X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czym się zajmujemy w życiu?
Odpowiedz

Czym się zajmujemy w życiu?

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Odrywam Was trochę od wykresów i objawów ciążowych i ciekawa jestem czym się zajmujecie w życiu, co robicie zawodowo?

    Zacznę od siebie:
    Skończyłam polonistykę, psychologię i BHP a w życiu poświęciłam się pasji, czyli... motocyklom. :)
    Sama jeżdżę i prowadzę sklep z akcesoriami motocyklowymi. :)

    A Wy? :)

    Ania_84, justta, Marronek, Tamka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sie dołączam :)

    Skończyłam fizykę z informatyka..
    Aktualnie prowadzę działalność z zakresu obsługi informatycznej placówek medycznych .. wszystko związane z NFZ itp utd :)
    Dodatkowo uczę informatyki na kierunkach medycznych w szkole policealnej :)

    Próbuje rozwinąć swoja pasje czyli fotografie :)
    :D

    justta, FeliceGatto, Tamka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o mnie to jestem elektroradiologiem i koncze pielegniarstwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 20:26

    Ania_84, justta, Krokodylica, Tamka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    No to sie dołączam :)
    Skończyłam fizykę z informatyka..
    Aktualnie prowadzę działalność z zakresu obsługi informatycznej placówek medycznych .. wszystko związane z NFZ itp utd :)
    Dodatkowo uczę informatyki na kierunkach medycznych w szkole policealnej :)

    Próbuje rozwinąć swoja pasje czyli fotografie :)
    :D

    Też jestem po informatyce :D Aktualnie robię magistra (głównie dla tego, że artykuły od inżyniera są często na starcie skreślane)

    A co do pracy, to zajmuję się "nauką" i zabawą. Pracuje w laboratorium Motion Capture i tworzę animację np. do gier :) Oraz tworzę oprogramowanie do przetwarzania i analizy ruchu :)
    Dodatkowo na uczelni zajmuje się wspomnianą nauką - piszę różne artykuły do gazet/czasopism, jeżdżę na konferencje naukowe itp, mówiąc krótko - przygotowuje zaplecze pod doktorat z bioinformatyki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 14:18

    justta, FeliceGatto, Tamka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po weterynarii, od poczatku pracuje w zawodzie, a od ponad roku prowadzę wraz z mężem własny gabinet weterynaryjny. Leczymy głownie psy i koty.
    W dzieciństwie marzyłam aby byc policjantka albo stewardessa, widać ze nie za bardzo mi sie te marzenia spełniły ;)
    Kocham moja prace, daje mi mnóstwo satysfakcji, choc często jest bardzo męcząca i stresująca..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 19:05

    justta, Marronek, FeliceGatto, słoneczna 85, Tamka, ilenka, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filologia angielska skończona kilka lat temu, praca w szkole językowej juz w trakcie licencjatu zaraz po nim praca w szkole publicznej i magisterka jednocześnie, dalej pracuję w szkole już kolejnej, żadnych perspektyw na stałe zatrudnienie w promieniu 3 powiatów, zajęcia mam w gimnazjum i chociaż niekiedy jest naprawdę fajnie, to zastanawiam się jak skutecznie się przebranżowić, żeby mieć jakieś pozory stałości zatrudnienia a nie co roku na rok lub umowę na zastępstwo
    + ogromnym jest to, że to jednak umowy o pracę a nie o dzieło jak w szkołach językowych, więc w razie czego zwolnienie lekarskie jest płatne

    Ida, justta, Tamka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ledy Nowa
    Postów: 5 16

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem instruktorem jazdy konnej i prowadzę swoją stajnię

    justta, kwiatuszek789, Marronek, Another, santoocha, olka30, słoneczna 85, Tamka, momo1009, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane, ja jestem architektem, trochę w zawodzie popracowałam, potem przerzuciłam się na pokrewną dziedzinę geodezję, ogólnie kręci mnie proces "stwarzania". Moim hobby jest fotografowanie i rysunek, teraz trochę się zaniedbałam, ale powracam do życia ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 19:45

    Tamka, momo1009, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zajmuję się... dziećmi :) Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Skończyłam historię, mam z niej mgr, ale podyplomowo zrobiłam jeszcze wychowanie wczesnoszkolne i dzięki temu pracuję w przedszkolu :) Mam jeszcze kilka kursów, w tym językowych i uczę dodatkowo angielskiego w przedszkolu.

    Ale niestety stałego zatrudnienia niestety brak. Przez 3 lata zaliczyłam 3 różne placówki, wszędzie zastępstwa i żadnych perspektyw na stałe. Czasami myślę, że decydując się na bycie nauczycielem trzeba mieć dużo odwagi.

    Jest duża szansa że od następnego roku szkolnego przejdę do I-III, tak więc kolejna now placówka, nowi ludzie i nowe otoczenie. Z tym, że to miałoby być już na stałe. Trudno jest się tak rozstawać z współpracownikami po kilku miesiącach czy roku, kiedy już się z nimi zżyło. Nie móiąc już o dzieciach...

    To taka moja mała historia :)

    szpilka, justta, Tamka, Izik, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 18 maja 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ja jestem po weterynarii, od poczatku pracuje w zawodzie, a od ponad roku prowadzę wraz z mężem własny gabinet weterynaryjny. Leczymy głownie psy i koty.
    W dzieciństwie marzyłam aby byc policjantka albo stewardessa, widać ze nie za bardzo mi sie te marzenia spełniły ;)
    Kocham moja prace, daje mi mnóstwo satysfakcji, choc często jest bardzo męcząca i stresująca..

    Ooo też mam koleżankę co właśnie kończy weterynarię :)
    Strasznie się martwi gdzie prace znajdzie, bo u nas z tym strasznie ciężko :(

    PS. też kiedyś chciałam być policjantką :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Ooo też mam koleżankę co właśnie kończy weterynarię :)
    Strasznie się martwi gdzie prace znajdzie, bo u nas z tym strasznie ciężko :(

    PS. też kiedyś chciałam być policjantką :P

    Ciężko z pracą? A ja od 2 miesięcy szukam pracownika i chętnych brak mimo tego że oferuję zakwaterowanie na mój koszt... ;)

    Izuniaa89, słoneczna 85 lubią tę wiadomość

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrego paracownika zaufanego pracownika ciezko znaleśc ;)

    ja w liceum ekonomia i rachunkowość, studia to język angielski a pracuje jako agent ubezpieczeniowy w domu juz od kilku lat

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nie mam czym pochwalić, wszystkie prace jakie mam za sobą to albo sezonowe, albo umowa-zlecenie, ciężko w tej Polsce żyć, tym bardziej jak ktoś nie jest w czepku urodzony tak jak ja i żadnych pleców nie ma...

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja studiuję stomatologię, do końca jeszcze troszkę, ale później już tylko praca w zawodzie :)

    nxbhnwz.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ciężko z pracą? A ja od 2 miesięcy szukam pracownika i chętnych brak mimo tego że oferuję zakwaterowanie na mój koszt... ;)

    Wiesz... to chyba od regionu zależy. A ty skąd?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alternatywa wrote:
    ja się nie mam czym pochwalić, wszystkie prace jakie mam za sobą to albo sezonowe, albo umowa-zlecenie, ciężko w tej Polsce żyć, tym bardziej jak ktoś nie jest w czepku urodzony tak jak ja i żadnych pleców nie ma...

    No trochę w tym racji. Ale jak kto zdolny to się zawsze wybije :) A czasem wystarczy odrobina farta i wszystko się układa :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skonczylam psychologie, pedagogike, matematyke i informatykę, czyli taki misz masz :D Niemniej pracuje w szkole oraz wspopracuje z lekarzami/diagnozuje dzieci z zaburzeniami np ADHD, autyzm, syndrom FAS itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 11:15

    Marronek, Tamka lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skończyłam prawo i pracuję jako kadrowa, poza tym skończyłam też college of art i bawię się fotografią, głównie weselną zarobkowo i portretową z pasji.. Kocham zwierzaki jakbym mogła się cofnąć w czasie to zostałabym lekarzem, albo weterynarzem (od niedawna moje marzenie). Trochę się minęłam z powołaniem :)
    Ale myślę że moja kariera biurowa nie będzie długa, bo jestem na to zbyt ruchliwa :)

    Lady kocham konie i jazdę konną :) Oj jak ci zazdroszczę :)

    Niecierpliwa kończ tą stomatologię, bo szukam dobrego dentysty. Konował u nas spieprzył mi zęba i od 2 mies. ledwo żyję z bólu, choć wcześniej zęby bolały mnie na prawdę od święta :/

    Izuniaa89, Ledy lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)
    każdy zajmuje się czyms innym :)

    ja pracuje w biurze handlowym. Okna, drzwi, rolety, bramy garazowe itd. Strasznie nudna praca.. mało obowiązków..

    helenq a na czym polega ta twoja praca? ja to chyba nigdy nie byłam dobra w samokontrolowaniu sie jeśli chodzi o prace.. wolę mieć szefa nade mną od razy :P

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem florystką i prowadzę własną pracownię florystyczno-rękodzielniczą, przy tym bloguję i mam sklepik internetowy z ręcznie robioną biżuterią i ozdobami do włosów dla dzieci i dorosłych. Dobrze mieć pracę, która jest pasją. :)

    Ida, szpilka, Tamka, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ