X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 4 września 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ze faktycznie dwa pekly :) Zdarza sie czasem taki jajnik ambitny haha
    A robisz testy owu? Tak pytam, bo u mnie np sluz sluzem a z owu cuda wianki. Z samych obserwacji nie wywroze :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Kryska, też nie pomogę, ale przy najbliższej wizycie wspomniałabym ginowi o zdarzeniu.

    Co do psów, to ja mam kota :D Perskiego. Jest leniwa i słodka :) Moja siostra ma czarnego labradora, chyba nikt mnie tak nie kocha tak jak piesia.

    A u mnie dziś 1dc, czyli wyjaśniło się. Nie podoba mi się to, bo 27 września mam gina a to już bd 24 dc, chyba znowu pójdę w miedzy czasie do jakiegoś innego, żeby spr czy te moje jajniki w ogóle biorą się za robotę czy olały wszystko. Poza tym gdzieś koło 19 dc pękł pęcherzyk, a w 28 dc przyszła @? WTF?

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 4 września 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Kryska, też nie pomogę, ale przy najbliższej wizycie wspomniałabym ginowi o zdarzeniu.

    Co do psów, to ja mam kota :D Perskiego. Jest leniwa i słodka :) Moja siostra ma czarnego labradora, chyba nikt mnie tak nie kocha tak jak piesia.

    A u mnie dziś 1dc, czyli wyjaśniło się. Nie podoba mi się to, bo 27 września mam gina a to już bd 24 dc, chyba znowu pójdę w miedzy czasie do jakiegoś innego, żeby spr czy te moje jajniki w ogóle biorą się za robotę czy olały wszystko. Poza tym gdzieś koło 19 dc pękł pęcherzyk, a w 28 dc przyszła @? WTF?
    Krotka fl, powiedz o tym lekarzowi, pewnie przepisze dupka lub lutke na wydluzenie fl;... 3mam kciuki za WAS WSZYSTKIE!

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Krotka fl, powiedz o tym lekarzowi, pewnie przepisze dupka lub lutke na wydluzenie fl;... 3mam kciuki za WAS WSZYSTKIE!

    Wizyta dopiero 27.09. :( dzięki za podpowiedź!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska ja też myślę że mogły pęknąć dwa lub ten wczorajszy jeszcze nie skończył swojego zadania i się przeniosło na dziś ;) tak czy siak nie powinno Cię to raczej niepokoić.


    Janess u moich rodziców mam jamniczka i też wita zawsze radośnie a przygarnęłam go z ulicy biedaka teraz jest pupilkiem rodziców. Mama to go traktuje jak dziecko prawie :P

    Anet mi dupek ładnie wyregulował cykle :) wcześniej miałam pomieszanie z poplątaniem.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, ja po laparo w zeszłym roku miałam idealnie równiusieńkie cykle 27 dni (nie robiłam w tym czasie monitoringów, więc nie wiem jak było z owulką), od lutego do czerwca brałam dupka. Maj-lipiec cykle po 31 dni, a teraz znowu 27, coś mi tutaj śmierdzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 19:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet w takim razie nie wiem co się dzieje u Ciebie :/ hormony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH w normie, prog trochę niskie jak dla staraczki, testosteron teraz badałam, czekam na wyniki, co jeszcze?

    Dziewczyny czy poziom kwasu foliowego bada się z krwi? Czy to trzeba w konkretnym dc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam już dawno badania ale miałam wtedy innego lekarza i nie wiem czy był wgl sens je robić. Ostatnio badałam prolaktynę a tera planuję zbadać proga 7dpo
    Co do b. kwasu foliowego to nie mam pojęcia, nigdy nie badałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktynę też badałam, bez obciążenia w normie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś też miałam różne te cykle @ przychodziła co 25-29 dni i nie wiem czym to było spowodowane bo hormony mam w normie ale podejrzewam że z progiem może być gorzej tzn. za mało bo odkąd biorę dupka cykle się wyregulowały może tak samo jest z Tobą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Ej, ale 25-29 to w normie przeciez. Cykle regularne takie wlasnie sa, daje sie te 5 dni tolerancji. Nie istnieje kobieta, ktora mialaby identyczna ilosc dni cyklu przez caly czas, czyli np . zawsze 28. Tak sie nie da! :-)

    Też tak myślałam ale od kiedy biorę dupka moje cykle są idealnie w punkt :) gorzej z krwawieniami bo ten cykl był prawie bezkrwawy że tak powiem. Ogólnie zawsze miałam skąpe @ ale tym razem to już coś nie tak. Ciekawa jestem jak będzie w tym cyklu...

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 4 września 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina cykle 25-29 to ieszcze jest dosc w normie... moje sa 27-59 ;)

    Anet nie musisz kwasu badac w konkretnym dc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 21:20

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Tak. Leki sprawiaja, ze kazdy cykl trwa tyle samo. Tylko wtedy nie mowimy o regularnych, a o wspomaganych cyklach. Nie ma potrzeby wspomagac, jesli hormony OK i cykle mieszcza sie w normie. Trzeba pamietac, ze jest to ingerencja w zdrowy badz co badz organizm. Nie jestem zwolenniczka poprawiania czegos na sile, ale kazda robi, jak uwaza, tutaj mozemy jedynie wyrazic wlasne opinie, a z opinia jak z pupa, kazda ma swoja ;-)

    Ja nie miałam naturalnych owulacji dlatego jestem na stymulacji z clo a dupka dostałam by cykle wyrównały się na tyle by można je dokładnie podglądać. Także mój organizm do końca nie był zdrowy bo gdybym miała owulacje to wiadomo że nie brałabym żadnych leków.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoczko ;)

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 4 września 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janes u mnie tez w klinice dokladnie tak jest ze musi byc beta na koniec zrobiona ale ja zeby dostac recepty musze oddac jeszcze krew w 1dc

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess i Cccierpliwa gin kazał mi zrobić tylko sikańca, gdy zapytałam czy nie lepiej betę powiedział że na to będzie czas ale gdyby miała być ciąża to wyjdzie już sikany :/ I tak sądzę że w udanym cyklu czułabym się nieco inaczej niż zwykle przynajmniej biorąc pod uwagę inne dziewczyny pierwszym tak jakby znakiem były bolące lub większe piersi u mnie tego nie ma, nic także ten cykl już spisałam na straty, jak z resztą i kolejny.

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 5 września 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie akurat w moim udanym cyklu tak bolaly piersi (ale to apogeum zaczelo sie dzien przed pozytywna beta) ze stanik ubieralam tylko przy wyjsciu z domu a po powrocie w biegu sciagalam bo nie moglam w nim wytrzymac... na bok sie polozyc bylo wyzwaniem musialam cycki przytrzymywac nim sie ulozylam o brzuchu mowy nie bylo a pod prysznic idac masakra bo jak lecial na nie strumien wody bolalo ze hej...
    Ale mnie zazwyczaj przed @ bola wiec ja tego absolutnie z ciaza nie laczylam... bardziej z dawkami progesteronu jakie bralam tzn myslalam ze przez to wszystko sie nasililo

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację :) pod koniec cyklu piersi są pełniejsze, kiedyś bolały mnie tydzień przed każdą @ odkąd jestem na dupku przestało mi to dokuczać ale za to krwawienia się zmniejszyły. Myślę że to właśnie od dupka bo nawet w ulotce jest napisane że może zmieniać objętość krwi traconej w trakcie @ no i tak samo z tym bólem czy nadwrażliwymi sutkami które w tym cyklu niesamowicie mi dokuczały. Dziś już jest ok. Może i racja że za dużo się doszukujemy by tylko coś było ''inaczej'' i dało nadzieję na ten jedyny cykl. Wiesz ja chciałam zrobić betę ale gdy widzę że przychodzi @ to i tak nie ma sensu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    oj te objawy... ileż ja to razy już przerabiałam...

    2 dc słabo :(

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ