X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czym się zajmujemy w życiu?
Odpowiedz

Czym się zajmujemy w życiu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z wykształcenia kosmetologiem. Kiedyś chciałam otworzyć własny salon kosmetyczny. Obecnie myślę, że minęłam się z powołaniem, bo uwielbiam zwierzęta i mogłam iść na weterynarię.

    Ewik, santoocha lubią tę wiadomość

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm....... od czego tu zacząć, z pierwszego wykształcenia : konserwator dzieł sztuki, z drugiego: pracownik socjalny,ceramik, zawód wykonywany przez 8 lat: ceramik-terapeuta zajęciowy, obecnie pracuję jako wychowawca w domu dziecka :D ........... z zamiłowania : czarownica :P

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja tlumacz przysiegly i mgr jezyka angielskiego. W zawodzie nauczycielki pracowalam zaledwie pol roku, wyjechalismy za granice do anglii, jak moj M stracil prace w szpitalu ( on z zawodu fizjoterapeuta ). Mielismy wyjechac na 2-3 lata, zarobic na wesele, postawic dom, otworzyc moja i meza firme... i tak jak wiekszosc emigrantow osiedlilismy sie tutaj na stale, kupilismy dom, mamy grono znajomych i jest nam dobrze. Pracuje jako manager w firmie produkujacej wnetrza do Land rover, Jaguar, Bentley i Mini-cooper. Mam pod soba ekipe 67 ludzi z produkcji.Ta praca nie jest praca moich marzen, duzo stresu i obowiazkow ale przynajmniej dobrze platna. Trzymam sie jej poki co, ale w planach mam zmienic w niedalekiej przyszlosci, na mniej stresujaca.

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:41

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczęłam studia ale nie skończyłam bo dla mnie było ważniejsze dziecko a nie kariera aż w końcu zostałam z niczym czyli bez skończonych studiów i bezdzietna do dzisiaj a mogłabym już doktorat robić :/ i zdążyłabym nawet habilitację... powiem tyle że wkurza mnie jak ktoś krytykuje osoby które najpierw chcą skończyć studia a potem planować dzieci. Ja niby dla dobra rodziny ich nie skończyłam i co? jak ktoś ma mieć dziecko to czy zacznie starania w wieku 20 czy 40 lat to i tak będzie je miał bez problemu a jeżeli komuś nie jest pisane rodzicielstwo to choćby się pochlastał i stał tydzień na rzesach w odpowiednim wieku to i tak będzie bezdzietny.

    momo1009, Eklerka, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menago w korporacji, ale marze troche byciu kurą domową :D

    Ewa99, Anulkaa, olka30 lubią tę wiadomość

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki ja skonczyłam radiologie ale nie pracuje w zawodzie ,zajmuje sie oprogramowaniem dla róznych branż ,ale z perspektywy czasu poszłabym na medycyne zawsze mnie to interesowało no nic czasu nie cofne , a na zycie trzeba zarabiać

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja skonczyłam administracje pracowałam troche w urzedzie gminy , to w kancelarii prwanej ale jakos mnie to nie kreciło zbytnio(ja jak konczylam liceum to byl bum na administracje albo marketing) obecnie od 3 lat swoja droge zawodowa zwiazałam z dziećmi:)i jestem mega zadowolona;)

    Miśkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja skonczylam studia ekonomiczne i pracuje jako ksiegowa, probuje skonczyc kolejne studia ktore sie juz kilka lat ciagna.
    Nie jest zle, ale nie moge powiedziec ze chodze podekscytowana do pracy. To calkiem niezly, stabilny zawod, bez mocnych wrazen raczej.

    Chcialabym kiedys pracowac z niepelnosprawnymi dziecmi, niestety brak u mnie jakiegokolwiek doswiadczenia i umiejetnosci w tym zakresie, tylko checi sa.

    Miśkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja jestem logopedą oraz pedagogiem prowadzącym zajęcia korekcyjno-wyrównawcze :) pracuje w przedszkolu, gdzie dodatkowo jestem wychowawcą. praca świetna, ale dużo obowiązków z racji łączenia zawodów, oraz tego, iż jest to przedszkole integracyjne i mamy dzieciaki z autyzmem, upośledzeniami, na wózkach itp

    Anulkaa, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio bylam na rozmowie w sprawie pracy w zakladzie opieki, ktory sie zajmuje dziecmi i doroslymi z roznymi problemami np z autyzmem, mialabym robic dla nich ksiegowosc, niestety zaproponowali warunki, ktorych na chwile obecna nie moglam przyjac, ale czulam ze to bardzo by mnie przyblizylo do mojego celu. Bardzo chce trafic do takiej organizacji kiedys, w przyszlosci!

    aszka lubi tę wiadomość

  • Muńka Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .jm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 22:10

    momo1009, aszka, agniesja, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    eikt9n73un1jkg64.png
    mhsvgu1rc472qnb8.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skończyłam pedagogikę opiekuńczo wychowawczą oraz informację naukową i bibliotekoznawstwo. Jestem tancerką i śpiewam

    aszka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 22 października 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z HR jestem :-)

    aszka lubi tę wiadomość

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:09

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 22 października 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja :) skończyłam studia finanse i rachunkowość, pracuje jako księgowa/kadrowa
    jednak zawsze marzyła mi się weterynaria jednak z racji alergii itp z marzeń musiałam zrezygnować :( obecnie marzy mi sie Kura Domowa :)
    a jak kiedyś wygram w lotka to założę schronisko dla zwierząt takie z prawdziwego zdarzenia :)

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny to z wykształcenia jestem ekonomistą ale w zawodzie nigdy nie pracowałam bo dla mnie to zbyt nudne i poszłam na studia na geodezję :-) W tym zawodzie w pełni sie spełniam :-) Oprócz bycia geodetą prowadzęswoją firmę zajmującą sie naprawą skrzyń biegów :-) To taki mój mały mix ;-)

    momo1009, santoocha lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:33

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę w domu i zajmuję się pisaniem bloga :-) Mam jednak nadzieję, że uda mi się w końcu skończyć też książkę lub kilka, żeby móc powiedzieć, że jestem pisarką :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 00:14

    agniesja, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się : pielęgniarka :)

    aszka lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ