X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długie starania....
Odpowiedz

Długie starania....

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    To jest troche dziwne jak wyniki są ok, a "rezultatu" brak. Ja osobiście mam uczucie takiej bezradności. Ide na kolejne usg, doktor zachwyca sie że jest piękny pęcherzyk, a potem, że pękł- wszystko gra a tu nic.

    Ja moge brac te wszystkie leki tabletki, tylko żebym wiedziała, że to działa. Nie chcę zamienić sie w frustratkę, z która nawet pogadać nie można normalnie....
    Dziwne, bardzo dziwne. jedno, czego nam nie zbadali, to sluz (czy jest wrogi) i przeciwciala jakiestam, co wlasny zarodek niszcza. Ale to ostatnie, to sie po ewentualnych poronieniach bada, a ja nawet jeszcze w zadnej ciazy nie bylam, wiec... Ech...

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u nas. I wiem co jeszcze ludzie mówią zazwyczaj w takiej sytuacji- ze za bardzo się spinamy. Tylko tak szczerze to "spinam się" od paru miesięcy. Wcześniej naprawdę jakoś lekko podchodziłąm- byłam zajęta pracą, planowałam wyjazdy, planowałam wesele. W któryms momencie coś mi sie w głowie przełączyło i coraz gorzej znosze każdą @.

    I także nie byłam w ciąży "nawet trochę", że tak to określę...

    pyska_ta lubi tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    To tak jak u nas. I wiem co jeszcze ludzie mówią zazwyczaj w takiej sytuacji- ze za bardzo się spinamy. Tylko tak szczerze to "spinam się" od paru miesięcy. Wcześniej naprawdę jakoś lekko podchodziłąm- byłam zajęta pracą, planowałam wyjazdy, planowałam wesele. W któryms momencie coś mi sie w głowie przełączyło i coraz gorzej znosze każdą @.

    I także nie byłam w ciąży "nawet trochę", że tak to określę...
    Te teksty o "spinaniu" tylko mi cisnienie podnosza. No bo jak sie mam nie spinac, jak chce, a nie moge? Naprawde nie jestem w stanie wylaczyc myslenia!

    stysia lubi tę wiadomość

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne rozwiązanie dla mnie póki co, to być zajętą non stop. I to czymś mocno wciągającym. Tak żeby nie myśleć. Ale wiadomo, że tak nie można bez przerwy. Jak mój mąż wyjeżdża a ja mam popołudniami siedzidziec sama w domu to poprostu mi odbija. Strasznie łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi byle duperelą.

    pyska_ta lubi tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Jedyne rozwiązanie dla mnie póki co, to być zajętą non stop. I to czymś mocno wciągającym. Tak żeby nie myśleć. Ale wiadomo, że tak nie można bez przerwy. Jak mój mąż wyjeżdża a ja mam popołudniami siedzidziec sama w domu to poprostu mi odbija. Strasznie łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi byle duperelą.
    Mam tak samo.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 28 maja 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Dziwne, bardzo dziwne. jedno, czego nam nie zbadali, to sluz (czy jest wrogi) i przeciwciala jakiestam, co wlasny zarodek niszcza. Ale to ostatnie, to sie po ewentualnych poronieniach bada, a ja nawet jeszcze w zadnej ciazy nie bylam, wiec... Ech...
    A badałaś np. wit. D3 albo robiłaś testy na nietolerancję pokarmową?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ