X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czym się zajmujemy w życiu?
Odpowiedz

Czym się zajmujemy w życiu?

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja może wyskoczę z czymś nietypowym :) Na co dzień prowadzę autobus po tym jak odeszłam z biura turystycznego gdzie pracowałam jako pilot wycieczek :)

    aszka, Malenq, Ona_89', momo1009, Foto_Anna, FeliceGatto, czekajka, tulipanna lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    No to ja może wyskoczę z czymś nietypowym :) Na co dzień prowadzę autobus po tym jak odeszłam z biura turystycznego gdzie pracowałam jako pilot wycieczek :)
    ale taki komunikacji miejskiej czy pks?

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komunikacja miejska :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Komunikacja miejska :)
    wow podziwiam :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Komunikacja miejska :)
    super, stresujaca praca, ale ciekawa :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresująca nie tak bardzo, jedynie przy mniej ciekawych sytuacjach na drodze. :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 7 listopada 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja będe bardziej typowa: położna. O ironio...

    Jako ciekawostkę dodam, że moj nastrój podczas pracy w oddziale położniczo-noworodkowym bardzo dobrze oddaje fazę cyklu, w której się znajduję: w dni płodne wszystko tam wydaje mi się wzruszające i/lub ekscytujące, a przed @ zaczynam się użalać nad sobą, że ja nigdy tak nie będę miała. Także przez pół cyklu chodzę ze łzami w oczach.

    Nona, Bączek, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    Ja ostatnio bylam na rozmowie w sprawie pracy w zakladzie opieki, ktory sie zajmuje dziecmi i doroslymi z roznymi problemami np z autyzmem, mialabym robic dla nich ksiegowosc, niestety zaproponowali warunki, ktorych na chwile obecna nie moglam przyjac, ale czulam ze to bardzo by mnie przyblizylo do mojego celu. Bardzo chce trafic do takiej organizacji kiedys, w przyszlosci!
    praca moze i fajna, ale nie na dłuższą metę, bo człowiek sam zaczyna się cofać, a zarobki no cóż może w edukacji niepełnosprawnych jeszcze ok, ale to co ja robię za takie pieniądze.... z pocałowaniem ręki bym zmieniła gdybym tylko miała okazję! pomimo tego że zawsze marzyłam o pracy z niepełnosprawnymi!

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 8 listopada 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wykształcenia chemik z 3 specjalnościami oraz biotechnolog. Pracowałam w lab. kilka miesięcy, wyjechałam do Stanów, gdzie pracowałam w Promocji i reklamie kasyn, po powrocie redaktor merytoryczny publikacji chemicznych, biologicznych i z zakresu przyrody (zajęcie do teraz). W międzyczasie, weekendowo - nauczyciel chemii w Liceum dla dorosłych.. też marzyła mi się praca w policji; obecnie myślę co dalej ze sobą robić..

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem programistką :) a oprócz tego zajmuję się jeszcze (hobbystycznie raczej) scrapbookingiem i projektowaniem graficznym (ulotki, zaproszenia, broszurki).

  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem mgr farmacji i pracuje w aptece. Ten zawód nie był moim marzeniem. Zdecydowałam się na ten kierunek trochę przypadkowo, ale nie żałuję :) Chciałam być weterynarzem, projektantką mody albo pracować w wojsku.

    17u9j44jl3novlzi.png
  • MerlinMo Ekspertka
    Postów: 142 74

    Wysłany: 9 listopada 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    To ja będe bardziej typowa: położna. O ironio...

    Jako ciekawostkę dodam, że moj nastrój podczas pracy w oddziale położniczo-noworodkowym bardzo dobrze oddaje fazę cyklu, w której się znajduję: w dni płodne wszystko tam wydaje mi się wzruszające i/lub ekscytujące, a przed @ zaczynam się użalać nad sobą, że ja nigdy tak nie będę miała. Także przez pół cyklu chodzę ze łzami w oczach.

    No to wielki szacun.... Na pewno jest Ci strasznie ciężko...
    Ja jestem pracownikiem socjalnym, jestem też kuratorem rodzinnym. Sama mam takie momenty, że mam łzy w oczach...

    26603ba0de8c61b097ec08d568691b55.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 listopada 2014, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerlinMo wrote:
    No to wielki szacun.... Na pewno jest Ci strasznie ciężko...
    Ja jestem pracownikiem socjalnym, jestem też kuratorem rodzinnym. Sama mam takie momenty, że mam łzy w oczach...

    Ja bym nie dała rady, chyba nie okiełznałabym swoich skłonności morderczych jakbym spotkała jednego czy drugiego skur.....

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem inżynierem informatykiem i pracuję jako analityk, marzę żeby być coachem i robię powolne kroki, żeby się przybliżyć do tego celu:)

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2391 1943

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wykształcenia informatyk :-)
    Pracuje jako doradca klienta w pewnej sieci komórkowej :-)

    Plany na przyszłość? marzy mi się geodezja lub coś z architekturą

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem nauczycielem zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej dzieci klas 1-3...trochę pracowalam w szkole, cudowna rzecz, niestety mam zbyt male plecy żeby zostać na dluzej... więc otworzylam swój sklep z ciuszkami dla dzieci i też to bardzo lubię.

    bosa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pedagogice specjalnej, kursy i doświadczenia nakierowane na terapię dzieci z autyzmem, ale obecnie pracuję na Infolinii pewnego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie.

    Moim marzeniem jest jednak zostać malarką, dlatego samodzielnie w domu uczę się malować, na razie akrylami :)

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 22 listopada 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 10:12

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 22 listopada 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Ja z zawodu fototechnik, z zamiłowania praca w biurze firmy jako informatyk, a faktycznie robię wszystko i nic jak Rybeńka ;)
    Dodatkowo mam swoją firmę foto, to właściwie moje większe źródło dochodu.
    Od dziecka zawsze marzyłam żeby pracować w wojsku lub w policji, ale najpierw nie chcieli słyszeć o tym moi rodzice, żeby dziecko w wieku 13 lat puścić do szkoły z internatem kilkaset km od domu a teraz nie chce o tym słyszeć mój mąż…
    Po 1 dziecku planuję więc pójść w końcu na psychologię, żeby później kształcić się w kierunku psychologii śledczej i zdobywać doświadczenie w tym zawodzie :)


    Baaaaaardzo podobne mam zamiłowania, pozdrawiam :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 22 listopada 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jestem po tłumaczeniach specjalistycznych j. niemieckiego. Tłumaczę, pracuję w gimnajzum oraz szkole językowej, a po pracy jestem.... fotografem z zamiłowania i nie rozstaję się z aparatem :)

    aszka lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ