Forum Starając się - ogólne Czym się zajmujemy w życiu?
Odpowiedz

Czym się zajmujemy w życiu?

Oceń ten wątek:
  • Bluberry Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 01:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 15:55

aszka lubi tę wiadomość

Janek 2015❤️Marysia 2019❤️Wojtek 2020❤️
  • Matleena Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 14:01

aszka, momo1009 lubią tę wiadomość

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • bosa Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2014, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    To i ja się dopiszę. Skończyłam fizykę medyczną, na 5 roku zalapalam się na kontrakt w CERNie, pracowałam tam jako elektryk, po 3 miesiącach odrzucilam ofertę przedłużenia kontraktu, wróciłam do mojego M.i rozpoczęłam studia doktoranckie z fizyki jądrowej. Na razie nie mam pomysłu co dalej. Marzeniem jest wrócić do Szwajcarii.

Wow, nieźle :)

iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

• Matleena Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 14:00

agniesja, Natka88 lubią tę wiadomość

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • julita Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wszystkie macie fajne zajęcia i wogóle ciekawie jest poczytać sobie czym się zajmujecie :)
    ja akurat ukończyłam wydział prawa i od kilku lat zajmuję się koordynowaniem projektów i rozliczaniem środków UE
    ale najbardziej lubię spędzać czas z moim R. i moją psiuńką :)

aszka lubi tę wiadomość

tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2014, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    dziewczyny wszystkie macie fajne zajęcia i wogóle ciekawie jest poczytać sobie czym się zajmujecie :)
    ja akurat ukończyłam wydział prawa i od kilku lat zajmuję się koordynowaniem projektów i rozliczaniem środków UE
    ale najbardziej lubię spędzać czas z moim R. i moją psiuńką :)
    wiadomo rodzinka najwazniejsza :)

• kama005 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 00:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuffeq wrote:
    A ja jestem mgr farmacji i pracuje w aptece. Ten zawód nie był moim marzeniem. Zdecydowałam się na ten kierunek trochę przypadkowo, ale nie żałuję :) Chciałam być weterynarzem, projektantką mody albo pracować w wojsku.

Ja chciałam kiedyś być pediatrą; pracować w medycynie sądowej; kryminologiem; pracować w ratownictwie medycznym. Dużo pomysłów było. W końcu jestem po żywieniu człowieka i logistyce :)

Za to moim marzeniem jest dostać się najlepiej do firmy przewozowej bądź transportowej do działu transportu (pojazdy, dokumenty przewozowe/transportowe, czas pracy kierowcy)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 00:25

Foto_Anna lubi tę wiadomość

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • Miley24 Ekspertka

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    Filologia angielska skończona kilka lat temu, praca w szkole językowej juz w trakcie licencjatu zaraz po nim praca w szkole publicznej i magisterka jednocześnie, dalej pracuję w szkole już kolejnej, żadnych perspektyw na stałe zatrudnienie w promieniu 3 powiatów, zajęcia mam w gimnazjum i chociaż niekiedy jest naprawdę fajnie, to zastanawiam się jak skutecznie się przebranżowić, żeby mieć jakieś pozory stałości zatrudnienia a nie co roku na rok lub umowę na zastępstwo
    + ogromnym jest to, że to jednak umowy o pracę a nie o dzieło jak w szkołach językowych, więc w razie czego zwolnienie lekarskie jest płatne

Ooo witam w klubie :) mam bardzo podobną sytuację. Powoli zaczynam zastanawiać się nad przekwalifikowaniem tudzież zdobyciem dodatkowych kwalifikacji bo mnie ta praca zaczyna wnerwiać x]
    umowa na zastępstwo w szkole publicznej, teraz szkoły prywatne i umowa o dzieło,umowa zlecenie...wakacje posucha ^^ ajjj...

d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego