcu, dopiero później ją przestawiliśmy w odpowiednie miejsce. I ja korzystając z okazji się położyłam chwilę na tej ławeczce, a że mam bardzo jasną karnację, to tak mnie zjarało że się ruszyć nie mogę :( najbardziej mam spaloną prawą rękę i ramię, bo jakoś tak leżałam. Smaruję się różnymi żelami chłodzącymi, kefirem itp, ale z tego robi się serek na skórze, taka jest gorąca :( ale się załatwiłam :(

    A tu macie link do huśtawki, muszę się pochwalić :P

    http://imageshack.us/photo/my-images/10/sdc10835r.jpg/

    bardzo ładna huśtawka:)
    Brawo dla męża :)! Na huśtawce oczywiście jej wykonawca :D?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    hej dziewczęta :) ja dziś miałam okropna noc :( wczoraj mój mężuś kończył robić huśtawkę ( piękna mu wyszła, zaraz Wam pokażę) no i jak ją robił to stała w słońcu, dopiero później ją przestawiliśmy w odpowiednie miejsce. I ja korzystając z okazji się położyłam chwilę na tej ławeczce, a że mam bardzo jasną karnację, to tak mnie zjarało że się ruszyć nie mogę :( najbardziej mam spaloną prawą rękę i ramię, bo jakoś tak leżałam. Smaruję się różnymi żelami chłodzącymi, kefirem itp, ale z tego robi się serek na skórze, taka jest gorąca :( ale się załatwiłam :(

    A tu macie link do huśtawki, muszę się pochwalić :P

    http://imageshack.us/photo/my-images/10/sdc10835r.jpg/

    na oparzenia słoneczne jest dobra maść ze srebrem - np. Argosulfan. Ale zabij nie wiem czy można używać w ciąży, trzeba by było zapytać w aptece farmaceuty. Uważaj meginka nie można przesadzać ze słońcem w ciąży :)

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo meginak są pianki specjalne z pantenolem , też przynoszą ulgę po poparzeniach

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 maja 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, na huśtawce jej wykonawca. A z tym słońcem to ja nie chciałam się aż tak spalić, nawet nie czułam że mnie przypieka. Dzisiaj już będę siedziała tylko w cieniu. Z resztą, jak widać na zdjęciu, jest pod drzewkami. Tylko wieczorem się tam nie da siedzieć bo jest chmara komarów i bąków

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    albo meginak są pianki specjalne z pantenolem , też przynoszą ulgę po poparzeniach

    mam taką piankę, w ogóle mam dużo tego typu kosmetyków, bo w tamtym roku tez się przypaliłam :( mam taką niestety karnację, że wystarczy dosłownie chwila na ostrzejszym słońcu i po mnie :(od dziś będę się smarować grubą warstwą kremu z filtrem :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    albo meginak są pianki specjalne z pantenolem , też przynoszą ulgę po poparzeniach

    mam taką piankę, w ogóle mam dużo tego typu kosmetyków, bo w tamtym roku tez się przypaliłam :( mam taką niestety karnację, że wystarczy dosłownie chwila na ostrzejszym słońcu i po mnie :(od dziś będę się smarować grubą warstwą kremu z filtrem :)

    no tak będzie najlepiej - krem z wysokim filtrem :).

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny korzystając z okazji chciałam zachęcić do polubienia mojej strony na facebooku :D
    Zależy mi na jej rozpowszechnieniu :) także lajkujcie :)

    https://www.facebook.com/pages/Bransoletki-hand-made/185346938287328

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 07:28

    olaola, moni_c lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo ładne bransoletki :) ja robię stroiki ślubne, tylko jakoś nie mam czasu im porobić ładnych zdjęć i na razie leżą w pudłach bezczynnie. Muszę w końcu ich gdzieś wystawić, bo w końcu włożyłam w to trochę czasu, pieniędzy i serca :) Bardzo to lubię i całą zimę siedziałam nad tym :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 maja 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    bardzo ładne bransoletki :) ja robię stroiki ślubne, tylko jakoś nie mam czasu im porobić ładnych zdjęć i na razie leżą w pudłach bezczynnie. Muszę w końcu ich gdzieś wystawić, bo w końcu włożyłam w to trochę czasu, pieniędzy i serca :) Bardzo to lubię i całą zimę siedziałam nad tym :)

    dziękuję :). Pewnie wystaw je gdzieś :). Jestem ciekawa jak wyglądają :D

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ