X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czym się zajmujemy w życiu?
Odpowiedz

Czym się zajmujemy w życiu?

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 20 maja 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja pracuje juz jako stomatolog czasami mam dosc ale jak mam wolne to tesknie za praca I badz tu madry :-)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 20 maja 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dopisze. Z zawodu technik informatyk, praca jako sekretarka w małym biurze w sumie to robie tam wszytko i nic :-P w weekendy śpiewam na weselach, kocham strasznie moja drugą pracę, bo w tej pierwszej nieraz idzie się zanudzić. Oprócz tego jak krokodylica jeżdżę na motorze :-)

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z zawodu fototechnik, z zamiłowania praca w biurze firmy jako informatyk, a faktycznie robię wszystko i nic jak Rybeńka ;)
    Dodatkowo mam swoją firmę foto, to właściwie moje większe źródło dochodu.
    Od dziecka zawsze marzyłam żeby pracować w wojsku lub w policji, ale najpierw nie chcieli słyszeć o tym moi rodzice, żeby dziecko w wieku 13 lat puścić do szkoły z internatem kilkaset km od domu a teraz nie chce o tym słyszeć mój mąż…
    Po 1 dziecku planuję więc pójść w końcu na psychologię, żeby później kształcić się w kierunku psychologii śledczej i zdobywać doświadczenie w tym zawodzie :)

    Rybeńka, Tamka lubią tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem logopeda :)
    Pracuje od kilku lat w biurze kredytowym :D a teraz mam kilka godzin w przedszkolu, w zawodzie :D
    planuje podyplomówke z wczesnoszkolnej :D choc planów to ja mam kilka...:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 22 maja 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja skończyłam administrację, potem podyplomówkę z podatków i od 3 lat pracuję w kancelarii doradztwa podatkowego - w przyszłości w planach zdanie egzaminu i zdobycie tytułu doradcy podatkowego, zdecydowanie lubię, to co robię :)

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, sporo nas tu po informatyce jest :P
    A podobno to taki "męski" zawód :)

    Ewa99, Rybeńka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 22 maja 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula86 wrote:
    ja skończyłam administrację, potem podyplomówkę z podatków i od 3 lat pracuję w kancelarii doradztwa podatkowego - w przyszłości w planach zdanie egzaminu i zdobycie tytułu doradcy podatkowego, zdecydowanie lubię, to co robię :)

    Zastanawiałam się kiedyś czy nie pójść w tym kierunku ale to nie moja bajka. Jak mi się trafi w pracy zagadnienie z zakresu prawa podatkowego to utykam :)

    A ja z wykształcenia jestem prawnikiem. W zeszłym roku w lipcu obroniłam magistra. We wrześniu próbowałam swoich sił i podeszłam do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacka. Zawaliła. A teraz się zastanawiam czy startować jeszcze raz i w ogóle co dalej robić ze swoim życiem. Pracowałam kiedyś w kancelarii adwokackiej przez dwa lata, potem miałam 10 miesięcy przerwy a obecnie pracuję w kancelarii radcy prawnego. Niestety tylko na zastępstwo ale może znajdą jakiś sposób żeby mnie zatrzymać :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 22 maja 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skonczylam chemie na uniwerku i zrobilam doktorat w Niemczech. Teraz pracuje na instytucie polprzewodnikow i mam swoje laboratorium....biologiczne :P. Uwielbiam swoja prace i ciagle sie zastanwiam jak to mozliwe ze mis ie takie szczescie trafilo:) (zawsze chcialam robic cos z bio a tu taka niespodzianka:).

    Gdybym miala cofnac czas to studiowalabym historie.

    olka30, Anulkaa, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 22 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Ja z zawodu fototechnik, z zamiłowania praca w biurze firmy jako informatyk, a faktycznie robię wszystko i nic jak Rybeńka ;)
    Dodatkowo mam swoją firmę foto, to właściwie moje większe źródło dochodu.
    Od dziecka zawsze marzyłam żeby pracować w wojsku lub w policji, ale najpierw nie chcieli słyszeć o tym moi rodzice, żeby dziecko w wieku 13 lat puścić do szkoły z internatem kilkaset km od domu a teraz nie chce o tym słyszeć mój mąż…
    Po 1 dziecku planuję więc pójść w końcu na psychologię, żeby później kształcić się w kierunku psychologii śledczej i zdobywać doświadczenie w tym zawodzie :)
    a gdzie mieszkasz? :P może mi cykniesz pare foto na ślubie :p

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 22 maja 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje w biurze doradcy ds spraw krecytow, szczegolnie hipotecznych :-). Asystentka doradcy :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Ja pracuje w biurze doradcy ds spraw krecytow, szczegolnie hipotecznych :-). Asystentka doradcy :-)

    Kojazy mi sie to z Open Finance lub czyms podobnym - zgadlam?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuniaa89 wrote:
    a gdzie mieszkasz? :P może mi cykniesz pare foto na ślubie :p

    hehe, akurat ślubami się nie zajmuję, ale mogę polecić fotografów w okolic 3-miasta :)

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 22 maja 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    ja skonczylam ekonomie. pracuje w przemysle stoczniowym - budowa platform. pisze kontrakty, negocjuje umowy i potem spr. by prace zostaly wykonane zgodnie z ustaleniami w umowie, by koszty nie byly wyzsze niz zalozone w budzecie itp.

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 31 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ja jestem po weterynarii, od poczatku pracuje w zawodzie, a od ponad roku prowadzę wraz z mężem własny gabinet weterynaryjny. Leczymy głownie psy i koty.
    W dzieciństwie marzyłam aby byc policjantka albo stewardessa, widać ze nie za bardzo mi sie te marzenia spełniły ;)
    Kocham moja prace, daje mi mnóstwo satysfakcji, choc często jest bardzo męcząca i stresująca..

    a studia weterynaryjne to trudne studia??

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z tej strony ,,urzedas,, :)

    zizia_a, zonaboba lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Witam z tej strony ,,urzedas,, :)
    To i ja sie przylacze i dopisze do klubu Battinki i pracy w tym jakze niezwykle niewdziecznym miejscu ;-)

    zizia_a, BATTINKA, zonaboba lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:09

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    To i ja sie przylacze i dopisze do klubu Battinki i pracy w tym jakze niezwykle niewdziecznym miejscu ;-)


    no to jesteśmy już trzy..ja tez urzędas ;)

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widze ze informatyczki i urzedniczki w wiekszosci :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • mimik74 Ekspertka
    Postów: 233 137

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bez pracy człek młody i głupi był zakochał się pierwszy zawód miłosny studiów nie skończyłam i nie przedłużono ze mną umowy w szkole od 1998 bujam się po dorywczych tylko na emeryturke....wyliczyli mi 28zł jakoś nie mam wiary w siebie i może dlatego tak wyszło... Pozdrawiam Was

    olka30 lubi tę wiadomość


    a302d9371e7d21520ed0078509ffa262.png


    39f8egz20fly1xw6.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ