X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho a co tu taka cisza? Co u Was laski?
    Ja powoli zaczynam kolejny cykl bo dziś już plamienia i ból brzucha także @ za rogiem. No ale ostatni cykl z Clo przede mną a potem odliczanie do hsg zostanie jak tylko ginek poda termin. Skrobnijcie co tam, jak tam :)

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska stanowczo nie lubię i współczuję bo wiem co to znaczy. Mam nadzieję że szybko zadziałasz i równie szybko minie ból gardła. Od siebie polecam strepsils intenive oraz gorąca herbatkę, cytrynę i miodek :) zdrówka dla Ciebie

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa chyba że :D ale ja też wiem jak inaczej można wypocić chorobę ;) hihi a to się połączy przyjemne z pożytecznym :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 18:07

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Nie tym razem. Slomiana wdowa ze mnie. Bliźniaków w tym cyklu nie będzie.

    A cholercia, aż szkoda no trudno trza pobiegać czy coś ;) a takie pytanko mam czy na avatarku to Ty jesteś? :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Niezupełnie cala ja. Ale w moim stylu :-) Dość sportowo się prowadzę.

    To zazdraszczam bo ja tak nie potrafię :P chociaż w pracy cały czas się ruszam. BMI ponoć mam w normie :D hehe


    Misia akuku, widzę Cię Ty się nie chowaj tylko pisz co słychować u Ciebie ;)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dc... zakupy na cały miesiąc, padam twarzą na pysk... Kiedyś o tej porze poprawiałam makijaż, teraz zmywam i zakładam piżamę :(

    Znowu.ta.kryska, Ona29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że dziś każda na coś narzeka, nie ma jak to babskie grono :D hehe ale nie smutajcie tak kochane bo po każdej burzy wychodzi słońce :)

    Anet a niedługo będziesz zmieniać pieluchy i wstawać z cyckiem żeby dokarmiać ;) więc ciesz się chwilą

    Znowu.ta.kryska, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess a możesz udostępnić wykres czy nie chcesz? Który masz teraz dc? Nie martw się ja mam jeszcze większego doła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess a może jednak owulka była wcześniej i te plamienie to implantacja? Spadek tempki nawet był wtedy kto wie może to dobry znak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    3 dc... zakupy na cały miesiąc, padam twarzą na pysk... Kiedyś o tej porze poprawiałam makijaż, teraz zmywam i zakładam piżamę :(

    Super napisane pamiętam te czasy:-) jak prosto z imprezy szłam do pracy haha :-P

    Karolina a Ty slyszalas o tej termoablacji miesniakow ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes ja nigdy nie miałam plamien a w tym zielonym cyklu plamienie było- implantacyjne;-)
    My też przeslismy zabieg z chwilową poprawa plemmikow i ilościowa i jakościowo ;-)

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 7 września 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :*. U mnie rozpoczynają się płodne i starania pełna para ale co z tego jak jakieś przeziębienie łapie... Jajnik prawy wczoraj pulsował na potęgę ale to jeszcze nie owu chyba bo temperatura mimo że niska to bez znacznego spadku :). W tym miesiącu mąż powtórzy badanie nasienia i ma wizytę u urologa więc zobaczymy co tam, jak tam :). Zamówiłam też żel conceive i czekam aż listonosz przyniesie bo śluzu nie mam tak dużo jak miałam kiedyś więc spróbujemy z tym żelem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 14:40

    Karolina2787, Anet_86 lubią tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona coś czytałam na temat tej metody ale chyba nie wszędzie ją wykonują no i jest droga.


    Janess Tak mój miał zabieg na żylaki w maju, jednak na razie nie sprawdzaliśmy nasienia. We wtorek Mój był u urologa który zbadał go i zrobił usg jąder. Co się okazało że żylak jest i to 5mm! poza nim jeszcze kilka mniejszych. Ogólnie Mój przechodził przez zabieg wykonany jakąś nową metodą a urolog nie jest jej sprzymierzeńcem więc kazał zrobić laparo ale przed tym jeszcze b. nasienia i wizyta u niego z wynikami. Okaże się czy jest jakaś poprawa. Mam tylko nadzieję że się nie pogorszyło. Mój ma żylaki 3 stopnia więc już jest źle dlatego musi koniecznie podejść do laparo. Jednakże mimo tak dużego stopnia wcześniejsze wyniki były dobre jedynie co to mała ilość ale lekarz powiedział że z takimi wynikami mogę zajść w ciążę więc jeśli nawet wyniki się nie poprawiły a co ważniejsze nie pogorszyły to ja za miesiąc (mam nadzieję) idę na hsg i wtedy się okaże czy moje drogi do szczęścia są czyste.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żylaki lubią się odnawiać niestety, tym bardziej jeśli facet pracuje ciężko fizycznie i się nadwyręża. Kiedy robicie b. nasienia?

    Mój miał małe nacięcie w pępku i tyle ale co z tego że tak wszystko ładnie pięknie jak nawet nie usunęli najważniejszego żylaka :/ urolog powiedział że musi być laparo wtedy wszystko ładnie widać i lekarze mają wygodniej. Szkoda mi tylko tego czasu który straciliśmy :( oby nasienie się nie pogorszyło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 14:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia w takim razie 3mam kciuki i dajcie do pieca :D

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ale kiedy miałaś to plamienie? Właśnie ok 6dpo czy zaraz po owulacji?

    W sumie akurat ja miałam jakoś w terminie spodziewanej @ tyle że nieiwem kiedy miałam owu ale te plamienia były na 100 % implantacyjne bo testy jeszcze przez tydzień wychodziły mi negatywne
    Chodzi o sam fakt że były- i mogą świadczyć o implantacji nawet w Twoim wypadku! Trzymam kciuki żeby tak właśnie było

    Karolina tak to prawda jednak w PL jest szpital który wykonuje ten zabieg w ramach NFZ - dzwoniłam jestem umówiona na wizytę kwalifikacyjna- zalapalam się
    Wymogów jako takich nie ma warunkiem jest że nie masz dzieci a chcesz mieć, następnie rodzaj miesniaka ( ja mam srodscienny) i wielkość do 12 cm maksymalnie dwa jako że ja mam 3 ale ten najmniejszy ma 14mm Pani mnie zapisała;-)

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina przypomnij jakie wyniki mieliście ostatnio ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Cześć kochane :*. U mnie rozpoczynają się płodne i starania pełna para ale co z tego jak jakieś przeziębienie łapie... Jajnik prawy wczoraj pulsował na potęgę ale to jeszcze nie owu chyba bo temperatura mimo że niska to bez znacznego spadku :). W tym miesiącu mąż powtórzy badanie nasienia i ma wizytę u urologa więc zobaczymy co tam, jak tam :). Zamówiłam też żel conceive i czekam aż listonosz przyniesie bo śluzu nie mam tak dużo jak miałam kiedyś więc spróbujemy z tym żelem :)
    Miałam żel tyle że w tubie źle się to używalo :-/ później poszedł do kosza bo termin ważności to 3 miesiące od otwarcia więc słabo tymbardziej że dni płodne są raz w miesiącu a ja go oszczedzalam właśnie na te dni i jeszcze dużo zostało a po terminie nie chciałam już używać...
    Mi na śluz pomógł inofen zresztą z nim też w 3 cyklu zaszłam w ciążę ( po paru latach ) nie mam pojęcia czy się przyczynił natomiast sluzu miałam zdecydowanie więcej

    Od wczoraj pika mnie lewy jajnik mam duzzzzooo sluzu plodnego i aż mnie korci żeby coś porobić:-/

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona a w jakim mieście? Mój gin nie powiedział mi jaki to rodzaj mięśniaka a pytałam go to zawsze tak wymijająco odpowiada że nie przegadasz :/ 14mm a nie 1,4mm? Bo ja mam około 4mm. Chodzi Ci o wyniki nasienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Ona czekaj bo mi się wszystko teraz pomieszało :/ i Ciebie w błąd wprowadzam i siebie. Moment bo mam tu nie jasność u siebie w wynikach z monitu...

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ