X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czym się zajmujemy w życiu?
Odpowiedz

Czym się zajmujemy w życiu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 15:55

    aszka lubi tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 14:01

    aszka, momo1009 lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 23 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    To i ja się dopiszę. Skończyłam fizykę medyczną, na 5 roku zalapalam się na kontrakt w CERNie, pracowałam tam jako elektryk, po 3 miesiącach odrzucilam ofertę przedłużenia kontraktu, wróciłam do mojego M.i rozpoczęłam studia doktoranckie z fizyki jądrowej. Na razie nie mam pomysłu co dalej. Marzeniem jest wrócić do Szwajcarii.



    Wow, nieźle :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 14:00

    agniesja, Natka88 lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wszystkie macie fajne zajęcia i wogóle ciekawie jest poczytać sobie czym się zajmujecie :)
    ja akurat ukończyłam wydział prawa i od kilku lat zajmuję się koordynowaniem projektów i rozliczaniem środków UE
    ale najbardziej lubię spędzać czas z moim R. i moją psiuńką :)

    aszka lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    dziewczyny wszystkie macie fajne zajęcia i wogóle ciekawie jest poczytać sobie czym się zajmujecie :)
    ja akurat ukończyłam wydział prawa i od kilku lat zajmuję się koordynowaniem projektów i rozliczaniem środków UE
    ale najbardziej lubię spędzać czas z moim R. i moją psiuńką :)
    wiadomo rodzinka najwazniejsza :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuffeq wrote:
    A ja jestem mgr farmacji i pracuje w aptece. Ten zawód nie był moim marzeniem. Zdecydowałam się na ten kierunek trochę przypadkowo, ale nie żałuję :) Chciałam być weterynarzem, projektantką mody albo pracować w wojsku.

    Ja chciałam kiedyś być pediatrą; pracować w medycynie sądowej; kryminologiem; pracować w ratownictwie medycznym. Dużo pomysłów było. W końcu jestem po żywieniu człowieka i logistyce :)

    Za to moim marzeniem jest dostać się najlepiej do firmy przewozowej bądź transportowej do działu transportu (pojazdy, dokumenty przewozowe/transportowe, czas pracy kierowcy)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 00:25

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    Filologia angielska skończona kilka lat temu, praca w szkole językowej juz w trakcie licencjatu zaraz po nim praca w szkole publicznej i magisterka jednocześnie, dalej pracuję w szkole już kolejnej, żadnych perspektyw na stałe zatrudnienie w promieniu 3 powiatów, zajęcia mam w gimnazjum i chociaż niekiedy jest naprawdę fajnie, to zastanawiam się jak skutecznie się przebranżowić, żeby mieć jakieś pozory stałości zatrudnienia a nie co roku na rok lub umowę na zastępstwo
    + ogromnym jest to, że to jednak umowy o pracę a nie o dzieło jak w szkołach językowych, więc w razie czego zwolnienie lekarskie jest płatne


    Ooo witam w klubie :) mam bardzo podobną sytuację. Powoli zaczynam zastanawiać się nad przekwalifikowaniem tudzież zdobyciem dodatkowych kwalifikacji bo mnie ta praca zaczyna wnerwiać x]
    umowa na zastępstwo w szkole publicznej, teraz szkoły prywatne i umowa o dzieło,umowa zlecenie...wakacje posucha ^^ ajjj...

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ