X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy wasze przyjaciolki,kolezanki,znajome Was wspieraja?
Odpowiedz

Czy wasze przyjaciolki,kolezanki,znajome Was wspieraja?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mamie mojej mowie,ze jak ktos ja zapyta to niech mowi,ze w konkubinacie zyjemy:) w Polsce slowo "konkubinat"tak "pieknie"sie kojarzy.
    Ostatnio nawet ciotki sie dziwia,ze jak tak bez slubu?Tyle lat...

    biedronka1982, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech sie dalej dziwia to im sie oczy naciagna! Zdziwienie dziala jak naturalny botox! hehe :-D

    natka, Anoolka, madzik55 lubią tę wiadomość

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 7 września 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka - dobre dobre z tym botoxem - uśmiałam się z rana :D

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 7 września 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też jedną znajomą Włoszkę - jest w 5tym miesiącu już i chciałam z nią pogadac..jak tutaj między nami kobietami o wszystkim..jakie ma objawy a nie tylko standardowo "jak się czujesz?"..Ale sobie nie pogadałam...Na każde moje pytanie posyła mi uśmiech Mona Lisy i odpowiada tylko tak i nie..No przecież nie będe jej ciągnąc za język za wszelką cenę..
    My jesteśmy chyba bardziej otwarte jeżeli chodzi o gadanie o ciąży..porady, narady..
    Dziś wieczorem moja "przyjaciółka" przerwóci oczami jak nie będę chciała piwa się napić..wsparcie mam,ze hej!

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Madzik55 zgodze sie z Toba,mieszkam w Belgii i tutaj dziewczyny nie sa jakos szczegolnie otwarte,moze miedzy soba jesli znaja sie bardzo dlugo ale nie sa jakos szczegolnie wylewne,choc to chyba tez zalezy od osoby,chociaz znam jedna belgijlke fajna otwarta osoba,az mi nie pasuje do tego kraju :)
    Ale mozesz sie tutaj wygadac:)
    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie wole tutaj, to takie bardziej anonimowe! W realnym zyciu mam kolezanki, z ktorymi tez idzie pogadac. No, ale ja to nawet z ostatnia jedza moja szefowa mam dobry kontakt, wiec pewnie dlatego! :-)
    Po prostu wale, co mysle i albo sie mnie kocha, albo nienawidzi! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2013, 10:25

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ