X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czym się zajmujemy w życiu?
Odpowiedz

Czym się zajmujemy w życiu?

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Odrywam Was trochę od wykresów i objawów ciążowych i ciekawa jestem czym się zajmujecie w życiu, co robicie zawodowo?

    Zacznę od siebie:
    Skończyłam polonistykę, psychologię i BHP a w życiu poświęciłam się pasji, czyli... motocyklom. :)
    Sama jeżdżę i prowadzę sklep z akcesoriami motocyklowymi. :)

    A Wy? :)

    Ania_84, justta, Marronek, Tamka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sie dołączam :)

    Skończyłam fizykę z informatyka..
    Aktualnie prowadzę działalność z zakresu obsługi informatycznej placówek medycznych .. wszystko związane z NFZ itp utd :)
    Dodatkowo uczę informatyki na kierunkach medycznych w szkole policealnej :)

    Próbuje rozwinąć swoja pasje czyli fotografie :)
    :D

    justta, FeliceGatto, Tamka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o mnie to jestem elektroradiologiem i koncze pielegniarstwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 20:26

    Ania_84, justta, Krokodylica, Tamka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    No to sie dołączam :)
    Skończyłam fizykę z informatyka..
    Aktualnie prowadzę działalność z zakresu obsługi informatycznej placówek medycznych .. wszystko związane z NFZ itp utd :)
    Dodatkowo uczę informatyki na kierunkach medycznych w szkole policealnej :)

    Próbuje rozwinąć swoja pasje czyli fotografie :)
    :D

    Też jestem po informatyce :D Aktualnie robię magistra (głównie dla tego, że artykuły od inżyniera są często na starcie skreślane)

    A co do pracy, to zajmuję się "nauką" i zabawą. Pracuje w laboratorium Motion Capture i tworzę animację np. do gier :) Oraz tworzę oprogramowanie do przetwarzania i analizy ruchu :)
    Dodatkowo na uczelni zajmuje się wspomnianą nauką - piszę różne artykuły do gazet/czasopism, jeżdżę na konferencje naukowe itp, mówiąc krótko - przygotowuje zaplecze pod doktorat z bioinformatyki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 14:18

    justta, FeliceGatto, Tamka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po weterynarii, od poczatku pracuje w zawodzie, a od ponad roku prowadzę wraz z mężem własny gabinet weterynaryjny. Leczymy głownie psy i koty.
    W dzieciństwie marzyłam aby byc policjantka albo stewardessa, widać ze nie za bardzo mi sie te marzenia spełniły ;)
    Kocham moja prace, daje mi mnóstwo satysfakcji, choc często jest bardzo męcząca i stresująca..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 19:05

    justta, Marronek, FeliceGatto, słoneczna 85, Tamka, ilenka, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filologia angielska skończona kilka lat temu, praca w szkole językowej juz w trakcie licencjatu zaraz po nim praca w szkole publicznej i magisterka jednocześnie, dalej pracuję w szkole już kolejnej, żadnych perspektyw na stałe zatrudnienie w promieniu 3 powiatów, zajęcia mam w gimnazjum i chociaż niekiedy jest naprawdę fajnie, to zastanawiam się jak skutecznie się przebranżowić, żeby mieć jakieś pozory stałości zatrudnienia a nie co roku na rok lub umowę na zastępstwo
    + ogromnym jest to, że to jednak umowy o pracę a nie o dzieło jak w szkołach językowych, więc w razie czego zwolnienie lekarskie jest płatne

    Ida, justta, Tamka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ledy Nowa
    Postów: 5 16

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem instruktorem jazdy konnej i prowadzę swoją stajnię

    justta, kwiatuszek789, Marronek, Another, santoocha, olka30, słoneczna 85, Tamka, momo1009, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane, ja jestem architektem, trochę w zawodzie popracowałam, potem przerzuciłam się na pokrewną dziedzinę geodezję, ogólnie kręci mnie proces "stwarzania". Moim hobby jest fotografowanie i rysunek, teraz trochę się zaniedbałam, ale powracam do życia ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 19:45

    Tamka, momo1009, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zajmuję się... dziećmi :) Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Skończyłam historię, mam z niej mgr, ale podyplomowo zrobiłam jeszcze wychowanie wczesnoszkolne i dzięki temu pracuję w przedszkolu :) Mam jeszcze kilka kursów, w tym językowych i uczę dodatkowo angielskiego w przedszkolu.

    Ale niestety stałego zatrudnienia niestety brak. Przez 3 lata zaliczyłam 3 różne placówki, wszędzie zastępstwa i żadnych perspektyw na stałe. Czasami myślę, że decydując się na bycie nauczycielem trzeba mieć dużo odwagi.

    Jest duża szansa że od następnego roku szkolnego przejdę do I-III, tak więc kolejna now placówka, nowi ludzie i nowe otoczenie. Z tym, że to miałoby być już na stałe. Trudno jest się tak rozstawać z współpracownikami po kilku miesiącach czy roku, kiedy już się z nimi zżyło. Nie móiąc już o dzieciach...

    To taka moja mała historia :)

    szpilka, justta, Tamka, Izik, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 18 maja 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ja jestem po weterynarii, od poczatku pracuje w zawodzie, a od ponad roku prowadzę wraz z mężem własny gabinet weterynaryjny. Leczymy głownie psy i koty.
    W dzieciństwie marzyłam aby byc policjantka albo stewardessa, widać ze nie za bardzo mi sie te marzenia spełniły ;)
    Kocham moja prace, daje mi mnóstwo satysfakcji, choc często jest bardzo męcząca i stresująca..

    Ooo też mam koleżankę co właśnie kończy weterynarię :)
    Strasznie się martwi gdzie prace znajdzie, bo u nas z tym strasznie ciężko :(

    PS. też kiedyś chciałam być policjantką :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Ooo też mam koleżankę co właśnie kończy weterynarię :)
    Strasznie się martwi gdzie prace znajdzie, bo u nas z tym strasznie ciężko :(

    PS. też kiedyś chciałam być policjantką :P

    Ciężko z pracą? A ja od 2 miesięcy szukam pracownika i chętnych brak mimo tego że oferuję zakwaterowanie na mój koszt... ;)

    Izuniaa89, słoneczna 85 lubią tę wiadomość

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrego paracownika zaufanego pracownika ciezko znaleśc ;)

    ja w liceum ekonomia i rachunkowość, studia to język angielski a pracuje jako agent ubezpieczeniowy w domu juz od kilku lat

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nie mam czym pochwalić, wszystkie prace jakie mam za sobą to albo sezonowe, albo umowa-zlecenie, ciężko w tej Polsce żyć, tym bardziej jak ktoś nie jest w czepku urodzony tak jak ja i żadnych pleców nie ma...

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja studiuję stomatologię, do końca jeszcze troszkę, ale później już tylko praca w zawodzie :)

    nxbhnwz.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ciężko z pracą? A ja od 2 miesięcy szukam pracownika i chętnych brak mimo tego że oferuję zakwaterowanie na mój koszt... ;)

    Wiesz... to chyba od regionu zależy. A ty skąd?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alternatywa wrote:
    ja się nie mam czym pochwalić, wszystkie prace jakie mam za sobą to albo sezonowe, albo umowa-zlecenie, ciężko w tej Polsce żyć, tym bardziej jak ktoś nie jest w czepku urodzony tak jak ja i żadnych pleców nie ma...

    No trochę w tym racji. Ale jak kto zdolny to się zawsze wybije :) A czasem wystarczy odrobina farta i wszystko się układa :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skonczylam psychologie, pedagogike, matematyke i informatykę, czyli taki misz masz :D Niemniej pracuje w szkole oraz wspopracuje z lekarzami/diagnozuje dzieci z zaburzeniami np ADHD, autyzm, syndrom FAS itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 11:15

    Marronek, Tamka lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skończyłam prawo i pracuję jako kadrowa, poza tym skończyłam też college of art i bawię się fotografią, głównie weselną zarobkowo i portretową z pasji.. Kocham zwierzaki jakbym mogła się cofnąć w czasie to zostałabym lekarzem, albo weterynarzem (od niedawna moje marzenie). Trochę się minęłam z powołaniem :)
    Ale myślę że moja kariera biurowa nie będzie długa, bo jestem na to zbyt ruchliwa :)

    Lady kocham konie i jazdę konną :) Oj jak ci zazdroszczę :)

    Niecierpliwa kończ tą stomatologię, bo szukam dobrego dentysty. Konował u nas spieprzył mi zęba i od 2 mies. ledwo żyję z bólu, choć wcześniej zęby bolały mnie na prawdę od święta :/

    Izuniaa89, Ledy lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)
    każdy zajmuje się czyms innym :)

    ja pracuje w biurze handlowym. Okna, drzwi, rolety, bramy garazowe itd. Strasznie nudna praca.. mało obowiązków..

    helenq a na czym polega ta twoja praca? ja to chyba nigdy nie byłam dobra w samokontrolowaniu sie jeśli chodzi o prace.. wolę mieć szefa nade mną od razy :P

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem florystką i prowadzę własną pracownię florystyczno-rękodzielniczą, przy tym bloguję i mam sklepik internetowy z ręcznie robioną biżuterią i ozdobami do włosów dla dzieci i dorosłych. Dobrze mieć pracę, która jest pasją. :)

    Ida, szpilka, Tamka, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ